Harem

Harem

Son dakika harem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan harem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan harem haber sayfamızda...

Harem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.448 harem haberi bulunmuştur.
‘Göç dalgasına tahammül yok’
‘Göç dalgasına tahammül yok’BM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada Afganistan ve Suriye’deki gelişmelere değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Suriye krizinde insanlık onurunu kurtaran bir ülke olarak, artık yeni göç dalgalarını karşılamaya ne imkanımız ne de tahammülümüz vardır” dedi
22.09.2021Siyaset
Son dakika: BM 76. Genel Kurulu! Erdoğan'dan dünyaya önemli mesajlar
Son dakika: BM 76. Genel Kurulu! Erdoğan'dan dünyaya önemli mesajlarSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca insanın hayatını kaybettiği, 10 milyonlarca insanın Kovid-19 virüsünün pençesinde kıvrandığı bir dönemde, aşı milliyetçiliğinin farklı yöntemlerle halen sürdürülüyor olmasının, insanlık adına yüz kızartıcı olduğunu ifade etti. "Yerli aşımız TURKOVAC'ı yakın zamanda milletimizle birlikte tüm insanlığın istifadesine sunacağımızı ifade etmek istiyorum." diyen Erdoğan, Dünya Sağlık Örgütünün güçlendirilmesi ve salgınlara karşı sözleşme hazırlanması girişimlerini desteklediklerini vurguladı. "Doğu Akdeniz'de en uzun kıyıya sahip Türkiye'yi bölgede yok sayan anlayıştan vazgeçilmesi şarttır." diyen Erdoğan, KKTC ile ilgili olarak, "BM'nin eşit olarak kabul ettiği Ada'daki iki halktan birinin lideri sizlere hitap edebilirken, diğer liderin bu platformda sesini duyuramaması adil değildir." açıklamasında bulundu.
21.09.2021Siyaset
Mehmet Ali Erbil kaç yaşında, kimdir? Mehmet Ali Erbil evlilikleri hayatı ve kariyeri...
Mehmet Ali Erbil kaç yaşında, kimdir? Mehmet Ali Erbil evlilikleri hayatı ve kariyeri...Mehmet Ali Erbil kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Evinin banyosunda düştükten sonra eski hastalığı nükseden ve uzun süre hastanede tedavi altında kalan ünlü oyuncu ve şovmen yeniden sağlığına kavuştu. Şarkılar Bizi Söyler 18 Eylül programına konuk olacak olan Mehmet Ali Erbil hayatı kariyeri, evlilikleri ve hastalığı hakkında merak edilen tüm detaylar...
18.09.2021Cadde
Kureyş Suresi Oku: Kureyş Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Diyanet Meali
Kureyş Suresi Oku: Kureyş Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Diyanet MealiKureyş Suresi’nin ismi Hz. Muhammed’in de bağlı olduğu kabileden gelmektedir. Bu kabilenin Mekke’nin en güçlü Arap kabilesi olduğu ve özellikle Fil Vakası’nda Kabe’yi korudukları bilinmektedir.
15.09.2021Sureler
Fanatik Yahudiler Mescid-i Aksa'yı bastı!
Fanatik Yahudiler Mescid-i Aksa'yı bastı!İsrail polisinin eşlik ettiği onlarca fanatik Yahudi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'nın avlusuna girdi.
5.09.2021Dünya
Bisiklete yer açın
Bisiklete yer açınPandeminin gözdesi bisiklete yönelen ilgiyi kalıcı hale getirmenin faydaları saymakla bitmiyor. Bisikleti aktif bir şekilde kullananlar, henüz öğrenenler ve bisikletli kuryeler anlatıyor
5.09.2021Pazar
Ferhan Şensoy kimdir, kaç yaşındaydı ve neden öldü? Hastalığı neydi?
Ferhan Şensoy kimdir, kaç yaşındaydı ve neden öldü? Hastalığı neydi?Usta sanatçı Ferhan Şensoy hayatını kaybetti. Efsane tiyatrocunun bu acı haberi sonrası sevenleri yasa boğulurken peş peşe "Usta sanatçı Ferhan Şensoy öldü mü? Ferhan Şensoy kimdir, kaç yaşında ve neden öldü?" soruları gelmeye başladı.
31.08.2021Cadde
Marmara’yı yeraltı arıtma kurtaracak
Marmara’yı yeraltı arıtma kurtaracakArıtma tesisleri yeraltına iniyor. Harem Otogarı’nın altı arıtma tesisi olacak. İSKİ Genel Müdürü Mermutlu: İstanbul’da arıtma için arsa yok.
30.08.2021Gündem
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.09.2021Oyun
FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni, görevlendirilen avukatı kabul etmedi
FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni, görevlendirilen avukatı kabul etmediMilli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) operasyonu ile yurt dışında yakalandıktan sonra tutuklanan, FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen'in yargılanmasına başlandı. Mahkemede Ceza Muhakemesi Kanunu (CMK) gereği zorunlu müdafi olarak görevlendirilen avukatı kabul etmeyen Gülen, ailesi tarafından bir avukat tutulacağını ve daha sonra savunma yapmak istediğini söyledi.
24.08.2021Gündem
Mabeyn Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Mabeynci Kime Denir?
Mabeyn Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Mabeynci Kime Denir?Mabeyin kelimesi birçok farklı anlamı ile beraber Türkçede yer alan sözcüklerden biridir. Peki, mabeyn ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Mabeynci kime denir tüm detayları ile derledik.
17.08.2021Sözlük
18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Harem ile devam ediyor
