Cape Town

Cape Town

Son dakika Cape Town haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cape Town gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cape Town haber sayfamızda...

Cape Town

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 550 cape town haberi bulunmuştur.
Hırsız olmadı müşteriyi getirdik!
Hırsız olmadı müşteriyi getirdik!Güney Afrika’da iki polis, bir hırsızı ellerinden kaçırınca, sıradışı bir çözüme başvurdu ve hırsız yerine manavdaki masum müşteriyi gözaltına aldı.
24.07.2021Dünya
Son dakika haberler: Yürürken üstüne bastı! Kendini hastanede buldu...
Son dakika haberler: Yürürken üstüne bastı! Kendini hastanede buldu...Son dakika haberlere göre, İngiltere'de ailesiyle gezmeye giden 11 yaşındaki kız yolda yürürken bir şeyin üstüne bastığını fark etti. İlk başta ailesi bunun bir solucan olduğunu düşündü ancak hastaneye kaldırılan kızın durumunu gören doktorlar gözlerine inanamadı.
20.07.2021Dünya
İlk görevinde hayatını kaybetti
İlk görevinde hayatını kaybettiUluslararası bir denizcilik firmasına ait Türk gemisi ERKUL- S’in üçüncü kaptanı Uğur Kır, geçirdiği güverte kazasının 13. gününde Nambiya açıklarında hayatını kaybetti.
20.07.2021Gündem
Son dakika haberi: İstila! Gece yatağının yanında 18 yılan buldu...
Son dakika haberi: İstila! Gece yatağının yanında 18 yılan buldu...Gece geç saatlerde, uyumak üzere yatağına gelen kadın, hayatının şokunu yaşadı. Yatağının yanında 18 tane yılan bulan kadın, "Yerde tüy olduğunu düşündüğüm bir şey fark ettim, tam almaya çalışırken hareket ediverdi" diyerek yaşadığı dehşeti anlattı.
18.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Üç buçuk metrelik piton AVM'de kayboldu, alarm verildi!
Son dakika haberi: Üç buçuk metrelik piton AVM'de kayboldu, alarm verildi!Üç buçuk metre uzunluğundaki piton, AVM'de bulunan hayvanat bahçesindeki kafesinden kaçtı. Yetkililer saatlerce devasa sürüngeni arasa da, yılanı bir türlü bulamadı. Panik halindeki hayvanat bahçesinin kurucusu, en büyük korkusunu açıkladı.
9.07.2021Dünya
Son dakika: Tuvaletteki yılan cinsel organını ısırdı!
Son dakika: Tuvaletteki yılan cinsel organını ısırdı!Yeni taşındıkları evlerinde, çatının sızdırdığından şikayet eden aile, aylar sonra çatı çöktüğünde ise, tavanlarında yılanların yaşadığını keşfetmenin dehşetini yaşadılar. En az dört yılanın tavandan sarktığı görüntüler, izleyenleri dehşete düşürdü.
6.07.2021Dünya
Ünlü şirketin sahipleri ortadan kayboldu! Kripto parada milyar dolarlık vurgun
Ünlü şirketin sahipleri ortadan kayboldu! Kripto parada milyar dolarlık vurgunKripto paralara ilişkin son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Son gelen haber ise dünya basınına bomba gibi düştü. Cajee kardeşler olarak bilinen en büyük kripto para borsalarından Africyrpt'in sahipleri, 3,6 milyar dolar değerinde kripto para ile ortadan kayboldu. İşte detaylar...
24.06.2021Ekonomi
Üç başkentli ülke Güney Afrika Cumhuriyeti
Üç başkentli ülke Güney Afrika Cumhuriyeti Güney Afrika Cumhuriyeti yıllarca ülkede uygulanan apertheid rejimi ile dünya gündeminde yer aldı. Azınlıkta olan Avrupalıların, çoğunluktaki yerlilere karşı uyguladığı ve ırkçı politikalar Nelson Mandela'nın öncülük ettiği hareketle günümüzde büyük oranda geride kalmış durumda. Günümüzde Afrika kıtasının en gelişmiş ekonomilerinden biri olan Güney Afrika Cumhuriyeti, üç başkentiyle dünyanın en ilginç ülkelerinden biri. Ülkede yürütme başkenti Pretoria, yasama başkenti Cape Town ve yargı başkenti Bloemfontein.
