Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Son dakika Dijital pazarlama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dijital pazarlama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dijital pazarlama haber sayfamızda...

Dijital Pazarlama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.138 dijital pazarlama haberi bulunmuştur.
İSO'dan sanayicileri Çin pazarına hazırlamak için önemli adım
İSO'dan sanayicileri Çin pazarına hazırlamak için önemli adımİstanbul Sanayi Odası (İSO), sanayicileri Çin pazarına hazırlamak için AB Çin KOBİ Merkezi (EU China SME Centre) ile iş birliği protokolü imzaladı.
5.05.2021Ekonomi
‘İş’te eşit kadın
‘İş’te eşit kadınAnadolu Efes, “cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve ayrımcılık yapılmaması, kadının güçlenmesi için sosyal etki oluşturulması ve eşit değerde işe eşit ücret verilmesi” gibi toplamda 33 kriterde değerlendirilerek “İş’te Eşit Kadın” sertifikasını almaya hak kazandı.
29.03.2021Ekonomi
Bakan açıkladı! Ücretsiz ve aracısız olacak
Bakan açıkladı! Ücretsiz ve aracısız olacakTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Bugünden itibaren Kolay İhracat Platformu ile firmalarımızı potansiyel müşterilerine ücretsiz ve aracısız olarak ulaştırıyoruz." dedi.
26.03.2021Ekonomi
Yeni Medya Nedir, Neye Denir? Yeni Medya Mezunu Ne İş Yapar?
Yeni Medya Nedir, Neye Denir? Yeni Medya Mezunu Ne İş Yapar?Yeni medya kelime öbeği media olarak İngiliz dilinden geçiş sağlamıştır. Ayrıca Latince olan medium kelimesinin çoğul ekinden gelmiştir. Ortam ve araç anlamına gelmektedir. Türkçe karşılığı ise yeni medya kelimesidir. Dijital ortamda kullanılan terimdir. Kullanılmasının amacı hedef kitleye ulaşmaktır. Yeni medya nedir, neye denir ve yeni medya mezunu ne iş yapar detayları ile derledik.
25.03.2021Eğitim
Dijital Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Teknikleri Nelerdir?
Dijital Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır? Dijital Pazarlama Teknikleri Nelerdir?Elimizdeki ürünleri belirli amaçlar doğrultusunda potansiyel müşterilere ulaştırmak gerekir. Buna pazarlama denilir. Burada en büyük amaç para kazanmaktır. Para kazanmak içinde pazarlamanın önemi oldukça fazladır. Pazarlama sayesinde elimizdeki ürünün cinsi ne olursa olsun potansiyel müşteri kitlesine bir şekilde ulaşılır ve elimizdeki ürün ederi derecesinde değerlendirilmiş olur. Pazarlamanın günümüze evirilmiş hali ise dijital pazarlamadır. Peki Dijital pazarlama nedir, nasıl yapılır? Dijital pazarlama teknikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
23.03.2021Eğitim
KOBİ’ye 12 milyonluk ‘dijital’ destek geliyor
KOBİ’ye 12 milyonluk ‘dijital’ destek geliyorTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Vodafone Business, KOBİ’lerin dijitalleşmesi yönünde yeni bir adım attı.
16.03.2021Ekonomi
Visa tüm Avrupa’da da küçük işletmelerin ivme kazanması için çalışıyor
Visa tüm Avrupa’da da küçük işletmelerin ivme kazanması için çalışıyorCovid-19 sürecinde ekonomik iyileşmeyi destekleyen Visa, Avrupa çapında sekiz milyon küçük işletmenin dijital ticarete uyum sağlaması ve avantajlarından faydalanması için iş ortaklarıyla birlikte geniş çaplı projeler hayata geçiriyor.
10.03.2021Vitrin
Kız Kardeşim Projesi 2021’de kadınları girişimciliğe hazırlayacak
Kız Kardeşim Projesi 2021’de kadınları girişimciliğe hazırlayacakTarım ve Orman Bakanlığı’nın sağladığı işbirliği desteğiyle tarım sektöründeki kadınlara Kız Kardeşim eğitimleri verilecek. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Coca-Cola Türkiye, kadın girişimcileri ve Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ortağı olan kadınları desteklemek amacıyla işbirliği yapacak.
