Fuat Çimen

Fuat Çimen

Son dakika Fuat Çimen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fuat Çimen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fuat Çimen haber sayfamızda...

Fuat Çimen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 101 fuat çimen haberi bulunmuştur.
Beşiktaş'a yetenek avcısı! Yunan basını duyurdu, Jorge Jesus'un gözdesiydi
Beşiktaş'a yetenek avcısı! Yunan basını duyurdu, Jorge Jesus'un gözdesiydiValerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı. Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda mücadele edecek siyah-beyazlılar transfer çalışmalarını sürdürürken Yunan basını, Jorge Jesus'un gözdesinin sportif direktörlük için dev kulüple temasta olduğunu belirtti. İşte detaylar...
11.06.2022Beşiktaş
Avrupa kulüpleri Rıdvan Yılmaz'ın peşinde! Yönetimden özel madde
Avrupa kulüpleri Rıdvan Yılmaz'ın peşinde! Yönetimden özel maddeBeşiktaş'ta sezonun başarılı ismi Rıdvan Yılmaz için Avrupa kulüpleri sıraya girdi. Genç futbolcu ayrılığa sıcak bakarken yönetimin sözleşme için özel madde hamlesi geldi.
7.06.2022Beşiktaş
Ve Beşiktaş ilk transferini yaptı! 2+1 yıllık sözleşme, işte yıllık ücreti
Ve Beşiktaş ilk transferini yaptı! 2+1 yıllık sözleşme, işte yıllık ücretiTeknik direktör Valerien Ismael yönetiminde yeniden yapılanmaya giden Beşiktaş yeni sezonun ilk transferini yaptı. Her konuda anlaşma sağlanan yıldız futbolcu ile 1 yılı opsiyonlu, 3 yıllık sözleşme imzalanacak.
7.06.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta seçimi kaybeden Fuat Çimen, anlaştıkları sportif direktörü açıkladı
Beşiktaş'ta seçimi kaybeden Fuat Çimen, anlaştıkları sportif direktörü açıkladı30 Mayıs'taki seçimde Başkan Ahmet Nur Çebi'ye kaybeden Fuat Çimen seçim sürecinde 'anlaştık' dediği sportif direktörün Ben Manga olduğunu açıkladı.
2.06.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldıBeşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı
Beşiktaş'ta seçim sonucunu değerlendirdi: Boş verilecek hadise değil!
Beşiktaş'ta seçim sonucunu değerlendirdi: Boş verilecek hadise değil!Beşiktaş Kulübü'nde pazar günü yapılan seçimde Ahmet Nur Çebi rakibi Fuat Çimen'i geride bırakarak yeniden başkan seçildi. Milliyet Gazetesi'nden Levent Kalkan, seçim sonuçlarını analiz ederken, çarpıcı ifadeler kullandı.
31.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta ayrılığı duyurdu: Evini boşalttı! Tolga Ciğerci iddiasına cevap verdi
Beşiktaş'ta ayrılığı duyurdu: Evini boşalttı! Tolga Ciğerci iddiasına cevap verdiBeşiktaş'ın Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Ahmet Nur Çebi yeniden başkanlığa seçildi. Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ, Skorer TV'de siyah-beyazlı kulüpte yaşanan gelişmeleri aktardı.
30.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta ikinci Ahmet Nur Çebi dönemi
Beşiktaş'ta ikinci Ahmet Nur Çebi dönemiBeşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda mevcut başkan Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi. Çebi, 2 bin 777, Fuat Çimen de bin 190 oy aldı.
30.05.2022Haber Bülteni
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'ye erken uyarı
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'ye erken uyarıBeşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2777 oy alarak ikinci kez koltuğa oturdu. Çebi’nin rakibi Fuat Çimen de 1190 oya ulaştı. Aradaki 1587 oyluk farka rağmen sandıklardan 397 boş oyun çıkması, Başkan Çebi’ye bir uyarı olarak algılandı. 59 oy da geçersiz sayıldı.
30.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi! Büyük fark
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi! Büyük farkBeşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda oy sayımı tamamlandı. Siyah-beyazlılarda Fuat Çimen'le yarışan Ahmet Nur Çebi, yeniden başkan seçildi. Başkan adayı Fuat Çimen, resmi sonuçlar açıklanmadan Ahmet Nur Çebi'yi tebrik etti.
30.05.2022Futbol
Son dakika: Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi! Büyük fark
Son dakika: Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi! Büyük farkBeşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda mevcut başkan Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi. Çebi 2 bin 777, Fuat Çimen de bin 190 oy aldı. Seçme ve sicil kurulu başkanlığını Şahabettin Önkol, denetleme kurulu başkanlığını Gökhan Tiryaki ve disiplin kurulu başkanlığını ise Ahmet Akpınar kazandı.
30.05.2022Beşiktaş
Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi?
Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi?Beşiktaş Başkan Adayı Fuat Çimen, siyah-beyazlıların bir takım tesadüfler üzerine hareket edemeyeceğini ifade etti.
