Egzoz

Egzoz

Son dakika Egzoz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Egzoz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Egzoz haber sayfamızda...

Egzoz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.348 egzoz haberi bulunmuştur.
Sürdürülebilirlik bağlantılı kredi
Sürdürülebilirlik bağlantılı krediYapı Kredi, tam kapsamlı araç ve filo kiralama çözümleri sunan TEB Arval’a 130 milyon TL’lik sürdürülebilirlik bağlantılı kredi sağladığını duyurdu.
9.08.2022Ekonomi
İstanbul'da akılalmaz olay! Araçlar ikinci kattan düştü
İstanbul'da akılalmaz olay! Araçlar ikinci kattan düştüİstanbul Ataşehir’de oto tamir dükkanına giden vatandaş egzoz kontrolü yaparken yanlışlıkla gaza bastı. Sürücü, önünde park halinde olan başka bir otomobili beraberinde sürükleyerek 2’nci kattan düştü. Kazada sürücü ağır yaralandı.
8.08.2022Haberler
İstanbul'da akılalmaz olay! Araçlar ikinci kattan düştü
İstanbul'da akılalmaz olay! Araçlar ikinci kattan düştüİstanbul Ataşehir’de oto tamir dükkanına giden vatandaş egzoz kontrolü yaparken yanlışlıkla gaza bastı. Sürücü, önünde park halinde olan başka bir otomobili beraberinde sürükleyerek 2’nci kattan düştü. Kazada sürücü ağır yaralandı.
8.08.2022Gündem
İstanbul'da denetim! Abart egzoz kullanan sürücülere ceza yağdı
İstanbul'da denetim! Abart egzoz kullanan sürücülere ceza yağdıİstanbul genelinde polis tarafından abart egzoz kullanan sürücülere yönelik denetim gerçekleştirilirken, bu denetimlerde kurallara uyamayan sürücülere ceza yağdı. Denetimlerde aralarında 17 abart egzoz kullanan sürücü ile 8 alkollü sürücünün de bulunduğu çeşitli kurallara uymayan 153 sürücüye binlerce lira para cezası uygulandı.
7.08.2022Gündem
Periyodik Tablo Özellikleri: Periyodik Cetveldeki Elementler Nelerdir? Element Tablosu ve Grup İsimleri Nedir?
Periyodik Tablo Özellikleri: Periyodik Cetveldeki Elementler Nelerdir? Element Tablosu ve Grup İsimleri Nedir?Kimyasal elementlerin sınıflandırılması ile oluşan periyodik tablo özellikle lise öğrencilerinin karşısına çıkan konulardan bir tanesidir. Özellikle p, k, s elementi en çok merak edilen elementlerdendir. Periyodik cetvel, periyodik çizelge, periyodik sistem, element tablosu gibi pek çok farklı isimle de bilinmektedir. Periyodik tablo grup, periyot ve bloklara göre ayrılmaktadır. Artan atom numaralarına göre sıralanan elementler atom yarıçapı, iyonlaşma enerjisi, elektronegatiflik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Periyodik cetveldeki elementlerin özellikleri nelerdir? Periyodik tablo ve grup isimleri ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.08.2022Eğitim
Egzoz Muayenesi Ücreti 2022: Egzoz Emisyon Ölçümü Fiyatı Ne Kadar?
Egzoz Muayenesi Ücreti 2022: Egzoz Emisyon Ölçümü Fiyatı Ne Kadar?Günümüzde araçlar her ne kadar çevre dostu üretilmeye çalışılsa da araç egzozlarından çıkan zararlı gazlar insan sağlığı, çevre ve hava kirliliği açısından zararlıdır. Bu yüzden egzoz emisyon ölçümü her araç için yaptırılması gereken zorunlu bir işlemdir. Egzoz muayenesi ile trafikte araçlardan çıkan zararlı gazların hava kirliliği ve çevreye zarar vermemesi amaçlanır. Muayene TÜVTÜRK üzerinden yaptırılabilir. Egzoz emisyon ücreti yıllara göre farklılık gösterir. 2022 yılında egzoz emisyon ölçümü fiyatı ne kadar? Egzoz muayenesi ücreti ile ilgili içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.08.2022Ekonomi
Tuzla'da drift yapan 3 sürücü gözaltına alındı
Tuzla'da drift yapan 3 sürücü gözaltına alındıTuzla'da, drift yapıp çektiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşan 3 sürücü, polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
26.07.2022Haberler
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.07.2022Oyun
İçişleri paylaştı! 9 günlük bayram tatili öncesi 81 ile genelge
İçişleri paylaştı! 9 günlük bayram tatili öncesi 81 ile genelgeİçişleri Bakanlığı 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesi 81 İl Valiliğine, karayollarında alınacak trafik tedbirleri ile ilgili genelge gönderdi. Genelgede, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla karayollarında trafik denetimlerinin 07 Temmuz’da başlayacağı ve 18 Temmuz’a kadar devam edeceği belirtildi. İşte genelgede yer alan detaylar...
