Hayalet

Hayalet

Son dakika hayalet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hayalet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hayalet haber sayfamızda...

Hayalet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.666 hayalet haberi bulunmuştur.
30 ilde düğmeye basıldı! 'Hayalet araç' operasyonunda 82 gözaltı
30 ilde düğmeye basıldı! 'Hayalet araç' operasyonunda 82 gözaltıAnkara'da gerçekte olmayan 103 aracı, noterde çalışan örgüt üyeleri aracılığıyla tescil ettirip, yurt dışından gelmiş gibi göstererek satışını yapan ve olmayan bu araçları evrak üzerinden rehin gösterip 15 bankadan 45 milyon TL çekerek hesaplarına aktaran suç örgütü operasyonla çökertildi. Ankara merkezli 30 ilde 130 şüpheliye yönelik operasyonda 82 kişi gözaltına alındı.
5.08.2021Haberler
30 ilde düğmeye basıldı! 'Hayalet araç' operasyonunda 82 gözaltı
30 ilde düğmeye basıldı! 'Hayalet araç' operasyonunda 82 gözaltıAnkara'da gerçekte olmayan 103 aracı, noterde çalışan örgüt üyeleri aracılığıyla tescil ettirip, yurt dışından gelmiş gibi göstererek satışını yapan ve olmayan bu araçları evrak üzerinden rehin gösterip 15 bankadan 45 milyon TL çekerek hesaplarına aktaran suç örgütü operasyonla çökertildi. Ankara merkezli 30 ilde 130 şüpheliye yönelik operasyonda 82 kişi gözaltına alındı.
5.08.2021Gündem
Kuzey Kore'den Birleşik Krallık'a tepki! ''Siz Brexit'e odaklanın''
Kuzey Kore'den Birleşik Krallık'a tepki! ''Siz Brexit'e odaklanın''Kuzey Kore, Asya-Pasifik bölgesinde kalıcı olarak iki savaş gemisini konuşlandıracağını açıklayan Birleşik Krallık'a (BK) tepki gösterdi.
4.08.2021Dünya
Soğuk Espriler: Güldüren En İyi ve En Komik Espriler Milliyet Çocuk'ta!
Soğuk Espriler: Güldüren En İyi ve En Komik Espriler Milliyet Çocuk'ta!Kışın soğuklarda donduran, yazın sıcaklarda ferahlatan esprilerle karşındayız. Üstelik bu espiriler en komik, en güldürücü ve en soğukları…
4.08.2021Eğlence
Bilim Kurgu Filmleri 2021: En İyi ve En Güzel Bilim Kurgu Film Önerileri
Bilim Kurgu Filmleri 2021: En İyi ve En Güzel Bilim Kurgu Film ÖnerileriZaman yolculuğu, uzay, farklı gezegen veya uzak ve yakın gelecek ile ilgili konuları ele alan bilim kurgu filmlerinin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilim kurgu filmlerinin görselleri de giderek daha kaliteli olmaya başladı. Dünya üzerinde belki de bilim kurgu alanında binlerce film bulunuyor. Birbirinden farklı konuları ile dünya listelerine adını yazdıran bu filmler günümüzde de izlenmeye devam ediyor. En iyi ve en güzel bilim kurgu film önerileri için “Bilim Kurgu Filmleri 2021” içeriğimize detaylı göz atabilirsiniz.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.08.2021Oyun
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?Eğlenceli zeka bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Brain Test Türkiye’de en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Zorlayıcı bölümleri ile hem zeka geliştiren oyun aynı zamanda eğlendiriyor. Ekranda verilen soru ne nesnelere göre cevapları bulmak gerekiyor. Şaşırtıcı cevapları bulunan oyunda seviye atladıkça Brain Test cevapları da bir o kadar zor olmaya başlıyor. Oyunun 200’den fazla seviyesi bulunuyor. Brain test nasıl oynanır? “Brain Test Cevapları Nelerdir?” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.08.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Bölümler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm bölümler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.08.2021Oyun
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SA  Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük, Uçak, Kıyafet Hilesi ve Tüm Şifreleri
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SA Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük, Uçak, Kıyafet Hilesi ve Tüm ŞifreleriDünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2021" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
3.08.2021Oyun
Katilin sığınağını sonunda bulmayı başarmıştık
Katilin sığınağını sonunda bulmayı başarmıştıkSiz ona zarar vereceksiniz, biliyorum...
Sedat’ın bahçesine biri gizlice para bırakmış
Sedat’ın bahçesine biri gizlice para bırakmışDavid Snyder evinde ölü bulunmuştu...
31.07.2021Kültür Sanat
Son dakika Galatasaray haberi - Galatasaray'ın kanayan yarası! 40 milyon TL'lik hayalet...
Son dakika Galatasaray haberi - Galatasaray'ın kanayan yarası! 40 milyon TL'lik hayalet...Son 2 sezondaki performansıyla büyük hayal kırıklığı yaratan yıldız oyuncu Galatasaray'da baş ağrıtmaya devam ediyor. Gelecek sezon için kadroda düşünülmeyen ve yüksek maliyetiyle dikkat çeken sarı-kırmızılı futbolcu takımdan ayrılmak istemiyor.
