Hisarcıklıoğlu

Hisarcıklıoğlu

Son dakika hisarcıklıoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hisarcıklıoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hisarcıklıoğlu haber sayfamızda...

Hisarcıklıoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.741 hisarciklioglu haberi bulunmuştur.
Akıllı KOBİ Platformu Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi
Akıllı KOBİ Platformu Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, KOBİ'lerin artık dijitalleşmesi gerektiğini belirterek, "Akıllı KOBİ Platformu'nu KOBİ'lerin dijital dönüşümde karar almalarını hızlandırmak amacıyla faaliyete geçirdik." dedi.
17.09.2021Ekonomi
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon mesajı: Fahiş fiyat artışının önüne geçeceğiz
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon mesajı: Fahiş fiyat artışının önüne geçeceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir’de "2021 Unesco Ahi Evran Anma Yılı-Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması" programında konuştu. Enflasyon konusunda net konuşan Erdoğan, 'Enflasyonu da en kısa sürede kontrol altına alarak raflardaki, etiketlerdeki fahiş fiyat artışının önüne geçeceğiz.' dedi.
16.09.2021Siyaset
Türkiye'de yapılan kartlı harcamalar yükseldi
Türkiye'de yapılan kartlı harcamalar yükseldiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa'nın Harcamalar Araştırması'na göre 2021'in ocak-nisan dönemi itibarıyla kartlı harcamalar geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 41 arttı.
2.09.2021Uzmanpara
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan büyüme değerlendirmesi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan büyüme değerlendirmesiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bu yılın ikinci çeyreğinde elde edilen yüzde 21,7'lik büyüme rakamına ilişkin, "Sürdürülebilir büyüme ve yatırımların artması için desteklerin devam etmesi gerekiyor." ifadesini kullandı.
1.09.2021Ekonomi
Uyuşmazlıkları TOBB çözecek
Uyuşmazlıkları TOBB çözecekTürkiye Odalar ve Barsalar Birliği (TOBB), uyuşmazlıkların mahkeme ve arabuluculuk yoluyla çözümlenememesi halinde başvurulmak üzere 1991 yılında özerk bir yapıda açılan TOBB Tahkim Merkezi’nden sonra TOBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi’ni de açtığını duyurdu.
30.08.2021Ege
'İklim krizi gıda krizinin habercisi'
'İklim krizi gıda krizinin habercisi'İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz, son zamanlarda yaşanan yangınlarla gündeme gelen iklim kriziyle ilgili olarak, "İklim krizi gıda krizinin habercisi." ifadelerini kullandı.
13.08.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG Yönetim Kurulu üyelerini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
12.08.2021Siyaset
15.4 milyon TL yardım toplandı
15.4 milyon TL yardım toplandıYangınlardan etkilenen bölgelere destek için üyelerinin seferber olduğunu belirten TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Biz bir aileyiz, yalnız değilsiniz” dedi
10.08.2021Ege
Rifat Hisarcıklıoğlu: Bursa'ya teknoloji üssü kazandırıyoruz
Rifat Hisarcıklıoğlu: Bursa'ya teknoloji üssü kazandırıyoruzTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ile bir otomobilden fazlasını yapacaklarını belirterek, "Bunu yapmak için sıradan bir fabrikadan çok daha fazlasına ihtiyacımız var. Bu sebeple Bursa'ya bir fabrikadan fazlasını, sadece bir üretim üssü değil, teknoloji üssü inşa ediyoruz." ifadesini kullandı.
6.08.2021Ekonomi
ATO Başkanı Baran, Türkiye'nin Çinli şirketler için bölgesel merkez olabileceğini bildirdi
ATO Başkanı Baran, Türkiye'nin Çinli şirketler için bölgesel merkez olabileceğini bildirdiAnkara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Türkiye'nin Çinli global şirketler için ideal bir bölgesel merkez olma potansiyeline sahip olduğunu ifade etti.
6.08.2021Ekonomi
TOBB’dan 1.5 milyon  adet fidan bağışı
TOBB’dan 1.5 milyon adet fidan bağışıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yanan orman alanlarını eski haline kavuşturmak amacıyla birliğin 1.5 milyon üyesi adına 1.5 milyon fidan bağışında bulunduklarını bildirdi.
6.08.2021Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan fidan bağışı açıklaması
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan fidan bağışı açıklamasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yanan orman alanlarını eski haline kavuşturmak amacıyla Birliğin 1,5 milyon üyesi adına 1,5 milyon fidan bağışında bulunduklarını bildirdi.
5.08.2021Ekonomi
Yangının yaralarını sarma seferberliği
