Ekipman

Ekipman

Son dakika ekipman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ekipman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ekipman haber sayfamızda...

Ekipman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.953 ekipman haberi bulunmuştur.
Galatasaray derbisi sonrası Başkan Ali Koç, Mert Hakan Yandaş, Oosterwolde, Emre Kartal PFDK'ya sevk edildi!
Galatasaray derbisi sonrası Başkan Ali Koç, Mert Hakan Yandaş, Oosterwolde, Emre Kartal PFDK'ya sevk edildi! Galatasaray maçı sonrası Fenerbahçe'de Ali Koç, Selahattin Baki, İrfan Can Eğribayat, Mert Hakan Yandaş, Ertuğrul Karanlık, Emre Kartal ve Jayden Oosterwolde, PFDK'ye sevk edildi.
21.05.2024 Fenerbahçe
Çiftçiye kredi desteği artıyor
Çiftçiye kredi desteği artıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçiye müjde vererek “Tarımın ana vatanı olan Anadolu’da yeşil kalkınma ve yerelden kalkınma ilkesiyle yeni bir tarım ve kırsal kalkınma süreci başlatıyoruz. Küçük ekipman kredisi limitini 250 bin liraya çıkarıyoruz. Küçükbaş hayvan üreticilerimize verilen kredinin limitini de 600 bin liraya getiriyoruz” dedi.
18.05.2024 Gündem
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitleri artırdı
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitleri artırdı Ziraat Bankası Tarım Ekosistemi Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Muhalefetin ezbere olan 'tarım bitti' tezinin ne kadar içi boş ve gerçek dışı olduğunu rakamlarla ispat ettik.' dedi. Erdoğan, Ziraat Bankası'nın çiftçiye verilecek olan yeni kredi desteğinin ayrıntılarını da paylaştı.
17.05.2024 Haberler
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitlerini artırdı
Çiftçiye kredi desteği! Erdoğan: Ziraat Bankası kredi limitlerini artırdı Ziraat Bankası Tarım Ekosistemi Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Muhalefetin ezbere olan 'tarım bitti' tezinin ne kadar içi boş ve gerçek dışı olduğunu rakamlarla ispat ettik.' dedi. Erdoğan, Ziraat Bankası'nın çiftçiye verilecek olan yeni kredi desteğinin ayrıntılarını da paylaştı.
17.05.2024 Gündem
Kamuda yeni dönem! Tasarruf tedbirleri Resmi Gazete'de yayımlandı
Kamuda yeni dönem! Tasarruf tedbirleri Resmi Gazete'de yayımlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan genelgede, kamu kaynaklarının maksadına uygun azami tasarruf prensiplerine riayet edilerek kullanılması her kamu kurum ve kuruluşu ile görevlisi için bir görev ve aynı zamanda bir mecburiyet olduğu belirtildi.
17.05.2024 Ekonomi
Putin Çin'de: Rusya lideri ziyaretle ne mesaj vermek istiyor?
Putin Çin'de: Rusya lideri ziyaretle ne mesaj vermek istiyor? Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in iki gün sürecek olan Çin ziyareti başladı.
16.05.2024 Haberler
Putin Çin'de: Rusya lideri ziyaretle ne mesaj vermek istiyor?
Putin Çin'de: Rusya lideri ziyaretle ne mesaj vermek istiyor? Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in iki gün sürecek olan Çin ziyareti başladı.
16.05.2024 Dünya
Gümrük vergisi ABD'de enflasyonu artırabilir
Gümrük vergisi ABD'de enflasyonu artırabilir ABD'nin Çin menşeli bazı ürünlere yönelik yeni gümrük vergileri enflasyonu artırabilir.
15.05.2024 Uzmanpara
Bingöl'de yer altından gizemli ses! Naci Görür'den açıklama geldi
Bingöl'de yer altından gizemli ses! Naci Görür'den açıklama geldi Bingöl'de yer altından seslerin geldiği görüntüler, sosyal medyada ‘büyük bir depremin habercisi’ olduğu iddiasıyla birçok kez paylaşıldı
14.05.2024 Haberler
Bingöl'de yer altından gizemli ses! Naci Görür'den açıklama geldi
Bingöl'de yer altından gizemli ses! Naci Görür'den açıklama geldi Bingöl'de yer altından seslerin geldiği görüntüler, sosyal medyada ‘büyük bir depremin habercisi’ olduğu iddiasıyla birçok kez paylaşıldı
14.05.2024 Gündem
‘Biz hâlâ 6 Şubat’tayız’
‘Biz hâlâ 6 Şubat’tayız’ 6 Şubat depremlerinde yakınlarını kaybeden anneler evlatlarından bir iz bulabilmek için mücadele ederken Anneler Günü’ne de buruk giriyor.
12.05.2024 Gündem
2 milyon araba lastiğinin okyanus dibinde ne işi var? Ordu devreye girdi: 'Çok pişmanız'
2 milyon araba lastiğinin okyanus dibinde ne işi var? Ordu devreye girdi: 'Çok pişmanız' 200 binden fazla canlıya ev sahipliği yapan okyanuslar, bugün yok olmaya yüz tutmuş son mercan resiflerini de içinde barındırıyor. Ancak sayısı her gün daha da çok azalan eşsiz canlılar için son derece tuhaf ve şaşırtıcı bir çözüm yolu bulundu!
10.05.2024 Yaşam
PFDK'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kararı! Cezası belli oldu