28.07.2021Galatasaray
Tüpündeki oksijen bitinceye kadar 'hayalet ağ' temizledi
Tüpündeki oksijen bitinceye kadar 'hayalet ağ' temizlediAkdeniz Üniversitesi (AÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu, falez kayalıklarına gerçekleştirdiği dalışta, hayalet ağları temizledi. Başıboş balık ağlarının, bulunduğu yerde su altı yaşamını tükettiğini anlatan Prof. Dr. Gökoğlu, 27 metre derinlikte, tüpümdeki oksijen bitinceye kadar ağ temizledim dedi.
22.07.2021Haberler
Hayalet ağ dalışı
Hayalet ağ dalışıDenizde kalan balıkçı ağlarına ‘hayalet ağ’ deniyor ve bunlar canlılara büyük tehdit... Bakan Pakdemirli bu konuda farkındalık oluşturmak için Marmara’ya daldı
22.07.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli, Marmara Denizinde dalış yaparak hayalet ağ çıkardı
Bakan Pakdemirli, Marmara Denizinde dalış yaparak hayalet ağ çıkardıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, farkındalık oluşturmak için Marmara Denizi'nde dalış yaparak, balıkçıların avlanmak için attığı; ancak çeşitli nedenlerle denizde kalan 'hayalet ağlar'ı topladı.
21.07.2021Siyaset
İngilizlerden 'Hayalet' benzetmesi!
İngilizlerden 'Hayalet' benzetmesi!2020 Tokyo için artık geri sayıma geçilirken koronavirüs krizinin gölgesindeki oyunlar için farklı bir yorum göze çarptı. Daily Mail’den Oliver Holt, şehir ve organizasyon için ‘Hayalet’ benzetmesini yaptı
Son dakika haberi: Hayalet jetlerle gözdağı! ABD tarihinde ilk kez oluyor
Son dakika haberi: Hayalet jetlerle gözdağı! ABD tarihinde ilk kez oluyorSon dakika haberlere göre, yaptığı askeri yatırımlar ve küresel dominasyon girişimleriyle kaygı yaratan dünya devine karşı Washington yönetimi düğmeye bastı. CNN'e konuşan uzmanlar, bölgeye yapılmasına karar verilen sevkiyatın tarihte bir ilk olduğunu ve 'gerekli mesajın verileceğini' söylediler.
16.07.2021Dünya
Kentsel dönüşüm nedeniyle boşaltılan binanın dış kaplamalarını bile çaldılar
Kentsel dönüşüm nedeniyle boşaltılan binanın dış kaplamalarını bile çaldılarİstanbul Avcılar’da kentsel dönüşüm kapsamında boşaltılan binanın dış kaplamaları ile içindeki birçok malzeme çalındı. Binanın yıkımını üstlenen firmanın sahiplerinden Barış Yaşar, "Malzemeyi alabilmek için görevlendirdiğimiz bekçileri bile taşlıyorlar. Dışarıdan gelen bu kişiler akbaba gibi çöküp her malzemeyi alıp götürüyorlar" dedi.
15.07.2021Gündem
Sesiz sedasız işini bitirmiş ve sıvışmıştı yine
Sesiz sedasız işini bitirmiş ve sıvışmıştı yineDiğer ikisini ise Kasım getirmişti. Ön kapıdakilerin isimleri Halil Yakup, diğerinin ise Cemal Oymak’tı. İkisi de kırklı yaşlarda sağlam yapılı adamlara benziyorlardı. Yeni gelen korumaların isimleri ise İsmail Gülcüoğlu ile Taşkın Akyüz’dü. Bunlar ise kadrolu adamlara karşı daha genç, otuzlu  yaşlardaydılar.
15.07.2021Kültür Sanat
John McAfee intiharında yeni gelişme: Şüphe uyandırıyor!
John McAfee intiharında yeni gelişme: Şüphe uyandırıyor!Ünlü yazılımcı John McAfee, kısa bir süre önce intihar mektubuyla beraber intihar etmişti. Ancak yaşanan intihar sonrası eşi, Janice McAfee, "Bu not cebinde bulunduysa, notu cebine koyarken oluşacak kat izleri nerede?" diye soruyor.
14.07.2021Dünya
Son dakika... Gizli üste 'Savaş Tanrısı'! Uzmanlar 'oyunun kuralları değişecek' dedi
Son dakika... Gizli üste 'Savaş Tanrısı'! Uzmanlar 'oyunun kuralları değişecek' dediSon dakika haberlere göre, iki dünya devinin silahlanma savaşında yenir bir sayfa açılıyor. 9 bin kilometre menzilli yeni hayalet bombardıman uçağının üretildiğinden şüphelenilen ve radyoaktif bölgeye kurulan gizli üs uyduya yakalandı. Gizli üssün bu uçak dışında başka faaliyetler için de kullanıldığı bildirildi.
14.07.2021Dünya
Kendi yatağında sonsuz uykusuna yatmıştı
Kendi yatağında sonsuz uykusuna yatmıştı“Diğer maktulün üzerinde bir şey yoktu. Eşyalara, çekmecelere dokunmadık. Sadece izler ve silah aradık. Ama ne iz, ne de silah bulabildik. Parmak izleri ise incelenecek. Bu cinayetler de, diğer üç cinayetle aynı. Tek farkı kullanılan cinayet aletinde. Tabanca kullanmış katil.”
14.07.2021Kültür Sanat
Nadir Salifov'un öldürülmesyle ilgili 4 şüpheli adliyeye sevk edildi
Nadir Salifov'un öldürülmesyle ilgili 4 şüpheli adliyeye sevk edildiAzeri suç örgütü elebaşı Lotu Quli lakaplı Nadir Salifov'un Antalya'da bir otelde öldürülmesiyle ilgili düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi.
5.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

cevaplarıankaraseviyeantalya

Hayalet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.