Düzeltme

Düzeltme

Son dakika düzeltme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan düzeltme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan düzeltme haber sayfamızda...

Düzeltme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.660 düzeltme haberi bulunmuştur.
EYT çıkacak mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için son durum ne?
EYT çıkacak mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için son durum ne? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili son dakika haberleri yakınan takip ediliyor. EYT gelişmeleri bir bir araştırılıyor. Peki EYT çıkacak mı? EYT kimleri kapsıyor? İşte EYT son durum gelişmeleri...
26.11.2021Ekonomi
Bakan Koca: “50 bin metrekare büyüklüğünde olan Aşı Ar-Ge Üretim Merkezimizin projesini bitirdik”
Bakan Koca: “50 bin metrekare büyüklüğünde olan Aşı Ar-Ge Üretim Merkezimizin projesini bitirdik”Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Sevindirici olan yeni bir müjdeyi vermek istiyorum. Özellikle proje çalışmalarını tamamladığımız 50 bin metrekare büyüklüğünde olan Aşı Ar-Ge Üretim Merkezimizin projesini bitirdik, önümüzdeki günlerde ihalesini yapacağız” dedi.
25.11.2021Haberler
Son dakika: Bakan Koca 'sevindirici' diyerek müjdeleri sıraladı
Son dakika: Bakan Koca 'sevindirici' diyerek müjdeleri sıraladıGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Koca, "50 bin metrekare büyüklüğünde olan Aşı Ar-Ge Üretim Merkezimizin projesi bitti, önümüzdeki günlerde ihalesini yapacağız." müjdesini paylaştı. Koca Molnupiravir ilacına dair, "3-4 hafta içinde vatandaşımız ile buluşturacağımızı ümit ediyorum” haberini verdi.
25.11.2021Gündem
Merkez Bankası PPK toplantı özeti yayımlandı
Merkez Bankası PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özeti yayımlandı.
25.11.2021Ekonomi
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özeti yayımlandı.
25.11.2021Uzmanpara
Zoom'dan 1 milyar dolarlık gelir
Zoom'dan 1 milyar dolarlık gelirZoom Video Communications, Inc. 31 Ekim’de sona eren üçüncü mali çeyrek finansal sonuçlarını bugün açıkladı. Rapora göre, üçüncü çeyrek toplam geliri önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 35 büyüyerek 1 milyar 50 milyon 800 bin dolar oldu. Son 12 ayda gelire 100 bin dolardan fazla katkı yapan müşteri sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 94 arttı. Geçen yılın aynı dönemine göre üçüncü çeyrek GAAP faaliyet geliri yüzde 27,7 ve GAAP dışı faaliyet geliri ise yüzde 39,1 arttı.
24.11.2021Uzmanpara
Zoom 2021’de 1 milyar doların üzerinde gelir elde etti
Zoom 2021’de 1 milyar doların üzerinde gelir elde ettiZoom Video Communications, Inc. 31 Ekim’de sona eren üçüncü mali çeyrek finansal sonuçlarını bugün açıkladı. Rapora göre, üçüncü çeyrek toplam geliri önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 35 büyüyerek 1 milyar 50 milyon 800 bin dolar oldu. Son 12 ayda gelire 100 bin dolardan fazla katkı yapan müşteri sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 94 arttı. Geçen yılın aynı dönemine göre üçüncü çeyrek GAAP faaliyet geliri yüzde 27,7 ve GAAP dışı faaliyet geliri ise yüzde 39,1 arttı.
24.11.2021Ekonomi
Burak Elmas: Art niyetli bir hakem
Burak Elmas: Art niyetli bir hakem Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında 2-1 kaybettikleri Fenerbahçe derbisinin hakemi Halil Umut Meler'in art niyetli maç yönettiğini savundu.
21.11.2021Galatasaray
Memur-Sen'den 3600 ek gösterge açıklaması
Memur-Sen'den 3600 ek gösterge açıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 3600 ek gösterge sürecinin tüm kamu görevlilerini memnun etmesi için ellerinden gelen tüm gayreti ortaya koyacaklarını söyledi.