21.06.2021Tatil
Son dakika haberleri: Canavar dehşeti! Kentin ortasında panik ve kaos...
Son dakika haberleri: Canavar dehşeti! Kentin ortasında panik ve kaos...Kenti kasıp kavurdu, kışlada askerlere saldırdı, tam anlamıyla dehşet saçtı ve şehri panik ve kaosa sürükledi. Sapporo'daki işlek caddelerde çekilen görüntüler tüm dünyayı şoka uğrattı.
20.06.2021Dünya
Son Dakika Haberi: İlk kez oldu, büyük panik! İnsan dişli...
Son Dakika Haberi: İlk kez oldu, büyük panik! İnsan dişli...Pirana ailesinden gelen ve insan benzeri dişleriyle dikkat çeken balık, boyu yalnızca 20 santimetre civarında olmasına rağmen insanlar için büyük bir korku unsuru. Uzmanların "oldukça ciddi bir ısırığı var" uyarısında bulundu balık, literatürde 'testis yiyen balık' olarak geçiyor. Genellikle Amazon nehir havzasında bulunan balıkla ilgili korkutan haber ise, Doğa Tarihi Müzesi yetkisinden geldi.
17.06.2021Dünya
Son dakika: Dalış yapan denizci dev balinanın ağzında mahsur kaldı!
Son dakika: Dalış yapan denizci dev balinanın ağzında mahsur kaldı!Istakoz avlamak için dalış yapan kaptan, 14 metre kadar derine indiğinde tam anlamıyla dehşeti yaşadı. Önce güçlü bir çarpışma hissetti, ardından her şey karardı ve simsiyah oldu. Öldüğünü düşünürken gerçeği çok geçmeden anladı.
12.06.2021Dünya
Son dakika... Güpegündüz duvara çıktı! Gözünü karartıp koştu
Son dakika... Güpegündüz duvara çıktı! Gözünü karartıp koştuBahçedeki kaos sürerken genç kadın kadraja girdi, o andan sonra yaşananlar sosyal medyada bomba etkisi yarattı. 65 milyondan fazla izlenen görüntüler, tüyler ürpertici.
2.06.2021Dünya
Son dakika: Böylesi hiç görülmemişti... Demirden dişleri var!
Son dakika: Böylesi hiç görülmemişti... Demirden dişleri var!Oval şekilli ve kırmızımsı kabukları bulunuyor. Boyları 36 santimetreye kadar ulaşabiliyor. Uzmanlar "daha önce biyolojik bağlamda hiç görülmemişti" diyerek açıkladıkları keşfi duyurarak dünyayı şoka uğrattı.
1.06.2021Dünya
Son dakika haberler: Yüzünü yılan ısırdı! Dehşete düşüren görüntü
Son dakika haberler: Yüzünü yılan ısırdı! Dehşete düşüren görüntü30 yılı aşkın süredir sahip olduğu hayvanat bahçesinde yılanlar ve sürüngen hayvanlarla ilgilenen adam, yaşadığı saldırı sonrasında hayatının şokunu yaşadı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayılırken, izleyenler korkudan tir tir titrediklerini itiraf etti.
31.05.2021Dünya
Son dakika: Sızdırıyor sanmışlardı... Tavandan yılanlar döküldü!
Son dakika: Sızdırıyor sanmışlardı... Tavandan yılanlar döküldü!Yeni taşındıkları evlerinde, çatının sızdırdığından şikayet eden aile, aylar sonra çatı çöktüğünde ise, tavanlarında yılanların yaşadığını keşfetmenin dehşetini yaşadılar. En az dört yılanın tavandan sarktığı görüntüler, izleyenleri dehşete düşürdü.
29.05.2021Dünya
‘Ayna, ayna söyle bana...’
‘Ayna, ayna söyle bana...’İtalyan sanatçı Gian Maria Tosatti’nin “Kalbim Ayna Gibi Boş” adlı enstalasyon sergisi Tarlabaşı’nın ‘değişimine’ odaklanırken izleyenleri de kendi içlerinde bir dönüşüme davet ediyor
29.05.2021Kültür Sanat
Son dakika: Mutfaktan çıktı! Boyu üç metre, tam 100 dişi var...
