Cumhuriyet Gazetesi

Cumhuriyet Gazetesi

Son dakika Cumhuriyet Gazetesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhuriyet Gazetesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhuriyet Gazetesi haber sayfamızda...

Cumhuriyet Gazetesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.258 cumhuriyet gazetesi haberi bulunmuştur.
Minik ressamlarla mutlaka tanışın
Minik ressamlarla mutlaka tanışın1981 yılından bu yana aralıksız düzenlenen ve bu sene sürdürülebilirlik vurgusu yaparak “Benim Gözümden Dünya” temasıyla çocukları hayallerindeki dünyayı resmetmeye çağıran 41. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nın sergisi açıldı.
Aydın Engin’i kaybettik
Aydın Engin’i kaybettikSafra kesesi ameliyatı sonrası akciğer enfeksiyonu nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan gazeteci Aydın Engin (82) dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
25.03.2022Gündem
Haydar Dümen öldü mü, neden öldü? Haydar Dümen kaç yaşındaydı, evli miydi? İşte hayatı...
Haydar Dümen öldü mü, neden öldü? Haydar Dümen kaç yaşındaydı, evli miydi? İşte hayatı...Haydar Dümen hayatını kaybetti. Köşe yazarı olan Haydar Dümen'den vefat haberi geldi. Dümen'in ölümünün ardından hayatı ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Peki, Haydar Dümen kaç yaşındaydı, hastalığı neydi?
12.02.2022Cadde
Haydar Dümen Kovid-19’a yenildi
Haydar Dümen Kovid-19’a yenildi11 gündür özel bir hastanede kovid tedavisi gören psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen hayatını kaybetti. Dümen'in cenazesi dün 12.00'de kovid önlemleri çerçevesinde Ulus'taki Arnavutköy Mezarlığı'na defnedildi.
12.02.2022Gündem
Haydar Dümen hayatını kaybetti!
Haydar Dümen hayatını kaybetti!Gelen son dakika haberine göre psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Posta Gazetesi yazarı 92 yaşındaki Dümen'in dün defnedildiği öğrenildi.
11.02.2022Haberler
Son dakika... Haydar Dümen hayatını kaybetti!
Son dakika... Haydar Dümen hayatını kaybetti!Gelen son dakika haberine göre psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Posta Gazetesi yazarı 92 yaşındaki Dümen'in dün defnedildiği öğrenildi.
11.02.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun'dan Cumhuriyet gazetesinin haberine yalanlama
İletişim Başkanı Altun'dan Cumhuriyet gazetesinin haberine yalanlamaİletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Cumhuriyet gazetesinin haberini yalanladı. Bakan Elvan'ın istifa ettiğini iddia eden Cumhuriyet gazetesine Altun bir de çağrıda bulundu: Bu sözde habere konu ettiğiniz insanlara ve kamuoyuna özür borçlusunuz!
5.11.2021Gündem
Demirören'den Cumhuriyet gazetesine 3 kuruşluk dava! 'Manipülasyon yapmayın, habercilik etiğine uyun!'
Demirören'den Cumhuriyet gazetesine 3 kuruşluk dava! 'Manipülasyon yapmayın, habercilik etiğine uyun!'DEMİRÖREN GRUBU, Cumhuriyet Gazetesi'ne 28.10.2021 nüshasında yer alan, amacının manipülasyon ve itibar suikastı olduğu açık olan sözde haber nedeniyle 3 kuruşluk manevi tazminat davası açtı.
30.10.2021Gündem
Son dakika haberi: Mustafa Cengiz'in basın toplantısı iptal edildi! Hastaneye gidecek
Son dakika haberi: Mustafa Cengiz'in basın toplantısı iptal edildi! Hastaneye gidecek23 Ocak 2018 - 22 Haziran 2021 tarihlerinde Galatasaray'ı idare eden Başkan Mustafa Cengiz, bugün düzenleyeceği basın toplantısını sağlık sorunları nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı. Cengiz, sağlık kontrolleri için hastaneye gidecek.