5.07.2022Gündem
İstanbul'da abart egzoz kullanan sürücülere ceza kesildi
İstanbul'da abart egzoz kullanan sürücülere ceza kesildiİstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, trafikte abart egzoz kullanan otomobil ve motosiklet sürücülerine yönelik denetim yaptı. Güngören'deki denetimde, 3 otomobil sürücüsüne toplamda 5 bin 469 lira para cezası kesildi.
2.07.2022Gündem
Ehliyetini alıp kaçmak istedi, polis yakaladı
Ehliyetini alıp kaçmak istedi, polis yakaladıİstanbul'da trafik polisi ekipleri, çok sayıda yerde kurulan denetim noktalarında abartı egzozlu ve modifiyeli araçlara yönelik denetim yaptı. Ekipler, abartı egzoz bulunduğundan şüphelendikleri otomobil ve motosikletler durdurarak, araçlarda abartı egzoz veya kural dışı değişiklik olup olmadığını kontrol etti.
2.07.2022Haberler
Salda Gölü için yeni öneri
Salda Gölü için yeni öneriSalda Gölü'nde, Beyaz Adalar kısmı için uygulanan giriş yasağının, gölün tamamını kapsaması istendi. Ziyaretçilerin şampuan, güneş kremi kullanmasıyla çok kapsamlı kirlilik oluştuğu, kapalı havza göl özelliği nedeniyle de bu kirliliğin atılamadığı kaydedildi.
19.06.2022Gündem
Bakan Dönmez: Borla ilgili dört yeni tesisimizin temelini atacağız
Bakan Dönmez: Borla ilgili dört yeni tesisimizin temelini atacağızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yıl sonunda borla ilgili dört yeni tesisimizin de temelini atacağız. Bunlardan biri ferrobor tesisimiz, diğeri nadir toprak elementleri tesisimiz, diğer ikisi de lityum tesisimiz olacak" dedi.
2.06.2022Ekonomi
İstanbul'da araç kiralayan şahıstan akılalmaz hırsızlık!
İstanbul'da araç kiralayan şahıstan akılalmaz hırsızlık!Çağlayan’da sürekli olarak uygulama üzerinden bir kiralama şirketine ait otomobil kiralayan şahıs, aracın park halinde bırakmadan önce egzoz kısmındaki yaklaşık 20 bin liralık katalitik konvektör içindeki kristalleri çaldı. Kiralama şirketinin ihbarıyla harekete geçen Kağıthane Devriye Ekipler Amirliği polisleri, hırsızı kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.
28.05.2022Haberler
İstanbul’da akıl almaz hırsızlık: Kiralık aracın egzozundan kristal parça çaldılar
İstanbul’da akıl almaz hırsızlık: Kiralık aracın egzozundan kristal parça çaldılarÇağlayan’da sürekli olarak uygulama üzerinden bir kiralama şirketine ait otomobil kiralayan şahıs, aracın park halinde bırakmadan önce egzoz kısmındaki yaklaşık 20 bin liralık katalitik konvektör içindeki kristalleri çaldı. Kiralama şirketinin ihbarıyla harekete geçen Kağıthane Devriye Ekipler Amirliği polisleri, uyanık hırsızı kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.
28.05.2022Gündem
İstanbul'da araç kiralayan şahıstan akılalmaz hırsızlık! Egzozdan kristal parça çaldılar
İstanbul'da araç kiralayan şahıstan akılalmaz hırsızlık! Egzozdan kristal parça çaldılarÇağlayan’da sürekli olarak uygulama üzerinden bir kiralama şirketine ait otomobil kiralayan şahıs, aracın park halinde bırakmadan önce egzoz kısmındaki yaklaşık 20 bin liralık katalitik konvektör içindeki kristalleri çaldı. Kiralama şirketinin ihbarıyla harekete geçen Kağıthane Devriye Ekipler Amirliği polisleri, hırsızı kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.
