Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Son dakika Dijital pazarlama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dijital pazarlama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dijital pazarlama haber sayfamızda...

Dijital Pazarlama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.241 dijital pazarlama haberi bulunmuştur.
'İşin başında yüzde 50'yi cebe koyun!' Evde hayatta kalma dersleri
'İşin başında yüzde 50'yi cebe koyun!' Evde hayatta kalma dersleriFreelance çalışma sistemi hem dünyada hem de Türkiye’de gittikçe büyüyor. Kişinin kendi işine yapmasına olanak sağlayan freelance pazarı, her gün sayısız birçok insanı kendine çekiyor. Ancak freelance çalışanlar için işin rengi pek de toz pembe değil.
11.01.2022Gündem
17 Ocak’ta başlıyor
17 Ocak’ta başlıyorİzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC), Avrupa Birliği (AB) hibe destek programı kapsamında kurduğu İGC Basın Akademisi eğitimleri yüz yüze ve online olacak şekilde 17 Ocak’ta başlıyor. Ücretsiz yapılacak eğitimlerin son kayıt tarihi ise 14 Ocak 2022.
3.01.2022Ege
Birleşme ve satın almalar rekor kırdı
Birleşme ve satın almalar rekor kırdıDeloitte Türkiye’nin yayımladığı ‘2021 Yılı Birleşme ve Satın Almalar Raporu’na göre 2021 yılında 390 adet işlem gerçekleşirken, toplam işlem hacmi de yüzde 12 artışla 10,1 milyar dolar oldu. Türkiye’de birleşme ve satın almalarda rekor işlem sayısına ulaşıldı.
29.12.2021Ekonomi
Kadın girişimcilere iş geliştirme kampı
Kadın girişimcilere iş geliştirme kampıUNDP ve Japonya Hükümeti, kadınların yönettiği işletmelerin küresel salgını atlatmalarına ve mülteciler ile ev sahibi topluluklar arasında bağ kurulmasına destek veriyor.
27.12.2021Ekonomi
Nilüfer Çevikel: Sadece kendimi değil, tüm kadınları temsil ediyorum
Nilüfer Çevikel: Sadece kendimi değil, tüm kadınları temsil ediyorumTÜGİAD’ın 35 yıllık tarihindeki ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, “Sadece kendimi değil, tüm kadınları temsil ediyorum” dedi
27.12.2021Cadde
‘Benim İşim projesi hayata değer katıyor’
‘Benim İşim projesi hayata değer katıyor’Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğiyle hayata geçirilen 'Dijital Benim İşim' projesi, kadınları ekonomik ve sosyal hayata kazandırmaya devam ediyor.
9.12.2021Ekonomi
Maden ihracatında yıl sonu hedefi 6 milyar dolar
Maden ihracatında yıl sonu hedefi 6 milyar dolarOcak-Kasım döneminde 5 milyar 398 milyon 731 bin dolar ihracata imza atan maden sektörü markalaşmaya ve yapısal reformlara odaklandı.
5.12.2021Ekonomi
Kadın girişimciliğine Türk Telekom’dan dijital katkı
Kadın girişimciliğine Türk Telekom’dan dijital katkıTürk Telekom “Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay” projesiyle bugüne kadar 5 bin kadına ulaştı
5.12.2021Ekonomi
Yüzlerce marka yeni ortaklarını arıyor
Yüzlerce marka yeni ortaklarını arıyorBayim Olur Musun Fuarı, 19’uncu kez kapılarını açtı. Pek çok sektörden yüzlerce markanın katıldığı fuara 40 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Fuarda markaların, yeni bayileriyle buluşması hedefleniyor.
26.11.2021Ekonomi
MedyaNet'ten Haberler
MedyaNet'ten HaberlerTürkiye'nin en büyük markalı içerik stüdyosu Brand Studio'yu, 495+ segmentten oluşan en büyük data havuzunu yöneten MedyaNet Audience'ı ve en büyük influencer ajansı Boomads'i barındıran dijital reklam networkü MedyaNet, yeni işbirlikleri ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.
22.10.2021Vitrin
3 yılda 5 bin kadına e-ticaret eğitimi!
3 yılda 5 bin kadına e-ticaret eğitimi!Uyumsoft ve E-Ticaret Kadınlar Kulübü arasında yapılan işbirliği kapsamında işlerini e-ticarete taşımak ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kadın girişimcilerin e-ticaret sektöründe güç kazanmaları hedefleniyor. Bu proje ile, 3 yılda 5 bin kadına e-ticaret eğitimi verilmesi planlanıyor.
11.10.2021Yaşam
Türk şirketi havacılıktaki ihracatıyla Malezya'yı "uçuracak"
Türk şirketi havacılıktaki ihracatıyla Malezya'yı "uçuracak"Havacılık sektörüne yönelik teknolojik çözümler sağlayan mühendislik şirketi Haritaevi Havacılık Mühendislik AŞ, Malezya'nın 21 havalimanında dijital dönüşümü gerçekleştirecek.
29.09.2021Ekonomi
Düğün davetlilerine nikah şekeri yerine dünya klasiklerini verdiler
Düğün davetlilerine nikah şekeri yerine dünya klasiklerini verdilerSilivri'de yaşamlarını birleştiren özel bir şirkette yazılım uzmanı Denizcan Arslan (29) ile bir reklam ajansında dijital pazarlama uzmanı Merve Yücel Demir (27), kitap okuma alışkanlığına katkıda bulunmak ve kalıcı bir anı bırakmak için düğünlerinde nikah şekeri yerine dünya klasiklerini davetlilere hediye etti.
