Christopher Nolan

Christopher Nolan

Son dakika Christopher Nolan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Christopher Nolan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Christopher Nolan haber sayfamızda...

Christopher Nolan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 143 christopher nolan haberi bulunmuştur.
Rebecca Hall’dan sadık uyarlama
Rebecca Hall’dan sadık uyarlama Neslinin başarılı oyuncularından Rebecca Hall, 1929 tarihli aynı adlı romandan uyarladığı Passing’le yönetmenliğe geçiyor. Passing, Hall’un kamera arkasındaki geleceği açısından ümit veren bir ilk film
Duygusal Filmler: İzleyenleri Ağlatan Ve Hüzünlendiren En Duygusal Filmler
Duygusal Filmler: İzleyenleri Ağlatan Ve Hüzünlendiren En Duygusal Filmlerİzleyenleri ağlatan ve hüzünlendiren en duygusal filmler hangileridir? Duygusal filmler içerisinde hangilerini izlemek gerekir. Hangi duygusal filmlerle başlamak gerekir? Puanı en yüksek duygusal filmler nelerdir? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
En Yeni Filmler: 2021'de Çıkacak Olan Ve Merakla Beklenen En Yeni Filmler
En Yeni Filmler: 2021'de Çıkacak Olan Ve Merakla Beklenen En Yeni FilmlerFilm izlemeyi hepimiz çok severiz. Özellikle son yıllarda gösterime giren ve puan olarak da yüksek puan almayı başarmış olan pek çok en yeni filmler bulunmaktadır. En yeni filmler izleyiciyi ekrana kilitleyen ve senaryosu itibari ile de çok beğenilen filmlerden oluşmaktadır. En yeni filmler araştırması internette de 2020 yılında araştırılanlar arasına girmiştir. Peki, en yeni filmler nelerdir? Merakla beklenen en yeni filmler listesi nedir? İşte mutlaka izlemeniz gereken en yeni filmler listesi.
27.01.2021Kültür Sanat
Savaş Filmleri: Tarihteki Savaşlar İle İlgili En İyi Savaş Filmleri
Savaş Filmleri: Tarihteki Savaşlar İle İlgili En İyi Savaş FilmleriSavaş filmleri nelerdir? Tarihteki savaşlar ile ilgili en iyi savaş filmleri hangileridir? Savaş filmleri arasında en yüksek puanlı seçenekler nelerdir? Savaş filmleri içerisinde mutlaka izlenmesi gereken filmlerin başında neler geliyor? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
İzlenmesi Gereken Filmler: Bir Kere Bile Olsa Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler
İzlenmesi Gereken Filmler: Bir Kere Bile Olsa Mutlaka İzlenmesi Gereken FilmlerFilm izlemek boş zamanlarımızda yaptığımız en sevilen aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle IMDb puanı yüksek olan ve ödül almış olan pek çok film bulunmaktadır. Bu filmler de izlenmesi gereken filmler kategorisinde değerlendirilir. Film izlemek isteyen kişiler arama motorlarında sık sık izlenmesi gereken filmler nelerdir? Araştırması yapmaktadırlar. Peki yeni ve eski izlenmesi gereken filmler nelerdir? En çok izlenen filmler nelerdir? İşte mutlaka izlemeniz gereken filmler listesi.
27.01.2021Kültür Sanat
Dövüş Filmleri: Ünlü Oyuncuların Yer Aldığı En İyi Dövüş Filmleri
Dövüş Filmleri: Ünlü Oyuncuların Yer Aldığı En İyi Dövüş FilmleriÜnlü oyuncuların yer aldığı en iyi dövüş filmleri arasında hangileri bulunuyor? Dövüş filmleri içerisinde en çok tercih edilenler hangileridir? Hangi dövüş filmleri izlenmeye değerdir? Dövüş filmleri içerisinde puanı yüksek olan seçenekler hangileridir? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