9.03.2021Vitrin
Kadın girişimcilere Türk Telekom katkısı
Kadın girişimcilere Türk Telekom katkısıTürk Telekom’un Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Habitat Derneği iş birliğiyle hayata geçirdiği “Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay” projesi doğrultusunda, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ‘Dijital Pazar Yeri’ etkinliği düzenlendi.
9.03.2021Ekonomi
Dr. Nabat Garakhanova dijitalleşmenin kitabını yazdı
Dr. Nabat Garakhanova dijitalleşmenin kitabını yazdıMezo Digital Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nabat Garakhanova, “#dijitalekalptenbağlı ‘Marka’ kitabımla öğrencilerin, iş insanlarının ve dijitalde ilk defa işini kuracak girişimcilerin, kısacası herkesin dijitalle tanışmasını hedefledim” dedi
8.03.2021Ege
Türkiye’ye güven tam yatırıma hızla devam
Türkiye’ye güven tam yatırıma hızla devamVodafone’un Türkiye’ye yatırımı 25 milyar TL’yi aştı. CEO Engin Aksoy uzun vadeli yatırımcı olduklarını hatırlatarak, “Amaç Türkiye’yi mükemmeliyet merkezi olarak konumlamak” dedi
27.02.2021Ekonomi
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladıKadın odaklı kariyer zirvesi TurkishWIN, 1-5 Mart’ta çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan üniversiteli genç kadınları, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım” diyen çalışan kadınları buluşturacak.
24.02.2021Ekonomi
Bu çatı  e-ihracat’ı tam 10 kat uçurabilir!
Bu çatı e-ihracat’ı tam 10 kat uçurabilir!Pandemiyle patlama yapan e-ihracata yeni bir çatı kuruluş geldi. Ticaret Bakanlığı bünyesinde kurulan ‘E-ihracat ve Dijital Pazarlama Dairesi’nin e-ihracatı 10 kat artırabileceği belirtiliyor.
24.02.2021Ekonomi
İzmir sanayisine nitelikli personel
İzmir sanayisine nitelikli personelSanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda faaliyet gösteren İzmir Kalkınma Ajansı’nın (İZKA) Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi’ne verdiği destekle, kent sanayisi için kurumsal kaynak planlaması konusunda nitelikli personel yetiştirilecek.
12.02.2021Ege
Pekcan ocak ayı dış ticaret rakamlarını açıkladı
Pekcan ocak ayı dış ticaret rakamlarını açıkladıTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ocakta ihracatın, geçen yılın aynı ayına göre, yüzde 2,5 artışla 15 milyar 48 milyon dolar olarak gerçekleştiğini belirterek, "Bu rakam tüm zamanların en yüksek ocak ayı ihracat rakamıdır." dedi.
2.02.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakan açıkladı! Tüm zamanların en yüksek ocak ayı ihracatı gerçekleşti
Son dakika: Bakan açıkladı! Tüm zamanların en yüksek ocak ayı ihracatı gerçekleştiTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ocakta ihracatın, geçen yılın aynı ayına göre, yüzde 2,5 artışla 15 milyar 48 milyon dolar olarak gerçekleştiğini belirterek, "Bu rakam tüm zamanların en yüksek ocak ayı ihracat rakamıdır." dedi.
2.02.2021Ekonomi
Oturduğunuz yerden danışın
Oturduğunuz yerden danışınHayatlarımızı kökten değiştiren koronavirüs salgınıyla vatandaş ekranlardan sosyalleşti, iş dünyası toplantılarını internet üzerinden yaptı...