18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Harem ile devam ediyorÜlkemizde yaşanan hazin orman yangınları sebebiyle açılışı ertelenen, Türkiye’nin ilk ve tek bale festivali 18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 11-13 Ağustos 2021 Çarşamba ve Cuma akşamları “Harem” balesi ile devam ediyor
10.08.2021Kültür Sanat
Okan Bayülgen ile Selin Atasoy aynı sahnede
Okan Bayülgen ile Selin Atasoy aynı sahnedeŞovmen Okan Bayülgen uzun yıllardır birlikte olduğu Selin Atasoy’la aynı sahnede buluşuyor. Atasoy, Bayülgen imzalı 'Harem Kabare' adlı tiyatro oyununun kadrosuna katıldı.
10.08.2021Cadde
Yeni sezona yeni kadro...
Yeni sezona yeni kadro...Okan Bayülgen, yazdığı, yönettiği ve oynadığı ‘Harem Kabare’nin provası için Trump Sahne’de yeni kadrosu ile buluştu.
10.08.2021Cadde
Ataşehir'de otomobil durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptı
Ataşehir'de otomobil durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptıİstanbul Ataşehir D-100 Karayolu'nda bir otomobil, durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptı. Kazada otomobil sürücüsü araçta sıkışırken, otobüste bulunan bir yolcu hafif şekilde yaralandı.
8.08.2021Haberler
Son dakika... Ataşehir'de otomobil durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptı
Son dakika... Ataşehir'de otomobil durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptıİstanbul Ataşehir D-100 Karayolu'nda bir otomobil, durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptı. Kazada otomobil sürücüsü araçta sıkışırken, otobüste bulunan bir yolcu hafif şekilde yaralandı.
8.08.2021Gündem
18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başlıyor
18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başlıyorÜlkemizde yaşanan hazin orman yangınları sebebiyle açılışı ertelenen 18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 9 Ağustos 2021 Pazartesi akşamı başlıyor. - “18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali” küresel salgın sebebiyle iki yıl aradan sonra sanatseverlerin karşısına zengin bir program ve büyüleyici performanslar ile çıkarak gerçek bir sanat şöleni yaşatacak. Ülkemizin ilk ve tek bale festivali olan Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin 18’incisi bu yıl Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 9-17 Ağustos 2021 tarihlerinde düzenlenecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan minibüsçülerle konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan minibüsçülerle konuştuİstanbul'da 750 minibüs ve 250 taksi dolmuşun, taksiye dönüştürülmesi nedeniyle Atatürk Havalimanı'na gelen esnaf temsilcileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşerek teşekkür etti.
31.07.2021Siyaset
Bütün bilinmeyenleriyle Yıldız Sarayı anlatılıyor
Bütün bilinmeyenleriyle Yıldız Sarayı anlatılıyorYıldız Teknik Üniversitesi bünyesindeki Sultan II. Abdülhamid Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin hazırladığı “Yıldız Sarayı” kitabı  Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemine tanıklık eden sarayı tarih, sanat tarihi, güzel sanatlar, mimarlık tarihi açısından irdeliyor.
28.07.2021Kültür Sanat
Balenin adımları Bodrum’da
Balenin adımları Bodrum’da18. Uluslararası Bodrum Bale Festivali küresel salgın sebebiyle iki yıl aradan sonra sanatseverlerin karşısına çıkacak.
25.07.2021Kültür Sanat
On binlerce kişi Mescid-i Aksa'da bayram namazı kıldı
On binlerce kişi Mescid-i Aksa'da bayram namazı kıldıİsrail işgali altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'da on binlerce Müslüman bayram namazını eda etti.
20.07.2021Dünya
İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırı
İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı'nda oturan Filistinli gençlere müdahale etti.
18.07.2021Dünya
İstanbul'da havalimanları ve otogarlarda bayram hareketliliği yaşanıyor
İstanbul'da havalimanları ve otogarlarda bayram hareketliliği yaşanıyorKurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşlar, İstanbul'daki otogarlar ve havalimanlarında yoğunluk oluşturdu.
18.07.2021Ekonomi
Son dakika: Dışişleri'nden İsrail'e sert tepki
Son dakika: Dışişleri'nden İsrail'e sert tepkiDışişleri'nin açıklamasında, "İsrail güvenlik güçlerinin aralarında çocuk ve kadınların da bulunduğu bazı Filistinlileri insan onurunu rencide eden görüntüler eşliğinde gözaltına almasını kınıyoruz" denildi.
18.07.2021Dünya
Üsküdar'da akülü arabayla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı
Üsküdar'da akülü arabayla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandıÜsküdar'da akülü arabasıyla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı. O sırada kafede oturan sağlık çalışanı yaralıya ilk müdahaleyi yaptı.
14.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

israilmescid-i aksakazaerdoğanson dakika haberler

Harem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.