Evergrande

Evergrande

Son dakika Evergrande haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Evergrande gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Evergrande haber sayfamızda...

Evergrande

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 467 evergrande haberi bulunmuştur.
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandıKüresel pay piyasaları enflasyon endişeleriyle karışık bir seyir izlerken, gözler gelecek hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları başta olmak üzere yoğun veri gündemine çevrildi.
20.11.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Avustralya'da ASX 200 endeksi pozitif ayrıştı.
18.11.2021Uzmanpara
Evergrande hisse satıyor
Evergrande hisse satıyor300 milyar dolar borcuyla küresel piyasaları tedirgin eden Çin'in en borçlu gayrimenkul şirketi olan China Evergrande Group, varlık satışına devam ediyor.
18.11.2021Uzmanpara
Piyasada gözler Merkez’e çevrildi
Piyasada gözler Merkez’e çevrildiKüresel pay piyasaları dünya genelinde artan enflasyon baskılarıyla satış ağırlıklı bir seyir izlerken, bugün gözler yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz kararına çevrildi.
18.11.2021Uzmanpara
Piyasalarda gözler Fed yetkililerinde
Piyasalarda gözler Fed yetkililerindeKüresel pay piyasaları New York borsası hariç yükselirken, Almanya'da DAX, Fransa'da CAC 40 ve Türkiye'de BIST 100 endeksi bu hafta da kapanış rekoru kırdı. Gelecek hafta ise gözler yoğun veri gündemiyle birlikte ABD Merkez Bankası (Fed) yetkililerinin hafta boyunca yapacakları sözle yönlendirmelere çevrildi.
13.11.2021Uzmanpara
Al Nasrr'da kriz! Beşiktaş'ta Anderson Talisca sesleri
Al Nasrr'da kriz! Beşiktaş'ta Anderson Talisca sesleriHücum hattında yaşanan bitiricilik sorunu sebebiyle ileri bölgeyi güçlendirme planı yapan Beşiktaş, Anderson Talisca’yı tekrar gözüne kestirdi. Başarılı oyuncu, Arap kulübünün ekonomik kriz yaşaması sonrasında Ocak’ta ayrılık kararı aldı ve Siyah-Beyazlılar’ın radarına girdi.
13.11.2021Beşiktaş
Evergrande temerrüde düşmekten kurtuldu
Evergrande temerrüde düşmekten kurtulduBorç krizindeki Çinli gayrimenkul şirketi Evergrande, ekimde vadesi geldiği halde ödeyemediği dış borç tahvillerinin faizini 30 günlük hoşgörü süresi dolmadan ödeyerek temerrüde düşmekten kurtuldu.
12.11.2021Uzmanpara
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında haftanın son işlem gününde alış ağırlıklı bir seyir izlendi.
12.11.2021Uzmanpara
Piyasalar sanayi üretimi verilerine odaklandı
Piyasalar sanayi üretimi verilerine odaklandıKüresel piyasalarda, enflasyonist baskılara yönelik endişelerin geri plana atılması ile alış ağırlıklı bir seyir izlenirken, bugün yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) Piyasa Katılımcıları Anketi ile sanayi üretimi verileri, yurt dışında ise ABD'de tüketici güven endeksi takip edilecek.
12.11.2021Uzmanpara
Borsa günü yeni rekorlarla tamamladı
Borsa günü yeni rekorlarla tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 0,06 değer kazanarak kapanış rekorunu 1.625,06 puana, gördüğü en yüksek seviye rekorunu da 1.643,82 puana taşıdı. BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 0,97 puan artarken, toplam işlem hacmi 34,2 milyar lira seviyesinde gerçekleşti.
11.11.2021Ekonomi
Borsa günün ilk yarısında rekor tazeledi
Borsa günün ilk yarısında rekor tazelediBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında gördüğü en yüksek seviye rekorunu 1.642,08 puana taşıdı.
11.11.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında artan enflasyona ve gayrimenkul sektöründeki borç problemine ilişkin kaygılarla karışık bir seyir izlendi.
11.11.2021Uzmanpara
Borsa güne düşüşle başladı
Borsa güne düşüşle başladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,13 azalışla 1.622,02 puandan başladı.
