Dağlık Karabağ Savaşı

Dağlık Karabağ Savaşı

Son dakika Dağlık Karabağ savaşı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dağlık Karabağ savaşı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dağlık Karabağ savaşı haber sayfamızda...

Dağlık Karabağ Savaşı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 310 dağlık karabağ savaşı haberi bulunmuştur.
Son dakika... Bayraktar TB2 Avrupa'da üretilmeye başlandı!
Son dakika... Bayraktar TB2 Avrupa'da üretilmeye başlandı!Bir Amerikan dergisi ayak sesleri duyulan savaşın çıktığı ilk gün Rus tanklarının Kiev'e gireceğini yazdı, Ukrayna'nın başkentinden ise Rusya lideri Vladimir Putin'i çileden çıkaracak bir haber var.
26.12.2021Dünya
Son dakika... Ruslar hayal gördü! Bayraktar TB2'nin rakibini ilan ettiler
Son dakika... Ruslar hayal gördü! Bayraktar TB2'nin rakibini ilan ettilerHer cephede Türk SİHA'sı karşısında hezimet yaşayan Rus ordusu, Avrupa'daki ilk saldırının şokunu atlatamadı. Rus general, saatte 200 kilometre hıza çıkabilen saldırı drone'unun Bayraktar TB2'nin karşısında durabileceğini ileri sürdü.
20.12.2021Dünya
Ukrayna ilan edilenden daha fazla Bayraktar SİHA aldı!
Ukrayna ilan edilenden daha fazla Bayraktar SİHA aldı!Amerikan Bloomberg yayın organı, ilan edilenden daha fazla Bayraktar TB2 SİHA'nin Ukrayna'nın elinde olduğunu ve en az iki düzinenin daha kısa sürede satılacağını yazdı. Bloomberg'e göre, Rusya diken üstünde.
5.12.2021Dünya
Son dakika haberi: Ruslar paniğe kapıldı! Bayraktar TB2'yi 'acil' koduyla duyurdular
Son dakika haberi: Ruslar paniğe kapıldı! Bayraktar TB2'yi 'acil' koduyla duyurdularSon dakika haberlere göre, Avrupa'daki ilk saldırıdan yaklaşık bir ay sonra Türkiye'den havalanan bir uçağın rotasını izleyen Rus medyası, "Türk kuşları'nın yeni parçalarını taşıyor" başlığıyla haberi verdi.
29.11.2021Dünya
Son dakika... Anlaştılar! Rusya ile 'savaşa hazır'
Son dakika... Anlaştılar! Rusya ile 'savaşa hazır'Son dakika haberlere göre, Bayraktar TB2'nin devreye girmesiyle fay hatları yerinden oynadı, ABD'lilerin yayınladığı fotoğraflar 1200'ü aşkın tankın sıralandığını ve füzelerin hazır olduğunu gösteriyor. İngiltere ile varılan anlaşma ise ortalığı karıştırdı.
18.11.2021Dünya
Suudi Arabistan Türk SİHA'sı için sıraya girdi! Yunan basınından Bayraktar itirafı
Suudi Arabistan Türk SİHA'sı için sıraya girdi! Yunan basınından Bayraktar itirafıSon yıllarda sahaya indiği her çatışmada savaşın seyrini değiştiren Türkiye yapımı SİHA'lar manşetlerden düşmüyor. Yunan basını, Türk SİHA'ları için 'Ankara kendi İpek Yolu'nu yaratıyor' ifadesini kullandı.
17.11.2021Dünya
Son dakika... Göstere göstere skandal! Bayraktar Akıncı TİHA'yı hedefe koydular
Son dakika... Göstere göstere skandal! Bayraktar Akıncı TİHA'yı hedefe koydularDubai'deki havacılık fuarında yeni nesil savaş uçağının tanıtımını yapan Rusya, videoda Türkiye'nin gururu Akıncı TİHA'ya da yer verdi. Söz konusu görüntüler, Rusların imza attığı ilk skandal değil.
16.11.2021Dünya
Son dakika... Paşinyan, Savunma Bakanı'nı kovdu! Uluslararası ajanslar 'acil' koduyla duyurdu
Son dakika... Paşinyan, Savunma Bakanı'nı kovdu! Uluslararası ajanslar 'acil' koduyla duyurduUluslararası ajansların 'acil' koduyla geçtiği haberlere göre, Ermenistan Başbakanı Paşinyan Azerbaycan askerlerinin sınırı ihlal ettiğini iddia ederek, Savunma Bakanı Arshak Karapetyan'ı kovduğunu duyurdu.
