Dernek

Dernek

Son dakika dernek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dernek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dernek haber sayfamızda...

Dernek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.802 dernek haberi bulunmuştur.
Haklı isyan!
Haklı isyan!Ünlü isimler, ülkemizde son birkaç günde 21 ilde 79 noktada çıkan yangınlara isyan etti
31.07.2021Cadde
SunExpress, AFAD, AKUT ve itfaiye ekiplerini yangın bölgelerine ücretsiz taşıyacak
SunExpress, AFAD, AKUT ve itfaiye ekiplerini yangın bölgelerine ücretsiz taşıyacakTürkiye'nin birçok farklı noktasında çıkan orman yangınları nedeniyle SunExpress, AFAD, AKUT ve İtfaiye uzman ekip ve personelini yangın bölgelerine ücretsiz ulaşım desteğinin yanı sıra o bölgelere yapılacak yardımları da ücret talep etmeden taşıyacaklarını açıkladı.
30.07.2021Ekonomi
Edirne ekonomisine 'gurbetçi' dopingi
Edirne ekonomisine 'gurbetçi' dopingiKurban Bayramı tatili ve yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için gelen ve tatilin ardından yaşadıkları ülkelere dönmek için yola çıkan gurbetçiler, Edirne'de yaptıkları alışverişle kent ekonomisini hareketlendirdi.
30.07.2021Ekonomi
Macron nükleer denemeler için 'borç' dedi ama özür dilemedi
Macron nükleer denemeler için 'borç' dedi ama özür dilemediFransa Cumhurbaşkanı Macron, ülkesinin 30 yıl boyunca yaptığı ve 100 binden fazla insanın etkilendiği 193 nükleer deneme için Polinezya'ya borçlu olduğunu belirtti ancak özür dilemedi.
28.07.2021Dünya
Son dakika haberi - Ahmet Nur Çebi: Tabii ki transfer için müjdelerimiz olacak
Son dakika haberi - Ahmet Nur Çebi: Tabii ki transfer için müjdelerimiz olacakBeşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, transfer gündemi hakkında, "Tabii ki müjdelerimiz olacak, ama ben ne isim ne de tarih veririm. Bir şey söyleyemem" dedi.
28.07.2021Beşiktaş
Trabzon'da otel işletmecileri aşı yaptıranlara konaklamada indirim uygulayacak
Trabzon'da otel işletmecileri aşı yaptıranlara konaklamada indirim uygulayacakTrabzon Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında aşıya karşı teşvik kampanyası başlattı.
26.07.2021Haberler
Türkiye'de yeni uygulama! Aşı olana özel indirim
Türkiye'de yeni uygulama! Aşı olana özel indirimTrabzon Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında aşıya karşı teşvik kampanyası başlattı.
26.07.2021Ekonomi
Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik arkadaşlarının teknesinde
Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik arkadaşlarının teknesindeBodrum tatiline avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'le devam eden Ahmet Kural, ‘Düğün Dernek’ filminde beraber rol aldığı Şinasi Yurtsever ve Ferihan Kaya’nın teknesine misafir oldu. Kural, teknesini yeni alan arkadaşına yardım etti.
26.07.2021Cadde
Tekne  misafirleri
Tekne misafirleriBodrum tatiline sevgilisi Çağla Gizem Çelik’le devam eden Ahmet Kural, ‘Düğün Dernek’ filminde beraber rol aldığı Şinasi Yurtsever ve Ferihan Kaya’nın teknesine misafir oldu...
26.07.2021Cadde
Artvin'de sel gitti, çamur kaldı
Artvin'de sel gitti, çamur kaldıArtvin'de saatte metrekareye düşen 170 kilogram şiddetli yağışın ardından meydana gelen, 1 kişinin kaybolduğu, alt ve üst yapıda ağır hasarların oluştuğu sel ve heyelan afetinin hasarı gün ağarınca ortaya çıktı
23.07.2021Haberler
Murat Cemcir dizi çekecek
Murat Cemcir dizi çekecek'Çalgı Çengi', 'İşler Güçler', 'Düğün Dernek', 'Kardeş Payı', 'Ailecek Şaşkınız', 'Baba Parası' adlı dizi ve filmlerde Ahmet Kural’la birlikte başrolü paylaşan Murat Cemcir, sevenlerine müjdeyi verdi.
22.07.2021Cadde
Otizmlilere SOBE’den destek
Otizmlilere SOBE’den destekTürkiye’nin otizm alanında en kapsamlı ve en büyük merkezi olma özelliğine sahip Selçuklu Otizmli Bireyler Vakfı (SOBE), 2016 yılında Konya’da kuruldu.
21.07.2021Gündem
Kurban derisi yüklü kamyon devrildi: 4 yaralı
Kurban derisi yüklü kamyon devrildi: 4 yaralı Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, kurban derisi yüklü kamyonun devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
20.07.2021Gündem
Trabzonspor'da Tüzük Tadil Komisyon Başkanlığı'na Mahmut Ören getirildi
Trabzonspor'da Tüzük Tadil Komisyon Başkanlığı'na Mahmut Ören getirildiBordo-mavili kulüpte Tüzük Tadil Komisyon Başkanlığına Mahmut Ören getirildi.
19.07.2021Trabzonspor
Kadın gücü için ekonomik destek
