Durağan

Durağan

Son dakika Durağan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Durağan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Durağan haber sayfamızda...

Durağan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.856 durağan haberi bulunmuştur.
Fitch, Çin'in kredi notu görünümünü düşürdü
Fitch, Çin'in kredi notu görünümünü düşürdü Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Çin'in kredi notunu teyit ederken, görünümünü aşağı yönlü revize etti.
10.04.2024 Uzmanpara
İçerik fabrikası Türkiye! 'Bunun adı dizi diplomasisi'
İçerik fabrikası Türkiye! 'Bunun adı dizi diplomasisi' Türkiye’nin ciddi anlamda bir içerik fabrikasına dönüştüğünü söyleyen Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı, “Türk dizileri de en az savunma sanayi ürünleri kadar stratejik bir yapıya sahip oldu. Devletimizin Türk dizileriyle ilgili bir strateji oluşturması gerekiyor,” diyor.
7.04.2024 Pazar
Kredi kartında makas açıldı! Faizler değişecek mi? Uzman isim kritik soruyu cevapladı
Kredi kartında makas açıldı! Faizler değişecek mi? Uzman isim kritik soruyu cevapladı Kredi kartı nakit çekimi ve KMH hesaplarına uygulanan faiz oranlarında artışa gidilse de vatandaşın tercihi değişmedi. BDDK verilerine göre mart ayının son haftalarında KMH hesapları rekor seviyeyi gördü. Peki artışın nedeni ne? İşte detaylar...
4.04.2024 Ekonomi
Sinop seçim sonuçları belli oldu! Metin Gürbüz kazandı
Sinop seçim sonuçları belli oldu! Metin Gürbüz kazandı Sinop'ta Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre CHP'nin adayı Metin Gürbüz kazandı. Seçimde 2 ilçede CHP, 4 ilçede AK Parti, 1 ilçede Yeniden Refah Partisi, 1 ilçede MHP ipi göğüsledi.
31.03.2024 Gündem
2024 DURAĞAN SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Sinop Durağan Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 DURAĞAN SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Sinop Durağan Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Sinop Durağan Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Durağan ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Sinop Durağan Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
S&P, ABD'nin notunu teyit etti
S&P, ABD'nin notunu teyit etti Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu S&P Global, ABD'nin kredi notunu teyit etti.
28.03.2024 Uzmanpara
Konut kiralarında dikkat çeken değişim! 4 yıl sonra bir ilk yaşandı
Konut kiralarında dikkat çeken değişim! 4 yıl sonra bir ilk yaşandı Konut kiralarıyla ilgili şubat ayına ilişkin dikkat çeken bir araştırma yapıldı. 4 yıl sonra ilk kez konut kiraları enflasyonun altında geldi. Peki reel bazda kiralarda düşüşün sebebi ne? İstanbul, İzmir ve Ankara’da kira fiyatları ne durumda? İşte detaylar...
26.03.2024 Ekonomi
Avdagiç’ten 'dezenflasyon programı' açıklaması
Avdagiç’ten 'dezenflasyon programı' açıklaması İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, "Yabancı yatırımcının Türkiye’nin uyguladığı dezenflasyon programının süreceğine olan inancı seçimlerin ardından daha da pekişecektir ve diğer kredi derecelendirme kuruluşlarından da not artışları gelecektir" dedi.
15.03.2024 Ekonomi
Ev satışlarının azalmasının iki nedeni!
Ev satışlarının azalmasının iki nedeni! İpotekli konut satışları Şubat ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 49,1 azaldı. Konut kredilerine getirilen kısıtlamalar ve kira artış oranı sınırının devam etmesi yatırım amaçlı konut alımının düşmesine etki eden nedenler olarak görülüyor.
14.03.2024 Haberler
Ev satışlarına kredi ve kira freni!
Ev satışlarına kredi ve kira freni! İpotekli konut satışları Şubat ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 49,1 azaldı. Konut kredilerine getirilen kısıtlamalar ve kira artış oranı sınırının devam etmesi yatırım amaçlı konut alımının düşmesine etki eden nedenler olarak görülüyor.
14.03.2024 Ekonomi
Kredi ile araç alacaklar dikkat! Aylık 30 bin lira ödemesi var
Kredi ile araç alacaklar dikkat! Aylık 30 bin lira ödemesi var Bankalarda kredi faiz oranları her geçen gün daha da yükseliyor. Özellikle taşıt kredilerinde limitlerin düşük olması ve faiz oranlarının yükselmesi borçlanarak araç alımını zorlaştırıyor. Peki taşıt kredilerinde faiz oranları daha da yükselir mi, borçlanarak araç almak isteyenler için son fırsat mı? Konuyla ilgili uzman isim milliyet.com.tr’ye çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. İşte detaylar...
12.03.2024 Ekonomi
‘Benzer kredi notu artışları göreceğiz’
‘Benzer kredi notu artışları göreceğiz’ Fitch’in Türkiye’nin kredi notunu yükseltmesine değinen Cevdet Yılmaz, Orta Vadeli Program (OVP) doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini, benzer not artırımlarının geleceğini söyledi.
11.03.2024 Ekonomi
Bakan Şimşek'ten 'Fitch' açıklaması: Böyle olumlu gelişmeler artarak devam edecek
