Deniz Suyu

Deniz Suyu

Son dakika deniz suyu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan deniz suyu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan deniz suyu haber sayfamızda...

Deniz Suyu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.122 deniz suyu haberi bulunmuştur.
Görenler şoke oldu! Rengi kahverengiye döndü
Görenler şoke oldu! Rengi kahverengiye döndüBursa'nın Gemlik ilçesinde, planktonların çoğalmasıyla denizin rengi bazı noktalarda kahverengiye büründü. Sahilin bazı bölümlerinde denizin renginin kahverengiye dönüşmesi, vatandaşları şaşkınlığa uğrattı.
16.04.2021Haberler
Görenler şoke oldu! Rengi kahverengiye döndü
Görenler şoke oldu! Rengi kahverengiye döndüBursa'nın Gemlik ilçesinde, planktonların çoğalmasıyla denizin rengi bazı noktalarda kahverengiye büründü. Sahilin bazı bölümlerinde denizin renginin kahverengiye dönüşmesi, vatandaşları şaşkınlığa uğrattı.
16.04.2021Gündem
Gemlik sahili, plankton patlaması ile bembeyaz oldu
Gemlik sahili, plankton patlaması ile bembeyaz olduMarmara Denizi'nin Gemlik Körfezi'ne bakan kıyısı, ilkbaharda deniz suyunun ısınmasıyla oluşan plankton patlaması sonucu beyaza büründü.
16.04.2021Gündem
Antalya'da güneşli havayı fırsat bilenler sahillerde vakit geçirdi
Antalya'da güneşli havayı fırsat bilenler sahillerde vakit geçirdiAntalya'da güneşli havayı fırsat bilenler, deniz kenarında vakit geçirmenin keyfini çıkardı.
12.04.2021Tatil
Havaya aldırış etmeden denize girdiler
Havaya aldırış etmeden denize girdilerTürkiye'nin çeşitli bölgeleri kar yağışı altındayken, turizmin önemli merkezlerinden biri olan Fethiye Ölüdeniz'de yerli ve yabancı turistler 13 derece olan hava sıcaklığına aldırış etmeden denize girdi.
10.04.2021Haberler
Alanya'da hava sıcaklığı 24 derece! Plajlar doldu
Alanya'da hava sıcaklığı 24 derece! Plajlar dolduAntalya’nın Alanya ilçesinde yerli yabancı birçok turist güzel havayı fırsat bilerek plajlara gitti. 2 gün süren yağışlı havanın ardından hava sıcaklığının yükseldiği ilçede plajlar doldu.
7.04.2021Haberler
Alanya'da hava sıcaklığı 24 derece! Plajlar doldu
Alanya'da hava sıcaklığı 24 derece! Plajlar dolduGelen bir son dakika haberine göre, Antalya’nın Alanya ilçesinde yerli yabancı birçok turist güzel havayı fırsat bilerek plajlara gitti. 2 gün süren yağışlı havanın ardından hava sıcaklığının yükseldiği ilçede plajlar doldu.
7.04.2021Gündem
Kısıtlamadan muaf turistler denizin keyfini sürdü
Kısıtlamadan muaf turistler denizin keyfini sürdüAntalya'da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan turistler, sıcak havayı fırsat bilerek dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde güneşin ve denizin keyfini çıkardı.
3.04.2021Haberler
Kısıtlamadan muaf turistler denizin keyfini sürdü
Kısıtlamadan muaf turistler denizin keyfini sürdüAntalya'da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan turistler, sıcak havayı fırsat bilerek dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde güneşin ve denizin keyfini çıkardı.
3.04.2021Gündem
Yüzerek gidilen kayalıklara, sular çekilince yürüyerek çıktılar
Yüzerek gidilen kayalıklara, sular çekilince yürüyerek çıktılarBalıkesir’in Edremit Körfezi’nde deniz suyu yer yer 10 metreye kadar çekildi. Yaz döneminde yüzerek gidilebilen kayalığa, sular çekilince vatandaşlar yürüyerek çıktı.
30.03.2021Haberler
Sinüs Temizleme Yöntemleri Nelerdir? Sinüzit Boşaltma Doğal Yollarla Nasıl Yapılır?
Sinüs Temizleme Yöntemleri Nelerdir? Sinüzit Boşaltma Doğal Yollarla Nasıl Yapılır?Sinüzit son yıllarda çok sık karşılaşılan sağlık problemlerinden birisidir. Özellikle bağ ağrısının yanında burun tıkanıklığı gibi belirtiler gösteren sinüzit kişilerin hayatlarını oldukça olumsuz etkilemektedir. Bunun için evlerde bazı doğal yöntemler bulunmaktadır. Peki sinüs temizleme yöntemleri nelerdir? Sinüzit boşaltma doğal yollarla nasıl yapılır? Sizlere sinüs temizleme yolları hakkında yapılması gerekenleri detaylıca derledik.
30.03.2021Sağlık
Yüzerek gidilen kayalıklara, sular çekilince yürüyerek çıktılar!
Yüzerek gidilen kayalıklara, sular çekilince yürüyerek çıktılar!Balıkesir’in Edremit Körfezi’nde deniz suyu yer yer 10 metreye kadar çekildi. Yaz döneminde yüzerek gidilebilen kayalığa, sular çekilince vatandaşlar yürüyerek çıktı.
30.03.2021Gündem
Çanakkale'de deniz suyu 20 metre kadar çekildi
