Zafer Partisi

Zafer Partisi

Son dakika zafer partisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zafer partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zafer partisi haber sayfamızda...

Zafer Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.339 zafer partisi haberi bulunmuştur.
AK Parti Sözcüsü Çelik: Amaçlananın ne olduğunu biliyoruz, izin vermeyiz
AK Parti Sözcüsü Çelik: Amaçlananın ne olduğunu biliyoruz, izin vermeyizAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, YAŞ kararlarına yönelik eleştirilere, “Bunlar önceki kararları da eleştiriyor. Arzu ettikleri siyasete müdahale eden bir mekanizma. Birileri Yassıada zihniyetini diriltme çabasında” yanıtını verdi. Sözcü Çelik, cemevi saldırılarına ilişkin olarak, "Amaçlarının ne olduğunu biliyoruz, izin vermeyiz" açıklamasında bulundu. Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yüksek Seçim Kurulu’nun elinde olmayan seçmen bilgilerinin kendilerinde olduğuna yönelik açıklamalarına tepki gösterdi.
8.08.2022Siyaset
‘Bir deliyi başımıza sardılar, uğraşıyoruz’
‘Bir deliyi başımıza sardılar, uğraşıyoruz’Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın, Suriye’de yapılacak evler için valiliklere yazı yollanarak il bütçelerinden kaynak aktarmalarının istendiğini iddia etti...
7.08.2022Siyaset
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisi
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisiTürkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Osman Yardımcı, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'ne (ÖSYM) ilişkin “Kasaplar, Kasaplar Odası'nda büyük ve küçükbaş kesimi ile ilgili organize oluyor. ÖSYM'yi Kasaplar Odası'na bağlayalım, çünkü ÖSYM de Türk gençlerinin geleceğini katlediyor" sözlerine tepki gösterdi. Yardımcı, “Biz hayvanları katletmiyoruz. Katil de değiliz" dedi.
6.08.2022Haberler
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisi
Kasaplar Federasyonu'ndan Ümit Özdağ'a 'Katil değiliz' tepkisiTürkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Osman Yardımcı, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'ne (ÖSYM) ilişkin “Kasaplar, Kasaplar Odası'nda büyük ve küçükbaş kesimi ile ilgili organize oluyor. ÖSYM'yi Kasaplar Odası'na bağlayalım, çünkü ÖSYM de Türk gençlerinin geleceğini katlediyor" sözlerine tepki gösterdi. Yardımcı, “Biz hayvanları katletmiyoruz. Katil de değiliz" dedi.
6.08.2022Gündem
Ümit Özdağ, Kilis’te sınır hattına gitti
Ümit Özdağ, Kilis’te sınır hattına gittiZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, çeşitli ziyaretler kapsamında Kilis'e geldi. Öncüpınar Sınır Kapısı'na gitmek isteyen Özdağ ve beraberindekilere güvenlik gerekçesiyle izin verilmedi. Kısa süreli gerginliğin ardından Özdağ, emniyet müdürü ile sınır hattına giderek, inceleme yaptı.
28.07.2022Siyaset
Zafer Partisi’nde ‘Cemevi’ istifası
Zafer Partisi’nde ‘Cemevi’ istifasıZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın “Cemevlerine ibadethane statüsü vermeyeceğiz” açıklamasına tepki gösteren Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Türk, istifa ettiğini açıkladı.
21.07.2022Siyaset
Alevi Dernekleri’nden Ümit Özdağ’a tepki
Alevi Dernekleri’nden Ümit Özdağ’a tepkiZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Aydın’da bir cemevini ziyareti sırasında yaptığı “Cemevlerine ibadethane statüsü vermeyeceğiz. Bizim parti olarak böyle bir önergemiz olmadı, olmayacak. Selefi ve diğer tarikatlar da çıkıp aynı şeyi ister” açıklamasına, Alevi derneklerinden tepki geldi.
19.07.2022Siyaset
İçişleri'nden HDP kongresiyle ilgili açıklama
İçişleri'nden HDP kongresiyle ilgili açıklamaTerör operasyonlarındaki son durumu aktaran İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı, Haziran ayında 16 terör eyleminin engellendiğini söyledi. Çataklı, HDP Kongresinde pankart açma girişimiyle ilgili de, "Şu ana kadar 6 yakalama ve gözaltı var.15 şahsın yakalanmasına dönük çalışmalar devam ediyor." dedi.