10.08.2021Galatasaray
ByLock’un sahibi gelip teslim olmuş
ByLock’un sahibi gelip teslim olmuşByLock’un lisans sahibi olan ve ABD vatandaşlığına geçtikten sonra ‘Alpaslan Demir’ olan adını David Keynes olarak değiştiren FETÖ üyesinin, etkin pişmanlıktan yararlanmak üzere geldiği İstanbul’da 9 Haziran’da tutuklandığı, iddianamenin yazılmasıyla ortaya çıktı.
29.07.2021Gündem
Son dakika... David Keynes’in ifadesi ortaya çıktı! 'Gülen şizofrendir'
Son dakika... David Keynes’in ifadesi ortaya çıktı! 'Gülen şizofrendir'FETÖ'nün şifreli haberleşme programı ByLock'un lisans sahibi David Keynes'in 9 Haziran'da İstanbul'a gelerek teslim oldu ve sevk edildiği hakimlikçe tutuklandı. “Terör örgütüne üye olmak” suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle hakkında dava açılan Keynes’in ifadesi ortaya çıktı. Keynes ifadesinde, 'Benim kişisel görüşüme göre örgüt elebaşı Fetullah Gülen şizofren bir kişiliktir. 45 yıllık Anadolu gençliğini bu örgüt elebaşı mahvetmiştir. Dış güçlerin ülkemize vermek istediği zararı bu örgüt elebaşı yapmıştır.' dedi.
28.07.2021Gündem
Son dakika... ByLock'un lisans sahibi David Keynes İstanbul'a gelip teslim oldu, tutuklandı
Son dakika... ByLock'un lisans sahibi David Keynes İstanbul'a gelip teslim oldu, tutuklandıGelen son dakika haberine göre; FETÖ'nün şifreli haberleşme programı ByLock'un lisans sahibi David Keynes'in 9 Haziran'da İstanbul'a gelerek teslim olduğu ve sevk edildiği hakimlikçe tutuklandığı ortaya çıktı. Keynes hakkında, "terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
28.07.2021Gündem
Bakan Soylu'dan Cumhuriyet Gazetesine 1 milyon liralık tazminat davası
Bakan Soylu'dan Cumhuriyet Gazetesine 1 milyon liralık tazminat davasıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhuriyet Gazetesi hakkında kendisine yönelik kişilik haklarını hedef aldığını iddia ettiği yayımlar nedeniyle 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı.
5.07.2021Gündem
Son dakika! İçişleri'nden Bakan Soylu'nun SBK Holding'in uçağını kullandığı iddiasına ilişkin açıklama
Son dakika! İçişleri'nden Bakan Soylu'nun SBK Holding'in uçağını kullandığı iddiasına ilişkin açıklamaGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, bugün bir gazetede Bakan Süleyman Soylu'ya atfedilen haberle ilgili açıklama yaptı.
25.06.2021Siyaset
Radyoda alaturka yasağı gerçekleri
Radyoda alaturka yasağı gerçekleriBaştaki iddialı girişi destek- leyecek gerçek veriler sayılarda gizli...
25.06.2021Kültür Sanat
İlker Başbuğ’a 3 yıla  kadar hapis istemi
İlker Başbuğ’a 3 yıla kadar hapis istemiEski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
6.05.2021Gündem
İletişim Başkanlığı'ndan 'başkanlık özlemi bitmiyor' haberine açıklama
İletişim Başkanlığı'ndan 'başkanlık özlemi bitmiyor' haberine açıklamaİletişim Başkanlığı Medya Koordinatörü Mücahid Eker, bir gazetede yer alan 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde başkanlık özlemi bitmiyor' başlıklı haberi yalanladı.
29.03.2021Siyaset
Göz açıp kapama  mesafesinde yaşam
Göz açıp kapama mesafesinde yaşamElinizde tuttuğunuz gazete, 25 yıl önce Gaziosmanpaşa Bulvarı Cezayirli İş Merkezi’nin zemin katında basılmış ilk kez...
