Feyzioğlu

Feyzioğlu

Son dakika feyzioğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan feyzioğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan feyzioğlu haber sayfamızda...

Feyzioğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 879 feyzioglu haberi bulunmuştur.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün acı günü!
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün acı günü!Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden 75 yaşındaki annesi Saliha Gül, Gaziantep'te toprağa verildi.
10.04.2021Siyaset
‘Vesayet odaklarına güç veriyorsunuz’
‘Vesayet odaklarına güç veriyorsunuz’Emekli 104 amiralin imzaladığı ve hükümetin “darbe iması” içerdiği gerekçesiyle sert tepki gösterdiği bildiriye yönelik tepki ve tartışmalar dün de sürdü.
6.04.2021Siyaset
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan amirallerin bildirisine tepki
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan amirallerin bildirisine tepkiTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, bazı emekli amirallerin açıklamasını, "Bildiri hem olumsuz çağrışımlara sebebiyet verdiği hem Türkiye için son derece önemli olan Montrö Antlaşması'nın içeride sorgulandığı algısını yarattığı için yanlış olmuştur." şeklinde değerlendirdi.
5.04.2021Gündem
Emre Sarıgedik'ten seçime giremez iddialarına yanıt
Emre Sarıgedik'ten seçime giremez iddialarına yanıtİzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı'nın genel kurulu öncesinde mevcut yönetimden gelen "Emre Sarıgedik, başkan adayı olarak seçime giremez" çıkışına Sarıgedik, hukuku hatırlatarak cevap verdi.
1.04.2021Futbol
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu nedir? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi oyuncuları...
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu nedir? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi oyuncuları...Naim Süleymanoğlu'nun hayatının anlatıldığı yerli film, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, sinema salonlarında ilgiyle izlenmişti ve artık televizyon ekranlarında da seyirci karşısına çıkıyor. Peki, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman ve nerede çekildi?
22.03.2021Cadde
AK Parti'li Kurtulmuş: Türkiye'nin daha güçlü ileriye yürümesi gerekir
AK Parti'li Kurtulmuş: Türkiye'nin daha güçlü ileriye yürümesi gerekirAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Yaşadığımız dönemde Türkiye'nin daha güçlü, daha düzenli şekilde ileriye doğru yürümesi gerekir" dedi.
16.03.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstiklal Marşı 84 milyonun ortak paydasıdır
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstiklal Marşı 84 milyonun ortak paydasıdırGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan İstiklal Marşı’nın Kabulünün 100. Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı'nda konuştu. Erdoğan, "Mehmet Akif'e 'mahalle kahvesi hatibi' diyerek tahkir edenler, zamanla unutulup giderken, milletimiz milli şairini baş tacı etmiş, vefatından sonra da onu daima hürmetle, minnetle hatırlamıştır." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "İstiklal Marşı, Türküyle, Kürdüyle, Çerkeziyle, Arabıyla, Alevisi, Sünnisi, Lazıyla 84 milyonun ortak değeri, ortak paydasıdır" dedi.
11.03.2021Siyaset
‘Eylem Planı somut çözümler getiriyor’
‘Eylem Planı somut çözümler getiriyor’Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İnsan Hakları Eylem Planı’nın Anayasa’da ve kanunlarda yazan temel hakların hayatta da uygulanmasını, uygulamada ihmali olanların da bu ihmalin sonuçlarını görmesini sağlayacağını söyledi.
7.03.2021Siyaset
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan İnsan Hakları Eylem Planı'na övgü
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan İnsan Hakları Eylem Planı'na övgüTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, sokaktaki insana, hane halkına dokunan İnsan Hakları Eylem Planı'nın 'Ciddi bir yol haritası' olduğunu belirterek yıldızları tarif eden değil, yıldızlara erişmeyi sağlayacak bir plan ve yol haritası olduğunu belirtti.
2.03.2021Haberler
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan İnsan Hakları Eylem Planı'na övgü: Ciddi bir yol haritası
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan İnsan Hakları Eylem Planı'na övgü: Ciddi bir yol haritasıTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, sokaktaki insana, hane halkına dokunan İnsan Hakları Eylem Planı'nın 'Ciddi bir yol haritası' olduğunu belirterek yıldızları tarif eden değil, yıldızlara erişmeyi sağlayacak bir plan ve yol haritası olduğunu belirtti.
2.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan madde madde açıkladı! Kamu ve özel sektörde izinli sayılacaklar
