Dataexpert

Dataexpert

Son dakika DataExpert haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan DataExpert gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan DataExpert haber sayfamızda...

Dataexpert

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 89 dataexpert haberi bulunmuştur.
Teknoloji Liderleri’nin gündemi ‘Yapay Zeka’
Teknoloji Liderleri’nin gündemi ‘Yapay Zeka’ 21 Mayıs’ta Türkiye’nin teknoloji alanındaki önemli karar alıcılarını bir araya getirecek olan Teknoloji Liderleri Zirvesi’nde yapay zeka ve dijital dönüşümün sürdürülebilirliği öne çıkacak gündem maddeleri...
24.04.2024 Ekonomi
Milliyet Executive ile teknoloji liderleri
Milliyet Executive ile teknoloji liderleri İş dünyasına dair haberleri ve yenilikleri modern bir perspektifle okurlarıyla buluşturan Milliyet Executive’in 28. sayısı, 5 Nisan tarihinde çıktı.
5.04.2024 Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknolojinin iş hayatına olan etkisinin ve dijital dönüşüm çalışmalarının zirveye çıktığı 'yapay zeka çağı'nda teknoloji liderleri şirketleri geleceğe taşıyor...
15.04.2024 Milliyet Executive
Finansın liderleri bir araya geliyor
Finansın liderleri bir araya geliyor Türkiye'nin finans alanındaki önemli karar alıcılarını ve düşünce önderlerini bir araya getirecek CFO Summit 2024'te gündem "yapay zeka çağında dönüşüm" olacak
11.03.2024 Milliyet Executive
Yapay zeka çağında 'inovasyon' zamanı
Yapay zeka çağında 'inovasyon' zamanı Türkiye'nin teknoloji alanındaki önemli karar vericilerini ve düşünce önderlerini bir araya getirecek Teknoloji Liderleri Zirvesi'nde gündem "yapay zeka çağında inovasyon" olacak.
11.03.2024 Milliyet Executive
2024 trendlerine CEO bakışı
2024 trendlerine CEO bakışı DataExpert aracılığıyla yeni yılın trendlerini sorduğumuz CEO'lar dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve globalleşmeye işaret ediyor...
8.01.2024 Milliyet Executive
Yapay zeka çağı
Yapay zeka çağı "2024 yılı için teknolojik dönüşüm odaklı yatırımlar yüzde 40 oranında ön plana çıkıyor. Her alanda yapay zeka modellerini iş süreçlerine entegre etmek ve kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek bu sene fark yaratacak."
8.01.2024 Milliyet Executive
Gençler işte esneklik istiyor
Gençler işte esneklik istiyor DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit gerçekleştirildi. İş dünyasının dönüşümüne öncülük eden Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CHRO’larını (insan kaynakları yöneticileri) bir araya getiren zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları masaya yatırıldı.
10.11.2023 Milliyet Executive
Yeni çağın adı: 'Yapay zeka'
Yeni çağın adı: 'Yapay zeka' DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CMO Summit 2023 gerçekleştirildi. 'Resilience Reset’ temasıyla düzenlenen zirvede, iş dünyasının liderleri ve CMO’ları (pazarlama yöneticileri) bir araya geldi. Zirvede pazarlamanın bugünü ve geleceği ele alınırken, pazarlama alanında yapay zekanın önemine vurgu yapıldı. Zirvede, ‘En Etkin 50 CMO’ ödül töreni de gerçekleştirildi.
10.11.2023 Milliyet Executive
Yeni çağın adı: ‘Yapay zeka’
Yeni çağın adı: ‘Yapay zeka’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CMO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede pazarlamanın bugünü ve geleceği ele alınırken, pazarlama alanında yapay zekanın önemine vurgu yapıldı.
12.10.2023 Ekonomi
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyor
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyor DataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CHRO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları ele alındı.
11.10.2023 Ekonomi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
9.10.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor. İş dünyasında bu büyük değişime ayak uydurmak için CMO'ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) sorumluluğu artarken önlerinde bir fırsat penceresi de açılmış durumda...
12.10.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su Dünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
13.09.2023 Milliyet Executive
C-Summit yöneticiler için ne katkı sağladı?
C-Summit yöneticiler için ne katkı sağladı? Türkiye'nin En Etkin 50 Fonksiyon Lideri, her yıl DataExpert işbirliği ve BMI Business School İstanbul organizasyonuyla düzenlenen CSummit Series'de belirleniyor. C-Level liderler ilerleyen dönemde çok başarılı işlere imza atıyor.
9.08.2023 Milliyet Executive
Yöneticiler C-Summit ile ‘level’ atladılar
Yöneticiler C-Summit ile ‘level’ atladılar Türkiye’nin En Etkin 50 Fonksiyon Lideri, her yıl DataExpert işbirliği ve BMI Business School İstanbul organizasyonuyla düzenlenen C-Summit Series’de belirleniyor. C-Level liderler ilerleyen dönemde çok başarılı işlere imza attılar.
3.08.2023 Ekonomi
Yeni nesil liderin 8 'olmazsa olmaz'ı
Yeni nesil liderin 8 'olmazsa olmaz'ı Ekonomik dengesizlikler, sosyal karışıklıklar ve teknolojik değişim hızı, iş dünyasını alt üst etmeye devam ederken, yeni nesil liderlerin topluma veya çalışanlarına sundukları değer vaadini gözden geçirme ve yeniden tanımlama ihtiyacı her geçen gün daha fazla hissediliyor.
10.05.2023 Milliyet Executive
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif...
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif... DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, yaşanan belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
23.03.2023 Ekonomi
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
22.03.2023 Ekonomi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO'lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
10.03.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO’lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
3.03.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknoloji hayatın her alanında alışageldik işleyişi altüst edip ilerlerken gözler her zamankinden fazla teknoloji liderlerinin üzerinde...
20.03.2023 Milliyet Executive
Lider kadrolar güçlendi
Lider kadrolar güçlendi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri, yılın son ayında üst düzey atamalar gerçekleştirdi. Yöneticiler bankacılık, bilişim, havacılık, gıda, perakende, ilaç ve finans alanlarında şirketlerine global ve yerel pazarlarda liderlik edecek.
16.01.2023 Milliyet Executive

Benzer Haber Etiketleri

Dataexpert ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.