Kadın gücü için ekonomik destekCoca-Cola Türkiye’nin desteği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Habitat Derneği’nin iş birliği ile hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi, kadınları desteklemeye devam ediyor. Proje ile kadınların gerekli bilgi ve becerilerle donanarak, toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları hedefleniyor. Kız Kardeşim Projesi kapsamında ikincisi hayata geçirilen “Hibe Programı” ile üretici, gıda ve yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınların desteklenmesi amaçlanıyor.
19.07.2021Ekonomi
Siz yeter ki yola çıkın
Siz yeter ki yola çıkınMotosikletim Vagabond ve ben Türkiye’mizi kıyı ve sınır boyundan turlayacağımız yaklaşık 2 aylık ve 10 bin km’lik yola çıkmak üzere Rumeli Feneri’nde ilk marşı bastık
18.07.2021Pazar
691 yıl hapisle aranan firari müteahhit, Yalova’da yakalandı
691 yıl hapisle aranan firari müteahhit, Yalova’da yakalandıKocaeli'nin Gebze ilçesinde, 1049 kişinin paralarını 'konut yapma' yalanıyla dolandıran ve 691 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan müteahhit Mustafa Mallı, Yalova’da yakalandı.
17.07.2021Gündem
Bursaspor'un mali raporu açıklandı
Bursaspor'un mali raporu açıklandıBursaspor Kulübü tarafından açıklanan mali raporda; 2. Başkan Emin Adanur'un 12 milyon 99 bin 791 lira ile dernek gelirlerinin iki katı seviyede kulübe katkı sağladığı kaydedildi. Yeşil-beyazlıların gelirleri böylelikle 18 milyon 114 bin 839 lira seviyesine yükselirken; kasadan ise transfer yasağının kaldırılabilmesinin yanı sıra kişi ve kurumlara yapılan ödemeler kapsamında 17 milyon 807 bin 611 lira çıkış oldu.
16.07.2021Futbol
Manavgat sahilindeki ilk caretta caretta yavruları denize ulaştı
Manavgat sahilindeki ilk caretta caretta yavruları denize ulaştıANTALYA'nın Manavgat ilçesinde 14 Mayıs'ta bölgedeki ilk caretta caretta yuvası olarak tespit edilen yuvadan ilk yavru çıkışı da gerçekleşti. İlk yuvanın tespit edildiği tarihten bu yana sahil bandında yuvalama alanlarını koruma altına alan Deniz Kaplumbağaları Akdeniz Fokları Kum Zambakları Koruma ve Yaşatma Derneği (DEKAFOK) tarafından düzenlenen etkinlikte, yuvadan çıkan 83 caretta caretta mavi sularla buluşmayı başardı.
16.07.2021Yaşam
Türkiye ceviz üreticileri yerli ceviz için harekete geçti
Türkiye ceviz üreticileri yerli ceviz için harekete geçtiCeviz Üreticileri Derneği (CÜD), Türkiye'de dünya standartlarında üretilen ceviz miktarını artırmayı hedefliyor.
12.07.2021Ekonomi
Cemiyet Ne Demek? Cemiyet TDK Sözlük Anlamı Nedir?
Cemiyet Ne Demek? Cemiyet TDK Sözlük Anlamı Nedir?Cemiyet kelimesi bir araya gelmek anlamındaki cem sözcüğünden türetilmiştir. Arapça kökenli bir sözcük olan cemiyetin sözlük anlamı topluluktur. Bu kelime tasavvufta terim anlamında kullanılır. Gazel, kaside, tahmis gibi Divan şiiri türlerinde tenasüp ve tezat sanatlarını bir arada kullanmaya da cemiyet denir. Cemiyet ne demek? Cemiyet TDK sözlük anlamı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
11.07.2021Eğitim
Amerika’ya sürdürülebilir ihracat için yeni hamle
Amerika’ya sürdürülebilir ihracat için yeni hamleTürk-Amerikan İşadamları Derneği (TABA-AmCham) yönetimi, Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Murat Mercan, New York Senatörü James Sanders ve Amerika’nın önde gelen kurum temsilcileri ile bir araya geldi. Türkiye’nin güvenilir tedarikçi olduğunun altı çizilen görüşmede Türk-Amerikan ticaretinin gelişmesi için istişarelerde bulunuldu.
11.07.2021Ekonomi
Evet, benim de bir rüyam var!
Evet, benim de bir rüyam var!Bedri Baykam, UPSD (Uluslararası Plastik Sanatçılar Derneği) Başkanı olarak sanatın iyileşmesi adına başlattıkları projeyi yazdı.
11.07.2021Kültür Sanat
AK Partili Karaaslan: "İklim değişikliğini göz ardı edemeyiz"
AK Partili Karaaslan: "İklim değişikliğini göz ardı edemeyiz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan, şehirlerin geleceğiyle ilgili iklim değişikliği konusunun göz ardı edilemeyeceğini söyledi.
10.07.2021Siyaset
Bilim insanları Samanyolu'ndan daha büyük 'yetim' bir bulut keşfetti
Bilim insanları Samanyolu'ndan daha büyük 'yetim' bir bulut keşfettiUzayın derinliklerinde tespit edilen dev bulut, "yetim" diye nitelendirildi. ABD’nin Huntsville kentindeki Alabama Üniversitesi'nden bir araştırma ekibi, "hiçbir  galaksinin olmadığı bir diyarda", Samanyolu'ndan daha büyük, izole bir bulut keşfetti.
8.07.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

caddemagazinaşıahmet kuralfutbol

Dernek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.