Ham Petrol

Ham Petrol

Son dakika ham petrol haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ham petrol gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ham petrol haber sayfamızda...

Ham Petrol

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.043 ham petrol haberi bulunmuştur.
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları önceki hafta yaşanan artışın ardından geçen hafta daha da yukarı geldi.
17.04.2024 Uzmanpara
Petrol fiyatları geriledi
Petrol fiyatları geriledi İran'ın cumartesi günü geç saatlerde İsrail'e düzenlediği ve İsrail hükümetinin sınırlı hasara yol açtığını açıkladığı saldırının ardından piyasa katılımcılarının risk primlerini düşürmesiyle petrol fiyatları bu sabah düştü.
15.04.2024 Uzmanpara
Merkez Bankası'ndan enflasyon için bilgilendirme mektubu
Merkez Bankası'ndan enflasyon için bilgilendirme mektubu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, enflasyon için Hükümet'e bilgilendirici açık mektubunu yayımladı. Merkez Bankası'ndan yapılan açıklamada, "Asgari ücretin yılda bir kez güncellenmesi enflasyon tahminleri açısında kritik önem taşıyor. " denildi.
5.04.2024 Ekonomi
Limanlarda rekor! Bakan Uraloğlu açıkladı: Yüzde 17.9 arttı
Limanlarda rekor! Bakan Uraloğlu açıkladı: Yüzde 17.9 arttı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2024 yılının ilk çeyreğinde yaşanan ekonomik iyileşmenin ticari hayata yansımaya başladığını belirterek, 2024 yılı ilk çeyreğinde limanlarda elleçlenen yük miktarının bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 7,2 artarak 134 milyon 327 bin 597 tona yükseldiğini bildirdi. Uraloğlu, limanlarda elleçlenen konteyner miktarının ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 17,9 gibi rekor bir oranda artarak 3 milyon 350 bin 817 TEU’ya ulaştığını açıkladı.
3.04.2024 Ekonomi
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları önceki hafta yaşanan hızlı artışın ardından, geçen hafta piyasa beklentileri civarında bir düşüş gösterdi.
3.04.2024 Uzmanpara
ABD ulusal acil durum stokları için petrol aldı
ABD ulusal acil durum stokları için petrol aldı ABD tükenen stoklarını yenilemeye çalışırken ülkenin acil durum stokları için 2,8 milyon varil ham petrol satın aldı.
29.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste iki hafta yaşanan düşüşün ardından bu yılın en yüksek haftalık artışını yaşadı.
27.03.2024 Uzmanpara
Petrol fiyatlarında son durum ne?
Petrol fiyatlarında son durum ne? Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın her iki ülkenin de enerji altyapılarına yönelmesi petrol fiyatlarını yükseltti.
25.03.2024 Uzmanpara
Petrol fiyatları bugün ne kadar?
Petrol fiyatları bugün ne kadar? Petrol fiyatları, Federal Açık Piyasa Komitesi'nden (FOMC) çıkan kararın ve ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın açıklamalarının Fed'in faiz oranlarını ilk tahminlerden daha uzun süre yüksek tutabileceği yorumlarına yol açmasıyla dün yaşanan düşüşün ardından, bu sabah toparlanmaya çalışıyor.
21.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları geriledi
API petrol stokları geriledi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları beklentilerin aksine üst üste ikinci haftasında da düşüş gösterdi.
20.03.2024 Uzmanpara
Rusya ekonomisi gücünü koruyor: Batı'nın yaptırımları neden işe yaramadı?
Rusya ekonomisi gücünü koruyor: Batı'nın yaptırımları neden işe yaramadı? Rus ekonomisinin dayanıklılığı, 1999'dan bu yana Rusya'yı Devlet Başkanı ya da Başbakan olarak aralıksız yöneten Başkan Vladimir Putin için önümüzdeki seçimlerde şüphesiz en önemli avantajı.
16.03.2024 Dünya
TPAO Karaisalı’da 10 sondaj kuyusu açarak petrol arayacak
TPAO Karaisalı’da 10 sondaj kuyusu açarak petrol arayacak Adana'nın Karaisalı ilçesi sınırları içinde 10 sondaj kuyusu açılarak petrol aranacak.
14.03.2024 Ekonomi
Benzin fiyatına ‘Rusya’ ayarı
