Disk

Disk

Son dakika disk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan disk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan disk haber sayfamızda...

Disk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.530 disk haberi bulunmuştur.
Seçil Erzan'ın telefonundan yeni detaylar ortaya çıktı! İşte bilirkişi raporundaki konuşmalar
Seçil Erzan'ın telefonundan yeni detaylar ortaya çıktı! İşte bilirkişi raporundaki konuşmalar Türkiye gündemini günlerce meşgul eden Seçil Erzan fon vurgunuyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Seçil Erzan'ın telefonundaki konuşmalar bilirkişi raporunda ortaya çıktı. İşte o detaylar...
27.02.2024 Gündem
Tarihi hazinede ‘uzay’ kalıntıları
Tarihi hazinede ‘uzay’ kalıntıları İspanya’da 1963’te bulunan ve 59 altın kaplamalı takıdan oluşan 3 bin yıllık “Villena Hazinesi”nde yeni analiz yapıldı.
11.02.2024 Dünya
‘Adaletsiz bir vergi sistemi uygulanıyor’
‘Adaletsiz bir vergi sistemi uygulanıyor’ Vergi sistemini eleştiren Özel, “100 liralık verginin 68 lirası bu memlekette dolaylı vergilerle toplanıyor. Şaka gibi ama toplanan 100 liralık verginin 68 lirası toplanırken fabrikatör müsünüz? Fabrikada işçi misiniz? Aranızda hiçbir fark yok” dedi.
10.02.2024 Gündem
Bağırsağından 13 mıknatıs birbirine yapışmış halde çıkarıldı
Bağırsağından 13 mıknatıs birbirine yapışmış halde çıkarıldı 13 mıknatıs yutan 9 yaşındaki çocuk kusma şikayeti üzerine ailesi tarafından hastaneye götürüldü. Gerçekleştirilen başarılı ameliyat sonrası H.'nin bağırsaklarından birbirine yapışmış halde 13 mıknatıs çıkarıldı.
9.02.2024 Gündem
Tam kadroyla yaraları sardı
Tam kadroyla yaraları sardı 6 Şubat depremlerinin ardından tüm birimleriyle afet bölgesine giden İzmir Büyükşehir Belediyesi depremzedelere konteynerden psikolojik desteğe kadar pek çok konuda yardımda bulundu.
6.02.2024 Gündem
Şanlıurfa'da DEAŞ operasyonu! 4 kişi tutuklandı
Şanlıurfa'da DEAŞ operasyonu! 4 kişi tutuklandı Terör örgütü DEAŞ'a yönelik 7 ilde gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 8 şüpheliden 4'ü, tutuklandı.
5.02.2024 Gündem
En düşük maaş 31 bin 700 lira
En düşük maaş 31 bin 700 lira Bayraklı Belediyesi, bünyesinde çalışan işçilere yüzde 40’lık zam uyguladı.
3.02.2024 Ege
BUGÜN SATIŞTA! A101 25 OCAK AKTÜEL KATALOĞU: A101 Aldın Aldın kataloğunda bu hafta hangi ürünler var? TV, Cep Telefonu, Harici Disk, Tencere çeşitleri
BUGÜN SATIŞTA! A101 25 OCAK AKTÜEL KATALOĞU: A101 Aldın Aldın kataloğunda bu hafta hangi ürünler var? TV, Cep Telefonu, Harici Disk, Tencere çeşitleri A101 25 Ocak Perşembe Aldın Aldın kataloğu yayımlandı. Bu hafta Perşembe günününde itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan A101 aktüel ürünler kataloğunda Üç tekerlekli elektrikli Moped, Çekme Karavan, Beyaz eşya çeşitleri, TV seçenekleri yer alıyor. İşte A101 25 Ocak Perşembe aktüel kataloğunda yer alan ürünler listesi...
25.01.2024 Bilgi Rehberi
Diyarbakır ve İzmir'de dolandırıcılara 'Paydos' operasyonu
Diyarbakır ve İzmir'de dolandırıcılara 'Paydos' operasyonu Diyarbakır ve İzmir'de, sosyal medyada oluşturdukları kariyer platformlarından iş arayanları dolandıran ve paralarını alıp kamuda iş vaadinde bulunan 12 şüpheli, 'Paydos' adlı operasyonla yakalandı.
