Düzköy

Düzköy

Son dakika Düzköy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Düzköy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Düzköy haber sayfamızda...

Düzköy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 229 düzköy haberi bulunmuştur.
Trabzon'da AK Parti’li Ahmet Metin Genç, büyükşehir belediye başkanı oldu
Trabzon'da AK Parti’li Ahmet Metin Genç, büyükşehir belediye başkanı oldu Trabzon’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’li Ahmet Metin Genç, büyükşehir belediye başkanı oldu.
1.04.2024 Gündem
2024 DÜZKÖY SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Trabzon Düzköy Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 DÜZKÖY SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Trabzon Düzköy Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Trabzon Düzköy Yerel Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Düzköy ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Trabzon Düzköy Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Erdoğan: Sergilediğimiz duruşla dünyadaki mazlumların hamisi olduk
Erdoğan: Sergilediğimiz duruşla dünyadaki mazlumların hamisi olduk Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'nin ardından Trabzon'a geçti. Erdoğan burada yaptığı açıklamada "Dik duruşumuzdan taviz vermedik. Hayalleri gerçeğe dönüştürmeye çalışırken ülkemiz adına elde ettiğimiz her kazanımda sevindik. Dünyadaki mazlumların hamisi olduk" ifadelerini kullandı.
17.02.2024 Gündem
Sosyal medyada gören Türkiye olduğuna inanamıyor! Nefes kesen görüntü
Sosyal medyada gören Türkiye olduğuna inanamıyor! Nefes kesen görüntü Trabzon'un Düzköy ilçesi Doğankaya mahallesinde bulunan Şahinkaya bölgesi görenleri mest ediyor.
2.01.2024 Gündem
MİT'ten terör örgütüne bir darbe daha! 230 km içeride nokta operasyon!
MİT'ten terör örgütüne bir darbe daha! 230 km içeride nokta operasyon! Milli İstihbarat Teşkilatı’nın, terör örgütü PKK/YPG’nin sözde saha sorumlularından Şirvan Hasan’ı, Türkiye-Suriye sınırına yaklaşık 230 kilometre mesafedeki Deyrizor’da etkisiz hale getirdiği ortaya çıktı.
18.12.2023 Gündem
MİT 230 kilometre derinlikte vurdu! Terörist Şirvan Hasan öldürüldü
MİT 230 kilometre derinlikte vurdu! Terörist Şirvan Hasan öldürüldü MİT, terör örgütü PKK/YPG'nin sözde sorumlularından Şirvan Hasan'ı, Türkiye'ye yaklaşık 230 kilometre mesafedeki Suriye Deyrizor'da düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi...
17.12.2023 Haberler
Son dakika...MİT 230 kilometre derinlikte vurdu! Terörist Şirvan Hasan öldürüldü
Son dakika...MİT 230 kilometre derinlikte vurdu! Terörist Şirvan Hasan öldürüldü MİT, terör örgütü PKK/YPG'nin sözde sorumlularından Şirvan Hasan'ı, Türkiye'ye yaklaşık 230 kilometre mesafedeki Suriye Deyrizor'da düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi...
17.12.2023 Gündem
Trabzon'da korkunç olay! Anaokulu öğretmeni hayatını kaybetti
Trabzon'da korkunç olay! Anaokulu öğretmeni hayatını kaybetti Trabzon’un Akçaabat ilçesinde, 7 katlı binanın çatı katından atlayan anaokulu öğretmeni Merve Z. (28), hayatını kaybetti.
14.12.2023 Gündem
Orada bir köy yok uzakta! Artık yumurta bile fabrikadan
Orada bir köy yok uzakta! Artık yumurta bile fabrikadan Türkiye’de köyde yaşayan sayısı her yıl daha da düşüyor. Yaşlanan nüfusun yerine tarım ve hayvancılığı devralacak genç nüfusun olmaması köyde çiftçiliği bitme noktasına getirdi. Milliyet’e konuşan muhtarlar, durumu ‘Giden dönmüyor, genç nüfus azalıyor’ diye özetliyor. Tarım uzmanı Prof. Özkaya da ‘Kimyasalsız metotla köylerde üretimi yeniden artırabiliriz’ görüşünde.
29.08.2023 Gündem
Bakan Uraloğlu: Hep beraber güzel işler yapacağız
Bakan Uraloğlu: Hep beraber güzel işler yapacağız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Burada çok ağır yükler yüklendi. Yük nasıl taşınır, yük birlik olarak taşınır. Beraber olarak taşınır. Siz bize destek verdiğiniz sürece Allah’ın izniyle bu yükler bize vız gelir” dedi.
29.06.2023 Ekonomi
Düzköy Seçim Sonuçları 28 Mayıs 2023: 2. Tur Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Oy Oranları Milliyet.com.tr'de
Düzköy Seçim Sonuçları 28 Mayıs 2023: 2. Tur Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Oy Oranları Milliyet.com.tr'de 28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı 2. Tur seçimlerinin ardından Düzköy Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Düzköy için seçim istatistiklerine ulaşabileceğiniz gibi, diğer Trabzon ilçeleri ile birlikte Türkiye’nin toplam 973 ilçesi için de 2. tur seçim sonuçları verilerine ulaşabilirsiniz. 2. Tur Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye genelinde aldığı oy sayıları ile birlikte il il seçim istatistiklerini görmek isterseniz; 1. Tur 14 Mayıs 2023 seçimlerinde hangi aday ne kadar seçmenden toplamda kaç oy aldı, 2. Tur seçim sonuçları tamamen ne zaman açıklanacak, ilk açıklanan tahmini verilere göre en çok oy alan Cumhurbaşkanı adayı kimdir gibi soruların da yanıtları ile birlikte şehir şehir ve bölge bölge ayrıntılı olarak Milliyet.com.tr’nin 2023 Seçim sayfasında bulabilirsiniz.
