Çatı

Çatı

Son dakika Çatı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çatı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çatı haber sayfamızda...

Çatı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.081 cati haberi bulunmuştur.
Polis memuru evinde ölü bulundu
Polis memuru evinde ölü bulunduBurdur’un Yeşilova İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Yunus T. (26) evinde ölü bulundu.
16.06.2021Gündem
WhatsApp'tan yeni sınırlama! Kullanıcılar artık yapamayacak
WhatsApp'tan yeni sınırlama! Kullanıcılar artık yapamayacakWhatsApp yeni özellikler sunduğu gibi bazı kısıtlamalar ile de gündeme geliyor. Çatı şirket Facebook'un kullanıcıların karşısına çıkarttığı sözleşmeye ek olarak, yeni özellikleri de devreye alınan WhatsApp kullanıcıları kısıtlayacak yeni özelliği ile bizleri karşılıyor.
16.06.2021Teknoloji
Pandemi yılında gelir farkı 8 kata yükseldi
Pandemi yılında gelir farkı 8 kata yükseldiTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2020 yılına ilişkin Gelir ve Yaşam Koşulları Araştırması sonuçlarını açıkladı. Türkiye’de en yüksek gelire sahip yüzde 20’lik grubun toplam gelirden aldığı pay, geçen yıl bir önceki yıla göre 1.2 puan artışla yüzde 47.5’e yükselirken, en düşük gelire sahip yüzde 20’lik grubun aldığı pay 0.3 puan azalarak yüzde 5.9’a geriledi. Toplumun en zengin yüzde 20’sinin gelirinin en yoksul yüzde 20’sinin gelirine oranı 7.4’ten 8’e yükseldi.
16.06.2021Ekonomi
İki binanın çatısı alev alev yandı
İki binanın çatısı alev alev yandıİzmit'te bir binanın çatısında çıkan yangın bitişikte bulunan binanın çatısına sıçradı. Alev alev yanan iki çatı itfaiye ekiplerince söndürüldü.
15.06.2021Haberler
İki binanın çatısı alev alev yandı
İki binanın çatısı alev alev yandıİzmit'te bir binanın çatısında çıkan yangın bitişikte bulunan binanın çatısına sıçradı. Alev alev yanan iki çatı itfaiye ekiplerince söndürüldü.
15.06.2021Gündem
Arıcılıkla 3 doktor, 3 öğretmen, 2 mimar, 1 mühendis yetiştirdi
Arıcılıkla 3 doktor, 3 öğretmen, 2 mimar, 1 mühendis yetiştirdiHakkari'nin Yüksekova ilçesinin Kadıköy köyünde yaşayan ilkokul mezunu Hamza Onat arıcılık yaparak okuttuğu 3'ü kız 10 çocuğundan 3'ü doktor, 3'ü öğretmen, 2'si mimar, 1'i de mühendis oldu. Onat'ın son beşiğim dediği oğlu ise tıp fakültesine girmeye hazırlanıyor. Çocuklarıyla gurur duyduğunu belirten baba Onat, "Tek derdim, tek isteğim çocuklarımın iyi bir eğitim almasıydı. Çok şükür Allah bana bugünleri gösterdi" dedi.
15.06.2021Gündem
KOBİ’leri buluta çıkarıyor
KOBİ’leri buluta çıkarıyorBulut tabanlı ön muhasebe programları hem e-ticaret yapan hem de geleneksel işletmelere faturadan stok takibine ve tahsilata kadar pek çok iş sürecine her yerden erişme imkanı sunuyor. Bunun yanında maliyetleri de ciddi oranda düşürmeleri dönüşümü hızlandırıyor.
15.06.2021Kobi
'Sporcunun yanındayız'
'Sporcunun yanındayız'Büyükşehir Belediye Başkanı’nın İzmir’i bir spor kenti yapma projesi kapsamında sağladığı destek, pandemi döneminde de ara vermedi. Tunç Soyer “Çocuklarımıza gençlerimize daha çok etkinlik yapacağı tesisler kazandırıyoruz. Mevcutlarını da elden geçiriyoruz. Sporu ve sporcuyu teşvik etme düşüncemizi sürdüreceğiz” dedi
15.06.2021Ege
Memleketin bize ihtiyacı var!
