Cv Hazırlama

Cv Hazırlama

Son dakika cv hazırlama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cv hazırlama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cv hazırlama haber sayfamızda...

Cv Hazırlama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 41 cv hazırlama haberi bulunmuştur.
Depremzede kadınlara 'EL ELE' istihdam
Depremzede kadınlara 'EL ELE' istihdam İnsani Gelişme Vakfı (İNGEV), Eleleyiz projesi ile NEET (ne eğitimde ne istihdamda olan) kadınların ekonomik olarak güçlenmesini hedefliyor. Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin’de başlayan proje, depremden etkilenin kadınların istihdamını artırmayı amaçlıyor. Proje kapsamında bugüne kadar 110 kadına kariyer mentorluğu sunuldu ve yüz kadına dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve ön muhasebe gibi birçok konuda mesleki eğitim verildi.
15.01.2024 Ekonomi
CV Örnekleri: Özgeçmiş Nasıl Hazırlanır, Neler Olmalıdır ?
CV Örnekleri: Özgeçmiş Nasıl Hazırlanır, Neler Olmalıdır ? İş başvurularının vazgeçilmez evraklarından bir tanesi de hiç şüphesiz CV’ler. Özgeçmiş ile ilgili bilgiler içeren bu belge kurumla ilk teması sağlıyor. CV, iş başvurusunda bulunan kişinin kişisel bilgileri, eğitim bilgileri, kariyer hayatı ve yetkinliklerini içeriyor. CV’ler iş görüşmelerinde ilk izlenim olarak büyük önem taşıyor. Bu yüzde CV hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Profesyonelce hazırlanan CV’ler ilk izlenim için önemlidir. CV nasıl hazırlanır? ‘CV Örnekleri’ içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
26.09.2023 Kariyer
Elidor ve Toplum Gönüllüleri Vakfı depremden etkilenen genç kadınlar için destek merkezleri açıyor
Elidor ve Toplum Gönüllüleri Vakfı depremden etkilenen genç kadınlar için destek merkezleri açıyor Elidor Türkiye, 6 Şubat’ta yaşanan ve 11 ili derinden etkileyen depremlerin hemen ardından Türkiye genelinde başlatılan geniş çaplı dayanışma kampanyalarına, deprem bölgesindeki genç kadınlar için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle açtığı destek merkezleriyle devam ediyor.
12.06.2023 Advertorial
Unibounty ile öğrencilere siber güvenlik alanında deneyim imkanı
Unibounty ile öğrencilere siber güvenlik alanında deneyim imkanı Üniversiteler Zafiyet Avcılığı Programı (Unibounty) yarışması ile lisans ve yüksek lisans öğrencilerine deneyim kazanma fırsatı sunuluyor.
3.01.2023 Teknoloji
Konak’ta kesintisiz eğitim başladı
Konak’ta kesintisiz eğitim başladı Konak Belediyesi’nin Amerikan Büyükelçiliği’nin Mezun Katılımı İnovasyon Fonu (Alumni Engagement Innovation Fund/AEIF) kapsamında yürütülen Kesintisiz Eğitim projesinde eğitimler başladı.
19.12.2022 Ege
‘Gücümüzün farkındayız’
‘Gücümüzün farkındayız’ Dördüncü yılına giren Beyaz Baretli Kadınlar projesinin destekçisi olan Balçova Belediye Başkanı Çalkaya, “Türk kadını her işi başarabilir” dedi.
12.12.2022 Ege
"EML'miz Geleceğin Yıldızı" projesinden istihdama destek
"EML'miz Geleceğin Yıldızı" projesinden istihdama destek 2014’ten bu yana yürütülen ve Mercedes-Benz Otomotiv, Mercedes-Benz Türk, Milli Eğitim Bakanlığı ile Mercedes-Benz Yetkili Bayi ve Servisleri iş birliğiyle hayata geçirilen, “EML’miz Geleceğin Yıldızı” projesi kapsamında 28 şehirde eğitim veren 32 Endüstri Meslek Lisesinde (EML) Mercedes-Benz Laboratuvarları (MBL) hayata geçirildi.