Çanakkale'de deniz suyu 20 metre kadar çekildiÇanakkale'de yaşanan gel-git olayı nedeniyle Dardanos sahilinin bazı kısımlarında deniz suyu, yaklaşık 20 metre kadar çekildi.
29.03.2021Haberler
Yer: Çanakkale! Her yıl bu görüntü oluyor
Yer: Çanakkale! Her yıl bu görüntü oluyorÇanakkale'de yaşanan gel-git olayı nedeniyle Dardanos sahilinin bazı kısımlarında deniz suyu, yaklaşık 20 metre kadar çekildi.
29.03.2021Gündem
Çanakkale Boğazı’nda 'müsilaj' kabusu devam ediyor!
Çanakkale Boğazı’nda 'müsilaj' kabusu devam ediyor!Çanakkale Boğazı'nda tekne ve ağlara zarar verdiği için balıkçıların kabusu haline gelen müsilaj, hava değişimine bağlı olarak etkisini arttırmaya devam ediyor. Balıkçıların bir süredir müsilaj nedeniyle denize açılamadığı bildirildi.
29.03.2021Gündem
Çanakkale'de 'müsilaj' balık fiyatlarını arttırdı
Çanakkale'de 'müsilaj' balık fiyatlarını arttırdıÇanakkale Boğazı'nı kaplayan müsilaj nedeniyle balıkçılar denize açılamayınca, balık fiyatları zamlandı. Prof.Dr. Yeşim Büyükateş müsilaja organizmaların girdiği stresin neden olduğunu söylerken, balıkçı Hasan Tunç, müsilaj nedeniyle bu sezon umdukları kadar balık avlayamadıklarını belirtti.
23.03.2021Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop: Vekâlet savaşları günümüzde sürüyor
TBMM Başkanı Şentop: Vekâlet savaşları günümüzde sürüyorÇanakkale Zaferi’nin 106. yılında düzenlenen törende konuşan Meclis Başkanı, ‘Milletimize dinmek bilmez kindarlıkla saldırıyorlar’ dedi.
19.03.2021Gündem
Denizi kaplayan müsilaj, balıkçının kabusu oldu!
Denizi kaplayan müsilaj, balıkçının kabusu oldu!Çanakkale Boğazı'nın bazı bölümleri, balıkçıların kabusu haline gelen 'müsilaj' ile kaplandı. Beyaz renkli ve yapışkan olan müsilaj nedeniyle balıkçılar avlanamaz hale geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Temel Bilimler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yeşim Büyükateş, "Müsilaj sadece ağlarda sorun yaratmıyor. Teknelerin hem pompalarında hem filtrasyon sistemlerinde de sorun yaratıyor" dedi.
17.03.2021Gündem
Karadeniz'de mart ayında ağlara takılan palamut balıkçıları şaşırttı
Karadeniz'de mart ayında ağlara takılan palamut balıkçıları şaşırttıGiresun Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Hamdi Arslan, uzun yıllardır ilk kez mart ayında çok az miktar da olsa palamut avlandığını söyledi.
16.03.2021Ekonomi
Son dakika haberi: 4 Harita yayınlandı! Bilim insanları tarihi belirtti
Son dakika haberi: 4 Harita yayınlandı! Bilim insanları tarihi belirttiSon dakika haberlere göre Türkiye'den Yunanistan'a, İtalya'dan Fas'a tüm Akdeniz'i kapsayan, 28 Şubat, 6, 10 ve 14 Mart tarihli dört harita, sosyal medyada büyük ses getirdi. Bilim insanları, değişikliğin nedenini açıkladı.
11.03.2021Dünya
Çeşme'de deniz 50 metre çekildi, tekneler karaya oturdu
Çeşme'de deniz 50 metre çekildi, tekneler karaya oturduİzmir'in Çeşme ilçesindeki Şifne sahilinde, deniz suyunun çekilmesiyle kıyıda bulunan bazı tekneler karaya oturdu. Yazlık villaların bulunduğu sahilde kum adacıkları da ortaya çıktı.
3.03.2021Gündem
Bodrum'da kral yolu yeniden ortaya çıktı
Bodrum'da kral yolu yeniden ortaya çıktıMuğla'da suların çekilmesiyle birlikte kral yolu yeniden ortaya çıktı. Tavşan Adası'na uzanan binlerce yıllık kral yolunu duyan vatandaşlar çıkan yolu görmek için bölgeye ziyarete geldi.
3.03.2021Haberler
Bodrum'da deniz çekildi, kral yolu gün yüzüne çıktı
Bodrum'da deniz çekildi, kral yolu gün yüzüne çıktıMuğla'nın Bodrum ilçesinde çekilen sular Tavşan Adası'na uzanan binlerce yıllık kral yolunu yeniden ortaya çıkardı. Kral yolunun ortaya çıktığını duyan vatandaşlar, gün yüzüne çıkan yolu görmek için ziyarete geldi.
3.03.2021Gündem
Akkuyu’da inşaat hızlandı
Akkuyu’da inşaat hızlandıAkkuyu Nükleer AŞ İnşaat Bölümü Müdürü Maksim Kucherenko, “Bu yıl, önemli aşamalardan biri olan reaktör basınç kabının kurulumunu yapıyoruz. Buhar üreteçlerini, acil durum soğutma tanklarını, ana sirkülasyon pompa hatlarını bu yıl içerisinde tamamlayacağız” dedi.
3.03.2021Ekonomi
Akkuyu'da 4'üncü ünite için hazırlıklar başladı
Akkuyu'da 4'üncü ünite için hazırlıklar başladıMersin'de yapımı süren Türkiye'nin ilk nükleer santral inşaatında 4'üncü ünite için hazırlıklar başladı.
2.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

antalyadenizmuğlagelgitçanakkale

Deniz Suyu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.