PFDK'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kararı! Cezası belli oldu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a 60 gün hak mahrumiyeti ve 520 bin TL para cezası verdi.
9.05.2024 Fenerbahçe
HAVELSAN’ın BARKAN’ı UNIROBOTICS TRAKON LITE ile donatıldı
HAVELSAN’ın BARKAN’ı UNIROBOTICS TRAKON LITE ile donatıldı CANiK’in de içinde bulunduğu SYS Grubu şirketlerinden UNIROBOTICS tarafından geliştirilen TRAKON LITE Uzaktan Kumandalı Silah Sistemi (UKSS), HAVELSAN’ın BARKAN insansız kara aracına entegre edildi.
9.05.2024 Ekonomi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle PFDK'ye sevk edildi.
7.05.2024 Fenerbahçe
Akkuyu NGS'nı̇n buhar kızdırıcı ve ayırıcıların montajı tamamlandı
Akkuyu NGS'nı̇n buhar kızdırıcı ve ayırıcıların montajı tamamlandı Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 1’inci ünitesinin türbin dairesinde en modern teknolojiye sahip yatay buhar kızdırıcı-ayırıcıların montajı tamamlandı. Nükleer santraldeki buhar türbini tesisinin yardımcı sistemlerinin bir parçası olan ekipman, türbin rotor kanatlarını döndüren buharın sıcaklık ve nem parametrelerini ayarlamaya yarıyor.
6.05.2024 Ekonomi
TYF Başkanı Akdurak: Her şey değişti, hedefimiz değişmedi!
TYF Başkanı Akdurak: Her şey değişti, hedefimiz değişmedi! Paris Olimpiyatları’na gidecek Yelken Milli Takımı’nın tanıtıldığı etkinlikte konuşan TYF Başkanı Özlem Akdurak, “Tokyo’dan sonra sınıflar, ekipmanlar her şey değişti. Sporcularımız yeni bir sayfa açtı, yılmadan çalışarak, 6 disiplinde 8 kota aldı. Gerçekten bu başarı için onları kutlamamız gerekiyor” dedi.
5.05.2024 Diğer
İsrail’e yönelik pratik bir adım
İsrail’e yönelik pratik bir adım Türkiye’nin İsrail ile ticari ilişkileri tamamen kesmesiyle ilgili Filistin’in Ankara Büyükelçisi Mustafa, “Türkiye’nin bu kararı uluslararası hukuku çiğneyen bir devleti etkilemeye yönelik atılmış pratik bir adımı temsil etmektedir” dedi.
5.05.2024 Gündem
Bakan Kacır açıkladı: Kritik teknolojileri üreten Türkiye'yi inşa ediyoruz
Bakan Kacır açıkladı: Kritik teknolojileri üreten Türkiye'yi inşa ediyoruz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ısrarı, iddiası ve güçlü liderliğiyle, ekonomik ve siyasi bağımsızlığımızın teknolojik bağımsızlığımızdan geçtiği anlayışıyla kritik teknolojileri üreten ve geliştiren Türkiye'yi inşa ediyoruz. Milli Teknoloji Hamlesi hedeflerimiz doğrultusunda; savunma sanayimizin başrolde olduğu bir dönüşüme tanıklık ediyoruz. Geçmişin acı tecrübeleri bize gösterdi ki; ateş çemberi içerisinde güvenli bir liman olan Türkiye'nin bekası ancak ve ancak savunma sanayisinde milli ve özgün teknolojiler geliştirerek mümkündür" dedi.
4.05.2024 Ekonomi
'UFO' kamyon kasasında taşındı! Görenler şaşkına döndü, sosyal medya karıştı
'UFO' kamyon kasasında taşındı! Görenler şaşkına döndü, sosyal medya karıştı Otoyolda ilerleyen sürücüler, kamyonun kasasında taşınan 'UFO' karşısında şaşkına döndü. Hemen telefonlarına sarılan sürücülerin görüntüleri paylaşması üzerine sosyal medya karıştı.
3.05.2024 Dünya
Rusya'nın sıradaki hedefi! 'Bodrumları sığınaklara dönüştürün'
Rusya'nın sıradaki hedefi! 'Bodrumları sığınaklara dönüştürün' Rusya'nın bir sonraki hedefinin Baltık ülkeleri olabileceğine dair korku tırmanmaya devam ederken, Letonya'nın başkenti Riga'nın Belediye Başkanı dikkat çeken bir açıklama yaparak, halkı 'acil durumlara' karşı bodrumlarını sığınaklara çevirmelerini söyledi.
1.05.2024 Dünya
Çin, Fujan'ı suya indirdi! Dünya Pasifik’e kilitlendi: Yapılan en güçlü uçak gemisi
Çin, Fujan'ı suya indirdi! Dünya Pasifik’e kilitlendi: Yapılan en güçlü uçak gemisi Çin, Fujan isimli uçak gemisini dünyaya tanıttı. ABD medyası ise bu geminin kendi gemilerinden olan farklarını derledi.
2.05.2024 Dünya
Beşiktaş'ta Al Musrati, PFDK'ya sevk edildi
Beşiktaş'ta Al Musrati, PFDK'ya sevk edildi Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde kırmızı kart gören Al Musrati kural dışı hareketi nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.
29.04.2024 Futbol
PFDK'dan 4 Süper Lig kulübüne para cezası
PFDK'dan 4 Süper Lig kulübüne para cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Beşiktaş'a 312 bin TL, Trabzonspor'a 440 bin TL, MKE Ankaragücü'ne 432 bin TL ve Kayserispor'a 112 bin TL para cezası kesti.
25.04.2024 Süper Lig
Almanya'da ihracatçıların hissiyatı geriledi
Almanya'da ihracatçıların hissiyatı geriledi Almanya'da ihracatçıların hissiyatında mart ayında gözle görülür yaşanan iyileşme nisan ayında hafif bir ivmeyle olumsuzluğa doğru döndü.
25.04.2024 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Ekipman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.