Bakan Şimşek'ten 'Fitch' açıklaması: Böyle olumlu gelişmeler artarak devam edecek Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings'in kredi notuna ilişkin açıklamalarda bulundu.
9.03.2024 Haberler
Bakan Şimşek'ten 'Fitch' açıklaması: Böyle olumlu gelişmeler artarak devam edecek
Bakan Şimşek'ten 'Fitch' açıklaması: Böyle olumlu gelişmeler artarak devam edecek Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings'in kredi notuna ilişkin açıklamalarda bulundu.
9.03.2024 Ekonomi
Fitch Ratings Türkiye'nin not görünümü pozitife çıkardı
Fitch Ratings Türkiye'nin not görünümü pozitife çıkardı Fitch Ratings, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltirken, not görünümünü "durağan"dan "pozitif"e çıkardı.
9.03.2024 Ekonomi
Ankara’da konut fiyatı hız kesmedi! Deprem bölgesi göçü ve İstanbul’un talebi etkiledi
Ankara’da konut fiyatı hız kesmedi! Deprem bölgesi göçü ve İstanbul’un talebi etkiledi Deprem felaketinin ardından yaşanan göç ve İstanbul başta olmak üzere deprem endişesi Ankara’da konut talebini zirveye taşıdı. Türkiye ortalamasının üzerinde fiyat artışı yaşayan şehir, dünya kentleri arasında da lider.
8.03.2024 Ekonomi
Fernando Santos'tan dikkat çeken Jesus yanıtı! Aboubakar ve transfer açıklaması
Fernando Santos'tan dikkat çeken Jesus yanıtı! Aboubakar ve transfer açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Galatasaray derbisi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tecrübeli teknik adam Vincent Aboubakar'ın geleceğine dair önemli açıklamalarda bulunurken transfer stratejisini de anlattı. Fernando Santos, Jorge Jesus'un geçtiğimiz sezon Halil Umut Meler ile ilgili yaptığı açıklamaya da yanıt verdi.
29.02.2024 Beşiktaş
R&I, Fransa'nın kredi notunu teyit etti
R&I, Fransa'nın kredi notunu teyit etti Japon kredi derecelendirme kuruluşu R&I, Fransa'nın kredi notunu teyit etti.
26.02.2024 Uzmanpara
Sıkı takiple kira artar mı? Kiracıdan alınamaz
Sıkı takiple kira artar mı? Kiracıdan alınamaz Hazine ve Maliye Bakanlığı, kira gelirlerinin doğru beyanına yönelik sıkı bir takip başlattı. Ev sahipleri vergiyi kiracıya yansıtamıyor ancak bu durumun dolaylı olarak kiraları artırabileceği belirtiliyor.
22.02.2024 Ekonomi
Hububat uykuya dalamadı!
Hububat uykuya dalamadı! Son dört aydır mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıkları nedeniyle hububat ekili alanlarda bitkiler ‘uykuya dalmak’ yerine büyümeye devam ediyor. Gelişen bitkiler bu durumda daha fazla su kullanıyor ve don riskine karşı savunmasız hale geliyor.
17.02.2024 Ekonomi
Araç alacaklar dikkat! İkinci el piyasası kontak kapattı: 'Fiyatlar cazip hale gelebilir'
Araç alacaklar dikkat! İkinci el piyasası kontak kapattı: 'Fiyatlar cazip hale gelebilir' Yeni yıl itibarıyla uygun fiyatlı araç bulmak isteyen vatandaşlar ikinci el oto pazarlarına akın etti. Vatandaşlar oto pazarlarına ilgi gösterse de piyasa adeta kontak kapattı. Peki araç satışları neden durdu, şu anda hangi modeller daha cazip? Konuyla ilgili uzman isimden ‘fiyat’ uyarısı geldi. İşte detaylar...
13.02.2024 Haberler
Araç alacaklar dikkat! İkinci el piyasası kontak kapattı: 'Fiyatlar cazip hale gelebilir'
Araç alacaklar dikkat! İkinci el piyasası kontak kapattı: 'Fiyatlar cazip hale gelebilir' Yeni yıl itibarıyla uygun fiyatlı araç bulmak isteyen vatandaşlar ikinci el oto pazarlarına akın etti. Vatandaşlar oto pazarlarına ilgi gösterse de piyasa adeta kontak kapattı. Peki araç satışları neden durdu, şu anda hangi modeller daha cazip? Konuyla ilgili uzman isimden ‘fiyat’ uyarısı geldi. İşte detaylar...
13.02.2024 Ekonomi
40 bin kişi şehri terk etti! Kira fiyatlarında yüzde 20'lik düşüş
40 bin kişi şehri terk etti! Kira fiyatlarında yüzde 20'lik düşüş Geçtiğimiz yılın ortalarından sonra kira fiyatlarında genel olarak durağan bir seyir gözlenirken, bazı illerde fiyatlarda geri çekilme dikkat çekti. Türkiye’nin gözde turizm şehirlerinden birinde kira fiyatlarında yüzde 20’ye varan düşüş gözlendi. Peki kiralardaki düşüşün nedeni ne? İşte detaylar...
12.02.2024 Ekonomi
Mevduat faizlerindeki düşüşün 2 nedeni! Aylık kazanç 38 bin bin oldu
Mevduat faizlerindeki düşüşün 2 nedeni! Aylık kazanç 38 bin bin oldu Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru zirve yapan mevduat faizleri yeni yıl itibarıyla geriledi. Merkez Bankası’nın faiz artırımına rağmen mevduat faizlerinin gerilemesinin nedeni ne? Bankalar neden faizleri geri çekti?
10.02.2024 Ekonomi
Mehmet Özdilek'ten Dominik Livakovic vurgusu! 'Kazanan haklıdır'
Mehmet Özdilek'ten Dominik Livakovic vurgusu! 'Kazanan haklıdır' Süper Lig'in 24'üncü haftasında Fenerbahçe, Antalyaspor deplasmanından 2-0'lık skorla galip ayrıldı. Sarı-lacivertlilerin zaferini spor yorumcuları değerlendirdi.
4.02.2024 Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

Durağan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.