Heather Nauert

Heather Nauert

Son dakika Heather Nauert haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Heather Nauert gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Heather Nauert haber sayfamızda...

Heather Nauert

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 271 heather nauert haberi bulunmuştur.
Son dakika... Biden'dan Filistin açıklaması!
Son dakika... Biden'dan Filistin açıklaması!Gelen son dakika haberine göre; ABD'de yeni göreve gelen Joe Biden yönetiminin, önceki Başkan Donald Trump döneminde askıya alınan Filistin'e yardımları yeniden başlatacağı ve iki devletli çözüm için çalışacağı bildirildi. Trump yönetiminde ABD, 2018 yılında yardımları durdurmuştu.
26.01.2021Dünya
ABD'li vekillerden Trump yönetimine 'Filistin'e destek' çağrısı
ABD'li vekillerden Trump yönetimine 'Filistin'e destek' çağrısıABD'li Temsilciler Meclisi üyeleri, yeni tip corona virüs (covid-19) salgını kapsamında Başkan Donald Trump yönetimine Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Ajansına (UNRWA) yapılan mali yardımların durdurulması kararını tekrar gözden geçirmesi çağrısında bulundu.
2.05.2020Dünya
ABD'nin yeni BM büyükelçisi görevine başladı
ABD'nin yeni BM büyükelçisi görevine başladıABD'nin yeni Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Kelly Craft, görevine başladı.
12.09.2019Dünya
ABD'nin yeni BM Daimi Temsilcisi belli oldu
ABD'nin yeni BM Daimi Temsilcisi belli olduABD Başkanı Donald Trump'ın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilciliği için aday gösterdiği Kelly Craft'ın (57) Senatodan onay aldığı bildirildi.
31.07.2019Dünya
Trump'ın BM Daimi Temsilcisi adayının ismi onay için Senato'da
Trump'ın BM Daimi Temsilcisi adayının ismi onay için Senato'daABD Başkanı Donald Trump'ın uzun süredir boş bulunan Birleşmiş Milletler (BM) daimi temsilciliğine getirmek istediği Kelly Knight Craft'ın ismi onay için Senato'ya gönderildi.
2.05.2019Dünya
ABD’nin BM Daimi Temsilcisi belli oldu
ABD’nin BM Daimi Temsilcisi belli olduABD Başkanı Donald Trump, ülkesinin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilciliği görevine halihazırda Kanada Büyükelçiliği görevini yürüten Kelly Knight Craft’ı aday gösterdiğini duyurdu.
24.02.2019Dünya
Trump onu seçti
Trump onu seçtiABD Başkanı Donald Trump, ülkesinin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilciliği görevine halihazırda Kanada Büyükelçiliği görevini yürüten Kelly Knight Craft'ı aday gösterdiğini duyurdu.
23.02.2019Dünya
Son dakika | Trump'ın aday gösterdiği Nauert'ten bomba karar! Çekildi...
Son dakika | Trump'ın aday gösterdiği Nauert'ten bomba karar! Çekildi...ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert'in, ABD'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilciliği adaylığından çekildiği belirtildi.
17.02.2019Dünya
UNRWA Filistinli mültecilere hizmete devam edecek
UNRWA Filistinli mültecilere hizmete devam edecekUNRWA, Lübnan ve Suriye direktörleri, kurumun Filistinli mültecilere yönelik hizmetlerine devam edeceğini belirtti.
31.01.2019Dünya
Foreign Policy: Trump'ın Suriye'de sersemleten geri dönüşü
Foreign Policy: Trump'ın Suriye'de sersemleten geri dönüşüÜnlü dergide yayımlanan makalede ABD'nin Suriye'den çekilme kararının Washington yönetimi içindeki ciddi bölünmeleri ortaya koyduğu, ABD'nin Suriye'de halihazırda zayıf olan elini ciddi biçimde güçsüzleştireceği değerlendirmesine yer verildi. Oklahoma Üniversitesi'nden Landis, "Trump, Bolton ve Pompeo'nun, sadece DEAŞ ile mücadele değil aynı zamanda İran'a karşı koymak için Washington'un askeri varlığını sürdürmesi gerektiği argümanlarına asla gerçekten ikna olmadı" diyor.
20.12.2018Dünya
ABD’nin Hamas tasarısına ‘ret!’
ABD’nin Hamas tasarısına ‘ret!’ABD’nin, Hamas’ın kınanmasını isteyen ve iki devletli çözümden bahsetmeyen karar tasarısı Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu’nda reddedildi...
8.12.2018Dünya
Son dakika... Trump adayını resmen açıkladı!