4.07.2022Gündem
Millet İttifakı'nı eleştiren Muharrem İnce: 11 ay bile dayanamazsınız
Millet İttifakı'nı eleştiren Muharrem İnce: 11 ay bile dayanamazsınızİzmir'de basın mensuplarıyla bir araya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'nın bazı konularda anlaşamadığını belirtip, "Bir aday bulacaklar onu 6 parti başkanı yönetecekmiş. Libya tezkeresine İYİ Parti 'evet', CHP 'hayır' oyu verdi. Bu 6'lı masa adayını seçtirmiş olsaydı bu tezkereye Cumhurbaşkanı ne diyecekti? Siz daha bu konuda anlaşamamışsınız. Dağılırsınız siz, Erdoğan'ı yenseniz ne olacak? Türkiye'de koalisyonların ortalama süresi 11 aydır. Siz 11 ay bile dayanamazsınız" dedi.
29.06.2022Siyaset
Hatay Valiliği'nden Ümit Özdağ açıklaması
Hatay Valiliği'nden Ümit Özdağ açıklamasıHatay Valiliği, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın konvoyunun durdurulmasına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
27.06.2022Gündem
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı'dan Ümit Özdağ açıklaması
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı'dan Ümit Özdağ açıklamasıİçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Hatay girişinde konvoyu durdurulan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile ilgili açıklama yaptı. Çataklı, "İki gündür Hatay sınırına mayın döşeyeceğini söyleyerek kışkırtıcı bir yol izleyen, hayatı yalan ve provokasyondan ibaret birinin bu provokasyonuna, tahrikine izin verilmemiştir." dedi.
27.06.2022Gündem
Ümit Özdağ'ın Hatay'da konvoyu durduruldu, kente girişine izin verilmedi
Ümit Özdağ'ın Hatay'da konvoyu durduruldu, kente girişine izin verilmediZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, bir dizi toplantıya katılmak için gitmek istediği Hatay'a girişine izin verilmedi, konvoyu durduruldu. Valiliğin kentteki etkinlikleri 1 hafta süreyle iptal etmesiyle girişine izin verilmediği bildirilen Özdağ, "Hatay sınırına mayın döşeyeceğiz" açıklaması nedeniyle kente alınmadığını söyledi. Öte yandan Hatay Valiliğinin giriş engelini kaldırmasıyla kente giren Özdağ, partisinin il binasına gelerek basın açıklaması yaptı.
27.06.2022Gündem
Ümit Özdağ: Merkez biziz, herkes kendi konumunu buna göre belirlesin
Ümit Özdağ: Merkez biziz, herkes kendi konumunu buna göre belirlesinZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Zafer Partisi, Atatürk çizgisinde bir Türk milliyetçisi parti olarak siyasetinin tam merkezindedir. Merkez biziz, herkes kendi konumunu buna göre belirlesin" dedi.
25.06.2022Siyaset
Bakan Koca'dan Ümit Özdağ'a sert yanıt: Nezaketsizlik düzeltme olarak kabul edilemez!
Bakan Koca'dan Ümit Özdağ'a sert yanıt: Nezaketsizlik düzeltme olarak kabul edilemez!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ümit Özdağ'ın Reyhanlı Devlet Hastenesi'nde çalışan doktorlarla ilgili iddiasını düzeltmek için attığı tweet'e, "Konuyla ilgisi olmayan bir bakan arkadaşıma sataştınız. Nezaketsizlik, düzeltme olarak kabul edilemez!" yanıtını verdi.
7.06.2022Siyaset
Suriye'nin eski lideri Çiçekli'nin torunundan CNN TÜRK'te Türkiye'ye övgü: Dünyada böyle başka bir ülke yok
Suriye'nin eski lideri Çiçekli'nin torunundan CNN TÜRK'te Türkiye'ye övgü: Dünyada böyle başka bir ülke yokSuriye’nin eski liderlerinden Edip Çiçekli’nin torunu Yakzan Çiçekli, Türkiye için “Dünyada bu kadar mülteciye ev sahipliği yapabilecek başka bir ülke yok” dedi ve briket evler projesinin bölgede “daha iyi bir alternatif” sunduğunu söyledi. CNN Türk editörü Serdar Korucu’ya konuşan Çiçekli, muhalefetin sığınmacı karşıtı politikasını da eleştirdi, “Sessiz İstila” filmi içinse “Bu kısa filmdeki bilgilerin büyük kısmı yanlış. Mültecilere ateşe atılacak odun muamelesi yapıyorlar” ifadelerini kullandı.