11.11.2021Uzmanpara
Piyasalar ödemeler dengesi verilerini bekliyor
Piyasalar ödemeler dengesi verilerini bekliyorKüresel piyasalarda, enflasyona ilişkin kaygılar ve bu paralelde para politikalarında daha güçlü sıkılaşma beklentileri ile karışık bir seyir izlenirken, bugün yurt içinde eylül ayı ödemeler dengesi verileri, yurt dışında ise İngiltere'nin 3. çeyrek büyümesi takip edilecek.
11.11.2021Uzmanpara
Evergrande'nin temerrüde düştüğü belirsiz
Evergrande'nin temerrüde düştüğü belirsizBorç krizindeki Çinli gayrimenkul şirketi Evergrande'nin ekimde vadesi geldiği halde ödeyemediği dış borç tahvillerinin faizlerini, 30 günlük hoşgörü süresinde ödeyip ödemediğine dair farklı iddialar ortaya atıldı.
11.11.2021Uzmanpara
Evergrande nedir, ne demek? İşte, Evergrande krizinde son gelişmeler
Evergrande nedir, ne demek? İşte, Evergrande krizinde son gelişmelerDünyanın gözü Evergrande şirketinde! Son dönemde borçları ile gündemde olan gayrimenkul geliştirme şirketi olan Evergrande büyük kriz yaşıyor. Peki, Evergrande ne demek?
11.11.2021Ekonomi
Çinli gayrimenkul şirketi Evergrande'nin temerrüde düşüp düşmediği belirsiz
Çinli gayrimenkul şirketi Evergrande'nin temerrüde düşüp düşmediği belirsizBorç krizindeki Çinli gayrimenkul şirketi Evergrande'nin ekimde vadesi geldiği halde ödeyemediği dış borç tahvillerinin faizlerini, 30 günlük hoşgörü süresinde ödeyip ödemediğine dair farklı iddialar ortaya atıldı.
11.11.2021Ekonomi
Piyasalarda 'rekor' haftası
Piyasalarda 'rekor' haftasıABD Merkez Bankası'nın (Fed) beklentilere paralel kararları ve tahminlerden iyi gelen 3. çeyrek şirket karlılıklarıyla ABD'de S&P 500, Nasdaq, Dow Jones, Almanya'da Dax, Fransa'da CAC 40, İtalya'da MIB 30 ve Türkiye'de BIST 100 endeksi haftalık kapanış rekoru kırdı.
6.11.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Avustralya'da ASX 200 endeksi pozitif ayrıştı.
5.11.2021Uzmanpara
Piyasalar ABD'nin istihdam verilerine odaklandı
Piyasalar ABD'nin istihdam verilerine odaklandıKüresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) para politikalarında normalleşme yolunda ilk adımı atmasının ardından dün karışık bir seyir izlenirken, bugün ABD'nin ekim ayı istihdam raporundaki veriler takip edilecek.
5.11.2021Uzmanpara
Al Nassr'da Anderson Talisca krizi! Ayrılık kapıda
Al Nassr'da Anderson Talisca krizi! Ayrılık kapıdaTakımda mutsuz olduğu öğrenilen 27 yaşındaki futbolcu Talisca'nın Suudi ve yabancı futbolcular arasında çıkan tartışmanın ardından Al Nassr'dan ayrılma kararı alabileceği iddia edildi.
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında çoğunlukla negatif bir seyir izlenirken, Hindistan ve Avustralya pay piyasaları pozitif ayrıştı.
27.10.2021Uzmanpara
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalarda, şirket karlılıklarının 3. çeyrekte beklentilerin üzerinde gerçekleşmeye devam etmesine karşın Çin'de emlak sektörü kaynaklı riskler ve ABD ile Çin arasında gerilimin artabileceğine ilişkin endişeler fiyatlamaları zorlaştırıyor.
27.10.2021Uzmanpara
Evergrande yeniden çalışmaya başladı
Evergrande yeniden çalışmaya başladıGayrimenkul geliştirme şirketi Evergrande'nin 10 büyük projesinde yeniden çalışmaya başladığı bildirildi.
25.10.2021Uzmanpara
Piyasalarda gözler merkez bankalarına çevrildi
Piyasalarda gözler merkez bankalarına çevrildiKüresel pay piyasaları, beklentilerden iyi gelen 3. çeyrek şirket bilançolarıyla alış ağırlıklı bir seyir izlerken, gelecek hafta başta Avrupa ve Japonya merkez bankalarının faiz kararları ile ABD ve Almanya'daki büyüme verileri olmak üzere yoğun veri gündemi takip edilecek.
23.10.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Evergrande ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.