Honduras

Honduras

Son dakika Honduras haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Honduras gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Honduras haber sayfamızda...

Honduras

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.054 honduras haberi bulunmuştur.
Futbolda olimpiyat kuraları öncesi torbalar belirlendi
Futbolda olimpiyat kuraları öncesi torbalar belirlendiFutbolda 2020 Tokyo Olimpiyatları grup kuraları öncesi katılacak takımların torbaları belli oldu.
Brezilya'da bir günde 3 bin 500'den fazla kişi öldü!
Brezilya'da bir günde 3 bin 500'den fazla kişi öldü!Latin Amerika ülkelerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüse bağlı can kayıpları artmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 3 bin 560, Meksika'da 401, Arjantin'de 383, Kolombiya'da 380, Peru'da 337, Şili'de 218, Ekvador'da 89, Bolivya'da 84, Guatemala'da 31, Honduras'ta 24, Paraguay'da 70 ve Uruguay'da 79 kişi yaşamını yitirdi.
16.04.2021Dünya
Ülke kabusu yaşıyor! 24 saatte 3 bin 800'den fazla kişi öldü
Ülke kabusu yaşıyor! 24 saatte 3 bin 800'den fazla kişi öldüSalgın nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 3 bin 808, Meksika'da 592, Arjantin'de 217, Kolombiya'da 326, Peru'da 259, Şili'de 35, Ekvador'da 53, Bolivya'da 27, Guatemala'da 37, Honduras'ta 57, Paraguay'da 89 ve Uruguay'da 52 kişi yaşamını yitirdi.
14.04.2021Dünya
Dünya ormanlarının sesleri çevrimiçi
Dünya ormanlarının sesleri çevrimiçiDünyanın dört bir yanındaki ormanların seslerinin kullanıcılar tarafından yüklenmesiyle oluşan ‘Orman Sesleri’ haritasındaki kayıtlar, müzisyenler tarafından da kullanılabilecek açık bir kaynak işlevi görecek...
Honduras lideri Hernandez'in kardeşine ABD'de ömür boyu hapis
Honduras lideri Hernandez'in kardeşine ABD'de ömür boyu hapisHonduras Devlet Başkanı Juan Orlando Hernandez'in kardeşi Antonio Hernandez, uyuşturucu kaçakçılığından suçlu bulunduğu New York'taki mahkemede ömür boyu hapis cezası aldı.
31.03.2021Dünya
Fenerbahçe'ye Dimitrios Pelkas müjdesi!
Fenerbahçe'ye Dimitrios Pelkas müjdesi!Yunanistan milli takım kampında sakatlanan Dimitrios Pelkas, sakatlığını atlattı ve Gürcistan maçında ilk 11 başlayacak duruma geldi.
30.03.2021Fenerbahçe
Son dakika - Fenerbahçe'ye Pelkas'tan kötü haber! Kadrodan çıkarıldı
Son dakika - Fenerbahçe'ye Pelkas'tan kötü haber! Kadrodan çıkarıldıFenerbahçe'de Nazım Sangare ve İrfan Can Kahveci'nin ardından Pelkas da sakatlandı. Antrenmanda kalçasından sakatlık geçiren Yunan yıldız, İspanya maçı kadrosundan çıkarıldı.
25.03.2021Fenerbahçe
Aşı çalışmalarına ülkeler arasında eşitsizlikler damgasını vurdu
Aşı çalışmalarına ülkeler arasında eşitsizlikler damgasını vurduÇin'in Vuhan kentinde patlak veren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı başlatılan aşı çalışmalarında, ülkeler arasında eşitsizlikler dikkati çekiyor.
11.03.2021Gündem
ABD: Honduras lideri Hernandez uyuşturucu kaçakçısı
ABD: Honduras lideri Hernandez uyuşturucu kaçakçısıABD Federal Savcılığı, Honduras Devlet Başkanı Juan Orlando Hernandez’in, bir uyuşturucu kaçakçısı ile ABD’ye sokulacak uyuşturucular konusunda toplantı yaptığını ve uyuşturucu ticaretinde aktif rol aldığını öne sürdü.
10.03.2021Dünya
Türkiye Muz Üretim Haritası: Muz Nerelerde Yetişir? İl İl En Çok Muz Yetiştirilen Bölgeler
Türkiye Muz Üretim Haritası: Muz Nerelerde Yetişir? İl İl En Çok Muz Yetiştirilen BölgelerÜlkemizde yetiştirilen ve insan sağlığına pek çok faydası bulunan meyveler bulunmaktadır. Muz bu meyvelerden bir tanesidir. İklim şartlarına göre ülkemizde belirli yerlerde yetiştiriciliği yapılmaktadır. Peki Muz nerelerde yetişir? İl il en çok muz yetiştirilen bölgeleri sizlere detaylıca açıkladık.
18.09.2020Haritalar
Kuzey Amerika Haritası (Fiziki & Siyasi): Kuzey Amerika Kıtasında Olan Ülkeler, Akarsular, Göller Nelerdir?
Kuzey Amerika Haritası (Fiziki & Siyasi): Kuzey Amerika Kıtasında Olan Ülkeler, Akarsular, Göller Nelerdir?Kuzey Amerika, kuzey yarım kürede bulunan bir kıtadır. Kuzey Amerika’nın kuzeyinde Arktik Okyanusu, doğusunda Atlas Okyanusu, güneyinde Karayip Denizi ve kuzeybatısı ise Büyük Okyanus ile çevrili olan kıtadır. Kuzey kıtasının alanı 24.230.000 km²’dır. 2001 yılında yapılan nüfus sayımı ile 454.225.000'dir. Asya ve Afrika Kıtasından sonra üçüncü büyük kıtadır ve nüfus olarak da Asya Kıtası, Afrika Kıtası ve Avrupa Kıtasından sonra en kalabalık dördüncü kıta olmaktadır. İşte, Kuzey Amerika kıtası hakkında bilinmesi gerekenler.