19.11.2021Ekonomi
5'inci Yargı Paketi kanun teklifinin 10 maddesi daha kabul edildi
5'inci Yargı Paketi kanun teklifinin 10 maddesi daha kabul edildiTBMM Genel Kurulunda, kamuoyunda 5'inci Yargı Paketi olarak bilinen İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi'nin 10 maddesi daha kabul edildi.
18.11.2021Siyaset
ECB'den konut fiyatları uyarısı
ECB'den konut fiyatları uyarısıAvrupa Merkez Bankası (ECB), ekonomik toparlanmaya rağmen özellikle konut piyasasında yüksek fiyatların finansal sistemin istikrarı için riskler oluşturduğu konusunda uyarıda bulundu.
17.11.2021Uzmanpara
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)'de son durum nedir, yasa çıkacak mı? EYT yasasına ilişkin peş peşe açıklamalar...
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)'de son durum nedir, yasa çıkacak mı? EYT yasasına ilişkin peş peşe açıklamalar...EYT yasası çıkacak mı sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 3600 ek gösterge ve asgari ücret çalışmalarının başlamasının ardından gündeme gelen Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda herhangi bir çalışma yapılıp yapılmadığına dair araştırmalar sürerken Bakanlıktan açıklama geldi. Peki EYT yasası gündemde var mı, çıkaca mı?
17.11.2021Ekonomi
Bitcoin ve Ethereum neden düşüyor? Ne kadar oldu? Kripto paralarda büyük düşüş, işte son durum...
Bitcoin ve Ethereum neden düşüyor? Ne kadar oldu? Kripto paralarda büyük düşüş, işte son durum...Bitcoin iki gündür düşüyor. Tarihi rekor kıran Bitcoin'in 60 bin dolara gerilemesi nedeniyle "Bitcoin neden düşüyor? Ne kadar oldu?" diye soruluyor.
17.11.2021Ekonomi
C ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: C Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
C ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: C Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Hamilelik sürecinden en çok üzerine düşülen konulardan birisi de isimler. Anne ve baba adayları doğacak çocuklarına anlamları güzel olan ve kulağa hoş gelen isimleri vermek için uzun uzadıya araştırma ve karar sürecine giriyor. Kız bebekler için aileler anlamlı, popüler ve modern isimleri tercih ediyorlar. Duyulmamış ve keşfedilmemiş isimler ile kızlarına özel isim vermek isteyen anne ve baba adayları özellikle anlamları konusunda da seçici oluyor. C harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “C ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.11.2021Bebek
Fosforik Asit Nedir, Ne İşe Yarar? Fosforik Asit Kullanım Alanları Nelerdir?
Fosforik Asit Nedir, Ne İşe Yarar? Fosforik Asit Kullanım Alanları Nelerdir?Fosforik asit; oksijen, fosfor ve hidrojen atomlarından meydana gelir. Formülü ise, H3PO4 şeklinde gösterilir. Pek çok sektörde tercih edilen fosforik asit, oksijen ve hidrojenden oluşan, sabun, deterjan, gübre yapımında ve eczacılıkta sıkça kullanılan, sıvı bir formda bulunan, renksiz bir asittir. Fosforik asit nedir, ne işe yarar sizler için derledik.
15.11.2021Eğitim
Son dakika:  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan 3600 ek gösterge, asgari ücret ve EYT açıklaması
Son dakika: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan 3600 ek gösterge, asgari ücret ve EYT açıklamasıSon dakika haberine göre; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Bakanlığımızın önündeki çalışma takviminde 3600 ek gösterge konusunda kapsam ve maliyet çalışması ile asgari ücret tespiti bulunmakta ve bu iki konuya ilişkin çalışmalar devam etmektedir. Bakanlığımızın öncelikli gündeminde EYT ile ilgili bir çalışma bulunmamaktadır." ifadeleri yer aldı.