Dram Filmleri: Yerli & Yabancı En İyi Dram Filmleri Listesi
Dram Filmleri: Yerli & Yabancı En İyi Dram Filmleri ListesiDram filmleri nelerdir. Yerli & yabancı en iyi dram filmleri listesi içerisinde neler vardır, dram filmleri arasında en iyileri hangileridir. Dram filmlerine dair aradığını her detayı öğrenebilirsiniz. Filmler hakkında tüm detayları sizler için derledik.
27.01.2021Kültür Sanat
Unutulmaz Filmler: Geçmişten Bugüne En Çok İzlenen Unutulmaz Filmler
Unutulmaz Filmler: Geçmişten Bugüne En Çok İzlenen Unutulmaz FilmlerUnutulmaz filmler nelerdir? Geçmişten bugüne en çok izlenen unutulmaz filmler, hangi filmler kült listesine girmiştir, unutulmaz filmler ve içerikleri nelerdir? Siz de tatil zamanlarınızı kült filmleri izlemek için ayırmak istiyor ve hangi filmi izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız merak edilen tüm detayları derledik.
27.01.2021Kültür Sanat
En İyi Filmler: Imdb'de En Çok Beğeni Toplayan En Güzel Filmler
En İyi Filmler: Imdb'de En Çok Beğeni Toplayan En Güzel FilmlerSinema sektöründe pek çok güzel film bulunmaktadır. Özellikle IMDb puanı yüksek olan bu filmleri izleyerek çok keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. En iyi filmler listesinde birçok film yer almaktadır. Hem yerli hem de yabancı olan bu filmleri izleyerek çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Peki en iyi filmler hangileridir? IMDb puanı en çok izlenen filmler hangileridir? İşte izlemeniz gereken en iyi filmler.
27.01.2021Kültür Sanat
ABD gişesi  yüzde 80 düştü
ABD gişesi yüzde 80 düştüPandeminin damga vurduğu 2020 yılında ABD’de sinema sektörünün gişe rakamları yüzde 80 düştü ve 2.27 milyar dolar hasılat elde etti.
Bond filmi 2021’e ertelendi
Bond filmi 2021’e ertelendiBu yıl 3 Nisan’da vizyona girmesi planlanan ancak pandemi nedeniyle sık sık ertelenen yeni Bond filmi “No Time to Die”in vizyon tarihi 2021 Nisan olarak açıklandı.
Sinemacılardan kongreye çağrı
Sinemacılardan kongreye çağrıAralarında Martin Scorsese, Christopher Nolan, Pedro Almodóvar, James Cameron ve Damien Chazelle’in de olduğu sinemacılar ve Yönetmenler Birliği gibi meslek birlikleri, pandemi nedeniyle kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan sinema salonlarının kurtarılması için kongreye çağrıda bulundu.
İddialı filmlerden vizyon ertelemesi
İddialı filmlerden vizyon ertelemesiChristopher Nolan imzalı pandemi sonrasının ilk büyük gişe filmi “Tenet”in gişede beklentilerin altında kalması, büyük şirketlerin iddialı yapımlarını ertelemesine yol açıyor.
26.09.2020Kültür Sanat
Krizdeki sinemaları Tenet de kurtaramadı
Krizdeki sinemaları Tenet de kurtaramadıSalgın süreciyle ekonomik darboğaza giren sinemalar için Christopher Nolan’ın “Tenet” filmi umut olarak görülüyordu. Ancak geçen hafta sonu vizyona giren filmin ilk üç günde 30 bin kişi tarafından izlenmesi hayal kırıklığı yarattı...
Diana rolü Elizabeth Debicki’ye
Diana rolü Elizabeth Debicki’yeBu yıl Christopher Nolan’ın “Tenet”iyle ile sinemalara konuk olacak Elizabeth Debicki, “The Crown” dizisinin son iki sezonunda Prenses Diana’yı canlandıracak.