Benzin fiyatına ‘Rusya’ ayarı Rusya, altı ay boyunca diğer ülkelere benzin ihraç etmeyecek. Bu durumun uluslararası piyasalarda benzin fiyatını yükseltmesi bekleniyor. Türkiye’nin de fiyat artışlarından etkilenme ihtimali bulunuyor.
14.03.2024 Ekonomi
API petrol stoklarında 5 haftalık artış sonlandı
API petrol stoklarında 5 haftalık artış sonlandı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste beş hafta süren artışını geçen hafta sonlandırdı ve beklentilerin aksine düşüş gösterdi.
13.03.2024 Uzmanpara
Aramco, LNG projeleri için şirketlerle görüşüyor
Aramco, LNG projeleri için şirketlerle görüşüyor Saudi Aramco, ABD'deki sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) projeleri için şirketlerle görüşüyor.
11.03.2024 Uzmanpara
Bakan Uraloğlu açıkladı! Limanlarda elleçlenen yük miktarında rekor
Bakan Uraloğlu açıkladı! Limanlarda elleçlenen yük miktarında rekor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, ekonomik anlamda yaşanan iyileşmenin ticari hayattaki yansımalarının görülmeye başladığını söyleyerek, “Ülkemiz ekonomisinde yaşanan olumlu gelişmeler kendini deniz ticaretinde de gösteriyor. Sadece şubat ayında limanlarımıza gelerek elleçlenen yük miktarı önceki yılın aynı ayına göre yüzde 15,4 artarak 43 milyon 853 bin 985 tona, konteyner miktarı ise yüzde 38,9 gibi rekor oranda artarak 1 milyon 167 bin 210 TEU’ya yükseldi” dedi.
7.03.2024 Ekonomi
API petrol stokları 5 haftadır artıyor
API petrol stokları 5 haftadır artıyor Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları yukarı hareketini üst üste beşinci haftada da devam ettirdi. Ancak artış piyasa beklentisinin altında kaldı.
6.03.2024 Uzmanpara
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldi Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste dördüncü haftasında da artış gösterdi.
28.02.2024 Uzmanpara
Gece yarısı fiyatlar değişti: Akaryakıtta çifte indirim!
Gece yarısı fiyatlar değişti: Akaryakıtta çifte indirim! Akaryakıtta EPDK'nın geçtiğimiz gün duyurduğu indirim pompaya yansıdı. Bu gece itibarıyla benzin 76 kuruş, motorin ise 1 lira 10 kuruş ucuzladı. İstanbul'da benzinin litresi 40 lira 46 kuruşa, Ankara'da ise 41 lira 16 kuruşa düştü. Motorin ise İstanbul'da 42 lira 4 kuruşa, Ankara'da ise 42 lira 8 kuruşa indi.
22.02.2024 Ekonomi
'Faiz indirimi altın ve petrolü yükseltir'
'Faiz indirimi altın ve petrolü yükseltir' Goldman Sachs tarafından yapılan açıklamada ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz indirimine gitmesinin altın, bakır, ham petrol ve petrol ürünlerinin fiyatlarını yükselteceği belirtildi.
21.02.2024 Uzmanpara
EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirim
EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirim Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) benzin ve motorin fiyatlarında indirime ilişkin önemli bir açıklama geldi.
20.02.2024 Haberler
Benzin ve motorine indirim geliyor
Benzin ve motorine indirim geliyor Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, marj oranında yapılacak güncelleme sonucunda benzin ve motorinde 1 ila 1 buçuk TL düzeyinde bir indirim olacağını söyledi.
20.02.2024 Uzmanpara
Son dakika: EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirim
Son dakika: EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirim Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) benzin ve motorin fiyatlarında indirime ilişkin önemli bir açıklama geldi.
20.02.2024 Ekonomi
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttı Amerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentilerinin çok üzerinde bir artış gösterdi.
14.02.2024 Uzmanpara
Pakistan seçimleri neden önemli?
Pakistan seçimleri neden önemli? Pakistan'da siyasi karışıklık, ekonomik kriz ve artan güvenlik endişeleri eşliğinde 8 Şubat'ta genel seçimler yapılıyor.
8.02.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Ham Petrol ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.