20.01.2024 Gündem
12 çifti şoke eden olay! Fotoğraflarının olduğu hard disk Rusya'ya gönderildi
12 çifti şoke eden olay! Fotoğraflarının olduğu hard disk Rusya'ya gönderildi Zonguldak’ta 12 çifte ait kına ve düğün videolarının olduğu hard diskin başına öylesine bir şey geldi ki duyunca şaşkına döndüler. Fotoğrafçı Nejat Kaskun (36), ise görüntüler için belleklerin Rusya'da bir firmaya gönderildiğini söyledi.
7.01.2024 Haberler
Öğretmenden hayat kurtaran hamle! Öğrenci ölümden döndü
Öğretmenden hayat kurtaran hamle! Öğrenci ölümden döndü Kırklareli’de yediği yiyecek nefes borusuna tıkanan öğrenciyi Heimlich manevrası ile öğretmeni kurtardı.
7.01.2024 Gündem
12 çifti şoke eden olay! Fotoğraflarının olduğu hard disk Rusya'ya gönderildi
12 çifti şoke eden olay! Fotoğraflarının olduğu hard disk Rusya'ya gönderildi Zonguldak’ta 12 çifte ait kına ve düğün videolarının olduğu hard diskin başına öylesine bir şey geldi ki duyunca şaşkına döndüler. Fotoğrafçı Nejat Kaskun (36), ise görüntüler için belleklerin Rusya'da bir firmaya gönderildiğini söyledi.
7.01.2024 Gündem
Mühendis Maaşları 2024: En Düşük ve En Yüksek Mühendis Maaşı Ne Kadar?
Mühendis Maaşları 2024: En Düşük ve En Yüksek Mühendis Maaşı Ne Kadar? Günümüzün en popüler meslekleri arasında yer alan mühendislik sosyal, teknik, tarım ve ticari alanlarda bilime dayalı üretim ve geliştirme yapmaktır. Mühendisler devlette ve özel sektörlerde çalışabilir. Uzmanlık alanlarına göre görevleri değişir. Mühendis olmak isteyen pek çok kişi mühendis maaşları hakkında bilgi almak ister. En düşük ve en yüksek mühendis maaşı ne kadar? 2024 yılı mühendis maaşları hakkında detaylı bilgi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.01.2024 Ekonomi
Mühendis Nedir, Ne İş Yapar? Mühendis Olmak İçin 2024 Mühendislik Bölümleri Nelerdir?
Mühendis Nedir, Ne İş Yapar? Mühendis Olmak İçin 2024 Mühendislik Bölümleri Nelerdir? Mühendislik dört ana daldan oluşur. Makine, inşaat, kimya ve elektrik alanında hizmet veren mühendisler günlük hayatta ve üretim tesislerinde kullanılabilecek sistemler geliştirir. 30'a yakın mühendislik türü bulunmaktadır ve her birinin çalışma alanı farklıdır. Mühendis nedir, ne iş yapar? Merak edenler için ayrıntılı bir şekilde derledik.
1.01.2024 Kariyer
Sebebi her zaman fıtık değil! Boyun ağrısı hangi ciddi hastalıkların sinyali?
Sebebi her zaman fıtık değil! Boyun ağrısı hangi ciddi hastalıkların sinyali? Boyun ağrısı tüm dünyada bel ağrısından sonra en sık görülen bölgesel ağrılardan. Ancak boyun ağrısı genellikle duruş bozukluğu ve boyun fıtığı gibi etkenler sonucu görülse de birçok önemli hastalığın habercisi de olabiliyor.
23.12.2023 Genel Sağlık
Anadolu ‘Tarih’inin başladığı yer
Anadolu ‘Tarih’inin başladığı yer 19.yüzyılda Avrupa pazarlarında boy göstermeye başlayan kil tabletler sayesinde bulunan Kültepe-Kaniş, yazının kullanılmaya başlamasıyla birlikte Anadolu’nun yeni bir çağa, tarihi çağlara girdiği yer olarak kabul ediliyor. Yazı Kültepe’ye, şehrin büyük bir ticaret merkezi olması nedeniyle Asurlu tüccarlar tarafından taşınıyor.