9.08.2021Haberler
Geleceğin mesleklerine pandemi ayarı
Geleceğin mesleklerine pandemi ayarıUzmanlar, geleceğin mesleklerinde pandemiyi ve dijitalleşmeyi hesaba katmanın şart olduğunu belirterek, “Evden çalışmaya uygun meslekler öne çıkacak. Uzaktan çalışma direktörü gibi meslekler olacak” dedi.
4.08.2021Ekonomi
Can dostların pandemi sınavı
Can dostların pandemi sınavıKarantinada birlikte daha fazla vakit geçirdiğimiz evcil hayvanlarda gözlenen davranış değişikliğini, sahiplerinden dinledik.
11.07.2021 Pazar
Yeni dünyanın yükselen meslekleri
Yeni dünyanın yükselen meslekleriBugün yapılan üniversiteye giriş sınavında ter döken 2.5 milyonu aşkın adayın aklındaki soruyu uzmanlara sorduk
27.06.2021Pazar
Geleceğin mesleği 'freelance' çalışmak mı?
Geleceğin mesleği 'freelance' çalışmak mı?İnsan ruhunun sınırlarını zorladığı sürece başarılı olabilir! Kim istemez ki hem keyif aldığı işi yapsın hem para kazansın hem de anını yaşasın? Özellikle pandemi dönemi ile birlikte oldukça tercih edilmeye başlansa da, freelance çalışmaya yeteri kadar cesaret edebilen bir ülke değiliz. Ne yazık ki her şey kalıplaşmış ve sistematik olarak ilerliyor. Peki nasıl cesaret edebiliriz? Gelin hep beraber geleceğin iş alanı 'reelance' çalışmaya Molatik olalım.
18.06.2021Hayat
Göçmenin teknolojik halleri
Göçmenin teknolojik halleriPandemi pek çoğumuzu sabah servise koşma telaşından kurtardı bazılarımızı ise yaşama hayalini kurduğumuz yerlere kavuşturdu. Karşımızda bize de hayaller kurdurtan hikayeleriyle dijital göçebeler
13.06.2021Pazar
Kadın girişimciler için destek programı
Kadın girişimciler için destek programıKadın girişimciler, toplumda sürdürülebilir bir kalkınma için hayati önem taşıyor. Finans teknolojileri şirketi iyzico, iş ortakları Google, Good4Trust, IdeaSoft, Paraşüt ve Mükellef ile birlikte hayata geçirdiği iyzico Kadın GirisDestek Programı ile kadın girişimcilerin gücünü “iyiden iyiye” artırmayı hedefliyor.
7.06.2021Ekonomi
İçerik Analizi Nedir? Kısaca İçerik Analizi Nasıl Yapılır?
İçerik Analizi Nedir? Kısaca İçerik Analizi Nasıl Yapılır?İçerik analizlerinde gözlem yerine çoğunlukla çözümleme yöntemleri tercih edilmektedir. İçerik analizlerinde sosyal ortamlarda bulunan verilen standartları, karşılaştırmaları sayesinde verilerin farklı bir boyuta taşınmasını sağlamaktadır. İçerik analizi nedir? İçerik analizi nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.06.2021Eğitim
İSO'dan sanayicileri Çin pazarına hazırlamak için önemli adım
İSO'dan sanayicileri Çin pazarına hazırlamak için önemli adımİstanbul Sanayi Odası (İSO), sanayicileri Çin pazarına hazırlamak için AB Çin KOBİ Merkezi (EU China SME Centre) ile iş birliği protokolü imzaladı.
5.05.2021Ekonomi
‘İş’te eşit kadın
‘İş’te eşit kadınAnadolu Efes, “cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve ayrımcılık yapılmaması, kadının güçlenmesi için sosyal etki oluşturulması ve eşit değerde işe eşit ücret verilmesi” gibi toplamda 33 kriterde değerlendirilerek “İş’te Eşit Kadın” sertifikasını almaya hak kazandı.
29.03.2021Ekonomi
Bakan açıkladı! Ücretsiz ve aracısız olacak
Bakan açıkladı! Ücretsiz ve aracısız olacakTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Bugünden itibaren Kolay İhracat Platformu ile firmalarımızı potansiyel müşterilerine ücretsiz ve aracısız olarak ulaştırıyoruz." dedi.
26.03.2021Ekonomi
Yeni Medya Nedir, Neye Denir? Yeni Medya Mezunu Ne İş Yapar?
Yeni Medya Nedir, Neye Denir? Yeni Medya Mezunu Ne İş Yapar?Yeni medya kelime öbeği media olarak İngiliz dilinden geçiş sağlamıştır. Ayrıca Latince olan medium kelimesinin çoğul ekinden gelmiştir. Ortam ve araç anlamına gelmektedir. Türkçe karşılığı ise yeni medya kelimesidir. Dijital ortamda kullanılan terimdir. Kullanılmasının amacı hedef kitleye ulaşmaktır. Yeni medya nedir, neye denir ve yeni medya mezunu ne iş yapar detayları ile derledik.
25.03.2021Eğitim
Dijital Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Teknikleri Nelerdir?
Dijital Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Teknikleri Nelerdir?Elimizdeki ürünleri belirli amaçlar doğrultusunda potansiyel müşterilere ulaştırmak gerekir. Buna pazarlama denilir. Burada en büyük amaç para kazanmaktır. Para kazanmak içinde pazarlamanın önemi oldukça fazladır. Pazarlama sayesinde elimizdeki ürünün cinsi ne olursa olsun potansiyel müşteri kitlesine bir şekilde ulaşılır ve elimizdeki ürün ederi derecesinde değerlendirilmiş olur. Pazarlamanın günümüze evirilmiş hali ise dijital pazarlamadır. Peki Dijital pazarlama nedir, nasıl yapılır? Dijital pazarlama teknikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
23.03.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Dijital Pazarlama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.