15.11.2021Dünya
Son dakika... Bayraktar sınıra geldi! Rus basını ateş püskürüyor
Son dakika... Bayraktar sınıra geldi! Rus basını ateş püskürüyorSon dakika haberlere göre, Türkiye'nin Ukrayna'ya sattığı ileri teknoloji Bayraktar drone'ları Moskova'nın sinirlerini allak bullak etti. Rusya yanlısı milislerin Telegraph üzerinden Bayraktar'la ilgili yazışmaları ortaya çıktı. Ruslar, Bayraktar'ın 'garip' buldukları manevralarını bir türlü çözemezken 'sınırlarımızı tehdit etmeye başladı' ifadeleri dikkat çekiciydi.
12.11.2021Dünya
Son dakika... Rus uzmanlar panikledi! Bayraktar'ı durdurmak için en az 10 Pantsir gerek
Son dakika... Rus uzmanlar panikledi! Bayraktar'ı durdurmak için en az 10 Pantsir gerekSon dakika haberlere göre, Ukrayna'nın Türkiye'den satın aldığı Bayraktar TB2'leri kullanmasıyla neye uğradığı şaşıran Rusya'da, alınacak önlemler tartışılıyor. Ülkede uzmanlar Bayraktar TB2'lerin nasıl durdurulacağına dair kafa patlatmaya başladı.
7.11.2021Dünya
Son dakika haberleri... Bayraktar'dan yeni saldırı! Ekranda görünmesi yetti
Son dakika haberleri... Bayraktar'dan yeni saldırı! Ekranda görünmesi yettiUkrayna askerlerinin paylaştığı 2 dakika 8 saniyelik video anında yayıldı, Rusya'nın kabusu gerçeğe dönüştü. Rus medyası, askerlerin başarılı saldırının ardından kutlama yapmalarını haberlerinde özellikle öne çıkardı.
6.11.2021Dünya
Son dakika: Bayraktar TB2 depremi! Rusya'da panik
Son dakika: Bayraktar TB2 depremi! Rusya'da panikSon dakika haberlere göre, Türk üretimi silahlı insansız hava aracı Bayraktar TB2'nin Avrupa'daki ilk saldırısının yankıları dinmeden açıklanan karar, beklendiği gibi Rusya'da deprem etkisi yarattı.
5.11.2021Dünya
Son dakika... Türkiye sınırına S-400! Gündeme bomba gibi düştü
Son dakika... Türkiye sınırına S-400! Gündeme bomba gibi düştüSon dakika haberlere göre Rus medyası, Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında yer alan Suriye Kamışlı'ya hafta içi Su-35 savaş uçağı konuşlandıran Rusya'nın, yeni bir adım atacağını ileri sürüyor.
4.11.2021Dünya
Son dakika haberi: Rusya anında yalanladı! Uydu görüntüleri deprem etkisi yarattı
Son dakika haberi: Rusya anında yalanladı! Uydu görüntüleri deprem etkisi yarattıSon dakika haberlere göre, Ukrayna'nın Bayraktar SİHA'larla savunma sistemlerini dağıttığı Rusya'nın, tüm dünyayı paniğe sürükleyen bir askeri hareketliliğe giriştiği ortaya çıktı. Kremlin'den jet hızıyla yalanlama gelse de uzmanlar tehdidin altını çizdi. Rus savaş gemileri ayrıca bugün 'düşmanı yok etme' talimi gerçekleştirdi.
2.11.2021Dünya
Son dakika... Türkiye sınırına 3 kilometre! Rusya ateşle oynuyor
Son dakika... Türkiye sınırına 3 kilometre! Rusya ateşle oynuyorFüzelerle yüklü savaş uçağının Türkiye'nin burnunun dibine konuşlandığı görüntüler ortaya çıktı, Rus ordusunun aynı zamanda ilk kez ABD güçlerine bu kadar yaklaştığı kaydediliyor.
1.11.2021Dünya
Son dakika haberler... Yunan basınında deprem! Bayraktar'ın Rus sistemlerini imha etmesi paniğe yol açtı
Son dakika haberler... Yunan basınında deprem! Bayraktar'ın Rus sistemlerini imha etmesi paniğe yol açtıSon dakika haberlere göre, Ukrayna'nın Türkiye'den satın aldığı Bayraktar SİHA'larla Rus savunma sistemlerini dağıtması, Atina'yı alarma geçirdi. Yunan medyası ise Batı dünyasında alarm zillerinin çaldığını yazdı.
30.10.2021Dünya
Rusya'yı Bayraktar korkusu sardı! Uzmanlar itiraf etti
Rusya'yı Bayraktar korkusu sardı! Uzmanlar itiraf ettiSahaya indiği her çatışmada savaşın seyrini değiştiren Bayraktar TB2'lerin Ukrayna'ya satışı, Moskova'yı her geçen gün daha da fazla tedirgin ediyor. Dün Kiev tarafından düzenlenen saldırıda Rus sistemlerini paramparça eden Bayraktar için Rus askeri uzmanın anlattıkları duyulan kaygının boş yere olmadığını gösterdi. Öte yandan, Ukrayna'nın Donbass sınırına 50'ye yakın tank transfer ettiğine dair görüntüler gündemde bomba etkisi yarattı.