Memleketin bize ihtiyacı var!İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerelde CHP’li belediyelerle ekonomik ve sosyal dayanışma içerisinde olunmasına yönelik talimatı doğrultusunda önce Ardahan’ı ardından da Kars’ı ziyaret etti.
15.06.2021Ege
Kuma Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kuma Olmak Nedir?
Kuma Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kuma Olmak Nedir?Türkçede yer alan ve günümüzde hala kullanılan bir kelime olarak kuma sözcüğü gelir. Peki, kuma ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Kuma olmak nedir? İşte bu sözcük için merak edilen bilgiler.
14.06.2021Eğitim
Edebiyat ödüllerinde kadının adı var…
Edebiyat ödüllerinde kadının adı var…Sait Faik, Tanpınar, Fakir Baykurt ve Duygu Asena gibi önemli yazarların anısına düzenlenen edebiyat ödüllerine bu yıl kadın yazarlar damga vurdu
13.06.2021Kültür Sanat
Küçük çözümlerde büyük düşünceler
Küçük çözümlerde büyük düşüncelerMikro yapılar küçük ölçekte mükemmel çözüme ulaşma pratiğiyle mimarların âdeta birer deney laboratuarı
13.06.2021Pazar
Almanya'da futbolcu fabrikası FSV Duisburg
Almanya'da futbolcu fabrikası FSV DuisburgFSV Duisburg Kulübü Başkanı Erol Ayar, "Bizim için en önemli konu gençler. Gençlere sahip çıkmak önemli. El ele verdiğiniz zaman eminim 2'nci Lig'de de rahat oynarız. İnanın 1'inci Lig'e de çıkabiliriz, imkan var ama Türk işadamlarının bize destek olması lazım" dedi.
12.06.2021Diğer
Yeşil pasaportlu ihracatçıya aşı
Yeşil pasaportlu ihracatçıya aşıTürkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) girişimleri ile yeşil pasaportlu ihracatçılar, Kovid - 19’la mücadele kapsamında devam eden aşılama programında öncelikli gruba dahil edildi.
12.06.2021Ekonomi
Rıza Bey Apartmanı'nın bilirkişi raporu ihmalleri gözler önüne serdi
Rıza Bey Apartmanı'nın bilirkişi raporu ihmalleri gözler önüne serdiİzmir’de yıkıma neden olan 6.6 büyüklüğündeki depremde, 37 kişinin hayatını kaybettiği Rıza Bey Apartmanı'na ilişkin hazırlanan bilirkişi raporu, İzmir 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Raporda, "Binanın projelendirmedeki eksiklikler, malzeme özelliklerindeki yetersizlikler, uygulama ve işçilik hataları, yapım denetimindeki yetersizlik nedeniyle yıkılmış olduğu görüşüne varılmıştır. Ayrıca yapının daha önce deprem nedeni ile hasar aldığı, bu hasardan sonra projesiz, izinsiz ve kontrolsüz bir tamirat işlemi geçirdiği tespit edildiğinden, bu işlemin de yapının tamamen yıkılmasında etkisi olabileceği değerlendirilmektedir" denildi.
11.06.2021Gündem
Dev güneş santralinde ilk faz tamamlandı
Dev güneş santralinde ilk faz tamamlandıKalyon Holding’in yerli ve yenilenebilir enerji ihtiyacına yönelik olarak gerçekleştirdiği Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali’nin birinci fazı tamamlandı.
11.06.2021Vitrin
Aşı önceliği müjdesi! Onlar da listeye girdi...
Aşı önceliği müjdesi! Onlar da listeye girdi...Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) girişimleri ile Türk bayrağını dünyanın dört bir yanında dalgalandıran yeşil pasaportlu ihracatçılar, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında devam eden aşılama programında öncelikli gruba dahil edildi.
11.06.2021Gündem
ÇEİS’ten çimento fiyatlarına ilişkin açıklama