28.05.2022Gündem
Kartal sahil yolundaki trafik denetiminde sürücülere ceza yağdı
Kartal sahil yolundaki trafik denetiminde sürücülere ceza yağdıİstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri tarafından Kartal sahil yolunda yapılan denetimlerde alkollü araç kullanan ve abartı egzoz kullanan sürücülere ceza yağdı.
28.05.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan Atatürk Havalimanı açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'ndan Atatürk Havalimanı açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Atatürk Havalimanı'nın tamamen kapatmıyorsunuz. Burada Doğu-Batı açık kalacak ve acil durumlar için kullanılacak" dedi.
17.05.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: “1 haftada 290 bin araç, Osmangazi Köprüsü'nü kullandı"
Bakan Karaismailoğlu: “1 haftada 290 bin araç, Osmangazi Köprüsü'nü kullandı"Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yap-İşlet-Devret projelerinin uzun vadeli planlar olduğunu söyleyerek “İstanbul-İzmir Otoyolu ve Osmangazi Köprüsü'nden 29 Nisan-4 Mayıs tarihlerinde, yani sadece 1 haftada 290 bin araç geçti. Yani, garanti karşılama oranı yüzde 120'nin üzerine çıktı” dedi.
9.05.2022Ekonomi
Tahran'da hava kirliliği nedeniyle okullar tatil edildi
Tahran'da hava kirliliği nedeniyle okullar tatil edildiİran'ın başkenti Tahran'da 201 mikrogram/metreküp seviyelerine yükselen hava kirliliği nedeniyle anaokulları, ilkokullar ve engellilerin eğitim gördüğü özel okullar tatil edildi.
8.05.2022Haberler
Tahran'da hava kirliliği nedeniyle okullar tatil edildi
Tahran'da hava kirliliği nedeniyle okullar tatil edildiİran'ın başkenti Tahran'da 201 mikrogram/metreküp seviyelerine yükselen hava kirliliği nedeniyle anaokulları, ilkokullar ve engellilerin eğitim gördüğü özel okullar tatil edildi.
8.05.2022Dünya
Binali Yıldırım: Karadeniz dünyanın ihtiyacını 45 yıl boyunca karşılayacak enerji stokuna sahip
Binali Yıldırım: Karadeniz dünyanın ihtiyacını 45 yıl boyunca karşılayacak enerji stokuna sahipAK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Karadeniz dünyanın ihtiyacını 45 yıl boyunca karşılayacak enerji stokuna sahip. Büyük bir servetin üzerindeyiz. Bunun adı nedir, hidrojen sülfürdür. Hidrojen de geleceğin en temiz gazıdır" dedi.
6.05.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Türk sivil havacılığı, küresel güce dönüştü
Bakan Karaismailoğlu: Türk sivil havacılığı, küresel güce dönüştüUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Türk sivil havacılığı, küresel güce dönüştü. Hava yolu, halkın yolu oldu. Hava yolu sektörü yatırımlarımız 147 milyar TL'yi buldu. Türkiye'yi çağın ihtiyaçlarına cevap veren yeni havalimanlarıyla tanıştırdık" dedi.
3.05.2022Ekonomi
İçişleri Bakanlığı Ramazan Bayramı tedbirlerini paylaştı
İçişleri Bakanlığı Ramazan Bayramı tedbirlerini paylaştıİçişleri Bakanlığı Ramazan Bayramı tatilinde karayollarında sıkı güvenlik tedbirleri alacak. Bayram tatili öncesi ve sonrasında emniyet ve jandarmadan toplam 110 bin trafik ekibi/ timi, 208 bin 900 personel görev yapacak.
27.04.2022Gündem
Yeni model Türkiye'de satışa sunuldu! Beygir gücü dikkat çekti
Yeni model Türkiye'de satışa sunuldu! Beygir gücü dikkat çektiHyundai'nin b segment modeli i20'nin performanslı versiyonu i20 N Türkiye'de satışa sunuldu. Sadece manuel şanzıman ile satışa sunulan i20 N, 275 Nm tork değeri sunarken, 0'dan 100 km/s hıza ise 6.2 saniyede çıkıyor. Peki bu modelin fiyatı ne kadar? İşte detaylar...
25.04.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Egzoz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.