Değerleme

Değerleme

Son dakika değerleme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan değerleme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan değerleme haber sayfamızda...

Değerleme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.197 değerleme haberi bulunmuştur.
Şehir içi göç!
Şehir içi göç!Konut kiralarındaki artış, nisanda yeni bir rekor daha kırarken ‘şehir içi göç’ dalgası hızlandı. Yaşadığı merkezden, uygun fiyatlı olan çeper ilçelere taşınanlar ile merkezde kendi evini daha yüksek kiraya verip kendisi çeperde oturmayı seçenler var.
15.05.2022Ekonomi
Aktif büyüklüğü 1 trilyon lira
Aktif büyüklüğü 1 trilyon liraTürkiye İş Bankası, aktif büyüklüğünü, Mart 2022 itibarıyla 1 trilyon liraya yükseltti. İlk çeyrekte 8.4 milyar TL net kâr eden bankanın özkaynakları 108.4 milyar TL oldu.
11.05.2022Ekonomi
Metaverse için Türkçe isim önerisi: Kapılar
Metaverse için Türkçe isim önerisi: KapılarAK Parti Genel Merkez Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı Atay Uslu, 'Metaverse kapı aralıyoruz' başlıklı makalesinde, 'Metaverse' kelimesinin 'kapı' veya 'kapılar' olarak Türkçeye çevrilmesini teklif etti.
8.05.2022Teknoloji
Yatırımcılara kapı açıyor
Yatırımcılara kapı açıyorPara transferi, alışveriş, fatura ödemeleri gibi pek çok finansal işlemin yapılabildiği mobil hizmet platformu OlduBil’in bir kısmı bu yıl içerisinde yatırımcılara açılacak.
6.05.2022Ekonomi
Dünyanın en pahalı elbisesinin sırrı! 6 binden fazla kristalle gizledi
Dünyanın en pahalı elbisesinin sırrı! 6 binden fazla kristalle gizledi1 Haziran 1926'da Norma Jeane Mortenson adıyla dünyaya geldi. Aradan yıllar geçtiğinde ise dünyanın en ünlü kadınıydı: Hayalleri süsleyen Marilyn Monroe. Monroe, "Happy Birthday" şarkısını 'kendi yorumuyla' seslendirip dünyayı şaşkına çevirdikten 60 yıl sonra, ikonik elbisesi yeniden gündemde. Bu kez bambaşka bir şekilde...
5.05.2022Dünya
Altınlar ekonomiye kazandırılacak
Altınlar ekonomiye kazandırılacakİş Bankası, yastık altında tutulan altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı öncülüğünde devreye alınan ve İstanbul Altın Rafinerisi (İAR) tarafından oluşturulan Kuyumcu Altın Değerleme Sistemi’nde (KAD - SİS) altın kaydileştirme işlemini gerçekleştiren ilk özel banka oldu.
27.04.2022Ekonomi
Konut fiyatları nereye koşuyor?
Konut fiyatları nereye koşuyor?Konut fiyat artışları, piyasaya yönelik verilerde de dikkat çekiyor. Türkiye’de ortalama konut fiyatında son dört ayda iki katına çıkan yükselişler yaşandı.
22.04.2022Ekonomi
Milyonlarca emekli merakla bekliyor! İkramiyelere ne kadar zam yapılacak? Uzman isim anlattı
Milyonlarca emekli merakla bekliyor! İkramiyelere ne kadar zam yapılacak? Uzman isim anlattıMilyonlarca emekli, şehit yakını, gazi, dul ve yetimler, iş göremezlik geliri alanların beklediği bayram ikramiyeleri nisan ayının son haftası maaş hesaplarına yatırılması bekleniyor. Peki bu yıl ikramiyelere ne kadar zam yapılacak? İşte ikramiyelerdeki olası senaryolar...
13.04.2022Haberler
Milyonlarca emekli merakla bekliyor! İkramiyelere ne kadar zam yapılacak? Uzman isim anlattı
Milyonlarca emekli merakla bekliyor! İkramiyelere ne kadar zam yapılacak? Uzman isim anlattıMilyonlarca emekli, şehit yakını, gazi, dul ve yetimler, iş göremezlik geliri alanların beklediği bayram ikramiyeleri nisan ayının son haftası maaş hesaplarına yatırılması bekleniyor. Peki bu yıl ikramiyelere ne kadar zam yapılacak? İşte ikramiyelerdeki olası senaryolar...