26.02.2021Ege
Son dakika... İlker Başbuğ darbe sözlerinden dolayı 'Şüpheli' olarak ifade verdi!
Son dakika... İlker Başbuğ darbe sözlerinden dolayı 'Şüpheli' olarak ifade verdi!Gelen bir son dakika haberine göre; Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un, “Eğer Menderes, 25 Mayıs 1960 günü Eskişehir’de erken seçim tarihini açıklasaydı, 27 Mayıs askeri darbesi büyük bir olasılıkla önlenebilirdi” sözleri üzerine hakkında başlatılan soruşturmada, “Şüpheli” sıfatıyla ifade verdi. İfadenin ardından basın açıklaması yapan Başbuğ, “Bu suç duyurularına karşı hiçbir şekilde savunma yapmayacağım” dedi.
10.02.2021Gündem
Son dakika... Enis Berberoğlu için fezleke hazırlandı
Son dakika... Enis Berberoğlu için fezleke hazırlandıAnayasa Mahkemesi (AYM) Genel Kurulunca hakkında ikinci kez hak ihlali yapıldığına karar verilen Enis Berberoğlu ile ilgili yeniden yargılama ve infazın durdurulması kararı veren İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, mevzuat, karar ve iddianameyi ekleyerek hazırladığı fezlekeyi gereğinin takdiri için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) sunulmak üzere Adalet Bakanlığı'na gönderdi.
9.02.2021Gündem
Son dakika... Mahkemeden Enis Berberoğlu kararı
Son dakika... Mahkemeden Enis Berberoğlu kararıGelen bir son dakika haberine göre; 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Enis Berberoğlu hakkında Anayasa Mahkemesi'nin kararına uyulması yönünde karar verdi.
8.02.2021Gündem
Mimar Doğan'lar ile mimariye dair söyleşi
Mimar Doğan'lar ile mimariye dair söyleşiMimarlık dünyasının üç önemli ismi Doğan Kuban, Doğan Tekeli ve Doğan Hasol, gazeteci Ceren Çıplak Drillat’ın soruları eşliğinde mimarlık ve kentleşmeye dair pek çok güncel konuyu tartışmaya açıyor.
Mimarinin ‘Üç Doğan’ı
Mimarinin ‘Üç Doğan’ıTürkiye’nin kültür ve mimarlık hayatını uzun yıllara yayılan üretimleri ve katkılarıyla zenginleştiren mimarlar Doğan Kuban, Doğan Tekeli, Doğan Hasol 2010 ve 2015 yıllarında Cumhuriyet gazetesi için bir araya gelip, İstanbul ekseninde mimarlık ve kent politikaları üzerine söyleştiklerinde, bu buluşma geniş yankı uyandırmıştı.
Uğur Mumcu karanlık yılların aydınlık yüzüydü
Uğur Mumcu karanlık yılların aydınlık yüzüydüBugün 24 Ocak; cenaze töreninde tüm halkı birleştiren gazeteci - yazar Uğur Mumcu’nun caniler tarafından katledilişinin 28. yıl dönümü. Atatürk ilkelerini ve Türkiye’nin bağımsızlığını tutkuyla savunan korkusuz gazeteci, teröre karşı kaleminin gücüyle mücadele etmişti. Aradan 28 yıl geçmesine rağmen Uğur Mumcu kadar Türkiye’yi de hedef alan bu cinayetin üzerindeki sis perdesi hâlâ devam ediyor
24.01.2021Gündem
Cumhuriyet Gazetesine molotof atmıştı... Kaçak silah ticareti kavgasında öldürüldü
Cumhuriyet Gazetesine molotof atmıştı... Kaçak silah ticareti kavgasında öldürüldüErgenekon soruşturmaları kapsamında Cumhuriyet gazetesine molotof atmaktan 5 yıl hüküm giyen Seyhun Zayim, yasadışı silah ticaretinden kaynaklanan alacak verecek meselesi nedeniyle öldürüldü.
24.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cumhuriyet Gazetesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.