Chp Myk

Chp Myk

Son dakika CHP MYK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CHP MYK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CHP MYK haber sayfamızda...

Chp Myk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.316 chp myk haberi bulunmuştur.
CHP MYK Samsun’da toplandı
CHP MYK Samsun’da toplandı CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) dün Genel Başkan Özgür Özel’in başkanlığında Samsun’da toplandı.
21.05.2024 Gündem
Soma davası yeniden görülmeli
Soma davası yeniden görülmeli CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının 10’uncu yıl dönümü nedeniyle Soma’da yaptığı açıklamada, “Soma davası yeniden görülmelidir” dedi.
14.05.2024 Gündem
Özgür Özel'den Soma davası açıklaması
Özgür Özel'den Soma davası açıklaması CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının 10'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.
13.05.2024 Gündem
CHP: İttifak siyaseti çöktü
CHP: İttifak siyaseti çöktü CHP MYK, dün Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında toplandı. Toplantıda seçim sonuçları ve izlenecek yol haritası masaya yatırıldı.
4.04.2024 Gündem
CHP’de 31 Mart için seferberlik ilanı!
CHP’de 31 Mart için seferberlik ilanı! CHP MYK ve PM dün seçim kampanyası ve iletişim stratejilerini masaya yatırdı. Buna göre partide 31 Mart için adeta seferberlik başlatıldı. İl başkanlarına ve vekillere de saha görevi verildi.
27.02.2024 Gündem
İstifalar, geri çekilmeler! İşte CHP'de belli olan başkan adayları
İstifalar, geri çekilmeler! İşte CHP'de belli olan başkan adayları CHP MYK ve PM dün saatler süren mesai yaptı. Toplantı sürerken yeniden aday gösterilmeyeceğini öğrenen Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi CHP’den istifa etti. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise ön seçim talep ederek adaylıktan çekildi.
27.01.2024 Gündem
‘Artık evlatlarımızın kanı akmasın diyoruz’
‘Artık evlatlarımızın kanı akmasın diyoruz’ CHP MYK, Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinden gelen acı haberlerin ardından dün olağanüstü toplandı.
14.01.2024 Gündem
CHP'den bildiri: PKK terör örgütünü ve terörist saldırılarını lanetliyoruz
CHP'den bildiri: PKK terör örgütünü ve terörist saldırılarını lanetliyoruz CHP'de Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında toplanan Merkez Yönetim Kurulu toplantısının ardından bildiri yayımlandı. Bildiride, "PKK terör örgütünü ve terörist saldırılarını lanetliyoruz. Terör örgütleri asla amaçlarına ulaşamayacaktır" ifadelerine yer verildi.
13.01.2024 Gündem
Pençe-Kilit’ten yürek yakan haber
Pençe-Kilit’ten yürek yakan haber Türkiye, Pençe-Kilit bölgesinden gelen acı haberle yasa boğuldu. TSK’nın Kuzey Irak’taki üssüne sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 9 asker şehit oldu. Çatışmada 15 terörist etkisiz hale getirildi.
13.01.2024 Gündem
İmamoğlu’nun adaylık lansmanı ertelendi
İmamoğlu’nun adaylık lansmanı ertelendi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yeniden adaylığı için yarın Haliç Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan lansman toplantısı şehit cenazeleri nedeniyle ertelendi.
26.12.2023 Gündem
PM büyükşehir adayları için toplanıyor
PM büyükşehir adayları için toplanıyor CHP Genel Başkanı Özgür Özel başkanlığında bugün toplanacak olan MYK ve Parti Meclisi (PM) toplantılarında büyükşehir belediye başkan adayları masaya yatırılacak.
21.12.2023 Gündem
CHP MYK sonrası açıklama: Yerel Seçim Stratejimizi değerlendirdiğimiz bir dizi toplantı yaptık
CHP MYK sonrası açıklama: Yerel Seçim Stratejimizi değerlendirdiğimiz bir dizi toplantı yaptık CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Parti Meclisi toplantılarının ardından basın toplantısı düzenledi.
4.12.2023 Gündem
Tanju Özcan afla CHP’ye geri döndü
Tanju Özcan afla CHP’ye geri döndü Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın partiye dönmek için yaptığı başvuru, dün peş peşe gerçekleşen CHP MYK ve Parti Meclisi’nde görüşülerek, oy çokluğu ile kabul edildi.
28.11.2023 Gündem
CHP'de üç isim çapraz sorgulamadan muaf! 100. yıl affı gündemde
CHP'de üç isim çapraz sorgulamadan muaf! 100. yıl affı gündemde Yerel seçim takvimini netleştiren CHP, belediye başkan adaylarını birkaç kademeden geçirerek belirleyecek.
