Ece Binay

Ece Binay

Son dakika Ece Binay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ece Binay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ece Binay haber sayfamızda...

Ece Binay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 94 ece binay haberi bulunmuştur.
Mahsun Kırmızıgül, kızı ve eski eşiyle hastanede görüntülendi! 'Başta bir şey var sandık'
Mahsun Kırmızıgül, kızı ve eski eşiyle hastanede görüntülendi! 'Başta bir şey var sandık' Eski eşler Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay önceki akşam kızları olan Lavin için acil olarak Nişantaşı Amerikan Hastanesi’ne geldi. Hastane çıkışı kızı Lavin ile kamera karşısına geçen Kırmızıgül, açıklama yaptı.
7.02.2024 Cadde
Kızları için buluştular
Kızları için buluştular Mahsun Kırmızıgül, yaklaşık iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı avukat Ece Binay’la Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede görüntülendi.
7.02.2024 Cadde
Mahsun Kırmızıgül ile kızı Lavin alışverişte! 'Çekmeyin çekmeyin'
Mahsun Kırmızıgül ile kızı Lavin alışverişte! 'Çekmeyin çekmeyin' Oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, önceki gün yedi yaşındaki kızı Lavin ile birlikte Akmerkez'de objektiflere yansıdı.
1.02.2024 Cadde
Mahsun Kırmızıgül kızı Lavin ile görüntülendi
Mahsun Kırmızıgül kızı Lavin ile görüntülendi Kanal D'de yayınlanacak 'Güzel Atlar Diyarı' adlı yeni dizi projesi ile uzun bir aradan sonra ekranlara dönecek olan Mahsun Kırmızıgül, altı yaşındaki kızı Lavin'le birlikte keyifli bir gün geçirdi.
4.01.2024 Cadde
Mahsun Kırmızıgül: Merhametsiz ve vicdansız insanlara kızıyorum!
Mahsun Kırmızıgül: Merhametsiz ve vicdansız insanlara kızıyorum! Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, önceki gün Darülaceze sakinleriyle buluştu. Geçtiğimiz günlerde bir konserinde 'Annem' şarkısını tamamlayamayarak gözyaşları içinde annesinin Alzheimer olduğunu açıklayan sanatçı, "Elden ayaktan düştüğü zaman anneleri ve babalarını bırakıyorlar" diyerek sitem etti.
29.12.2023 Cadde
Gülşah Saraçoğlu ile aşk mı yaşıyor? Mahsun Kırmızıgül’den açıklama
Gülşah Saraçoğlu ile aşk mı yaşıyor? Mahsun Kırmızıgül’den açıklama Avukat Ece Binay ile altı yıllık evliliği biten şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül (54), birçok ünlü ismin sahne kıyafetlerini tasarlayan ve moda yarışmalarında jüri üyeliği yapan Gülşah Saraçoğlu (41) ile aşk yaşadığı yönünde magazin gündemine gelen iddialara menajeri aracılığıyla yanıt verdi.
17.05.2023 Cadde
Sadri Alışık'sız 28 sene! 'Babalar dua gibidir'
Sadri Alışık'sız 28 sene! 'Babalar dua gibidir' 18 Mart 1995 tarihinde yaşamını yitiren Sadri Alışık, her yıl olduğu gibi 5 Nisan olan doğum gününde, Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. Kerem Alışık, kariyerinde 'Turist Ömer', 'Ofsayt Osman', 'Haşmet İbriktaroğlu' ve 'Gönlü bol Arif' gibi efsanevi karaktere hayat veren babasına özlemini dile getirdi.
5.04.2023 Cadde
Sadri Alışık'a Ece Binay sorusu!
Sadri Alışık'a Ece Binay sorusu! 'Amadeus'un yazarı Peter Shaffer tarafından kaleme alınan 'Küheylan' oyununun galasına katılan Kerem Alışık'ın oğlu Sadri Alışık'a, şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün eşi Ece Binay ile aşk yaşadığına dair haberler hatırlatıldı.
23.03.2023 Cadde
Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay'ın sürpriz aşkı!
Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay'ın sürpriz aşkı! Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül (53) ile altı yıllık evliliği tek celsede biten Ece Binay'ın (38), Türk sinemasının usta ismi Sadri Alışık'ın torunu Sadri Alışık (33) ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftin, birkaç aydır birlikte olduğu söyleniyor.
10.01.2023 Cadde
Mahsun Kırmızıgül'ün kızıyla alışveriş keyfi
Mahsun Kırmızıgül'ün kızıyla alışveriş keyfi Mahsun Kırmızıgül geride bıraktığımız gün kızı Lavin ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen baba-kız, uzun süre el ele alışveriş yaptı.
17.11.2022 Cadde
Renkli açılış
Renkli açılış Etiler’de hizmete giren Allure Beauty Deluxe, sosyal yaşamın ünlü isimleriyle kapılarını açtı.
1.10.2022 Cadde
Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu'nu unutmadı! 'Bazı insanlar ölmezler'
Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu'nu unutmadı! 'Bazı insanlar ölmezler' Şarkıcılık kariyerinin dışında oyuncu ve yönetmen kimliğiyle de ön planda olan Mahsun Kırmızıgül, 1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybeden Hilmi Topaloğlu'nu, 19'uncu ölüm yıl dönümünde sosyal medya paylaşımıyla andı. Kırmızıgül, 1991 yılında kurulan, patronlarından olduğu Prestij Müzik'in gündem olduğu dönemin anlatılacağı filmle ilgili mesajıyla da dikkat çekti.
