Durdurma

Durdurma

Son dakika durdurma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan durdurma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan durdurma haber sayfamızda...

Durdurma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.870 durdurma haberi bulunmuştur.
İkinci el cepleri ekonomiye kazandıracak
İkinci el cepleri ekonomiye kazandıracak Turkcell, lisanslı yenileme merkezi tarafından yenilenen ikinci el cihazları, mağaza ve online kanallar üzerinden müşterileriyle buluşturuyor. ‘Eskisini Getir Yenisini Götür’ kampanyasıyla cihaz değiştirmek isteyenler hem avantajlı hem de indirimli tekliflerden yararlanabiliyor.
1.12.2021Ekonomi
Hollanda’da 'Omicron' Güney Afrika uçuşlarından önce görüldü
Hollanda’da 'Omicron' Güney Afrika uçuşlarından önce görüldüHollanda Ulusal Halk Sağlığı ve Çevre Enstitüsü (RIVM), Covid-19’un Omicron mutasyonunun Güney Afrika uçuşlarından bir hafta önce tespit edildiğini açıkladı.
30.11.2021Dünya
‘Çevremize zarar verenlerin karşısındayız’
‘Çevremize zarar verenlerin karşısındayız’Dikili Çukuralan Altın Madeni 3. Kapasite Artırımı projesine ilişkin ‘ÇED olumlu’ kararının iptalinin onanarak kesinleşmesinin ardından önemli bir gelişme daha yaşandı.
30.11.2021Ege
Tuğrul Bozan tarihte kimdir? Tuğrul Bozan'ı oynayan Yurdaer Okur kaç yaşında, nereli?
Tuğrul Bozan tarihte kimdir? Tuğrul Bozan'ı oynayan Yurdaer Okur kaç yaşında, nereli?Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Tuğrul Bozan karakterine hayat veren Yurdaer Okur, adından söz ettiriyor. Okur, son olarak Kefaret dizisinde rol almıştı. sevilen tarihi dizide Tuğrul Bozan rolü ile büyük ilgi görüyor. Peki, Tuğrul Bozan'ı oynayan Yurdaer Okur kimdir?
29.11.2021Cadde
Pegasus, Fas uçuşlarını 14 gün boyunca durdurdu
Pegasus, Fas uçuşlarını 14 gün boyunca durdurduFAS, yeni tip koronavirüsün varyantı olan Omicron nedeniyle ülkeye girişini engellemek amacıyla yolcu uçuşlarını 14 gün boyunca askıya aldı. Bunun üzerine Pegasus bu ülkeye yapacağı uçuşları durdurma kararı aldı.
29.11.2021Ekonomi
‘Kesinlikle kriz yok’
‘Kesinlikle kriz yok’MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay “Türkiye’deki ihracat, istihdam üretim verileri gayet iyiyken, dünya piyasalarından olumlu sinyaller gelirken ne oldu da dolar bir anda 13 TL’ye yükseldi? Bunun bir tek açıklaması var. Ekonomik spekülasyon ve operasyon. Doların yükselmesinde hiçbir ekonomik gerekçe yoktur. Kesinlikle bir kriz ortamı olmamıştır ve yoktur. Milli çıkarlarımıza sahip çıkmamızın acısını döviz artışıyla ödetmeye çalışıyorlar” dedi.
29.11.2021Siyaset
Vegan Derneği sayesinde kurtuldular
Vegan Derneği sayesinde kurtuldularTarım ve Orman Bakanlığı’nın Konya ve Karaman illerini kapsayan av ihalesine karşı Vegan Derneği Türkiye (TVD) tarafından 24 Kasım’da açılan davada ara karar çıktı.
29.11.2021Gündem
KKTC'den yeni koronavirüs kararı! 29 Kasım'dan itibaren kapatıyor
KKTC'den yeni koronavirüs kararı! 29 Kasım'dan itibaren kapatıyorKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Covid-19’un yeni mutasyonu Omicron nedeniyle 29 Kasım’dan itibaren Güney Afrika, Botsvana, Zimbabve, Namibya, Lesoto, Esvatini, Mozambik’ten gelen yolcuların KKTC'ye girişlerini bir sonraki duyuruya kadar durdurma kararı aldı.
27.11.2021Gündem
Mahkemeden yaban koyunu ile keçisi avı kararı
Mahkemeden yaban koyunu ile keçisi avı kararıKonya 1’inci İdare Mahkemesi, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Konya ve Karaman’da Anadolu yaban koyunu ile yaban keçisi avına ilişkin açtığı ihale için yürütmeyi durdurma kararı verdi.
27.11.2021Gündem
Yeni varyant korkusu!
Yeni varyant korkusu!Dünya, Afrika’nın güneyinde ortaya çıkan yeni Kovid-19 varyantı nedeniyle büyük endişeye kapıldı. Bunun bugüne dek görülen en tehlikeli ve en bulaşıcı varyant olduğu açıklamaları sonrası sınırlar yeniden kapatılmaya başlandı
27.11.2021Dünya
Amazon çalışanları 20 ülkede greve gidiyor
Amazon çalışanları 20 ülkede greve gidiyorMuhteşem Cuma'nın gelmesiyle birlikte Amazon çalışanları hak talepleri doğrultusunda 20 ülkede grev ya da eylemde bulunacak.
26.11.2021Uzmanpara
Amazon çalışanları 20 ülkede 'Kara Cuma' eylemleri yapıyor
Amazon çalışanları 20 ülkede 'Kara Cuma' eylemleri yapıyorBüyük indirim ve alışveriş günü Black Friday (Kara Cuma), ABD'li e-ticaret devi Amazon'un çalışanlarının 20 ülkede grev ya da eylemlerine sahne olacak.
26.11.2021Dünya
Fenerbahçe'nin jokeri Ferdi Kadıoğlu
