Genel Başkanı

Genel Başkanı

Son dakika Genel Başkanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Genel Başkanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Genel Başkanı haber sayfamızda...

Genel Başkanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 153.039 genel başkanı haberi bulunmuştur.
‘Çiftçi üretmezse hepimiz aç kalırız’
‘Çiftçi üretmezse hepimiz aç kalırız’Edirne’de ayçiçek üreticileriyle bir araya gelen CHP lideri Kılıçdaroğlu, tarıma gereken desteğin verilmediğini belirterek, “Siz üretmediğiniz zaman hepimizin aç kalacağını da onlar biliyorlar. Sizi desteklemek en temel görevimiz” dedi.
10.08.2022Siyaset
Bakan Nebati: KKM uygulaması finansal istikrarın tesis edilmesinde etkin rol oynamıştır
Bakan Nebati: KKM uygulaması finansal istikrarın tesis edilmesinde etkin rol oynamıştırHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kur Korumalı Mevduat (KKM) uygulamasına ilişkin, "Finansal istikrarın sağlanması amacıyla devreye alınan KKM Uygulaması jeopolitik gelişmeler ve arz güvenliğine ilişkin yaşanan tüm sorunlara rağmen finansal istikrarın tesis edilmesinde etkin rol oynamıştır" dedi.
9.08.2022Ekonomi
AK Parti’li Aksal’dan, CHP’li Gürkan’a ‘Sayın Cumhurbaşkanım’ tepkisi
AK Parti’li Aksal’dan, CHP’li Gürkan’a ‘Sayın Cumhurbaşkanım’ tepkisiEdirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu "Sayın Cumhurbaşkanım" diyerek kürsüye çağırmasına AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fatma Aksal, “Sizin milletin iradesine saygınız işte bu kadar” dedi.
9.08.2022Siyaset
‘YSK’nın bilmediği bilgiyi nasıl elde etmiş?’
‘YSK’nın bilmediği bilgiyi nasıl elde etmiş?’AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde toplandı.
9.08.2022Siyaset
‘Provokatörlük yapıyor’
‘Provokatörlük yapıyor’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şırnak’ın Uludere ilçesine ziyaretini sert bir dille eleştirdi.
9.08.2022Siyaset
AK Parti Sözcüsü Çelik: Amaçlananın ne olduğunu biliyoruz, izin vermeyiz
AK Parti Sözcüsü Çelik: Amaçlananın ne olduğunu biliyoruz, izin vermeyizAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, YAŞ kararlarına yönelik eleştirilere, “Bunlar önceki kararları da eleştiriyor. Arzu ettikleri siyasete müdahale eden bir mekanizma. Birileri Yassıada zihniyetini diriltme çabasında” yanıtını verdi. Sözcü Çelik, cemevi saldırılarına ilişkin olarak, "Amaçlarının ne olduğunu biliyoruz, izin vermeyiz" açıklamasında bulundu. Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yüksek Seçim Kurulu’nun elinde olmayan seçmen bilgilerinin kendilerinde olduğuna yönelik açıklamalarına tepki gösterdi.
8.08.2022Siyaset
Aşura'da gözyaşı seli! İstanbul, Ağrı, Kars ve Iğdır’da Kerbela şehitleri böyle anıldı
Aşura'da gözyaşı seli! İstanbul, Ağrı, Kars ve Iğdır’da Kerbela şehitleri böyle anıldıHz. Muhammed'in torunu Hz. Hüseyin ve yakınlarının Kerbela'da şehit edilişinin 1383. yılında İstanbul, Ağrı, Kars ve Iğdır’da programlar düzenlendi.
9.08.2022Gündem
Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a yeni sezonda başarılar diledi
Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a yeni sezonda başarılar dilediKanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı programı “Neler Oluyor Hayatta” yeni sezona merhaba dedi. Programın ilk yayınında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a başarılar mesajı iletti.
8.08.2022Haberler
Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a yeni sezonda başarılar diledi
Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a yeni sezonda başarılar dilediKanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı programı “Neler Oluyor Hayatta” yeni sezona merhaba dedi. Programın ilk yayınında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakan Ural’a başarılar mesajı iletti.
8.08.2022Gündem
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Türkiye’de 'Roboski' diye bir yer yoktur
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Türkiye’de 'Roboski' diye bir yer yokturMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uludere ziyaretine çok sert tepki gösterdi. Bahçeli, "Roboski tanımlaması, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne kast etmek, taş koymak, pusu kurmak, ateş açmak, bölücülüğe hizmet etmektir." ifadelerini kullandı.
8.08.2022Siyaset
CHP, yurt dışı oylar için kamp yapacak
CHP, yurt dışı oylar için kamp yapacakCHP, yurt dışı oyları için İstanbul’da “Yurt dışı Örgütlenme Çalıştayı” düzenleyecek. 11-14 Ağustos tarihleri arasında yapılacak çalıştayın ikinci gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir konuşma yapacak.
8.08.2022Siyaset
Temel ihtiyaçlar lüks olmayacak
Temel ihtiyaçlar lüks olmayacakCHP’nin 90 bininci kadın üyesi Adalet Bayrakkaya’ya rozetini takan Kılıçdaroğlu’nun gündeminde ekonomi vardı. CHP lideri “Ekonomik krizi çözeceğiz. İnsanların en temel ihtiyaçlarına ulaşması lüks olmayacak” dedi.
8.08.2022Siyaset
‘Edremit’e bekliyoruz’
‘Edremit’e bekliyoruz’Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile 6’lı masanın genel başkanlarını ziyaret etti, 13-21 Ağustos günleri arasında düzenlenecek olan 5...
8.08.2022Ege
Adalet Bakanı Bozdağ'dan KPSS ile ilgili açıklama