1.09.2022 Cadde
Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay'dan '60 milyon TL' cevabı!
Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay'dan '60 milyon TL' cevabı! Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül (53) ile altı yıllık evliliği tek celsede biten Ece Binay (37), gündem olan ayrılık sonrası hakkında çıkan haberlere yanıt verdi. Eski eşine yönelik 'ihanet' iddiaları sorulan bir çocuk annesi 37 yaşındaki avukat, "60 milyon TL'lik mal paylaşımı" haberlerine de açıklık getirdi.
15.04.2022 Cadde
‘Her zaman görüşürüz’
‘Her zaman görüşürüz’ Mahsun Kırmızıgül ile altı yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde tek celsede sonlandıran Ece Binay, Etiler Saruhan’da görüntülendi.
15.04.2022 Cadde
Mahsun Kırmızıgül ile tek celsede boşanan Ece Binay sessizliğini bozdu!
Mahsun Kırmızıgül ile tek celsede boşanan Ece Binay sessizliğini bozdu! Mahsun Kırmızıgül ile 6 yıllık birlikteliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Ece Binay ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Binay, kızı Lavin ile uzun süredir Amerika’da yaşadığı ve evliliğin bu yüzden bittiği iddiasına yanıt verdi.
13.04.2022 Cadde
Son dakika: Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı!
Son dakika: Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı! Şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül ile Avukat Ece Binay'dan üzücü haber geldi. İkili, Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı. Kırmızıgül’ün genç bir kadınla verdiği samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Binay, bu görüntüler sonrası boşanma davası açmıştı.
11.04.2022 Cadde
Sosyal medyaya düşen görüntüler olay oldu! Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay boşanıyor
Sosyal medyaya düşen görüntüler olay oldu! Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay boşanıyor Genç bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıkan şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, günlerdir sessizliğini koruyor. Avukat eşi Ece Binay’dan ise son dakika hamlesi geldi. Önce eşinin soyadını sosyal medya hesabından silen Binay, ardından boşanma davası açtı.
1.04.2022 Cadde
Mahsun Kırmızıgül kimdir gerçek adı nedir? Mahsun Kırmızıgül albümleri ve şarkıları
Mahsun Kırmızıgül kimdir gerçek adı nedir? Mahsun Kırmızıgül albümleri ve şarkıları Mahsun Kırmızıgül hayatı ve kariyeri araştırma konusu olmaya devam ediyor. Zor bir çocukluk dönemi geçiren Mahsun Kırmızıgül 22 çocuklu bir ailenin bireyi olarak dünyaya geldi. Babası Mahsun Kırmızıgül dünyaya geldikten sonra imam nikahlı eşi ve çocuklarını bırakıp Bingöl'e gitti. Sanatçı müzik kariyerine 1981 yılında başladı. Amatör olarak altı albüm çıkardı. İşte Mahsun Kırmızıgül hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
31.12.2021 Cadde
Mahsun Kırmızıgül: Her şeyi erteledim
Mahsun Kırmızıgül: Her şeyi erteledim Şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül, önceki gün eşi Ece Binay ve kızı Lavin ile Bebek'te görüntülendi.
1.12.2020 Cadde
Bahçede tiyatro
Bahçede tiyatro Betül Artam, Bahçeköy’deki evinin bahçesinde tiyatro etkinliği düzenledi.
22.06.2020 Cadde
Fenomenlere gönderme
Fenomenlere gönderme Mahsun Kırmızıgül, YouTuber’ların film çekmesine, “Sinema özgür bir yer ama iki ayda bir bölümlük diziden daha iyi iş çıkaramazlarsa bu sektöre girmesinler” dedi
18.11.2019 Cadde
Eşi istedi albüm çıkarıyor
Eşi istedi albüm çıkarıyor Mahsun Kırmızıgül, 13 yıl sonra eşi Ece Binay’ın isteği üzerine albüm çıkarmaya karar verdi. Çalışmalara başlayan sanatçı, kendi bestelerinin dışında, söz yazarlarının eserlerini dinliyor.
16.08.2019 Cadde
Zülfü Livaneli konserine ünlüler akın etti
Zülfü Livaneli konserine ünlüler akın etti Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser veren Zülfü Livaneli’nin sahnesine ünlüler akın etti. Bir anda sahneye çıkan şarkıcı Sıla, Livaneli ile düet yaptı.
22.07.2019 Cadde
Baba-kız aşkı
Baba-kız aşkı Mahsun Kırmızıgül, eşi Ece Binay ve kızı Lavin’le Bodrum tatiline devam ediyor.
19.07.2019 Cadde
Mahsun Kırmızıgül’ün deniz keyfi
Mahsun Kırmızıgül’ün deniz keyfi Şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, önceki gün Bodrum Gündoğan'daydı.
11.07.2019 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ece Binay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.