11.11.2021Ekonomi
İTO Başkanı Şekib Avdagiç'ten çalışan ücretlerine yönelik 4 öneri
İTO Başkanı Şekib Avdagiç'ten çalışan ücretlerine yönelik 4 öneriİstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, "Asgari ücrete enflasyon oranında yapılacak zammı işverenin karşılamasını, enflasyonun üzerindeki kısmın ise asgari ücret üzerindeki vergi yükleri azaltılarak devlet tarafından karşılanmasını makul bir çözüm olarak görüyoruz." önerisinde bulundu.
10.11.2021Ekonomi
Çin çıldırdı! 1,4 milyar insanın hafızası silinecek
Çin çıldırdı! 1,4 milyar insanın hafızası silinecekPekin yönetimi bu hafta 'tarihin yeniden yazılacağı' bir tasarıyı görüşecek. Çin Devlet Başkanı Xi Jinping'in kendisini önceki büyük Çin liderleriyle aynı seviyede konumlandıracağı ve ülkesinin 'yabancı güçler tarafından aşağılanmasına' başkaldıran bir lider olarak tanımlayacağı söyleniyor. Ancak tasarının en ilginç amacı, toplumun geçmişini yeniden yazıp hafızalarını silmek.
9.11.2021Dünya
Borsada yükseliş sürebilir
Borsada yükseliş sürebilirBorsa İstanbul'da BIST 100 Endeksi, 4 haftadır devam eden ralli ile rekor kapanış yaparken, analistler endekste düzeltme ihtimali bulunduğunu ancak yükseliş eğiliminin bir süre daha devam etmesinin beklendiğini bildirdi.
7.11.2021Uzmanpara
Son dakika... 5'inci Yargı Paketi'ni içeren kanun teklifi, Komisyon'da kabul edildi
Son dakika... 5'inci Yargı Paketi'ni içeren kanun teklifi, Komisyon'da kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TBMM Adalet Komisyonunda, 5'inci Yargı Paketi'ni içeren İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi kabul edildi.
5.11.2021Siyaset
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştu
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştuSunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, hafta içi her gün Kanal D'de canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programına bağlanan Çilem Doğan, yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezasının beş yıl sonra Yargıtay tarafından onanmasının ardından konuştu.
5.11.2021Magazin
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştu
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştuSunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, hafta içi her gün Kanal D'de canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programına bağlanan Çilem Doğan, yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezasının beş yıl sonra Yargıtay tarafından onanmasının ardından konuştu.
5.11.2021Cadde
15 yıl hapis cezası onanan Çilem: 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettiler
15 yıl hapis cezası onanan Çilem: 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettilerAdana'da kendisine şiddet uygulayıp fuhşa sürüklediği iddiasıyla eşi Hasan Karabulut'u tabancayla vurarak öldüren Çilem Doğan’a yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandı. Yargılama sırasında kefaletle serbest bırakılan ancak onama kararıyla yeniden cezaevine girecek olan Doğan, "Aslında beni değil 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettiler" dedi.
4.11.2021Haberler
Eski Yargıtay üyesi Karabeyeser'in FETÖ üyeliğinden yargılanmasına devam edildi
Eski Yargıtay üyesi Karabeyeser'in FETÖ üyeliğinden yargılanmasına devam edildiEski İstanbul İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Kurtoğlu ile 5 subayın, "bir tutuklunun hürriyetini kısıtladıkları" iddiasıyla mahkumiyetine ilişkin kararı onayan Yargıtay üyeleri arasında bulunan Kenan Karabeyeser'in, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan yargılanmasına devam edildi.
4.11.2021Gündem
Merkez Bankası Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı
Merkez Bankası Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu'na göre, ekim ayında yıllık enflasyon gıda ve temel mal dışındaki gruplarda yükseliş kaydederken, bu artışa en belirgin katkı enerji ve tütün ürünlerinden geldi.
4.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Düzeltme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.