Yangının yaralarını sarma seferberliğiTürk iş dünyası son 3 günde Türkiye’nin farklı noktalarında çıkan 71 orman yangınının yaralarını sarabilmek için harekete geçti.
31.07.2021Ekonomi
TOBB'dan 5 milyon liralık destek
TOBB'dan 5 milyon liralık destekTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yanan ormanları eski haline kavuşturmak ve daha yeşil bir Türkiye için TOBB olarak 5 milyon lira destek verdiklerini duyurdu.
30.07.2021Uzmanpara
TOBB'dan yanan ormanları eski haline dönüştürmek için 5 milyon liralık destek
TOBB'dan yanan ormanları eski haline dönüştürmek için 5 milyon liralık destek Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yanan ormanları eski haline kavuşturmak ve daha yeşil bir Türkiye için TOBB olarak 5 milyon lira destek verdiklerini duyurdu.
30.07.2021Ekonomi
Hisarcıklıoğlu Tataristan Cumhurbaşkanı ile görüştü
Hisarcıklıoğlu Tataristan Cumhurbaşkanı ile görüştüTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin Rusya’daki yatırımlarının yüzde 30’unun Tataristan’da olduğunu belirterek Tataristan’ın, Rusya ile ikili ekonomik ilişkilerin gelişmesinde “köprü” olacağını ifade etti.
28.07.2021Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan bayram mesajı
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan bayram mesajıTOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kurban Bayramı'nın paylaşmayı, kardeşliği, dayanışmayı anlattığını bildirdi.
19.07.2021Ekonomi
Kadın gücü için ekonomik destek
Kadın gücü için ekonomik destekCoca-Cola Türkiye’nin desteği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Habitat Derneği’nin iş birliği ile hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi, kadınları desteklemeye devam ediyor. Proje ile kadınların gerekli bilgi ve becerilerle donanarak, toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları hedefleniyor. Kız Kardeşim Projesi kapsamında ikincisi hayata geçirilen “Hibe Programı” ile üretici, gıda ve yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınların desteklenmesi amaçlanıyor.
19.07.2021Ekonomi
Hisarcıklıoğlu'ndan asgari ücret desteği için teşekkür
Hisarcıklıoğlu'ndan asgari ücret desteği için teşekkürTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, iş dünyasının beklentileri arasında yer alan asgari ücret desteğine ilişkin düzenlemenin TBMM'de kabul edilmesi dolayısıyla teşekkür etti.
18.07.2021Ekonomi
İş dünyası tek ses
İş dünyası tek ses15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde iş dünyasından birlik ve beraberlik mesajları geldi. İş dünyası temsilcileri demokrasinin, ekonomi için şart olduğunu vurguladı.
15.07.2021Ekonomi
Yöresel ürünler HepsiTürkiye’den
Yöresel ürünler HepsiTürkiye’denHepsiburada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve 365 oda ve borsanın işbirliği ve destekleriyle HepsiTürkiye’den Yöresel Ürünler Programı başlatıldı. Program ile hem yerel üreticilerin desteklenmesi hem de bulunduğu bölge sınırlarında kalmış yüzlerce nitelikli yöresel ve coğrafi işaretli ürünlerin Türkiye’nin dört bir köşesindeki tüketicilere ulaştırması amaçlanıyor.
13.07.2021Ekonomi
Hisarcıklıoğlu’na  Alman Devlet Nişanı
Hisarcıklıoğlu’na Alman Devlet NişanıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Jürgen Schulz tarafından bu ülkenin “Devlet Nişanı” takdim edildi.
10.07.2021 Ekonomi
30 kadın girişimci hibe desteği kazandı
30 kadın girişimci hibe desteği kazandıKız Kardeşim Projesi kapsamında gıda sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınları desteklemek amacıyla ikinci kez hayata geçirilen Kız Kardeşim Hibe Programı’nda 30 girişimci kadın hibe desteği kazandı.
30.06.2021Ekonomi
Rusya ile ticaret hacmi hedefi 100 milyar dolar
Rusya ile ticaret hacmi hedefi 100 milyar dolarTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kovid-19 salgınına rağmen geçen yıl Türkiye ile Rusya arasındaki ticaret hacminin 22 milyar dolar seviyesinde gerçekleştiğini belirterek, “Asıl hedefimiz, Rusya ile ticaret hacminin 100 milyar dolara ulaştırılmasıdır” dedi.
25.06.2021Ekonomi
Rusya ile hedef 100 milyar dolarlık ticaret
Rusya ile hedef 100 milyar dolarlık ticaretTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen geçen yıl Türkiye ile Rusya arasındaki ticaret hacminin 22 milyar dolar seviyesinde gerçekleştiğini belirterek, "Asıl hedefimiz, Rusya ile ticaret hacminin 100 milyar dolara ulaştırılmasıdır." dedi.
24.06.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

TOBBekonomiTürkiyeRifat Hisarcıklıoğludestek

Hisarcıklıoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.