Son dakika: Mutfaktan çıktı! Boyu üç metre, tam 100 dişi var...Son dakika haberine göre, televizyon izlerken mutfaktan bir gürültü geldiğini duyan aile, sesin kaynağını öğrenmek üzere mutfağa koştuklarında korkunç bir manzarayla karşılaştılar. Karşılarında üç metre boyunda ve sekiz kilo ağırlığında bir piton duruyordu.
23.05.2021Dünya
Son dakika: Sahilde yürüyüşe çıktı, kumda buldu! Kimse böylesini görmemişti...
Son dakika: Sahilde yürüyüşe çıktı, kumda buldu! Kimse böylesini görmemişti...Sahilde sabah yürüyüşüne çıktığında kumsalda gördü. Korkunç yaratığa yaklaştıkça şaşkınlıkla birlikte korku da bedenini kapladı. Sosyal medyada çektiği fotoğrafları paylaştığında ise şok dalgası hızla yayıldı.
20.05.2021Dünya
Son dakika... İlk kez görüldü! 'Yaratık' ortaya çıktı...
Son dakika... İlk kez görüldü! 'Yaratık' ortaya çıktı...Görüntü sosyal medyada yayılınca bilim insanları afalladı, ne şekilde ölçülürse ölçülsün büyüklüğüne akıl sır erdirilemedi. Bir bilim insanı, "İlk fotoğrafı açtığımda kelimenin tam anlamıyla sandalyemden düştüm" diyor.
18.05.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın en büyüğü... Dehşete düştüler!
Son dakika: Dünyanın en büyüğü... Dehşete düştüler!Devasa timsahın çevik hareketleri karşısında ne yapacağını şaşıran hayvanat bahçesi sahibi, 'canavarın hayarında gördüğü en büyük timsah' olduğunu söyledi.
17.05.2021Dünya
Son dakika haberler: Yakaladığı balığın ağzını açtı, hayatının şokunu yaşadı!
Son dakika haberler: Yakaladığı balığın ağzını açtı, hayatının şokunu yaşadı!27 yaşındaki deniz biyolojisi öğrencisi, altı kiloluk balığı yakaladığında başına geleceklerden habersizdi. Yakaladığı balığın ağzını açtığında gördüğü manzara karşısında şoka giren öğrenci, bir ilke imza attı.
14.05.2021Dünya
Riekerink Türkiye'ye geri dönüyor! Takımı ise çok şaşırttı!
Riekerink Türkiye'ye geri dönüyor! Takımı ise çok şaşırttı!Bir dönem Süper Lig'de Galatasaray'ı çalıştıran Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink, Türkiye'ye geri dönmeye hazırlanıyor. 58 yaşındaki teknik adamı sürpriz bir takım istedi: İskenderunspor...
11.05.2021Misli.com 3.Lig
Cape Town yangını Afrika arşivini yok etti
Cape Town yangını Afrika arşivini yok ettiGüney Afrika’daki Cape Town’da 18 Nisan tarihinde başlayan orman yangını Cape Town Üniversitesi’ne ait Afrika tarihinin en değerli kültürel arşivini yok etti.
24.04.2021Kültür Sanat
Yangın Cape Town Üniversitesi'ne sıçradı, 4 bin öğrenci tahliye edildi
Yangın Cape Town Üniversitesi'ne sıçradı, 4 bin öğrenci tahliye edildiGüney Afrika'da dün Masa Dağı'nda çıkan yangının Cape Town Üniversitesi kampüsüne ulaşmasının ardından 4 bin öğrenci tahliye edildi.
19.04.2021Dünya
Kaç saat oruç tutacağız 2021? Hangi illerde oruç süresi en uzun - en kısa? İşte, en uzun ve en kısa oruç tutan ülkeler...
Kaç saat oruç tutacağız 2021? Hangi illerde oruç süresi en uzun - en kısa? İşte, en uzun ve en kısa oruç tutan ülkeler...Ramazan ayı boyunca Türkiye'deki illerde ve diğer ülkelerde oruçlu olunan süre değişiyor. Vatandaşlar ise 2021 Ramazan ayında en uzun ve en kısa oruç tutan illeri merak ederken aynı zamanda en uzun oruç tutan ülkeleri de sorgulamaya başladı. Peki, hangi illerde oruç tutma süresi en uzun, hangilerinde en kısa?
13.04.2021Ramazan

Benzer Haber Etiketleri

Güney AfrikaCape Townkurt yılan balığıFacebookAlaska

Cape Town ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.