Hocalı

Hocalı

Son dakika Hocalı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hocalı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hocalı haber sayfamızda...

Hocalı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 395 hocali haberi bulunmuştur.
AFAD'dan ülke genelindeki yangınlara ilgili flaş açıklama
AFAD'dan ülke genelindeki yangınlara ilgili flaş açıklamaAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 farklı noktada meydana gelen yangınlara 960 personel, 1 uçak, 1 İHA, 19 helikopter, 201 arazöz, 30 iş makinası ve 30 su ikmal aracı ile müdahale edildiğini bildirdi.
30.07.2021Gündem
Erdoğan, Azerbaycan Meclisi’ne hitap etti: Barıştan herkes kazançlı çıkacak
Erdoğan, Azerbaycan Meclisi’ne hitap etti: Barıştan herkes kazançlı çıkacak“Bugün bütün imkânlarımızla Azerbaycan’ın yanındayız. Bütün dünya bilsin ki inşallah yarın da yanında yer alacağız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kafkaslar’daki barış ve huzurdan tüm bölge ülkeleri, dünya kazançlı çıkacak” ifadelerini kullandı.
17.06.2021Siyaset
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Azerbaycan Millî Meclisi'nde flaş açıklamalar
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Azerbaycan Millî Meclisi'nde flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Millî Meclisi'ne hitap etti. Erdoğan, 'Bugün de bütün imkanlarımızla Azerbaycan'ın yanındayız. Bütün dünya bilsin ki inşallah yarın da yanında yer alacağız' dedi.
16.06.2021Siyaset
Türk olmak şiiri - Ali Rıza Saygan
Türk olmak şiiri - Ali Rıza SayganTürk Tarihi, tüm insanlığın hatıra defteridir. Geçmiş ile gelecek arasındaki sarsılmaz bir köprüdür. Bugün ve yarın için bizlere bakış açısı kazandırır. Türk tarihinin birçok noktasında kanlı ve olumsuz olaylar yaşanmıştır. Türk halkı ise durum ne kadar kötü olursa olsun bir şekilde durumu tersine çevirebilmiştir. Türk olmak şiirinde de aslında kısa bir Türk tarihi özeti yapılmaktadır.
19.05.2021Şiirler
Hikmet Hacıyev: Türkiye ve İsrail arasında arabulucu olabiliriz
Hikmet Hacıyev: Türkiye ve İsrail arasında arabulucu olabilirizCNN TÜRK yayınına katılan Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanımlamasını değerlendirdi. Hacıvev Doğu Akdeniz gerilimiyle ilgili de önemli bir açıklamada bulundu. Hacıyev, Türkiye ve İsrail arasında arabulucu olabiliriz mesajı verdi.
26.04.2021Haberler
Son dakika... CNN TÜRK yayınında flaş Türkiye ve İsrail teklifi: Arabulucu olabiliriz
Son dakika... CNN TÜRK yayınında flaş Türkiye ve İsrail teklifi: Arabulucu olabilirizCNN TÜRK yayınına katılan Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanımlamasını değerlendirdi. Hacıvev Doğu Akdeniz gerilimiyle ilgili de önemli bir açıklamada bulundu. Hacıyev, Türkiye ve İsrail arasında arabulucu olabiliriz mesajı verdi.
26.04.2021Dünya
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den Biden'a tepki: Tarihi hata
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den Biden'a tepki: Tarihi hataSon dakika haberine göre: Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesini kınadı ve bunun "tarihi hata" olduğunu bildirdi.
24.04.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Ramazan Bayramı'ndan sonra ziyaret edeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Ramazan Bayramı'ndan sonra ziyaret edeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Konseyi Devlet Başkanları Zirvesi’nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Ramazan Bayramı'ndan sonra Şuşa'yı ziyaret edeceğini açıkladı. "Yük taşımacılığı anlaşmasını sonuçlandırmak için müzakereleri hızlandırmakta fayda görüyorum" diyen Erdoğan, "Artık konseyimizin uluslararası bir örgüt olarak adlandırmanın zamanı geldiğine inanıyorum." ifadelerine yer verdi.
31.03.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Ramazan Bayramı'ndan sonra ziyaret edeceğiz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Ramazan Bayramı'ndan sonra ziyaret edeceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Konseyi Devlet Başkanları Zirvesi’nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Ramazan Bayramı'ndan sonra Şuşa'yı ziyaret edeceğini açıkladı. "Yük taşımacılığı anlaşmasını sonuçlandırmak için müzakereleri hızlandırmakta fayda görüyorum" diyen Erdoğan, "Artık konseyimizin uluslararası bir örgüt olarak adlandırmanın zamanı geldiğine inanıyorum." ifadelerine yer verdi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...
31.03.2021Siyaset
Bakan Akar, '29. Yılında Hocalı Soykırımı' fotoğraf sergisinin açılışını yaptı
Bakan Akar, '29. Yılında Hocalı Soykırımı' fotoğraf sergisinin açılışını yaptıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesi ile 26 Şubat 1992'de 613 Azerbaycan vatandaşının Ermenilerce katledildiği Hocalı Soykırımı'nın 29. yılında katliamın kurbanlarını andı.
11.03.2021Siyaset
Hocalı katliamı lanetlendi
Hocalı katliamı lanetlendiAzerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı’da Ermenistan tarafından 26 Şubat 1992 tarihinde katledilenler, Karabağlar ve Bornova belediyelerinin düzenlediği törenlerle anıldı.
28.02.2021Ege
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyor
