Çöp

Çöp

Son dakika çöp haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çöp gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çöp haber sayfamızda...

Çöp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11.828 cop haberi bulunmuştur.
Çöpten çıktı! 20 bin lira istiyorlar
Çöpten çıktı! 20 bin lira istiyorlarAntalya'da atık toplayıcılarının çöp konteynerlerinden çıkardığı antika eserler, müzayedede açık artırmayla satılıyor. Ermeni ustanın işlediği bakır kazan 20 bin liraya müzayedeye sunuldu ancak alıcı çıkmadı.
17.04.2021Ekonomi
Adalar’da bahar temizliği
Adalar’da bahar temizliğiGeçen yıl çöp yığınları ile gündeme gelen Adalar’da bu yıl aynı görüntülerin yaşanmaması için koordinasyon ekibi oluşturulacak.
17.04.2021Gündem
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlar
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlarKayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin, rezidansta kalan ve çalıştıkları bölgelere gidiş gelişlerinde taksiyle seyahat eden dilencileri deşifre ettiği bildirildi.
16.04.2021Haberler
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlar
Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlarKayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin, rezidansta kalan ve çalıştıkları bölgelere gidiş gelişlerinde taksiyle seyahat eden dilencileri deşifre ettiği bildirildi.
16.04.2021Gündem
Karakız’la dağ tepe  atık topluyor
Karakız’la dağ tepe atık topluyorUşak’ın Banaz ilçesinde yaşayan 54 yaşındaki Cemal Dinçer, ‘Karakız’ adını verdiği keçisiyle her gün ortalama 5 kilometre yürüyerek ormandaki çöpleri topluyor.
16.04.2021Ege
Solucan Gübresi Nasıl Kullanılır? Solucan Gübresi Hangi Bitkilerde Kullanılır?
Solucan Gübresi Nasıl Kullanılır? Solucan Gübresi Hangi Bitkilerde Kullanılır?Solucan gübresi ya da diğer adıyla "Siyah Altın", oldukça verimli ve değerli bir toprak türüdür. Küresel ısınmanın arttığı ve doğal ortamların günden güne tahrip edildiği günümüzde, evlerde bile biraz emekle elde edilebilen solucan gübresi evsel atıkları doğal olarak dönüştürmeye yarıyor. Aşırı verimli olması ve çöp sorununu doğal olarak çözmesi nedeniyle herkes tarafından bilinmeye başlayan bu toprak insanların ilgisini çekiyor. Peki solucan gübresi nasıl kullanılır? Solucan gübresi hangi bitkilerde kullanılır? İşte solucan gübresi hakkında merak edilenler.
15.04.2021Eğitim
Pire Nasıl Ölür? Evdeki Ve Vücuttaki Pireler Nasıl Ölür, Nasıl Kurtulunur?
Pire Nasıl Ölür? Evdeki Ve Vücuttaki Pireler Nasıl Ölür, Nasıl Kurtulunur?Kan emici niteliğe sahip dış parazitler olan pireler, taşımış oldukları mikrop ve hastalıklardan dolayı insan sağlığı açısından oldukça tehditkar olan canlılardır. Bu sebeple pire sorunu ile karşı karşıya kalan insanların en çok sordukları Pire nasıl ölür? Evdeki ve vücuttaki pireler nasıl ölür, nasıl kurtulabilirsiniz sorularının yanıtlarını tüm detayları ile derledik.
15.04.2021Eğitim
Amcasını parçalara ayırmıştı! Cezası belli oldu
Amcasını parçalara ayırmıştı! Cezası belli olduKadıköy'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin 2'si tutuklu 4 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı. Öz amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü silahla ateş ederek öldüren, bıçakla parçalara ayıran ve farklı yerlere atan tutuklu sanık Fahrettin Öztürk ile Öztürk'e cesedi parçalamakta yardım ettiği iddia edilen Ferhat Yılmaz  "Nitelikli kasten öldürme suçundan" ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Tutuksuz 2 sanığa da "Suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme" suçundan 4'er yıl hapis cezası verildi.