13.04.2022Ekonomi
MİLYONLARCA EMEKLİNİN GÖZÜ KABİNEDE! Emekli 2022 bayram ikramiyesi ne kadar olacak? Ödemeler ne zaman yapılacak?
MİLYONLARCA EMEKLİNİN GÖZÜ KABİNEDE! Emekli 2022 bayram ikramiyesi ne kadar olacak? Ödemeler ne zaman yapılacak?2022 Bayram ikramiyesi için gözler bugün gerçekleştirilecek olan Kabine Toplantıısna çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bugün saat 16:00'da bir araya gelecek olan Kabine toplantısında bu yıl Ramazan ve Kurban Bayramında ödenecek olan bayram ikramiyesi tutarının ne kadar olacağı ve yapılacak olan artışın açıklanması bekleniyor. Peki 2022 Emekli bayram ikramiyesi ne zaman hangi tarihlerde ödenecek?
12.04.2022Ekonomi
Milyonlarca emekli merak ediyor! 2022 Bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek? Bayram ikramiyesi ne kadar oldu?
Milyonlarca emekli merak ediyor! 2022 Bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek? Bayram ikramiyesi ne kadar oldu?Ramazan Bayramına artık sayılı günler kaldı. Ramazan ayı içerisinde bir haftalık süreç neredeyse geride kaldı. Ramazan Bayramı öncesinde hazırlıklarını sürdüren vtaandaşlar bayram ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatacağını ve herhangi bir artış olup olmadığı sorusuna yanıt arıyor. Peki 2022 Emekli Bayramı ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatacak?
8.04.2022Ekonomi
Son dakika: Muhtar maaşlarına düzenleme getiren teklif Meclis'te kabul edildi
Son dakika: Muhtar maaşlarına düzenleme getiren teklif Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TBMM Genel Kurulu’nda, muhtar maaşlarını asgari ücretin altında olmayacak şekilde düzenlemeyi de içeren, Vergi ve Ekonomi Paketine ilişkin yasa teklifi AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin oyları ile kabul edildi.
7.04.2022Ekonomi
Musixen 2 milyon dolar yatırım aldı
Musixen 2 milyon dolar yatırım aldıMusixen, ikinci yatırım turunu tamamladı. Plug and Play ve Re-Pie Portföy başta olmak üzere tüm mevcut yatırımcıların da katılım gösterdiği turda, Londra merkezli Platform XIT ve yeni melek yatırımcılardan, ilk değerlemesini bir sene içerisinde 7 katına çıkararak 20 milyon dolarlık değerleme üzerinden 2 milyon dolarlık yeni bir yatırım daha aldı.
3.04.2022Vitrin
11 milyon dolar yatırım aldı
11 milyon dolar yatırım aldıYenilenmiş elektronik ürün marketi Easycep, Seri A yatırım turunda 100 milyon dolarlık değerleme üzerinden 11 milyon dolar yatırım aldığını duyurdu.
31.03.2022Ekonomi
100 milyon Dolar değerleme ile 11 milyon Dolarlık yatırım adımı
100 milyon Dolar değerleme ile 11 milyon Dolarlık yatırım adımı2018 yılında Mehmet Akif Özdemir ve İsmail Dinçer tarafından kurulan Easycep, Seri A yatırım turunda 100 milyon dolarlık değerleme üzerinden 11 milyon dolar yatırım aldı.
28.03.2022Vitrin
Tasarruf sistemiyle altına talep arttı
Tasarruf sistemiyle altına talep arttıKuyum sektörü ile mücevher sektörünün önemli firmaları, altın üreticileri İstanbul Jewelry Show fuarında yer alıyor. Fuarda yastık altı altınların ekonomiye kazandırıldığı sistem de tanıtılırken, bu uygulama ile birlikte vatandaşların bilinçlenerek altına talep gösterdiği belirtildi.