28.09.2022 Ekonomi
Yüksekokul öğrencileri sektörle iç içe olacak...
Yüksekokul öğrencileri sektörle iç içe olacak... Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), İzmir’de ilk ‘İŞKUR Kampüste’ protokolünü İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu (İKMYO) ile imzaladı.
22.02.2022 Ege
Özgeçmiş hazırlamanın  püf noktaları anlatıldı
Özgeçmiş hazırlamanın püf noktaları anlatıldı Buca Belediyesi, CV hazırlama ve mülakat teknikleri konusunda eğitim düzenledi.
3.12.2021 Ege
Marka ve iletişim gurusu Ayşen Laçinel’den pandemide 2 yeni kitap
Marka ve iletişim gurusu Ayşen Laçinel’den pandemide 2 yeni kitap Türkiye’nin marka ve iletişim gurusu Ayşen Laçinel’in, pandemi döneminde yazdığı iki yeni kitabı, 23 Eylül’de tüm kitapçılarda ve online satış noktalarında okurları ile buluşuyor.
22.09.2021 Kültür Sanat
İş arayana indirimli internet
İş arayana indirimli internet Pandemi döneminde işini kaybedenlere indirimli internet fırsatı geldi. Vodafone, 39 TL olan ‘Birlikteyiz’ tarifesini iş arayanlara 9 TL’ye sunacak. Ayrıca iş arayanlara eğitimler verilecek.
27.04.2021 Ekonomi
Başlangıç Noktası’ndan geleceğe zil çaldılar
Başlangıç Noktası’ndan geleceğe zil çaldılar Geleceğin değişim öncüleri olacak “etkili genç liderleri” ortaya çıkarmak ve onları kariyer hedeflerinde desteklemek üzere yola çıkan Başlangıç Noktası Akademi, eğitim sürecine başladı.
24.02.2021 Eğitim
MZV-MEF YetGen 6. yıl eğitimlerine başlıyor
MZV-MEF YetGen 6. yıl eğitimlerine başlıyor Türkiye’de ilk defa lise ve üniversite öğrencilerine yönelik 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı olarak kurulan ve 6 yıldır binlerce gence sayısız yetkinlik kazandıran MZV-MEF YetGen 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı 13 Şubat 2021’de 6. kez eğitimlerine başlıyor.
12.02.2021 Vitrin
‘İşte Çiğli’den gençlere eğitim
‘İşte Çiğli’den gençlere eğitim Çiğli Belediyesi öncülüğünde bölgedeki iş potansiyeline doğru yön vermek amacıyla kurulan “İşte Çiğli” istihdama destek projesi kapsamında, üniversite öğrencilerine zoom üzerinden CV hazırlama ve mülakat teknikleri eğitimi verildi.
6.02.2021 Ege
İş ve eleman arayan Çiğli’ye
İş ve eleman arayan Çiğli’ye Çiğli Belediyesi’nin öncülüğünde; Türkiye İş Kurumu, özel istihdam büroları ve bölgedeki firmaların katkılarıyla “İş’te Çiğli Kariyer ve Girişimcilik Ofisi” projesi başlatıldı...
22.07.2020 Ege
Bakan Selçuk: Hem şiddet mağduru kadının hem çocuğunun yanındayız
Bakan Selçuk: Hem şiddet mağduru kadının hem çocuğunun yanındayız Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sıcak kapılarını açtığı şiddet mağduru kadınların kendi ayakları üzerinde durmasına da yardımcı oluyor. Aldığı eğitimin ardından iş sahibi olan kadınlar mutluluklarını kağıda döktü. Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, 2019 yılında meslek edindirme kurslarından 5 bin 864 kadının faydalandığını; bu yıl ise şu ana kadar bin 748 kadının kurslardan yararlandığını kaydetti.
28.06.2020 Ekonomi
Online doldurulan CV dolandırıcılığına dikkat
