Hamza Bin Ladin

Hamza Bin Ladin

Son dakika Hamza Bin Ladin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hamza Bin Ladin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hamza Bin Ladin haber sayfamızda...

Hamza Bin Ladin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 59 hamza bin ladin haberi bulunmuştur.
ABD 'Terörizm 2019 Ülkeler Raporu'nu açıkladı! Dikkat çeken detay...
ABD 'Terörizm 2019 Ülkeler Raporu'nu açıkladı! Dikkat çeken detay...ABD 'Terörizm 2019 Ülkeler Raporu'nu açıkladı. Son 2 raporda verilmeyen "Türkiye'nin YPG'yi PKK'nın uzantısı olarak gördüğü" ibaresine bu kez yer verilmesi dikkati çekti.
24.06.2020Dünya
Tek tanıdığı isim oydu!
Tek tanıdığı isim oydu!ABD basınında yer alan haberde, ABD Başkanı Trump’ın, CIA’in terör listesinde yer alan isimlerden özellikle Hamza Bin Ladin’i seçtiğini, çünkü bir tek onu tanıdığını yazdı. Hamza Bin Ladin, geçtiğimiz yıl ABD’nin düzenlediği bir operasyonda öldürülmüştü.
18.02.2020Dünya
Bu kez kesin!
Bu kez kesin!Daha önce öldürüldüğüne ilişkin pek çok haber yayınlanan, ancak her defasında doğrulanamayan DAEŞ lideri Bağdadi’nin öldüğü açıklandı. Bu kez açıklamayı bizzat ABD Başkanı Trump yaparken, Türkiye de, operasyondan haberdar olduğunu bildirdi
28.10.2019Dünya
Son dakika... Ve Trump açıkladı: Bağdadi öldürüldü!
Son dakika... Ve Trump açıkladı: Bağdadi öldürüldü!ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'da yaptığı basın toplantısında DEAŞ lideri el-Bağdadi'nin İdlib'de düzenlenen operasyonda öldürüldüğünü açıkladı. Trump, Bağdadi'nin intihar yeleğini patlatarak, korku ve panik içinde öldüğünü açıkladı. Trump, Türkiye'ye de operasyona destek olduğu için teşekkür etti ve "Türkiye hava sahasını kullanmamıza izin verdi" ifadesini kullandı. ABD Başkanı Trump, "Türkiye nereye gittiğimizi biliyordu, hiç sorun olmadı, çok yardımcı oldular, harikaydı” değerlendirmesini yaptı.
27.10.2019Dünya
Son dakika... Trump doğruladı! Bin Ladin'in oğlu öldürüldü
Son dakika... Trump doğruladı! Bin Ladin'in oğlu öldürüldüABD Başkanı, Amerikan özel kuvvetlerinin Afganistan ve Pakistan arasındaki bölgede yaptığı operasyonla Hamza bin Ladin'in öldürüldüğünü açıkladı.
14.09.2019Dünya
Bin Ladin’in oğlu ‘öldürüldü’
Bin Ladin’in oğlu ‘öldürüldü’Husiler, Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyona yönelik saldırılarla çok sert yanıt verdi. Askeri geçit töreni ve emniyet merkezine yapılan saldırılarda en az 51 ölü var.
2.08.2019Dünya
Bomba iddia: Hamza bin Ladin öldü
Bomba iddia: Hamza bin Ladin öldüABD istihbaratının, Usame bin Ladin'in oğlu Hamza bin Ladin'in öldüğü yönünde bir bilgiye sahip olduğu bildirildi. Amerikan medyasına yansıyan haberlerde, ABD'nin Hamza bin Ladin'in ölümünde dahlinin olduğu aktarıldı.
1.08.2019Dünya
Usame Bin Ladin’in  oğlu da terör listesinde
Usame Bin Ladin’in oğlu da terör listesindeABD’nin geçen martta, bulunduğu yer hakkında ipucu verebilecek kişilere 1 milyon dolar ödül teklif ettiği; 11 Eylül 2001’de 3 bin kişinin yaşamını yitirdiği New York’taki İkiz Kulelere saldırıdan sorumlu tutulan Usame Bin Ladin’in oğlu Hamza Bin Ladin, “DAEŞ ve El Kaide Bağlantılı Gerçek Kişiler” listesine eklendi.