15.04.2021 Gündem
Son dakika... 'Aşılar çöpe gitti' iddiasına Sağlık Bakanı Koca'dan açıklama
Son dakika... 'Aşılar çöpe gitti' iddiasına Sağlık Bakanı Koca'dan açıklamaGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "aşılar çöpe gitti" iddiaları üzerine sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
15.04.2021Gündem
Temizlik filosuna 5 yeni çöp kamyonu
Temizlik filosuna 5 yeni çöp kamyonuKarabağlar Belediyesi, KARBEL şirketi üzerinden Devlet Malzeme Ofisi kanalıyla satın alınan 5 çöp kamyonu kazandırdı.
14.04.2021Ege
Çöp kovasından 41 kilo eroin fışkırdı!
Çöp kovasından 41 kilo eroin fışkırdı!Gaziantep’te, jandarmanın eve düzenlediği operasyonda, çöp kovasında 41 kilo eroin ele geçirilirdi. Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı.
14.04.2021Gündem
Atıktan elektriğe
Atıktan elektriğeİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Ödemiş ve Bergama’da kurduğu katı atık tesisleri, deneme üretimine başladı. Başkan Tunç Soyer, her ikisinin de yıl sonuna kadar tam kapasite hizmet vereceğini söyledi
13.04.2021Ege
Kazını boynundan astığını iddia ettiği komşusu bıçakladı!
Kazını boynundan astığını iddia ettiği komşusu bıçakladı!Antalya’da Meral Yıldırım, daha önce kazını boynundan asarak öldürdüğünü söylediği, husumetli olduğu kadın komşusu A.E. ve yanındakiler tarafından bıçaklandı. Meral Yıldırım’In eşi İbrahim Yıldırım ise olayla ilgili, "Tehditleri hala sürüyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz" dedi.
13.04.2021Haberler
Kazını boynundan astığını iddia ettiği komşusu bıçakladı!
Kazını boynundan astığını iddia ettiği komşusu bıçakladı!Antalya’da Meral Yıldırım, daha önce kazını boynundan asarak öldürdüğünü söylediği, husumetli olduğu kadın komşusu A.E. ve yanındakiler tarafından bıçaklandı. Meral Yıldırım’In eşi İbrahim Yıldırım ise olayla ilgili, "Tehditleri hala sürüyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz" dedi.
13.04.2021Gündem
Ankara'da, 900 kişinin evsiz kaldığı mahallede fırsatçı ev sahipleri 500 lira zam yaptı
Ankara'da, 900 kişinin evsiz kaldığı mahallede fırsatçı ev sahipleri 500 lira zam yaptıAnkara'da, inşaat çalışması nedeniyle temeli kayan, 8 katlı Açelya Apartmanı, büyük oranda yıkıldı. Apartmandaki yıkımın tamamlanmasından sonra çevresindeki 10 binanın da yıkımına başlanacak. Mahalleli, 900 kişinin evsiz kaldığı bölgede kiraların 400-500 TL arttığını belirtip, tepki gösterdi. Zülfükar Taş, "Ev aramaya başladık; ama ev sahipleri de kiraları artırdı. Bir de onlar vurmaya çalışıyor" dedi.
12.04.2021Haberler
Ankara'da, 900 kişinin evsiz kaldığı mahallede fırsatçı ev sahipleri 500 lira zam yaptı!
Ankara'da, 900 kişinin evsiz kaldığı mahallede fırsatçı ev sahipleri 500 lira zam yaptı!Ankara'da, inşaat çalışması nedeniyle temeli kayan, 8 katlı Açelya Apartmanı, büyük oranda yıkıldı. Apartmandaki yıkımın tamamlanmasından sonra çevresindeki 10 binanın da yıkımına başlanacak. Mahalleli, 900 kişinin evsiz kaldığı bölgede kiraların 400-500 TL arttığını belirtip, tepki gösterdi. Zülfükar Taş, "Ev aramaya başladık; ama ev sahipleri de kiraları artırdı. Bir de onlar vurmaya çalışıyor" dedi.