29.10.2021Dünya
Son dakika haberi: Bayraktar vurdu, çılgına döndüler! Rusya sınıra tank yığıyor
Son dakika haberi: Bayraktar vurdu, çılgına döndüler! Rusya sınıra tank yığıyorSon dakika haberlere göre, Ukrayna'nın Türk SİHA'sıyla ilk kez saldırı düzenlemesi Karadeniz'in kuzeyinde depreme yol açtı, büyük bir şok yaşayan Rus medyası sınıra doğru ilerleyen tankların görüntülerini yayınladı. Rusya Savunma Bakanlığı ise uzun menzilli bombardıman uçakları Tu-22M3'lerin Karadeniz'de uçtuğunu duyurdu.
28.10.2021Dünya
Son dakika: Bayraktar TB2'den Avrupa'da ilk saldırı! Rus medyası şaşkın
Son dakika: Bayraktar TB2'den Avrupa'da ilk saldırı! Rus medyası şaşkınSon dakika haberlere göre, Donbas'taki cephe hattında Rus yanlısı ayrılıkçıları füzeyle vuran Bayraktar SİHA, tespit dahi edilemedi. Dünya saldırıyı bir Twitter mesajıyla duydu, taarruzu manşetten veren Rus medyasında şaşkınlık göze çarpıyor.
27.10.2021Dünya
Kanadalı şirket Türkiye'ye yaptırım uygulanınca battı
Kanadalı şirket Türkiye'ye yaptırım uygulanınca battıİkinci Dağlık Karabağ Savaşı'nda Ermenistan'a karşı Azerbaycan'a destek verdiği için Türkiye'ye silah ambargosu uygulayan Kanada savunma şirketinin iflas ettiği belirtildi.
27.10.2021Ekonomi
Son dakika... Finacial Times: Türkiye Ermenistan'a el uzatıyor!
Son dakika... Finacial Times: Türkiye Ermenistan'a el uzatıyor!İkinci Dağlık Karabağ savaşıyla birlikte dengelerin değiştiği Kafkasya'da Erdoğan'ın nabız yokladığını kaydeden İngiliz gazetesi, Ankara'nın en büyük rakiplerinin ise Rusya ve İran olduğunu belirtiyor. Financial Times'a göre, Erivan'dan gelen sinyaller de olumlu.
26.10.2021Dünya
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uluslararası medyaya Karabağ tepkisi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uluslararası medyaya Karabağ tepkisiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Konseyi Medya Forumu'na video mesaj yoluyla katıldı. Uluslararası medyaya tepki gösteren Erdoğan, 'Türk dünyası, dijital faşizmin yanı sıra uluslararası medyanın çifte standardından da muzdariptir. Özellikle 44 gün süren Dağlık Karabağ Savaşı sırasında şahit olduğumuz iki yüzlü tavır, meselenin ülkelerimiz açısından önemini ortaya koymuştur'' dedi.
22.10.2021Siyaset
Son dakika... Rezalet tweet! 'Azerbaycan'a 1000 füze savaşı bir günde bitirir!'
Son dakika... Rezalet tweet! 'Azerbaycan'a 1000 füze savaşı bir günde bitirir!'İran-Azerbaycan gerilimi giderek boyut değiştiriyor, Tahran'dan yükselen asılsız eleştirilere Bakü'den anında net yanıtlar geldi. Twitter'da paylaşılan bir mesaj ise gözden kaçacak gibi değil.
5.10.2021Dünya
Son dakika... İran ateşle oynuyor! Azerbaycan sınırına ordu yığdı
Son dakika... İran ateşle oynuyor! Azerbaycan sınırına ordu yığdıAzerbaycan Dağlık Karabağ zaferiyle birlikte sınırı kontrol etmeye başladı, İran arka arkaya tatbikatlar düzenledi. Aliyev'in açık açık tepki göstermesinin ardından bu kez Azerbaycan sınırına bir ordu yığıldı. Sınırdaki hareketlilik, İsrail medyasının bile dikkatini çekti.
30.09.2021Dünya
Son dakika: Avrupa ülkeleri sıraya girdi! Drone filosu yayılıyor
Son dakika: Avrupa ülkeleri sıraya girdi! Drone filosu yayılıyorSon dakika haberlere göre, yeni nesil silahını ordunun hizmetine sunan Türkiye'nin başarısı, hem ABD hem de İran da yankı buldu. Akıncı TİHA'nın özelliklerini sıralayan Bloomberg Türkiye'nin yerli silahlarıyla askeri yeteneğini inşa ettiğini aktardı, İran resmi televizyonu ise Akıncı TİHA'nın en sofistike Türk projesi olduğunu yazdı. İşte son dakika gelişmeler...
30.08.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Dağlık Karabağ Savaşı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.