2.05.2019 Dünya
Son dakika: Başına 1 milyon dolar ödül konmuştu! Vatandaşlıktan çıkardılar
Son dakika: Başına 1 milyon dolar ödül konmuştu! Vatandaşlıktan çıkardılarSuudi Arabistan, El Kaide terör örgütü lideri Usame bin Ladin'in oğlu Hamza bin Ladin'i vatandaşlıktan çıkardığını duyurdu.
1.03.2019Dünya
Son dakika... ABD'den flaş açıklama: Başına 1 milyon dolar ödül kondu
Son dakika... ABD'den flaş açıklama: Başına 1 milyon dolar ödül konduABD yönetimi, El Kaide'nin eski lideri Usame Bin Ladin'in oğlu Hamza bin Ladin'in başına 1 milyon dolar ödül koydu.
1.03.2019Dünya
En tehlikeli evlilik!
En tehlikeli evlilik!El Kaide’nin lideri Usame bin Ladin’in oğlu Hamza’nın, 11 Eylül saldırılarının “ana beyni” olarak bilinen Muhammed Atta’nın kızıyla evlendiği öne sürüldü.
6.08.2018Dünya
Şok iddia: "Usame Bin Ladin’in oğulları İran’daydı"
Şok iddia: "Usame Bin Ladin’in oğulları İran’daydı"Suudi Arabistan'ın El Arabiya kanalının özel haberine göre, El Kaide terör örgütünün öldürülen lideri Usame Bin Ladin’in oğulları, 2009’a kadar İran’daydı.
7.01.2018Dünya
Şok iddia: "Usame Bin Ladin’in oğulları İran’daydı"
Şok iddia: "Usame Bin Ladin’in oğulları İran’daydı"Suudi Arabistan'ın El Arabiya kanalının özel haberine göre, El Kaide terör örgütünün öldürülen lideri Usame Bin Ladin’in oğulları, 2009’a kadar İran’daydı.
7.01.2018Dünya
Usame Bin Ladin’in yeni görüntüleri yayınlandı
Usame Bin Ladin’in yeni görüntüleri yayınlandıABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) yeni görüntüler yayımlayarak, 6 yıl önce öldürülen El Kaide lideri Usame Bin Ladin’in Pakistan’ın Abbottabad kentindeki Kaçak hayatından kesitler sergiledi.CIA, Bin Ladin’in günlüğü de dahil tüm belgeleri resmi sitesinde kamuoyuyla paylaştı. El Kaide liderinin Pakistan'daki evine düzenlenen baskında, ele geçirilen 470 bin belge arasında Bin Ladin'e ait bir günlük ve 180 bin adet yazılı belge olduğu açıklandı. Aralarında konuşma pratikleri, El Kaide tarafından çeşitli amaçlarla alınmış ses kayıtları ve resimlerden oluşan 79 bin sesli ve görsel kayıt bulunduğu ifade edildi.Evde bulunan görüntülerde, Bin Ladin’in çocukları ve torunlarının inek, tavuk ve tavşanların yaşadığı bahçede oynadığı görülüyor. Çocukların silahla su dolu balonlara ateş etme videoları da yayınlanan görüntüler arasında.Babasına veliaht olması beklenen Hamza Bin Ladin’in yetişkin hali de ilk kez görülüyor.
11.09.2019Haberler
Usame Bin Ladin’in yeni görüntüleri yayımlandı
Usame Bin Ladin’in yeni görüntüleri yayımlandıUsame Bin Ladin’in yeni yayımlanan görüntülerinde, eski El Kaide liderinin çocuklarının silahlarla ateş ettiği görülüyor. Görüntülere göre, ‘dünyanın en çok aranan adamı’ inek, tavuk ve tavşanların yer aldığı bahçeli bir evde ailece yaşıyordu.
