Fenerbahçe Orduevi

Fenerbahçe Orduevi

Son dakika Fenerbahçe Orduevi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fenerbahçe Orduevi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fenerbahçe Orduevi haber sayfamızda...

Fenerbahçe Orduevi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 120 fenerbahce orduevi haberi bulunmuştur.
28 Şubat hükümlüsü 5 eski general daha tutuklandı
28 Şubat hükümlüsü 5 eski general daha tutuklandı28 Şubat davasında verilen müebbet hapis cezaları kesinleşen ve haklarında yakalama kararı verilen beş emekli komutan İstanbul’da gözaltına alındı.
21.08.2021Gündem
Emekli orgeneral Servet Yörük hayatını kaybetti
Emekli orgeneral Servet Yörük hayatını kaybettiJandarma Genel Komutanlığı yapan emekli Orgeneral Servet Yörük bu sabaha karşı evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 71 yaşında hayatını kaybetti.
29.04.2021Gündem
Meclis’te ‘ayakkabı çıkarma’ polemiği
Meclis’te ‘ayakkabı çıkarma’ polemiğiTBMM Genel Kurulu’nda önceki gece ilginç bir olay yaşandı. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, “Meclis’in içinde ayakkabısını çıkarmış, ayakkabı yok.
9.04.2021Siyaset
Son dakika... İstanbul'da istila! 400-500 tanesi bir arada uçuyor...
Son dakika... İstanbul'da istila! 400-500 tanesi bir arada uçuyor...Gelen son dakika haberine göre, İstanbul’da beş yıl öncesine kadar sadece Ihlamur Kasrı, Yıldız ve Fenerbahçe parkları gibi alanlarda görülen yeşil papağanlar, neredeyse her semtte kanat çırpmaya başladı. Dünyanın en istilacı türlerinden biri olarak bilinen ve diğer pek çok kuşa ve hatta sincaplara bile yaşam alanı bırakmayan yeşil papağanlar, geniş koloniler oluşturmaya başladı. Daha önce Kadıköy'de kaydedilen görüntülerde, 400-500 yeşil papağandan oluşan geniş bir koloni objektiflere yansımıştı.
9.10.2020Gündem
Papağanların güç mücadelesi
Papağanların güç mücadelesiİstanbul’da beş yıl öncesine kadar sadece Ihlamur Kasrı, Yıldız ve Fenerbahçe parkları gibi alanlarda görülen yeşil papağanlar, neredeyse her semtte kanat çırpmaya başladı.
9.10.2020Gündem
Fenerbahçe Orduevi'nde koronavirüs önlemleri
Fenerbahçe Orduevi'nde koronavirüs önlemleriFenerbahçe Orduevi'nde koronavirüs salgınına karşı önlemler artırıldı. Askerlerin maske taktıkları görülürken, orduevine girmek isteyenlerin ateşi ölçülüyor.
21.03.2020Gündem
Son dakika... Aytaç Yalman'ın ölümüyle ilgili hastaneden flaş açıklama! Corona virüs...
Son dakika... Aytaç Yalman'ın ölümüyle ilgili hastaneden flaş açıklama! Corona virüs...Gelen son dakika haberine göre, eski Kara Kuvvetleri Komutanlarından Aytaç Yalman'ın ölümüyle ilgili yapılan açıklamada corona virüs değerlendirmesinde bulunuldu.
19.03.2020Gündem
Akıncı Üssü davası sanık savunmalarıyla devam etti
Akıncı Üssü davası sanık savunmalarıyla devam ettiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlerle ilgili 475 kişinin yargılandığı davanın görülmesine, savcının esasa ilişkin mütalaasına karşı sanık savunmalarıyla devam edildi.
4.12.2019Gündem
FETÖ, ihanete böyle hazırlandı: İstanbul'daki darbeye hazırlık toplantıları
FETÖ, ihanete böyle hazırlandı: İstanbul'daki darbeye hazırlık toplantılarıFetullahçı Terör Örgütü  (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in talimatının ardından İstanbul'da işgal edilecek  yerler ve buralara gidecek askerlerden sorumlu olan darbeci rütbelilerin  görevleri, üst düzey FETÖ'cü askerlerin katıldığı 3 farklı darbeye hazırlık  toplantısıyla planlandı.