3.06.2022Gündem
Maltepe'de EYT mitingi
Maltepe'de EYT mitingiEmeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Maltepe miting alanında toplandı. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, "Bizim tek meselemiz EYT'dir. Haklı mücadelemizde bizler herhangi bir siyasi partiye değil haklarımızın gasp edilmesine muhalifiz" dedi.
15.05.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı’ndan Özdağ’a suç duyurusu
İçişleri Bakanlığı’ndan Özdağ’a suç duyurusuİçişleri Bakanlığı, sığınmacılara yönelik açıklamaları nedeniyle Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu.
12.05.2022Siyaset
İçişleri Bakanlığı'ndan Ümit Özdağ'a suç duyurusu
İçişleri Bakanlığı'ndan Ümit Özdağ'a suç duyurusuİçişleri Bakanlığı, sığınmacılara yönelik açıklamaları nedeniyle Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu.
11.05.2022Siyaset
Devlet Bahçeli: Hiçbir sığınmacıyı, elinde hançerle bekleyen cellade teslim edemeyiz
Devlet Bahçeli: Hiçbir sığınmacıyı, elinde hançerle bekleyen cellade teslim edemeyizMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Siyasette sığınmacı polemiğiyle ilgili konuşan Bahçeli, 'Hiçbir sığınmacıyı, elinde hançerle bekleyen cellade teslim edemeyiz. Böylesi bir vahşete ortak olamayız.' dedi.
10.05.2022Siyaset
Ümit Özdağ: Türk milletine hizmet benim için onurdur
Ümit Özdağ: Türk milletine hizmet benim için onurdurZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk milletine hizmet etmek benim için en büyük onurdur" dedi.
9.05.2022Siyaset
Bakanlık önünde magandalık yapmak alçak bir komplodur
Bakanlık önünde magandalık yapmak alçak bir komplodurMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik açıklama ve eylemlerine sert tepki gösterdi. Bahçeli, “Bakanlık önünde pespaye görüntüler eşliğinde magandalık yapanlar, anarşist yöntemlere müracaat edenler ateşle oynayan provokatörlerdir” dedi.
7.05.2022Siyaset
Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Yürütülen iftira kampanyaları açık provokasyondur
Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Yürütülen iftira kampanyaları açık provokasyondurAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Devlet kurumlarına, İçişleri Bakanımıza ve İçişleri Bakanlığımıza dönük kasıtlı gerilim politikaları ve yürütülen iftira kampanyaları açık provokasyondur." dedi.
6.05.2022Siyaset
Son dakika... Bahçeli'den Soylu'ya destek: Herkes sınırını ve yerini bilsin
Son dakika... Bahçeli'den Soylu'ya destek: Herkes sınırını ve yerini bilsinMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın saat 11.00'de İçişleri Bakanlığı'na gitmesiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da destek veren Bahçeli önemli mesajlar verdi.
6.05.2022Siyaset
Son dakika! İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı'dan sığınmacı açıklaması
Son dakika! İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı'dan sığınmacı açıklamasıSığınmacı tartışmalarıyla ilgili konuşan İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı, "Türkiye’de şu an toplam 5 milyon 500 bin 690 yabancı bulunmaktadır ve bunların tamamı sığınmacı değildir. Suriye iç savaşı sebebiyle ülkemize sığınmış 3 milyon 762 bin 686 geçici koruma altında Suriyeli bulunmaktadır." dedi.
6.05.2022Gündem
Ümit Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'na yürümesine izin verilmedi
Ümit Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'na yürümesine izin verilmediZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve partililerin, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) girişinden İçişleri Bakanlığı'na yürümesine polis izin vermeyince arbede çıktı; 1 kişi gözaltına alındı. Özdağ, açıklamasını TBMM önünde yaptı.
6.05.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Zafer Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.