18.08.2020Kültür Sanat
‘Tenet’e yeni erteleme
‘Tenet’e yeni ertelemeChristopher Nolan’ın yeni filmi “Tenet” bir kez daha ertelendi. Henüz ne zamana ertelendiği bilinmeyen filmin 2020 içinde gösterime girmesi planlanıyor.
22.07.2020Kültür Sanat
Robert Pattinson’lı ‘Tenet’
Robert Pattinson’lı ‘Tenet’Milliyet Sanat dergisi kapağına, Christopher Nolan’ın salgın nedeniyle büyük kayıplara uğrayan Hollywood’a can suyu niteliğindeki yeni filmi “Tenet”in yıldızı Robert Pattinson’ı taşıyor. Sinemanın yanı sıra plastik sanatlardan müziğe, sahne sanatlarından edebiyata uzanan sayfalarda kültür sanat dünyasının nabzı tutulmaya devam ediyor...
Anne Hathaway’den Christopher Nolan itirafı!
Anne Hathaway’den Christopher Nolan itirafı!'Kara Şövalye Yükseliyor' ve 'Yıldızlararası' filmlerinde yönetmen Christopher Nolan ile birlikte çalışan Anne Hathaway, insanların çalışmasını engellediğini düşündüğü için Nolan'ın sette sandalye kullanılmasına izin vermediğini açıkladı.
1.07.2020Cadde
Sinemada yaz sıkıntısı!
Sinemada yaz sıkıntısı!Yapımcılar ile salon işletmecileri arasında geçen yıl yaşanan krizin üzerine pandemi sürecinin eklenmesiyle sorunların daha da büyüdüğünü belirten SİSAY Genel Sekreteri Genç Türkiye’deki toplam 2 bin 400 sinema salonundan 500’ünün kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu söyledi...
Bane maskesi yok satıyor
Bane maskesi yok satıyorDünya genelinde 5 milyondan fazla kişiye bulaşan Kovid-19’un yayılmasını engellemek amacıyla pek çok ülke maske takmayı zorunlu hale getirdi...
23.05.2020Ekonomi
Sinemanın kült filmleri ekrana geliyor
Sinemanın kült filmleri ekrana geliyorCovid-19 salgını sebebiyle evde vakit geçiren pek çok kişi, bugünlerde motivasyonu yükseltecek film arayışı içerisinde. İşte bu süreçte S Sport Plus'un izleyicilere sunduğu birbirinden önemli filmlerden oluşan seçkisi.
17.04.2020Kültür Sanat
‘Kahraman’ olma yolunda
‘Kahraman’ olma yolundaBatman’in azılı düşmanı Joker filmi ABD’de 247 milyon dolar gişe hasılatını geride bıraktı. 18 yaş sınırına rağmen dünya genelinde 738 milyon dolar hasılata ulaşan filmin baş kahramanı Joker, protesto gösterilerinde ilham kaynağı oldu.
24.10.2019Dünya
Nolan’ın yeni filmi 2020 yazında
Nolan’ın yeni filmi 2020 yazında‘Dark Knight’, ‘Interstellar’ ve ‘Inception’ın yönetmeni Christopher Nolan, yeni bir proje hazırlığında. Warner Bros., yönetmenin yeni filmi için vizyon tarihini duyurdu.
29.01.2019Gündem
‘Interstellar’daki uzay temsili doğru’
‘Interstellar’daki uzay temsili doğru’Geçen akşam IMAX formatında izleyiciyle buluşan ve uzaydan çekilen gerçek görüntülere yer veren ‘A Beautiful Planet’ı görüntü yönetmeni James Neihouse ile konuştuk.
16.11.2018Gündem
Inception'daki sonsuza dek dönen topaç gerçek oldu
Inception'daki sonsuza dek dönen topaç gerçek olduChristopher Nolan’ın çektiği Inception (Başlangıç) filminin sonunda çıkan topaç gerçek oldu. Metal topaç, ona özel yüzeyde saatlerce dönebiliyor.
21.06.2018Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

filmChristopher Nolanentenetsinema

Christopher Nolan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.