20.04.2019Gündem
Akıncı Üssü davasında şok ifadeler: Benim hayatım da sizin hayatınız da tehlikede
Akıncı Üssü davasında şok ifadeler: Benim hayatım da sizin hayatınız da tehlikedeFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Hava Kuvvetleri Komutanı olan emekli Orgeneral Abidin Ünal, Akıncı Üssü komutanı Hakan Evrim'e darbe gecesi uçakları indirmesi emrini verdiğini ancak Evrim'in "İndiremem. Durum bildiğiniz gibi değil. Benim hayatım da sizin hayatınız da tehlikede. Yanımdakiler de telefonu kapatmamı istiyor." dediğini aktardı.
20.09.2018Gündem
Sanığın darbeden haberi yokmuş!
Sanığın darbeden haberi yokmuş!FETÖ’nün darbe girişimi sırasında Akıncı Üssü’ndeki eylemlere ilişkin davada, Hava Kuvvetleri Komutanı Ünal’ın koruması olan sanık eski astsubay Kahraman savunma yaptı. Kahraman, suçlamaları kabul etmedi
25.06.2018Gündem
"İstanbul’daki ana darbe davası" sanığı yazdığı mesajları inkar etti
"İstanbul’daki ana darbe davası" sanığı yazdığı mesajları inkar ettiFetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin 14 sanığın yargılandığı İstanbul'daki ana darbe davasında tutuklu sanık Eyyüp Gürler, ‘Yurtta Sulh’ whatsapp grubundaki bazı mesajları kendisinin atmadığını belirterek, “Telefonuma başkası tarafından yüklemiş olabilir. Ya da eski Albay Ahmet Zeki Gerehan tarafından atılmış olabilir” dedi.
3.04.2018Gündem
Orduevini işgal davasında ağırlaştırılmış müebbet!
Orduevini işgal davasında ağırlaştırılmış müebbet!FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminde 4 zırhlı askeri araçla Fenerbahçe Orduevi’ni basmasına ilişkin davanın karar duruşması dün görüldü.
5.03.2018Gündem
Fenerbahçe Orduevi işgal davasında 36 ere beraat
Fenerbahçe Orduevi işgal davasında 36 ere beraatFenerbahçe Orduevi işgal davasında bir üsteğmen müebbet hapis cezasına çarptırılırken 36 er beraat etti
5.03.2018Gündem
15 Temmuz Fenerbahçe Orduevi davasında flaş gelişme
15 Temmuz Fenerbahçe Orduevi davasında flaş gelişme FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, Fenerbahçe  Orduevi'ni kontrol altına almaya çalışan, biri tutuklu 40 askerin yargılandığı  davada cumhuriyet savcısı, rütbeli 4 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapisle  cezalandırılmasını istedi.
19.02.2018Gündem
‘Cemaat evinde birlikte kaldık’
‘Cemaat evinde birlikte kaldık’Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasında, Fenerbahçe Orduevi’ni kontrol altına almaya çalışan, biri tutuklu 40 askerin, üçer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 15’er yıla kadar hapis cezası talebiyle yargılanmasına devam edildi.
21.12.2017Gündem
Dolmabahçe’ye insan seli
Dolmabahçe’ye insan seliİstanbul’da dün saatler 09.05’i gösterdiğinde hayat adeta durdu. Tüm şehir Ata için saygı duruşuna geçti. Atatürk’ü anma etkinliklerinin adresi ise Dolmabahçe Sarayı oldu.
10.11.2017Gündem
Türkiye'nin dört bir yanında saat 09.05...