22.11.2023 Gündem
CHP yerel seçim yol haritasını belirleyecek
CHP yerel seçim yol haritasını belirleyecek CHP MYK’nın bugünkü toplantısında, yerel seçim stratejisi ve yol haritası masaya yatırılacak. Parti içinde uygulanacak seçim takvimi netleştirilecek.
20.11.2023 Gündem
İşte CHP’nin yeni yönetimi
İşte CHP’nin yeni yönetimi CHP lideri Özel, yeni PM ile ilk toplantısında, yeni ‘A Takımı’nı da belirledi. CHP MYK’da hükümetteki her bir bakanlığa karşılık gelecek şekilde ‘gölge bakan’ olarak adlandırılan 18 başkan yardımcılığı ve hukuk gibi temel idari işlerin yönetimi için 6 başkanlık oluşturuldu.
12.11.2023 Gündem
‘Yabancı asker maddesi çıkmadan evet demeyiz’
‘Yabancı asker maddesi çıkmadan evet demeyiz’ CHP MYK, dün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplandı. Toplantıda Irak ve Suriye tezkeresi konusunda partinin tavrı ele alındı. MYK’da tezkere konusunda farklı görüşler dile getirildi.
17.10.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan örgüte talimat: Tek başına seçime girecek gibi çalışın
Kılıçdaroğlu’ndan örgüte talimat: Tek başına seçime girecek gibi çalışın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti’den peş peşe “ittifaka kapıları kapatan” açıklamaların gelmesi üzerine, örgütüne, parti tek başına seçime girecekmiş gibi hazırlık yapılması ve çalışılması talimatını verdi.
3.10.2023 Gündem
Özgür Özel ilk ziyaretini Karayalçın’a yaptı
Özgür Özel ilk ziyaretini Karayalçın’a yaptı Kurultayda CHP Genel Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Grup Başkanı Özgür Özel, çok özel bir gereklilik olmadıkça partisinin MYK toplantılarına katılmayacağını söyledi. CHP MYK dün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
19.09.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu yerel seçimler için iddialı konuştu: Belediye sayımızı 400’e çıkaracağız
Kılıçdaroğlu yerel seçimler için iddialı konuştu: Belediye sayımızı 400’e çıkaracağız İstanbul’da partisinin 39 ilçe başkanıyla bir araya gelen Kılıçdaroğlu, yerel seçim hedefini de açıkladı. Kılıçdaroğlu, mevcut büyükşehirlerin yanı sıra Şanlıurfa, Bursa, Balıkesir ve Denizli büyükşehir belediyelerini de kazanacaklarını iddia etti.
19.09.2023 Gündem
CHP ‘Tanrıkulu’nu PM’de görüşecek
CHP ‘Tanrıkulu’nu PM’de görüşecek CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün ttoplandı. Edinilen bilgiye göre Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yönelik sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Diyarbakır Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu’nun açıklamaları gündeme gelmedi.
12.09.2023 Gündem
‘Tanrıkulu hakkındaki kararı Parti Meclis’i verir’
‘Tanrıkulu hakkındaki kararı Parti Meclis’i verir’ CHP’nin Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun TSK hakkındaki tartışma yaratan sözlerine ilişkin “Sezgin Bey’in yapmış olduğu açıklamayı uygun bir açıklama olarak görmüyoruz. Orduyu töhmet altında bırakacak herhangi bir açıklamayı doğru bulmuyorum. Türk Ordusu bizim gözbebeğimizdir” dedi.
11.09.2023 Gündem
Sezgin Tanrıkulu hakkında soruşturma
Sezgin Tanrıkulu hakkında soruşturma CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu hakkında bir televizyon kanalında TSK’ya yönelik sarf ettiği sözleri nedeniyle “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçlarından soruşturma başlatıldı...
10.09.2023 Gündem
İstanbul Kongresi için tek isim formülü
İstanbul Kongresi için tek isim formülü CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, CHP İstanbul İl Kongresi’ne tek adayla girilmesini istediği iddia edildi. Yeni il başkanı için “Genel Merkez’e bağlı ama İmamoğlu ile de arası iyi olacak, gerilim yaratmayacak, müzakereci bir isim” profili çiziliyor.
6.09.2023 Gündem
CHP'de kongre savaşları! Kim kimi destekliyor?
CHP'de kongre savaşları! Kim kimi destekliyor? CHP İstanbul İl Başkanlığı seçimi konusunda “Adayı ilçe başkanları belirlesin, biz de destekleyelim” diyen İmamoğlu, söz konusu adayda aranacak nitelikleri de şöyle sıraladı: “İstanbul ittifakı anlayışına denk düşebilecek, temsil yeteneği yüksek, değişime işaret eden ve genç olmalı...”
5.09.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Chp Myk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.