Son dakika... Trump adayını resmen açıkladı!ABD Başkanı, beklendiği gibi Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Heather Nauert'i BM temsilciliğine aday gösterdi.
7.12.2018Dünya
Son dakika: ABD'de bomba iddia! Trump kısa sürede onu açıklayacak...
Son dakika: ABD'de bomba iddia! Trump kısa sürede onu açıklayacak...ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert'in, Başkan Donald Trump tarafından "ABD'nin BM Daimi Temsilcisi" olarak aday gösterileceği iddia edildi.
7.12.2018Dünya
Dünya Trump'ın skandal Kudüs kararını kabul etmedi
Dünya Trump'ın skandal Kudüs kararını kabul etmediABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıdığı skandal kararın üzerinden tam bir yıl geçti ancak uluslararası toplum hâlâ bu adıma şiddetle karşı çıkıyor.
6.12.2018Dünya
ABD, İsviçre'deki Yemen görüşmelerinden ümitli
ABD, İsviçre'deki Yemen görüşmelerinden ümitliABD yönetimi, Yemen hükümeti ile Husilerin ülkedeki  iç savaşı durdurmak için masaya oturacağı İsviçre görüşmelerine atıfta bulunarak  taraflara "çatışmaları durdurma" çağrısı yaptı.
5.12.2018Dünya
Pompeo, Kosova Cumhurbaşkanı ile görüştü
Pompeo, Kosova Cumhurbaşkanı ile görüştüABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Kosova  Cumhurbaşkanı Haşim Taçi ile Washington'da bir araya geldi.
27.11.2018Dünya
ABD'den Rusya'ya gerilimi tırmandırma suçlaması
ABD'den Rusya'ya gerilimi tırmandırma suçlamasıABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Ukrayna Devlet  Başkanı Poroşenko ile telefonda görüşerek ABD'nin, Ukrayna'nın bağımsızlık ve toprak bütünlüğüne olan bağlılığını dile getirdi.
27.11.2018Dünya
‘Kaşıkçı’nın ses kaydını duymak istemedim’
‘Kaşıkçı’nın ses kaydını duymak istemedim’ABD Başkanı Donald Trump, gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürüldüğü sırada alınan ses kayıtlarını dinlemek istemediğini ve kayıtların çok vahşice olduğunu söyledi.
19.11.2018Dünya
‘Kerkük petrolü olumlu gelişme’
‘Kerkük petrolü olumlu gelişme’ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, Irak’ın Kerkük kentindeki petrol ihracatının tekrar başlamasının olumlu bir gelişme olduğunu bildirdi...
18.11.2018Dünya
Son dakika | Trump'tan bomba Cemal Kaşıkçı açıklaması: Salı günü elimde olacak...
Son dakika | Trump'tan bomba Cemal Kaşıkçı açıklaması: Salı günü elimde olacak...ABD Başkanı Trump, 'Cemal Kaşıkçı'yı kimin öldürdüğüne dair rapor salı günü elimde olacak' dedi.
18.11.2018Dünya
Son dakika | Trump'tan bomba Cemal Kaşıkçı açıklaması: Salı günü elimde olacak...
Son dakika | Trump'tan bomba Cemal Kaşıkçı açıklaması: Salı günü elimde olacak...ABD Başkanı Trump, 'Cemal Kaşıkçı'yı kimin öldürdüğüne dair rapor salı günü elimde olacak' dedi.
18.11.2018Dünya
Son dakika... ABD'den bir Kaşıkçı açıklaması daha
Son dakika... ABD'den bir Kaşıkçı açıklaması dahaABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert,  ABD'nin Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin nihai bir sonuca vardığı iddialarının  doğru olmadığını açıkladı.
17.11.2018Dünya
ABD'den Kerkük petrolü açıklaması
ABD'den Kerkük petrolü açıklamasıABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, "Kerkük petrol ihracatının yeniden başlaması, İran'ın petrol ihracatını azaltma çabalarımız için olumlu bir gelişmedir" dedi.
17.11.2018Dünya
ABD'den gözaltına alınan akademisyenlerle ilgili açıklama
ABD'den gözaltına alınan akademisyenlerle ilgili açıklamaTürkiye'deki ABD Büyükelçiliği'nin internet sitesinde, dün gözaltına alınan akademisyenlerle ilgili açıklama yayımlandı.
17.11.2018Dünya
Tatbikat krizi! Finlandiya Dışişleri, Rus büyükelçiyi çağırdı
Tatbikat krizi! Finlandiya Dışişleri, Rus büyükelçiyi çağırdıNATO’nun Soğuk Savaş sonrası en büyük tatbikatı olan Trident Juncture sırasında Rusya’nın GPS sistemlerinin sinyalini bozduğu iddiasıyla, Finlandiya Dışişleri Bakanlığı’nın Rus Büyükelçi Pavel Kuznetsov’u çağırdığı belirtildi.
17.11.2018Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Heather Nauert ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.