1.02.2021Ege
Demir ve demir dışında hedef bu yıl 10 milyar dolar ihracat
Demir ve demir dışında hedef bu yıl 10 milyar dolar ihracatDemir ve demir dışı metaller sektöründe 2021'de hedef, 10 milyar dolar ihracat. Sektör, 2020 yılını 8,4 milyar dolarlık ihracat ile genel ihracattan yüzde 4,6’lık pay alarak tamamladı. Bu rakamlarla demir ve demir dışı sektörü, sanayi sektörleri arasında en çok ihracat gerçekleştiren altıncı sektör oldu.
21.01.2021Ekonomi
Demir ve demir dışında hedef 10 milyar dolar
Demir ve demir dışında hedef 10 milyar dolarDemir ve demir dışı metaller sektöründe 2021'de hedef, 10 milyar dolar ihracat. Sektör, 2020 yılını 8,4 milyar dolarlık ihracat ile genel ihracattan yüzde 4,6’lık pay alarak tamamladı. Bu rakamlarla demir ve demir dışı sektörü, sanayi sektörleri arasında en çok ihracat gerçekleştiren altıncı sektör oldu.
21.01.2021Uzmanpara
Cerebrum Tech: Türkiye'den dünya devi olmaya aday teknoloji şirketi
Cerebrum Tech: Türkiye'den dünya devi olmaya aday teknoloji şirketiCerebrum Tech Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı Dr. R. Erdem Erkul, ekip arkadaşlarıyla birlikte "Cerebrum Tech" adını verdiği yeni oluşumunu, "dijital dönüşümde lider, güçlü bir ekosisteme sahip, çözüm ve ürünlerle ülkemizin dünyaya açılacak, gençlere girişimcilik alanında ilham olacak bir teknoloji şirketi" olarak tanımladı.
20.01.2021Ekonomi
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişi
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişiTürkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, 10. yılında “Trendyol’un Türkiye Ekonomisine Etkileri” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, "2020’de büyük çoğunluğu KOBİ olan 98 bin işletme ve 1,1 milyon bireysel satıcı Trendyol’da 347 milyon adet ürün sattı. Esnaf ve KOBİ'lerimizi dijitalleştirerek, onları daha çok müşteriye ulaştırıyoruz ve işlerini büyütüyoruz. Yerli üretimi ve üreticileri destekliyoruz. Böylece ülke ekonomisinin büyümesine ve istihdamın artmasına önemli katkı sağlıyoruz” dedi.
13.01.2021Vitrin
TAV’da üst düzey atama
TAV’da üst düzey atamaTAV Havalimanları Holding'in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri CMO görevine Aylin Alpay getirildi
8.01.2021Ekonomi
Türk Telekom, 2020’de  Türkiye’ye değer kattı
Türk Telekom, 2020’de Türkiye’ye değer kattı‘Türkiye’ye Değer’ anlayışıyla projeler üreten Türk Telekom, 2020’de de binlerce insanın hayatına dokundu. İnternet ve e-ticaret eğitimi verdiği kadınların kariyer yolculuğuna, görme engelli bireylerin kitaplara ve sanat eserlerine ulaşmasına, amatör sporculara destek oldu, arama kurtarma ekibi TTAKE ile afet zamanlarında hayat kurtardı.
1.01.2021Ekonomi
Boğaziçi Üniversitesi’nden dijital pazarlama eğitimi
Boğaziçi Üniversitesi’nden dijital pazarlama eğitimiBoğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenecek olan Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy’de, dijital pazarlama sektörünün duayen isimleri online eğitim verecekler. Etkinlik, 11-16 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
1.01.2021Ekonomi
Türk deri sektörü ihracatta çıtayı yükseltti
Türk deri sektörü ihracatta çıtayı yükselttiTürkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) Başkanı Gürkan Gözmen, "2021 hedefimiz ihracatta 2019’a göre en az yüzde 30 büyüme. Fuara gelen yabancıların alım iştahı bu hedefi gerçekleştirebilecek olmamızın en büyük göstergesi. Türk deri sektörü altyapı anlamında dünyada lider konumda." ifadesini kullandı.
26.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomiihracategeizmirtürkiye

Dijital Pazarlama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.