ÇEİS’ten çimento fiyatlarına ilişkin açıklamaTürk Çimento Sektörünün çatı kuruluşlarından Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), kamuoyunda son dönemde tartışmaya açılan çimento fiyatlandırma politikalarıhakkında değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’ye sağladıkları katma değer ve katkıyla gurur duyduklarının altının çizen ÇEİS Yönetim Kurulu Başkanı Suat ÇALBIYIK; “Sektörümüzün iç pazarda yakaladığı istikrarlı ivmeyi korumak ve yurt dışı pazarlarda üstlendiğimiz kritik rolü sürdürerek başarılarımızı taçlandırmak için elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik. Türk Çimento Sektörü, 2018-2019 yıllarında üst üste daralmasına rağmen, Türkiye için fedakârlık yapmaktan kaçınmamış bir endüstridir.” dedi.
10.06.2021Vitrin
Çatıdaki keçi operasyonu renkli görüntülere sahne oldu
Çatıdaki keçi operasyonu renkli görüntülere sahne olduSakarya'nın Taraklı ilçesinde bir evin çatısına çıkan keçi, kendisini yakalamaya çalışan vatandaşları ve itfaiyecileri saatlerce uğraştırdıktan sonra indiği cami bahçesinde 4 metrelik duvardan atlayarak gözden kayboldu.
10.06.2021Yaşam
Deri ve deri mamulleri sektöründen mayısta 101 milyon dolarlık ihracat
Deri ve deri mamulleri sektöründen mayısta 101 milyon dolarlık ihracatDeri ve deri mamulleri sektörü geçen ay 101 milyon 33 bin dolarlık ihracat gerçekleştirirken, en fazla dış satımı Almanya'ya yaptı.
10.06.2021Ekonomi
ASELSAN 400 ürünü millileştirdi
ASELSAN 400 ürünü millileştirdiASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün, bugüne kadar 750'nin üzerinde ürünü millileştirme başvurusuna açtıklarını belirterek, "Son üç yılda yaklaşık 400 ürünü tedarikçilerimizin gayretleriyle millileştirdik." dedi.
9.06.2021Uzmanpara
ASELSAN son 3 yılda 400 ürünü millileştirdi
ASELSAN son 3 yılda 400 ürünü millileştirdiASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün, bugüne kadar 750'nin üzerinde ürünü millileştirme başvurusuna açtıklarını belirterek, "Son üç yılda yaklaşık 400 ürünü tedarikçilerimizin gayretleriyle millileştirdik." dedi.
9.06.2021Ekonomi
Son dakika: Erdoğan'dan İBB'ye müsilaj tepkisi! 'Bu zihniyete teslim etmeyiz!'
Son dakika: Erdoğan'dan İBB'ye müsilaj tepkisi! 'Bu zihniyete teslim etmeyiz!'Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Kılıçdaroğlu'na yanıt veren Erdoğan, "Lağım çukuru diye ifade edilen iftiraların ve onları ortaya atan mahfilerin peşinden gitmek, ancak kendini oraya layık görenlerin işidir." ifadelerini kullandı. Marmara'yı tehdit eden müsilaj sorununa da değinen Erdoğan, "Müsilaj meselesine kalıcı çözüm getirme hususundaki yol haritamızı içeren Stratejik Planımızı da üç ay içerisinde inşallah tamamlıyoruz." dedi. Öte yandan İBB'ye deniz salyası konusunda tepki gösteren Erdoğan, "Her yerinden basiretsizlik akan bir zihniyetin keyfine biz bu ülkeyi terk edemeyiz." diye konuştu.
9.06.2021Gündem
Evinizin ısı ve su yalıtımına dikkat edin
Evinizin ısı ve su yalıtımına dikkat edinBir ev için yalıtım çok önemlidir. Cepheniz, çatınız ve temelleriniz için su geçirmezlik testleri yapabilirsiniz. Sızdırmazlık sorunları her zaman görünür değildir, bu nedenle dikkatli olunması gerekir.
1 milyon yatırımcı ile lider
1 milyon yatırımcı ile liderAkbank Yatırım Hizmetleri, 1 milyon yatırımcı ve 140 milyar TL mevduat dışı yatırım bakiyesine ulaştı.
9.06.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

izmirizmitgazeteegeASELSAN

Çatı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.