Fenerbahçe'nin jokeri Ferdi KadıoğluSezonun vazgeçilmez isimlerinden Ferdi Kadıoğlu, aynı zamanda takımının jokeri oldu. Galatasaray derbisinde de sağ beke geçen genç yıldız, mevkiilerden çok forma giymenin önemine değiniyor.
24.11.2021Fenerbahçe
‘Sürekli mahkemeye gidilmez’
‘Sürekli mahkemeye gidilmez’20 yıllık belediye başkanlığı tecrübesiyle Abdül Batur, şimdi de Konak’ı dönüştürmek için uğraşıyor.
22.11.2021Ege
Giresun’da madencilik şirketinin faaliyetlerine sızıntı gerekçesiyle durdurma
Giresun’da madencilik şirketinin faaliyetlerine sızıntı gerekçesiyle durdurmaGiresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki madencilik şirketinin faaliyetleri, çevreye kontrolsüz atık sızdırdığı gerekçesiyle valilik kararıyla süresiz durduruldu. Analiz sonuçlarının incelemeye alındığı şirketin sorumluları hakkında, adli ve idari işlem de başlatıldı.
20.11.2021Ekonomi
İstanbul Sözleşmesi’nde  tüm itirazlar reddedildi
İstanbul Sözleşmesi’nde tüm itirazlar reddedildiDanıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Danıştay 10. Dairesi’nin, Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararının yürütmesinin durdurulması istemini reddine ilişkin karara yapılan itirazı reddetti.
19.11.2021Gündem
Son dakika... Danıştay'dan İstanbul Sözleşmesi kararı
Son dakika... Danıştay'dan İstanbul Sözleşmesi kararıDanıştay, Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesiyle ilgili yürütmeyi durdurma başvrusunu reddeti. 'Sözleşmeden çekilme kararı hukuka uygundur' denildi.
18.11.2021Gündem
Fahri trafik müfettişinin kestiği cezaya yargıdan iptal kararı
Fahri trafik müfettişinin kestiği cezaya yargıdan iptal kararıAnkara'da avukat Nuran Özdemir'e, otomobiliyle işe giderken, fahri trafik müfettişi tarafından kesilen 314 lira ceza, fahri müfettişlerin idari yaptırım kararlarının denetlenebilecek şekilde belgelenmesi gerektiği gerekçesiyle iptal edildi.
18.11.2021Gündem
İtalya'da artan Kovid-19 vakaları nedeniyle tedbirler genişletildi
İtalya'da artan Kovid-19 vakaları nedeniyle tedbirler genişletildiİtalya'da Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında vaka sayılarındaki artış sebebiyle toplu taşımada kontrolleri sıkılaştıran yeni tedbirler getirdi.
15.11.2021Dünya
İsrail Başbakanı'ndan şok karar! ABD'nin İran Özel Temsilcisi'yle görüşmeyecek
İsrail Başbakanı'ndan şok karar! ABD'nin İran Özel Temsilcisi'yle görüşmeyecekİsrail Başbakanı Naftali Bennett'in, Washington'un Tahran ile nükleer anlaşma müzakerelerine tepki olarak, ülkesini ziyaret eden ABD'nin İran Özel Temsilcisi Robert Malley ile görüşmeyeceği bildirildi.
15.11.2021Dünya
Bakan Soylu'dan 'ses ve görüntü kaydı alınması' konulu genelgenin yürütmesinin durdurulmasına ilişkin açıklama
Bakan Soylu'dan 'ses ve görüntü kaydı alınması' konulu genelgenin yürütmesinin durdurulmasına ilişkin açıklamaİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Danıştayın, toplumsal olaylarda ses ve görüntü alınmasının engellenmesine yönelik Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) genelgesinin yürütmesini oy birliğiyle durdurmasına ilişkin, "Danıştayın dikkat çektiği hassasiyet doğru bir hassasiyet." dedi.
12.11.2021Gündem
COP26 iklim zirvesine karşın, 'Dünya 2,4 derecelik bir sıcaklık artışına doğru gidiyor'
COP26 iklim zirvesine karşın, 'Dünya 2,4 derecelik bir sıcaklık artışına doğru gidiyor'Yeni yapılan bir analizde, COP26 İklim Zirvesi'nde verilen taahütlere rağmen dünyanın küresel sıcaklık artışını kısıtlama hedefine yaklaşamadığı kaydedildi. Analizde, dünyanın küresel sıcaklıklarda hedeflenen 1,5 derecelik artışın çok ötesinde, 2,4 derecelik artışa doğru gitti hesaplandı.
10.11.2021Dünya
Koronavirüse yakalanan mahkumun idam cezası ertelendi
Koronavirüse yakalanan mahkumun idam cezası ertelendiSingapur'da, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan Malezyalı mahkumun idam cezası ertelendi.
9.11.2021Dünya
BMGK'deki 4 ülkeden İsrail'e flaş çağrı: Durdurun!
BMGK'deki 4 ülkeden İsrail'e flaş çağrı: Durdurun!Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyindeki 3 Avrupa Birliği ülkesi Fransa, İrlanda ve Estonya ile Norveç, İsrail'e Batı Şeria ve Doğu Kudüs'teki yasa dışı yerleşim faaliyetlerini durdurma çağrısı yaptı.
9.11.2021Dünya
Google’a ‘falcı’ cezası
Google’a ‘falcı’ cezasıGoogle, medyum ve falcıların reklamları nedeniyle Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulu tarafından mercek altına alındı.
8.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Durdurma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.