Adalet Bakanı Bozdağ'dan KPSS ile ilgili açıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kamu Personeli Seçme Sınavı sorularının sızdırıldığı iddiaları üzerine iptal edilmesine ilişkin, “Herhangi bir muhalefet partisi genel başkanı veya siyasetçi veya kamuoyundan birinin ‘hükümet şunu da yapmalıydı’ diye söyleyebileceği bir şey yok. Hemen hepsi yapıldı” dedi.
7.08.2022Siyaset
Gezi aileleri ile doğum günü kutladı
Gezi aileleri ile doğum günü kutladı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Gezi Aileleri ile doğum günü vesilesiyle İstanbul’da buluştu.
7.08.2022Siyaset
‘Bir deliyi başımıza sardılar, uğraşıyoruz’
‘Bir deliyi başımıza sardılar, uğraşıyoruz’Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın, Suriye’de yapılacak evler için valiliklere yazı yollanarak il bütçelerinden kaynak aktarmalarının istendiğini iddia etti...
7.08.2022Siyaset
Bahçeli, Türkmeneli Partisi lideriyle görüştü: Türkmeneli’nden göç etmeyin
Bahçeli, Türkmeneli Partisi lideriyle görüştü: Türkmeneli’nden göç etmeyinMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Riyaz Sarıkahya ile görüştü. Irak’taki son siyasi gelişmelerin ele alındığı görüşmede Bahçeli, Türkmenlerin Türkmeneli’nden göç etmemeleri gerektiğini söyledi.
7.08.2022Siyaset
Erdoğan'dan KPSS çıkışı: Şaibe ortadan kalkacak!
Erdoğan'dan KPSS çıkışı: Şaibe ortadan kalkacak!ÖSYM'nin KPSS'deki şaibeleri ortadan kaldırarak yoluna devam edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akkuyu'ya gidip incelemelerde bulunacağını açıkladı. Putin ile Suriye’de yuvalanan terör örgütlerine karşı atılabilecek adımları mütalaa ettiklerini belirten Erdoğan, “Bu katil sürüleriyle mücadelemize birlikte gereken cevabı verme kararında da mutabık kaldık” dedi.
7.08.2022Siyaset
Sözcü Çelik’ten Yunanistan'ın provokasyonlarına tepki
Sözcü Çelik’ten Yunanistan'ın provokasyonlarına tepkiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yunanistan’ın ‘Abdülhamid Han’ sondaj gemisi üzerinden yaptığı provokasyona değinerek, “Batı’nın şımarık çocuğu Yunanistan hangi şımarıklığı yaparsa yapsın, kim ne derse desin Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk Deniz Kuvvetleri bu sondaj gemilerini koruyarak hak ve menfaatlerimizi koruma konusunda ne kadar haklı olduğumuzu gösterecek ve gösterdi, göstermeye devam edecek. Onun için hiç kimse Türkiye’nin vatan ve terörle mücadele konusundaki kararlılığını test etmesin. Sonu sadece hüsran olur” dedi.
6.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: Önce haddini bileceksin
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: Önce haddini bileceksinCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’de yapımı tamamlanan projelerin açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Mücadelemizi de sonuna kadar verdik, veriyoruz ve vereceğiz." dedi. 6'lı masaya tepki gösteren Erdoğan, "Her kafadan bir sesin çıktığı bu curcuna masasını, bir değil birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum." açıklamasında bulundu.
6.08.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Curcuna masasını bir değil, birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Curcuna masasını bir değil, birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’de yapımı tamamlanan projelerin açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Mücadelemizi de sonuna kadar verdik, veriyoruz ve vereceğiz." dedi. 6'lı masaya tepki gösteren Erdoğan, "Her kafadan bir sesin çıktığı bu curcuna masasını, bir değil birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum." açıklamasında bulundu.
6.08.2022Siyaset
MHP lideri Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Sarıkahya görüştü
MHP lideri Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Sarıkahya görüştüMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Riyaz Sarıkahya, görüşme gerçekleştirdi.
6.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya dönüşü KPSS açıklaması: Biz bunu gördük
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya dönüşü KPSS açıklaması: Biz bunu gördükCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya'nın Soçi kentindeki ziyareti dönüşü KPSS'nin iptali ve yaşanan süreçle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
6.08.2022Siyaset
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisi
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisiTürkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Osman Yardımcı, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'ne (ÖSYM) ilişkin “Kasaplar, Kasaplar Odası'nda büyük ve küçükbaş kesimi ile ilgili organize oluyor. ÖSYM'yi Kasaplar Odası'na bağlayalım, çünkü ÖSYM de Türk gençlerinin geleceğini katlediyor" sözlerine tepki gösterdi. Yardımcı, “Biz hayvanları katletmiyoruz. Katil de değiliz" dedi.
6.08.2022Haberler
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisi
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisiTürkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Osman Yardımcı, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'ne (ÖSYM) ilişkin “Kasaplar, Kasaplar Odası'nda büyük ve küçükbaş kesimi ile ilgili organize oluyor. ÖSYM'yi Kasaplar Odası'na bağlayalım, çünkü ÖSYM de Türk gençlerinin geleceğini katlediyor" sözlerine tepki gösterdi. Yardımcı, “Biz hayvanları katletmiyoruz. Katil de değiliz" dedi.
6.08.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Genel Başkanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.