Online doldurulan CV dolandırıcılığına dikkat Tüketici ve Çevre Hakları Federasyonu (TÜÇEDEF) Genel Başkanı Osman İlhan, öz geçmiş (CV) hazırlama platformlarına online ortamda kişisel bilgiler verilmemesinin önemine dikkati çekerek, "Tüketiciye özellikle hizmetin fiyatı hakkında yeterli bilgiyi vermeyen, daha doğrusu bilgiyi saklayan ve otomatik olarak borçlu duruma düşüren CV bankaları, tüketicinin kişisel bilgilerine de sahip olduğundan kolaylıkla icra takibi yaparak tüketiciden fahiş fiyatlarda ödeme alıyor." dedi.
5.02.2020 Ekonomi
İstanbul Arel, öğrencilerini iş dünyasına hazırlıyor
İstanbul Arel, öğrencilerini iş dünyasına hazırlıyor İstanbul Arel Üniversitesi, “Deneyimli mezun” yetiştirmeyi amacıyla ArelPro (Arel Profesyonel) projesini geliştirdi. Proje kapsamında sektör profesyonelleri İstanbul Arel Üniversitesi’nde öğrencilere ders vererek iş dünyasına hazırlayacaklar. Öğrenciler iş dünyasıyla birlikte ortak projeler de yürütebilecekler.
23.07.2019 Gündem
Girişimcilerin ve KOBİ'lerin en çok merak ettikleri konular
Girişimcilerin ve KOBİ'lerin en çok merak ettikleri konular Eksperin kurucusu ve platform uzmanlarından Ersin Mete Ertürk, girişimci ve KOBİ’lerin platform uzmanlarına en çok sordukları sorularla ilgili bilgileri paylaştı.
11.09.2018 Kariyer
Yatırım rüzgârı
Yatırım rüzgârı Sağlıktan kültüre, spordan enerjiye kadar pek çok projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Olgun Atila, “İnsan odaklı çalışmalarımızın arkası gelecek” diyor.
22.04.2018 Ege
İşte geleceğin işkadınları
İşte geleceğin işkadınları Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği’nin, başarılı 16 kız öğrenciyle başladığı ‘Ayşe Başarırsa’ projesinde eğitimler tamamlandı. Başkan Berkay Eskinazi, “Ayşeler başaracak, kazanan Türkiye olacak” dedi.
22.04.2018 Ege
Pazartesi sendromu CV hazırlattırıyor
Pazartesi sendromu CV hazırlattırıyor Online CV hazırlama aracı Cvlogin, kısa sürede doldurulan binlerce CV ile iş arayanlardan büyük ilgi görüyor.
23.09.2016 Kariyer
Bir ayda 20.000 CV internetten cvlogin ile hazırlandı!
Bir ayda 20.000 CV internetten cvlogin ile hazırlandı! Online CV hazırlama aracı cvlogin, iş arayanları CV hazırlamanın en kolay ve en pratik yolu ile tanıştırıyor. Cvlogin ile şık ve profesyonel CV’ler, internetten ücretsiz olarak sadece birkaç dakikada oluşturulup, PDF formatında indirilebiliyor veya CV’ye özel bir link ile şifreli veya açık olarak paylaşılabiliyor.  Hatta üşengeçler için Facebook veya Linkedin profillerinden CV için uygun bilgilerin otomatik aktarımı da var. Sadece 4 haftadır yayında olan sitede Türkiye’den ve dünyadan 20.000’den fazla İngilizce ve Türkçe CV oluşturuldu!
19.08.2016 Teknoloji
Etkili bir özgeçmiş hazırlamanın püf noktaları!
Etkili bir özgeçmiş hazırlamanın püf noktaları! 'İnsan Kaynakları' eki veren birçok gazetenin en çok işlediği konuların başında özgeçmiş (CV) hazırlama teknikleri geliyor. Deyim yerinde ise her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Peki doğru özgeçmiş nasıl hazırlanır, hazırlarken nelere dikkat edilir? İşte iş bulduran CV hazırlama tüyosu!
6.08.2015 Kariyer
İşe alınma şansınızı yok edebilecek 10 hata
İşe alınma şansınızı yok edebilecek 10 hata Size göre bir iş buldunuz ve başvuracaksınız. Bu hatalara dikkat! Çok basit şeyler, iş tam size göre olsa bile işi kaybetmenize neden olabilir.
10.10.2014 Kariyer

Benzer Haber Etiketleri

Cv Hazırlama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.