25.03.2022Ekonomi
Altın tasarruf sistemine ilgi artıyor
Altın tasarruf sistemine ilgi artıyorİstanbul Altın Rafinerisi (İAR) tarafından hazırlanan ‘Altın Tasarruf Ekosistemi Projesi’ yastıkaltı altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla uygulanmaya devam ediyor. Sistemle ilgili açıklamalarda bulunan İstanbul Altın Rafinerisi CEO’su Ayşen Esen "Vatandaşların sisteme ilgisi her geçen gün artıyor. Yetkilendirilmiş kuyumcuların sayısı da ülke genelinde çoğalıyor" dedi.
25.03.2022Uzmanpara
Altın tasarruf sistemine vatandaşın ilgisi artıyor
 Altın tasarruf sistemine vatandaşın ilgisi artıyorHazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan ‘Altın Tasarruf Ekosistemi Projesi’ yastık altı altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla uygulanmaya devam ediyor. Sistemle ilgili açıklamalarda bulunan İstanbul Altın Rafinerisi CEO’su Ayşen Esen ‘’Vatandaşların sisteme ilgisi her geçen gün artıyor. Yetkilendirilmiş kuyumcuların sayısı da ülke genelinde çoğalıyor’’ dedi.
24.03.2022Ekonomi
Emlak vergisinden muaf olabilirsiniz
Emlak vergisinden muaf olabilirsinizHer yıl düzenli olarak belediyeler tarafından tahsil edilen emlak vergisi ile ilgili en çok merak edilenlerin başında kimlerin emlak vergisi ödeyeceği ya ödemeyeceği konusu geliyor. Yapılan son düzenlemeler ile bu durum netlik kazandı.
24.03.2022Emlak
Türkiye’nin ikinci decacorn’u geldi
Türkiye’nin ikinci decacorn’u geldiGetir, Türkiye’de 10 milyar dolarlık değerlemeyi aşan (decacorn) ikinci şirket oldu. Son aldığı 768 milyon dolarlık yatırımla 11.8 milyar dolar değerlemeye ulaştı. Trendyol, Türkiye’nin ilk decacornu olmaya 2021’de hak kazanmıştı.
18.03.2022Ekonomi
Galatasaray, 'Adası'nı yeniden teslim aldı
Galatasaray, 'Adası'nı yeniden teslim aldıGalatasaray yıllardır süren ada davasını Yargıtay’da kazandı. Yönetim kurulu ve hukuk müşavirliğinin büyük mücadelesi ile Cimbom adasını hukuken ve fiilen tartışmasız biçimde teslim aldı.
4.03.2022Galatasaray
Modanın mühendisi
Modanın mühendisiVakko CEO’su Jaklin Güner, mühendis kökenli... Güner, “Perakende, dinamik, ayrıntısı bol bir sektör. Mühendis kökenli bir yönetici olarak analitik yetkinliklerimin ve kadın olarak ayrıntıları önceleyen bakış açımın beni başarılı kıldığına inanıyorum” diyor.
ANLIK Altın fiyatları ne kadar? Bugün altın fiyatları ne oldu? Gram altın fiyatı güncel
ANLIK Altın fiyatları ne kadar? Bugün altın fiyatları ne oldu? Gram altın fiyatı güncelAltın fiyatları Rusya-Ukrayna arasındaki savaş nedeniyle hareketliliğini sürdürüyor. Ons altın fiyatı yatay seyrederken yurt içinde gram altın fiyatı 870 lira seviyesini aştı. Peki, altın fiyatlarında son durum ne? İşte 2 Mart altın fiyatları canlı takip.
2.03.2022Ekonomi
Altın biriktirenler dikkat! Yeni uygulama başladı, hedef 5 bin ton
Altın biriktirenler dikkat! Yeni uygulama başladı, hedef 5 bin tonYastıkaltı altınları güvence altına alarak finansal sisteme kazandırılması amacıyla ‘Altın Tasarruf Ekosistemi Projesi’ başladı. Kuyumcular, rafineri ve bankalar üçgeninde işletilecek sistemde 5 bin ton altının finansal sisteme kazandırılması hedefleniyor. Altınlar ister fiziki, ister parasal karşılığıyla hesaba yatırılacak.
2.03.2022Ekonomi
Altın Tasarruf Sistemi devrede
Altın Tasarruf Sistemi devredeYastıkaltı altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla hayata geçirilen "Altın Tasarruf Sistemi"yle beraber kişinin doğrudan çeyrek altın hesabı açması bugünden itibaren başladı.
1.03.2022Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Değerleme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.