27.05.2023 Bilgi Rehberi
Bakan Karaismailoğlu: Cevabı pazar günü sandıkta vereceğiz
Bakan Karaismailoğlu: Cevabı pazar günü sandıkta vereceğiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2019 yılı yerel seçimlerinde muhalefetin verdiği sözleri tutmadığını belirterek, “Bunlar, bu kadar yalancı ve sözüne güvenilmeyenlerdir. Şimdi utanmadan sana söz diyorlar. Neymiş verdikleri sözleri; insanları işten atmak mı, başladıkları işleri yarım bırakmak mı?” dedi.
11.05.2023 Gündem
MİT'ten Irak'ta nokta operasyon: Eyvaz Beyaz etkisiz hale getirildi
MİT'ten Irak'ta nokta operasyon: Eyvaz Beyaz etkisiz hale getirildi MİT, kırmızı bültenle aranan terör örgütü PKK/KCK'nın sözde özel güç cephe sorumlusu Eyvaz Beyaz'ı, Irak'ın Dohuk-Gara bölgesinde düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi.
7.05.2023 Haberler
Son dakika! MİT'ten Irak'ta nokta operasyon: Eyvaz Beyaz etkisiz hale getirildi
Son dakika! MİT'ten Irak'ta nokta operasyon: Eyvaz Beyaz etkisiz hale getirildi MİT, kırmızı bültenle aranan terör örgütü PKK/KCK'nın sözde özel güç cephe sorumlusu Eyvaz Beyaz'ı, Irak'ın Dohuk-Gara bölgesinde düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi.
7.05.2023 Gündem
Erzincan’da olası deprem senaryosu! Trabzon’da 2 ilçedeki büyük tehdit
Erzincan’da olası deprem senaryosu! Trabzon’da 2 ilçedeki büyük tehdit Akad’ın hazırladığı İl Risk Afet Azaltma Planı (İRAP) raporundaki olası deprem senaryosuna göre, Kuzey Anadolu fayının geçtiği Erzincan’da yaşanabilecek büyük depremde Trabzon’da en fazla risk altında olan 2 ilçe olduğu ortaya çıktı.
30.04.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Bütün ulaşım koridorları Türkiye’ye çıkıyor
Bakan Karaismailoğlu: Bütün ulaşım koridorları Türkiye’ye çıkıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yeni İpekyolları üretiyoruz. Bütün ulaşım koridorları Türkiye’ye çıkıyor. Türkiye’de bir taraftan karayolu yatırımları devam ederken özellikle demiryolu ağırlıklı bir yatırım dönemine girdik" dedi.
18.04.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: “2023 yılı Nisan ayında Zigana Tünelimizi hizmete açmayı hedefliyoruz”
Bakan Karaismailoğlu: “2023 yılı Nisan ayında Zigana Tünelimizi hizmete açmayı hedefliyoruz” Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni Ziganal Tüneli inşaatında sona gelindiğini belirterek “2023 yılı Nisan ayında bütün imalatlarımızı tamamlayıp Zigana Tünelimizi hizmete açmayı hedefliyoruz” dedi.
7.10.2022 Ekonomi
Sel sularında nefes kesen kurtarma operasyonu!
Sel sularında nefes kesen kurtarma operasyonu! Zonguldak'ta Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) ile AFAD ekipleri sel suları nedeniyle köylerinde mahsur kalan vatandaşların imdadına yetişti.
28.06.2022 Gündem
Trabzon'da heyelan anı! Kameralara yansıdı
Trabzon'da heyelan anı! Kameralara yansıdı Trabzon’un Akçaabat ilçesinde yaşanan heyelan kameraya saniye saniye yansıdı. Korku dolu anlara neden olan heyelanın ardından bölgede çalışma yapılacağı açıklandı.
6.05.2022 Haberler
Trabzon'da heyelan anı! Kameralara yansıdı
Trabzon'da heyelan anı! Kameralara yansıdı Trabzon’un Akçaabat ilçesinde yaşanan heyelan kameraya saniye saniye yansıdı. Korku dolu anlara neden olan heyelanın ardından bölgede çalışma yapılacağı açıklandı.
6.05.2022 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Zigana Tüneli'nin bu yıl sonunda tamamlanması hedefleniyor
Bakan Karaismailoğlu: Zigana Tüneli'nin bu yıl sonunda tamamlanması hedefleniyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni Zigana Tüneli projesinin hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, "14,5 kilometre çift tüp tünel inşaatı ve birlikte bağlantı yolu ile projemiz toplamda 15 kilometreyi geçecek. Bu yılın sonunda tamamlamayı hedeflediğimiz projemizin hizmete girmesiyle birlikte, mevcut yol tam 8 kilometre daha kısalacak" dedi.
3.05.2022 Ekonomi
Şehit Uzman Çavuş Çarkcı’nın cenazesi Samsun’da
Şehit Uzman Çavuş Çarkcı’nın cenazesi Samsun’da Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde EYP patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mümin Çarkcı’nın (30) cenazesi, memleketi Samsun'a getirildi.
1.05.2022 Gündem
Yaklaşık 500 kişinin yaşadığı mahalle santim santim kayıyor
Yaklaşık 500 kişinin yaşadığı mahalle santim santim kayıyor Trabzon’un Düzköy ilçesinin Çayırbağı mahallesinin Gülcana mevkiinde heyelan tehdidi nedeniyle 6 ev boşaltılırken, yaklaşık 150 hane tehdit altında.
12.04.2022 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Düzköy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.