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Ermenistan'daki darbe girişimi ve Azerbaycan'ın 30 yıl sonra elde ettiği Karabağ zaferine ilişkin, CNN TÜRK’ten Fulya öztürk ve Sercan sever'e konuştu, önemli değerlendirmede bulundu. Ermenistan’daki son gelişmelerin Karadağ anlaşmasına olası etkilerine ilişkinse net mesaj verdi: Topraklarımızı kurtardık, sorun bitmiştir.
28.02.2021Dünya
Azerlotereya’da yeni bir dönem başlıyor
Azerlotereya’da yeni bir dönem başlıyorTürk-Azerbaycan ilişkileri ve yatırım ilişkilerinde yeni bir dönem başladı. Demirören Grubu, Azerbaycan Milli Piyangosu’nun yönetimini devraldı. Azerbaycan’da yapılan törende imzalar, Azerbaycan Ekonomi Bakanlığı ile Demirören Grubu arasında atıldı
28.02.2021Ekonomi
Demirören Holding, Azerlotereya yönetimini devraldı
Demirören Holding, Azerlotereya yönetimini devraldıBugün Azerbaycan'da önemli bir imza töreni gerçekleşti. Demirören Holding, Azerlotereya yönetimini devraldı. İmzalar Azerbaycan ekonomi Bakanlığı ile Demirören Grubu arasında atıldı.
27.02.2021Haberler
Demirören Holding, Azerlotereya yönetimini devraldı
Demirören Holding, Azerlotereya yönetimini devraldıTürk-Azerbaycan ilişkileri ve yatırım ilişkilerinde yeni bir dönem başladı. Azerbaycan'da önemli bir imza töreni gerçekleşti. İmzalar, Azerbaycan Ekonomi Bakanlığı ile Demirören Grubu arasında atıldı. Demirören Grubu, Azerbaycan Milli Piyangosu'nun yönetimini devraldı.
27.02.2021Ekonomi
Hocalı katliamı unutulmadı
Hocalı katliamı unutulmadıTürkiye, Ermenistan güçlerinin 29 yıl önce Hocalı’da gerçekleştirdiği katliamın yıldönümünde Azerbaycan’ın acısına ortak oldu.
27.02.2021Siyaset
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan "Hocalı Katliamı" için anma mesajı
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan "Hocalı Katliamı" için anma mesajıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Hocalı Katliamı'nı lanetleyerek, şahsı ve Kıbrıs Türk halkı adına kardeş Azerbaycan halkına başsağlığı diledi.
26.02.2021Dünya
Son Dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme açıklaması! Lokantalar...
Son Dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan normalleşme açıklaması! Lokantalar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Normalleşme nasıl olacak? sorusuna yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Sağlık Bakanımız bize sunum yapacak. Ne tedbirler alabiliriz? Lokantalar ile ilgili neler yapmamız gerekir, otellere varıncaya kadar bunların kararlarını Pazartesi günü Kabine'de alacağız' dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...
26.02.2021Siyaset
'Bu katliamın hesabını hukuk önünde soracağız'
'Bu katliamın hesabını hukuk önünde soracağız'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Hocalı katliamının hesabını hukuk önünde soracaklarını belirterek, "Hocalı katliamını kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum." ifadesini kullandı.
26.02.2021Haberler
'Bu katliamın hesabını hukuk önünde soracağız'
'Bu katliamın hesabını hukuk önünde soracağız'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Hocalı katliamının hesabını hukuk önünde soracaklarını belirterek, "Hocalı katliamını kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum." ifadesini kullandı.
26.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika normalleşme açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika normalleşme açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Normalleşme nasıl olacak? sorusuna yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Sağlık Bakanımız bize sunum yapacak. Ne tedbirler alabiliriz? Lokantalar ile ilgili neler yapmamız gerekir, otellere varıncaya kadar bunların kararlarını Pazartesi günü Kabine'de alacağız' dedi.
26.02.2021Haberler
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: Uluslararası bir operasyondu!
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: Uluslararası bir operasyondu!AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Rahmetli Abdülhamid Han'ı darbeyle devletin başından uzaklaştıran odaklar, hangi uluslararası odaklarsa ve onların yerli aparatları kimlerse, 28 Şubat sürecinde de rahmetli Erbakan'ı aynı odaklar ve işbirlikçiler devletin başından uzaklaştırmışlardır." dedi.
26.02.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a komşularından 67. yaş sürprizi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a komşularından 67. yaş sürpriziCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 67. yaş günü dolayısıyla vatandaşlar evinin önünde doğum günü sürprizi yaptı. Bugün 67 yaşında giren Erdoğan için pasta kesildi.
26.02.2021Siyaset
AK Parti'li Çelik'ten 'Hocalı' paylaşımı
AK Parti'li Çelik'ten 'Hocalı' paylaşımıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Hocalı katliamı nedeniyle yayımladığı mesajda, "Bu mazlumları asla unutmayacağız" dedi.
26.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hocalı Katliamı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hocalı Katliamı mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabağ'ın Hocalı kasabasında Ermeniler tarafından şehit edilenleri rahmetle andı.
26.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

azerbaycancumhurbaşkanırecep tayyip erdoğanhikmet hacıyevermenistan

Hocalı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.