12.04.2021Ekonomi
'Yatırıma odaklanınca mali disiplin kendiliğinden gelir'
'Yatırıma odaklanınca mali disiplin kendiliğinden gelir'Mali disiplinin bir sonuç olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ertem, yatırımın artmasıyla mali disiplinden kopulacağı algısının doğru olmadığını; üretime, yatırıma, istihdama ve ihracata odaklanınca mali disiplinin kendiliğinden geleceğini söyledi.
12.04.2021Ekonomi
Yavrulara ikinci şans
Yavrulara ikinci şansSeferihisar Belediyesi temizlik işleri ekipleri sayesinde ağzı bağlanarak çöp konteynerine atılmış 4 kedi yavrusu hayata geri döndürüldü.
11.04.2021Ege
“İnsan neyle beslenirse onu üretiyor”
“İnsan neyle beslenirse onu üretiyor”Yüzlerce yıllık geleneksel gölge oyunu Karagöz bugün İstanbul’dan Broadway’e yenilikçi icralarla sahneleniyor. Ayhan Hülagü’nün Karagöz’ü Hamlet’le buluşturmasının ardından Karagöz’ün perdesini araladık
11.04.2021Pazar
Cemal Can Canseven, New York'taki fare istilasından nasibini aldı
Cemal Can Canseven, New York'taki fare istilasından nasibini aldıSurvivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, New York'a tatile gitti. Gittiği parkta ülkeyi saran dev fareleri gören Canseven, korku dolu anlar yaşayınca "Benim canım temiz ülkem" diyerek Türkiye'yi övdü.
9.04.2021Cadde
Ankara'da 30'dan fazla köpek ölmüş olarak bulundu
Ankara'da 30'dan fazla köpek ölmüş olarak bulunduAnkara'da, patilerinde damar yolu açmak için kullanılan intraket (damar içi borucuk) bulunan 30'un üzerinde köpek, çöp poşetlerinin içerisine konulup atılmış halde ölü bulundu.
8.04.2021Haberler
Ankara'da kan donduran olay! 30'dan fazla köpek ölmüş olarak bulundu
Ankara'da kan donduran olay! 30'dan fazla köpek ölmüş olarak bulunduAnkara'da, patilerinde damar yolu açmak için kullanılan intraket (damar içi borucuk) bulunan 30'un üzerinde köpek, çöp poşetlerinin içerisine konulup atılmış halde ölü bulundu.
8.04.2021Gündem
2 katlı evden 4 kamyon çöp çıktı! Fareleri gören ekipler korkup kaçtı
2 katlı evden 4 kamyon çöp çıktı! Fareleri gören ekipler korkup kaçtıOlay Çorum'da yaşandı. Bir evde oluşan yoğun koku üzerine ekiplere haber verildi. Bölgeye giden belediye ekipler 2 katlı evden 4 kamyon çöp ve atık malzeme çıkardı. İşlem sırasında çok sayıda farenin olduğunu görüldü.
6.04.2021Gündem
Evden 4 kamyon çöp çıktı, fareleri gören ekipler korkup kaçtı
Evden 4 kamyon çöp çıktı, fareleri gören ekipler korkup kaçtıÇorum’da koku üzerine belediye ekiplerince girilen 2 katlı evden, 4 kamyon çöp ve atık malzeme çıkarıldı. İş makinesinin yardımıyla çöp çıkarma işlemi sürdürülen evde çok sayıda fare gören ekiplerin, korkudan dışarı kaçtığı anlar kameraya yansıdı.
6.04.2021Gündem
DOĞALGAZ GELİYOR
DOĞALGAZ GELİYORBodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından bir süredir yürütülen temaslar meyvesini verdi. Bodrum’un enerji ihtiyacını karşılayacak doğalgaz boru hattı çalışmaları Enerji Bakanlığı tarafından en kısa zamanda başlatılacak.
5.04.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeçöpankaraantalyaizmir

Çöp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.