Enver İbrahim

Enver İbrahim

Son dakika Enver İbrahim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Enver İbrahim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Enver İbrahim haber sayfamızda...

Enver İbrahim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 899 enver ibrahim haberi bulunmuştur.
Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Siyasi parti liderleriyle görüştü
Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Siyasi parti liderleriyle görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi parti liderleriyle telefonda görüştü. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleriyle de peş peşe kritik görüşmeler gerçekleştirdi.
10.04.2024 Gündem
İkinci ateşkes umudu yükseliyor
İkinci ateşkes umudu yükseliyor Gazze’de yeniden ateşkes sağlanması adına görüşmeler Mısır’ın başkenti Kahire’de başladı. Mısır, Katar ve ABD arabuluculuğunda İsrail ile Hamas yönetimi arasında yeni bir esir takası anlaşmasına ilişkin diplomatik çabalar da hızlandı.
21.12.2023 Dünya
Erdoğan, Malezya Başbakanı ile görüştü
Erdoğan, Malezya Başbakanı ile görüştü İsrail-Filistin çatışmalarının sona ermesi için diplomasi trafiğini sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Malezya Başbakanı Enver İbrahim ile görüştü. İstanbul Vahdettin Köşkü’ndeki kabul basına kapalı gerçekleşti.
23.10.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı İbrahim’i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı İbrahim’i kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim’i Vahdettin Köşkü’nde kabul etti. 
22.10.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gazze diplomasisi! Peş peşe kritik görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gazze diplomasisi! Peş peşe kritik görüşmeler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi ile telefonda görüşmesinin ardından İngiltere Başbakanı Sunak ve Yunanistan Başbakanı ile görüştü. Görüşmelerin detayları da belli oldu.
16.10.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Reisi'den kritik İsrail-Filistin görüşmesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Reisi'den kritik İsrail-Filistin görüşmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi ile telefonda görüştü. Görüşmenin detayları da belli oldu.
16.10.2023 Haberler
Dünya katliamı izliyor, Ankara durdurmak için çalışıyor!
Dünya katliamı izliyor, Ankara durdurmak için çalışıyor! İsrail-Filistin çatışmalarını, dünya kamuoyu seyrederken Türkiye akan kanı durdurmak için yoğun çaba sarf ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugüne kadar 14 liderle görüştü, Dışişleri Bakanlığı ve MİT de arabuluculuk için devreye girdi...
16.10.2023 Gündem
‘ABD gemisinin İsrail’de işi ne?’
‘ABD gemisinin İsrail’de işi ne?’ İsrail ve Filistin arasındaki gerilimi tırmandırmaktan kaçınılması gerektiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ateşe benzin dökmenin kimseye faydası olmaz. Amerika’nın uçak gemisinin İsrail’de ne işi var?” dedi.
11.10.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye çok sert SİHA tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye çok sert SİHA tepkisi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya Başbakanı Karl Nehammer ile ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ''Türkiye’nin bir insansız hava aracını ne yazık ki Amerika düşürüyor. Türkiye şu anda NATO’da Amerika’nın ortağı değil mi? Beraber değil mi? Bunu ne ile izah edeceğiz?" ifadelerini kullandı.
10.10.2023 Gündem
Erdoğan'dan İsrail ve Filistin'e çağrı: Arabuluculuğa hazırız
Erdoğan'dan İsrail ve Filistin'e çağrı: Arabuluculuğa hazırız Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada "Türkiye olarak, tarafların talep etmesi halinde esir takası dahil her türlü arabuluculuğa hazır olduğumuzu belirtmek isterim. " dedi ve iki tarafa da itidal çağrısı yaptı. Öte yandan Erdoğan'ın Filistin diplomasisi sürüyor.
9.10.2023 Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan emeklilere ikramiye müjdesi! Detaylarını tek tek açıkladı...
Son dakika: Erdoğan'dan emeklilere ikramiye müjdesi! Detaylarını tek tek açıkladı... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada emeklilerin merakla beklediği ikramiye ile ilgili detayları paylaştı. Konut ve kira sektöründeki artışa da değinen Erdoğan, "Konut ve kira sektöründe piyasanın dengesini bozan, fahiş fiyat artışlarına yol açan kişi ve kurumlara yönelik ağır yaptırımlar getiriyoruz." ifadelerini kullandı.
9.10.2023 Gündem
Erdoğan 'barış' için devrede! Abbas ve Herzog ile görüştü