29.05.2022Haber Bülteni
Ahmet Nur Çebi: Verilecek her karara saygı duyuyoruz
Ahmet Nur Çebi: Verilecek her karara saygı duyuyoruzAhmet Nur Çebi, gerçekleştirilen seçimde çıkan karar ne olursa olsun kendisi ve yönetim kurulunun verilecek her karara saygı duyacağını söyledi.
29.05.2022Haber Bülteni
Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi?
Fuat Çimen: Bu kulüp tesadüflerle hareket edebilir mi? Beşiktaş Başkan Adayı Fuat Çimen, siyah-beyazlıların bir takım tesadüfler üzerine hareket edemeyeceğini ifade etti.
29.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş Kulübü başkanını seçiyor! Çebi ve Çimen konuştu
Beşiktaş Kulübü başkanını seçiyor! Çebi ve Çimen konuştuBeşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu başladı. Kongre divan başkanlığına Uluç Gürkan seçildi. Başkan Ahmet Nur Çebi, gerçekleştirilen seçimde çıkan karar ne olursa olsun kendisi ve yönetim kurulunun verilecek her karara saygı duyacağını söyledi.
29.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu başladı
Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu başladıBeşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurulu başladı. Kongre divan başkanlığına Uluç Gürkan seçildi.
29.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den sert çıkış! Mali ve idari açıdan ibra edildi
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den sert çıkış! Mali ve idari açıdan ibra edildiBeşiktaş Başkanı Çebi, görevleri döneminde yaşadıkları sıkıntıları anlattı, “Kendi tarzımla Beşiktaş’ın haklarını savundum. Eğer seneye o hakemlerden birileri yine burada olursa sizin istediğiniz yöntemleri sabahtan akşama kadar her gün uygulayacağım” dedi.
29.05.2022Beşiktaş
Son dakika: Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den olay yaratacak sözler: 'Ölmek üzereyim' dedi
Son dakika: Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den olay yaratacak sözler: 'Ölmek üzereyim' dediBeşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurulunda konuştu. Başkan Çebi, Sergen Yalçın, Valerien Ismael ve Önder Karaveli'yle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Ahmet Nur Çebi, tecrübeli çalıştırıcının takımdan ayrıldığı dönemde 'ölmek üzereyim' dediğini ifade etti. İşte son dakika haberinin detayları...
28.05.2022Beşiktaş
Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu listesini teslim etti
Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu listesini teslim ettiAhmet Nur Çebi, yönetim kurulu listesini teslim etti
26.05.2022Haber Bülteni
Fuat Çimen yönetim kurulu listesini teslim etti
Fuat Çimen yönetim kurulu listesini teslim ettiBeşiktaş'ta bu pazar yapılacak olan olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylarından Fuat Çimen, yönetim kurulu listesini Divan Kurulu'na teslim etti.
26.05.2022Haber Bülteni
Fuat Çimen yönetim kurulu listesini teslim etti
Fuat Çimen yönetim kurulu listesini teslim ettiBeşiktaş'ta bu pazar yapılacak olan olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylarından Fuat Çimen, yönetim kurulu listesini Divan Kurulu'na teslim etti.
26.05.2022Beşiktaş
Fuat Çimen: Bu seçimi alacağımıza eminiz
Fuat Çimen: Bu seçimi alacağımıza eminizBeşiktaş Kulübü'nün 29 Mayıs'ta yapılacak olağan seçimli genel kurulunda başkan adayı olan Fuat Çimen, "Biz Beşiktaş için son umuduz, köprüden önceki son çıkışız" dedi.
25.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'den istifa çağrısı!
Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'den istifa çağrısı!Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “TFF’deki tüm kurullara sesleniyorum, istifa edin. Bu bir fırsattır. Tüm kurullar taraflıdır. Tahkim, PFDK tüm kurullar istifa etmelidir. Tüm hakemler de değişmelidir” dedi.
19.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş'ta Fuat Çimen başkan adayı oldu!
Beşiktaş'ta Fuat Çimen başkan adayı oldu!Fuat Çimen, Beşiktaş Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı için başkan adaylığı başvurusunda bulundu.
18.05.2022Beşiktaş
Beşiktaş başkan adayı Fuat Çimen'den Çebi'ye teknik direktör eleştirisi
Beşiktaş başkan adayı Fuat Çimen'den Çebi'ye teknik direktör eleştirisiBeşiktaş'ta mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adayı olduğunu açıklayan Fuat Çimen, düzenlediği lansman ile ekibini tanıttı. Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen lansmanda açıklamalarda bulunan Çimen, Ahmet Nur Çebi'nin kongre öncesi teknik direktör getirmesinden rahatsız olduklarını söyledi.
26.03.2022Futbol

Benzer Haber Etiketleri

Fuat Çimen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.