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan madde madde açıkladı! Kamu ve özel sektörde izinli sayılacaklarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Erdoğan, 'Hangi dine mensup olursa olsun, kamu ve özel sektör çalışanları ile öğrencilerin, kendi dini bayramlarında izinli sayılmalarını sağlıyoruz. Katalog suçlarının kapsamını daraltıyoruz. Tutuklamanın istisna olduğuna dair ilkenin altını çiziyoruz' dedi.
2.03.2021Siyaset
YÖK’ten hukuk fakültelerine ‘kalite’ ayarı
YÖK’ten hukuk fakültelerine ‘kalite’ ayarıYÖK, hukuk fakültelerine girişte aranan başarı sıralaması şartını 2022’de uygulamaya koymak üzere 125 binden 100 bine yükseltti. Düzenlemeyi hukukçular olumlu bulurken eğitimciler öğretmenlik programlarına getirilen barajın da yükseltilmesini istiyor. Ayrıca başka programlar için de baraj talep ediliyor
17.02.2021Eğitim
Son dakika! AYM Başkanı'ndan flaş açıklama
Son dakika! AYM Başkanı'ndan flaş açıklamaAnayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Anayasa Mahkemesi yeni üyesi İrfan Fidan’ın yemin törenine katılarak konuşma yaptı.
9.02.2021Gündem
Dijital kredide faiz sıfıra indi!
Dijital kredide faiz sıfıra indi!ParamKredi ve Türkiye Barolar Birliği işbirliğiyle Türkiye’nin ilk dijital kredisi olarak hayata geçirilen UYAP Destek Kredisi’nde yeni yılda faizler sıfıra çekilirken, dosya masrafı da alınmıyor. Ocak ayında geçerli olacak kampanya ile UYAP harç ve masraf ödemelerinde kullanılacak finansmanda, bir ay vadede faizsiz kredi imkânı BaroKart ile avukatların hizmetine sunuluyor.
12.01.2021Ekonomi
Eski bakan Atilla Sav son yolculuğuna uğurlandı
Eski bakan Atilla Sav son yolculuğuna uğurlandıAnkara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski bakan Ömer Atila Sav (89), son yolculuğuna uğurlandı.
17.12.2020Siyaset
Türk siyasi tarihinde herkes değişti! Bu muhtar değişmedi
Türk siyasi tarihinde herkes değişti! Bu muhtar değişmediAdana’nın Kozan ilçesinde 300 haneli Özbaşı Mahallesi'nin 70 yaşındaki muhtarı Mehmet Avcı, 1977 yılından bu yana 9 kez seçilerek ilçenin en uzun süre görev yapan muhtarı unvanını taşıyor.
15.12.2020Gündem
Bakan Gül , Feyzioğlu ile görüştü
Bakan Gül , Feyzioğlu ile görüştüAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, insan hakları eylem planı çalışmaları kapsamında Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ile görüştü.
8.12.2020Siyaset
TBB, İzmirli avukatları yalnız bırakmadı
TBB, İzmirli avukatları yalnız bırakmadıİzmir’deki deprem felaketi sonrasında Türkiye Barolar Birliği (TBB), kentte depremden zarar görmüş avukatlara 2 milyon 930 bin liralık destekte bulunup konteyner ofisler hazırladı.
24.11.2020Ege
50m2, Fatma ve Mücadele Çıkmazı'ndan ilk görüntüler
50m2, Fatma ve Mücadele Çıkmazı'ndan ilk görüntülerMerakla beklenen Fatma, 50m2 ve Mücadele Çıkmazı içeriklerinin yanı sıra İlk kez açıklanan 9 Kere Leyla ve Azizler filmlerinden de ilk görüntüler yayınlandı...
20.10.2020Kültür Sanat
Türkiye Barolar Birliği İstanbul'da ikinci baro kurulması için yetki verdi
Türkiye Barolar Birliği İstanbul'da ikinci baro kurulması için yetki verdiTürkiye Barolar Birliği, İstanbul'da ikinci baro kurulması için başvuru yapan 4 kişilik kurucular kurulunu, kuruluş işlemlerini yerine getirmek üzere görevlendirdi.
25.09.2020Gündem
Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman evlendi
Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman evlendiAnkara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ayça Dursun ile dünyaevine girdi.
19.09.2020Gündem
Son dakika! Bakan Gül'den İnsan Hakları Eylem Planı açıklaması
Son dakika! Bakan Gül'den İnsan Hakları Eylem Planı açıklamasıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, hazırlıkları süren yeni İnsan Hakları Eylem Planı'nın hak ve özgürlüklere ilişkin standartları yükseltmek için önemli bir yol haritası olduğunu söyledi.
3.09.2020Siyaset
Erdoğan’dan Doğu Akdeniz mesajı: Biz artık bu gölge oyunundan bıktık
Erdoğan’dan Doğu Akdeniz mesajı: Biz artık bu gölge oyunundan bıktıkCumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan’ı kastederek, “Kendine bile hayrı olmayan bir devleti, Türkiye gibi bölgesel ve küresel bir gücün önüne atıp yem etmeye çalışmak, komik kaçmaya başladı... Biz artık bu gölge oyunundan bıktık!” dedi.
2.09.2020Siyaset
TBB Başkanı Feyzioğlu, 2020-2021 Adli Yıl Açılış Töreni'nde konuştu
TBB Başkanı Feyzioğlu, 2020-2021 Adli Yıl Açılış Töreni'nde konuştuTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, ilk yargı paketiyle belli avukatlık hizmetleri kalemlerinde KDV'nin yüzde 18'den yüzde 8'e düşürüldüğünü hatırlatarak, önerilerinin, geri kalan hizmet kalemlerinde de KDV indiriminin gerçekleştirilmesi olduğunu bildirdi.
1.09.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Türkiye Barolar BirliğiMetin Feyzioğluadalet bakanıİzmirİnsan Hakları Eylem Planı

Feyzioğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.