Erdoğan 'barış' için devrede! Abbas ve Herzog ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun Filistin diplomasisi devam ediyor. Filistin ve İsrail liderlerinin ardından Erdoğan, Katar Emiri ile bir görüşme gerçekleştirdi.
9.10.2023 Gündem
Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim ile görüştü
Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim ile telefonda görüştü. Görüşmede, İsrail-Filistin bağlamında yaşanan son gelişmeler ele alındı.
9.10.2023 Gündem
Erdoğan Aliyev ile olan diyaloğunu anlattı: Bir daha nefes alamazlar dedi
Erdoğan Aliyev ile olan diyaloğunu anlattı: Bir daha nefes alamazlar dedi Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD ziyaretinde gazetecilerle söyleşi gerçekleştirdi. Erdoğan Karabağ'daki gelişmelerden Elon Musk ile görüşmesine varana kadar pek çok konuya değindi.
21.09.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkevi'nde Malezya Başbakanı İbrahim’i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkevi'nde Malezya Başbakanı İbrahim’i kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta Türkevi’nde Malezya Başbakanı Enver İbrahim’i kabul etti.
21.09.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkevi'nde peş peşe kritik görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkevi'nde peş peşe kritik görüşmeler Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkevi'nde Amerikan Yahudi Toplumu Çatı Kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi.
20.09.2023 Gündem
Erdoğan ile görüşen Miçotakis net konuştu: Türkiye ile iş birliği şart
Erdoğan ile görüşen Miçotakis net konuştu: Türkiye ile iş birliği şart Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler 78. Genel Kurulu'nun yapıldığı New York'taki yoğun diplomasi trafiği sürüyor. Erdoğan Yunanistan Başbakanı Miçotakis'i kabul etti. İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Göç konusunun her iki ülke için ortak bir sınama olduğu bilinciyle bu meselenin ele alınması için birlikte çalışma konusunda anlaşma sağlandı" ifadeleri yer aldı. Görüşmeye dair Miçotakis'ten de bir açıklama geldi.
20.09.2023 Gündem
Yedi liderle ikili görüşmeler yapacak
Yedi liderle ikili görüşmeler yapacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta bulunacağı sürede yedi lider ile ikili görüşme gerçekleştirecek.
17.09.2023 Gündem
'Mezuniyet konuşması yaptırılmadı' iddiasına İstanbul Üniversitesi'nden açıklama
'Mezuniyet konuşması yaptırılmadı' iddiasına İstanbul Üniversitesi'nden açıklama Hukuk fakültesini birinci olarak bitiren Muhammet Emin Ay'a mezuniyet töreninde konuşma yaptırılmadığı iddiaları üzerine İstanbul Üniversitesi açıklama yaptı.
5.08.2023 Gündem
Malezya'dan dikkat çeken KKTC kararı! Erdoğan, Enver İbrahim'le görüştü
Malezya'dan dikkat çeken KKTC kararı! Erdoğan, Enver İbrahim'le görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim ile video konfrans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Kıbrıs, savunma sanayii, Kur'an-ı Kerim'e saldırılar ve FETÖ'yle mücadele konuşuldu.
5.08.2023 Gündem
Bakan Fidan, Malezya Başbakanı ve Başbakan Yardımcısı ile görüştü
Bakan Fidan, Malezya Başbakanı ve Başbakan Yardımcısı ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, temaslarda bulunmak üzere geldiği Malezya’da Başbakan Enver İbrahim ve Başbakan Yardımcısı Ahmad Zahid Hamidi ile görüştü.
16.07.2023 Gündem
‘Millet, kumar masasını devirdi’
‘Millet, kumar masasını devirdi’ TOBB Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir kader seçiminde Anadolu irfanının siyaset mühendisliklerine galip geldiğini belirterek, “Eski Türkiye ittifakı, sandıkta milletten ikinci kez kırmızı kart yemiştir” dedi.
31.05.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Reisi ve İbrahim'den tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Reisi ve İbrahim'den tebrik telefonu İran Cumhurbaşkanı Reisi ve Malezya Başbakanı İbrahim, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonla arayarak tekrar Cumhurbaşkanlığı'na yeniden seçilmesini kutladı.
30.05.2023 Dünya
Erdoğan'dan peş peşe diplomasi trafiği! Tebrik ettiler
Erdoğan'dan peş peşe diplomasi trafiği! Tebrik ettiler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı liderler telefonla arayarak seçim başarısı dolayısıyla tebriklerini iletti.
17.05.2023 Gündem
Eski Malezya Başbakanı Muhyiddin Yasin, görevi kötüye kullanma ve yolsuzlukla suçlandı
Eski Malezya Başbakanı Muhyiddin Yasin, görevi kötüye kullanma ve yolsuzlukla suçlandı 2020-2021 arasında 17 ay boyunca Malezya'yı yöneten ve halihazırda ana muhalefet lideri siyasetçiye, yurt dışına çıkış yasağı getirildi. Dava tarihi ise 26 Mayıs.
10.03.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Enver İbrahim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.