2.11.2017Dünya
Usame Bin Ladin’in yeni görüntüleri yayımlandı
Usame Bin Ladin’in yeni görüntüleri yayımlandıUsame Bin Ladin’in yeni yayımlanan görüntülerinde, eski El Kaide liderinin çocuklarının silahlarla ateş ettiği görülüyor. Görüntülere göre, ‘dünyanın en çok aranan adamı’ inek, tavuk ve tavşanların yer aldığı bahçeli bir evde ailece yaşıyordu.
2.11.2017Dünya
Usame Bin Ladin'in belgeleri kamuyla paylaşıldı
Usame Bin Ladin'in belgeleri kamuyla paylaşıldıCIA  2011'de Bin Ladin'in Pakistan'daki evine düzenlenen baskında ele geçirilen  dosyalardan 470 binini kamuyla paylaştı. Dosyalarda Bin Ladin'e ait bir günlük  ve 180 bin adet belge olduğu ifade edilirken aralarında konuşma pratikleri, El  Kaide tarafından çeşitli amaçlarla alınmış ses kayıtları ve resimlerden oluşan 79  bin sesli ve görsel dosya bulunuyor.
1.11.2017Dünya
Bin Ladin’in oğlu terör listesinde
Bin Ladin’in oğlu terör listesindeABD Dışişleri Bakanlığı, Usame bin Ladin’in oğlu Hamza bin Ladin’i küresel teröristler listesine dahil etti.
6.01.2017Dünya
ABD, Bin Ladin'in oğlu Hamza'yı 'küresel terör listesine' aldı
ABD, Bin Ladin'in oğlu Hamza'yı 'küresel terör listesine' aldıUsame Bin Ladin'in en sevdiği oğlu, El Kaide'ye katıldığı 2015'ten bu yana Batı başkentlerine saldırı çağrısı yapıyor. Hamza Bin Ladin, artık herhangi bir ABD şirketi ile iş yapamayacak ve ABD'de mülk alamayacak.
6.01.2017Dünya
Usame bin Ladin’in oğlu terör listesine girdi
Usame bin Ladin’in oğlu terör listesine girdiABD Dışişleri Bakanlığı, Usame bin Ladin’in oğlu  Hamza bin Ladin’i küresel teröristler listesine dahil etti.
5.01.2017Dünya
Bin Ladin’in oğlu  ABD’yi tehdit etti
Bin Ladin’in oğlu ABD’yi tehdit etti11 Eylül saldırısını gerçekleştiren terör örgütü El Kaide’nin 2011’de öldürülen lideri Usame bin Ladin’in oğlu, ABD’yi tehdit ederek intikam alınacağını söyledi.
10.07.2016Dünya
Bin Ladin’in oğlundan ‘Batı’yı vurun’ çağrısı
Bin Ladin’in oğlundan ‘Batı’yı vurun’ çağrısıEl Kaide’nin kurucusu Usame bin Ladin’in oğlu Hamza bin Ladin, Batılı ülkelere yönelik saldırı çağrısı yaptı. 20’li yaşlarda olduğu tahmin edilen Bin Ladin’in El Kaide yönetimi tarafından ‘yeni lider’ olarak tanıtılmak istendiği iddia edildi.
15.08.2015Dünya
Hamza kaçmayı başardı
Hamza kaçmayı başardıPakistan'da ABD operasyonuyla öldürülen El Kaide lideri Usame Bin Ladin'in ardından bu kez yeni bir isim tartışma konusu oldu
11.05.2011Dünya
Emri 16'lık Ladin mi verdi?
Emri 16'lık Ladin mi verdi?El Kaide Lideri Usame bin Ladin’in en küçük oğlu 16 yaşındaki Hamza bin Ladin, 2 gün önce internetten yandaşlarına mesaj yollayarak, "Terörü hızlandırın" dedi.
10.07.2008Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Usame bin Ladinhamza bin ladinabdel kaidecia

Hamza Bin Ladin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.