Türkiye'nin dört bir yanında saat 09.05...Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79’uncu yıl dönümünde Ankara-İstanbul seferini yapan bir uçakta saat 9’u 5 geçe yolcular saygı duruşunda bulundu. Uçakta duygusal anlar yaşandı. İzmir'de binler “Ata'ya Saygı Yürüyüşü”nde 350 metre uzunluğundaki dev Atatürk posteriyle yürüdüler ULU Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79'ncu yıl dönümünde Türkiye'nin dört bir yanından Başkent'e akın eden binlerce insan Anıtkabir'i ziyaret etti.Ulu önder Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79'uncu yıldönümünde saatler 09.05'i gösterdiğinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde de hayat durdu. Araçlarından inenler saygı duruşunda bulundu. Köprüde çalışan işçiler, işlerini bırakıp saygı duruşuna geçti
10.11.2017Gündem
Türkiye'nin dört bir yanında saat 09.05...
Türkiye'nin dört bir yanında saat 09.05...Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79’uncu yıl dönümünde Ankara-İstanbul seferini yapan bir uçakta saat 9’u 5 geçe yolcular saygı duruşunda bulundu. Uçakta duygusal anlar yaşandı. İzmir'de binler “Ata'ya Saygı Yürüyüşü”nde 350 metre uzunluğundaki dev Atatürk posteriyle yürüdüler ULU Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79'ncu yıl dönümünde Türkiye'nin dört bir yanından Başkent'e akın eden binlerce insan Anıtkabir'i ziyaret etti.Ulu önder Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79'uncu yıldönümünde saatler 09.05'i gösterdiğinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde de hayat durdu. Araçlarından inenler saygı duruşunda bulundu. Köprüde çalışan işçiler, işlerini bırakıp saygı duruşuna geçti
10.11.2017Gündem
FETÖ'nün İstanbul'daki “ ana darbe” davası
FETÖ'nün İstanbul'daki “ ana darbe” davasıFetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe  girişimine ilişkin İstanbul'daki "ana darbe soruşturması" kapsamında aralarında  FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, 6 general ve 17 subayın bulunduğu, 9'u firari 15'i  tutuklu 24 sanığın yargılandığı davanın 11.  duruşması başladı.
26.09.2017Gündem
Böyle savunma görülmedi! 'Kızlarım mini etek giyer’
Böyle savunma görülmedi! 'Kızlarım mini etek giyer’15 Temmuz darbe girişimi gecesi Gölcük'te yaşanan olaylara ilişkin davanın ilk duruşmalarında hakim karşısına çıkan eski Tuğamiral Hayrettin İmren, polis ve savcılıkta verdiği itiraf niteliğindeki ifadelerini destekleyen ifadeler verdi.
20.09.2017Gündem
İstanbul'daki "ana darbe davası"nda 8. duruşma
İstanbul'daki "ana darbe davası"nda 8. duruşmaİstanbul'daki "ana darbe soruşturması" kapsamında 24 sanığın yargılandığı davanın 8'inci duruşması başladı.
24.08.2017Gündem
İstanbul'daki "ana darbe davası"nın 7. duruşması başladı
İstanbul'daki "ana darbe davası"nın 7. duruşması başladıİstanbul'daki "ana darbe soruşturması" kapsamında 24 sanığın yargılandığı davanın 7'nci duruşması, sanık savunmalarıyla devam ediyor.
23.08.2017Gündem
Fenerbahçe Orduevi işgal davasında 2 tahliye
Fenerbahçe Orduevi işgal davasında 2 tahliye15 Temmuz darbe girişimi sırasında Fenerbahçe Orduevi'ni işgal girişimine ilişkin 3'ü tutuklu 40 askerin yargılandığı davada 2 tahliye kararı verildi
3.08.2017Gündem
‘Kelepçelediler ve ağız  üstü yere yatırdılar’
‘Kelepçelediler ve ağız üstü yere yatırdılar’Darbe girişimi gecesi Korgeneral Mehmet Şanver ve Emekli Orgeneral Levent Taşan’ın çocuklarının İstanbul’daki düğününde bulunan eski Kayseri Garnizon ve 2’nci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanı tutuklu Hava Pilot Tümgeneral İsmail Yalçın hakim karşısına çıktı.
1.08.2017Gündem

Benzer Haber Etiketleri

HaberlerfetöSon dakikaİstanbulfenerbahçe orduevi

Fenerbahçe Orduevi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.