18.12.2023 Arkeoloji
Marmara'deki deprem için uyarmıştı: 4 bölgeye dikkat
Marmara'deki deprem için uyarmıştı: 4 bölgeye dikkat Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki, olası İstanbul depremiyle ilgili 4 bölgeye dikkat çekmişti. İstanbul, Bursa, Sakarya ve Kocaeli'nde hissedilen depremin yaşandığı Bursa hattı ile ilgili Moriwaki uyarılarda bulunmuştu. İşte detaylar...
4.12.2023 Gündem
Asgari ücrette ilk randevu 11 Aralık’ta
Asgari ücrette ilk randevu 11 Aralık’ta Asgari ücrette zam pazarlığı 11 Aralık’ta başlıyor. Enflasyon beklentilerine paralel bir artış yapılması halinde asgari ücret 16 bin liraya yaklaşacak.
2.12.2023 Ekonomi
İstanbul'da 7.9'luk deprem ihtimali! Japon uzman Moriwaki açıkladı
İstanbul'da 7.9'luk deprem ihtimali! Japon uzman Moriwaki açıkladı Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki, olası İstanbul depremiyle ilgili en kötü senayoyu açıkladı. Türkiye'de 4 bölgeye dikkat çeken Moriwaki önemli uyarılarda bulundu.
1.12.2023 Haberler
İstanbul'da 7.9'luk deprem ihtimali! Japon uzman Moriwaki açıkladı
İstanbul'da 7.9'luk deprem ihtimali! Japon uzman Moriwaki açıkladı Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki, olası İstanbul depremiyle ilgili en kötü senayoyu açıkladı. Türkiye'de 4 bölgeye dikkat çeken Moriwaki önemli uyarılarda bulundu.
4.12.2023 Gündem
CHP seçmeni yakın markaja alınacak
CHP seçmeni yakın markaja alınacak CHP, aralıkta en az 500 belediyenin adayını eğilim yoklaması ya da merkez yoklamasıyla açıklamayı ve seçim kampanyasını başlatmayı planlıyor. Hem seçmen yakın markaja alınacak hem de seçmen analizi yapılacak.
23.11.2023 Gündem
Baykar fabrikasından hard disk çalan stajyer çıkışta yakalandı!
Baykar fabrikasından hard disk çalan stajyer çıkışta yakalandı! Baykar fabrikasından 4 hard disk çaldığı belirlenen bilgi teknolojileri bölümü stajeri Ahmet Anıl Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
22.11.2023 Gündem
Almanya'da yaşayan Türkleri dolandıran şebeke, çökertildi
Almanya'da yaşayan Türkleri dolandıran şebeke, çökertildi Mersin’de kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtıp, Almanya'da yaşayan Türk vatandaşlarını dolandıran 7 şüpheli, operasyon ile yakalandı.
21.11.2023 Gündem
‘Ofis açmasını ben de istedim’
‘Ofis açmasını ben de istedim’ CHP Genel Başkanı Özel, Kılıçdaroğlu’nun çalışma ofisi açmasına ilişkin “Kemal Bey’in böyle eve çekilip kalması yerine bir ofiste Türkiye siyasetine önemli katkılar yapmaya devam etmesinin fevkalede önemli olduğunu düşünüyorum. Kemal Bey’le yaptığımız görüşmede ben de teklif etmiştim” dedi.
18.11.2023 Gündem
Özgür Özel: Akşener ile elbette görüşeceğiz
Özgür Özel: Akşener ile elbette görüşeceğiz CHP Genel Başkanı Özgür Özel, hükümetin anayasa değişikliği çağrısına ilişkin, "Sende Anayasa'yı değiştirecek sayı yok. Özel'de de Anayasa Mahkemesi'ni (AYM) güçsüzleştirecek göz yok. Seninle birlikte Anayasa'yı çiğnemeye kalkarsam gözüm çıksın" dedi.
14.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Disk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.