14.09.2020Haritalar
TBMM Başkanı Şentop, 'Hocalı Katliamı'nın 29. Yıl Dönümü Fotoğraf ve Resim Sergisi' açılışında konuştu
TBMM Başkanı Şentop, 'Hocalı Katliamı'nın 29. Yıl Dönümü Fotoğraf ve Resim Sergisi' açılışında konuştuTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hocalı Katliamı'na ilişkin, "Bu vahşeti meşrulaştırmaya çalışan eli kanlı katiller, hukuk ve tarih önünde hesap verene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." dedi.
25.02.2021Siyaset
Meksika'da  24 saatte bin 701 kişi daha hayatını kaybetti!
Meksika'da 24 saatte bin 701 kişi daha hayatını kaybetti!Latin Amerika ülkelerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüse bağlı can kayıpları artmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da bin 350, Meksika'da bin 701, Arjantin'de 168, Kolombiya'da 217, Peru'da 159, Şili'de 28, Ekvador'da 73, Bolivya'da 65, Guatemala'da 33, Honduras'ta 47 kişi yaşamını yitirdi.
10.02.2021Dünya
Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması yürürlüğe girdi
Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması yürürlüğe girdiBirleşmiş Milletler (BM), Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması'nın (TPNW) yürürlüğe girdiğini duyurdu.
22.01.2021Dünya
Binlercesi ABD'ye ulaşmak için yollarda
Binlercesi ABD'ye ulaşmak için yollardaAralarında kadın ve çocukların da olduğu binlerce Honduraslı, Joe Biden'ın yemin törenine saatler kala Guatemala’yı geçiyor.
18.01.2021Dünya
Guatemala’da askeri polis ile göçmenler arasında arbede
Guatemala’da askeri polis ile göçmenler arasında arbedeGuatemala’da askeri polis ile ABD'ye gitmeye çalışan göçmenler arasında arbede yaşandı. Askeri polis, göçmenlere gaz bombası ve cop ile müdahale etti.
17.01.2021Haberler
Son dakika... Ordu geldi! Çok sayıda yaralı var...
Son dakika... Ordu geldi! Çok sayıda yaralı var...Orta Amerika ülkesi Honduras'tan Meksika'ya, ardından da ABD'ye ulaşmak isteyen ve sayıları 9 bini geçen göçmenlerle Guatemala ordusu arasında arbede yaşandı.
17.01.2021Dünya
Binlerce göçmen Meksika'ya yürüyor
Binlerce göçmen Meksika'ya yürüyorABD’nin yeni seçilen Başkanı Joe Biden’ın mevcut göçmen politikalarını değiştireceğini açıklamasının ardından ABD'ye gitmek üzere Guatemala sınırını geçen binlerce Honduraslı göçmen Meksika'ya ilerliyor.
17.01.2021Haberler
ABD'ye gitmek için yola çıkan Honduraslı göçmenler Meksika'ya doğru ilerliyor
ABD'ye gitmek için yola çıkan Honduraslı göçmenler Meksika'ya doğru ilerliyorABD’nin yeni seçilen Başkanı Joe Biden’ın mevcut göçmen politikalarını değiştireceğini açıklamasının ardından ABD'ye gitmek üzere Guatemala sınırını geçen binlerce Honduraslı göçmen Meksika'ya ilerliyor.
17.01.2021Dünya
Bu görüntüler gerçek... Binlercesi yürüyor!
Bu görüntüler gerçek... Binlercesi yürüyor!ABD’nin yeni seçilen Başkanı Joe Biden’ın mevcut göçmen politikalarını değiştireceğini açıklamasının ardından ABD'ye gitmek üzere Guatemala sınırını geçen binlerce Honduraslı göçmen Meksika'ya ilerliyor.
17.01.2021Dünya
Lima Grubu, Venezuela'da göreve başlayan yeni Ulusal Meclisi tanımayacak
Lima Grubu, Venezuela'da göreve başlayan yeni Ulusal Meclisi tanımayacakVenezuela'daki krize barışçıl çözüm bulma iddiasıyla oluşturulan Lima Grubu, ülkede 6 Aralık 2020'de yapılan parlamento seçimlerinin ardından yeni milletvekillerinin göreve başlaması üzerine yeni meclisi tanımadıklarını ve muhalif lider Juan Guaido'yu desteklemeye devam edeceklerini bildirdi.
8.01.2021Dünya
Trump, 900 milyar dolarlık koronavirüs yardım paketini 'israf' diyerek imzalamadı
Trump, 900 milyar dolarlık koronavirüs yardım paketini 'israf' diyerek imzalamadıABD Başkanı Donald Trump, onayına sunulan 900 milyar dolarlık koronavirüs teşvik paketi için "utanç verici" yorumunu yaptı ve 'israf' olarak niteledi.
23.12.2020Dünya
Liderlerin Kovid paniği
Liderlerin Kovid paniğiKovid-19’a yakalanan dünya liderleri arasında Fransa Cumhurbaşkanı Macron da girdi. Son günlerde birçok zirvede yer alan Macron ile görüşen liderler ise karantinaya girdiklerini açıklıyor.
18.12.2020Dünya
Mühendisler Günü mesajları 2020 resimleri | Elektrik, Bilgisayar, İnşaat, Çevre, Endüstri mühendisliği günü kutlu olsun!
Mühendisler Günü mesajları 2020 resimleri | Elektrik, Bilgisayar, İnşaat, Çevre, Endüstri mühendisliği günü kutlu olsun!Bugün Dünya Mühendisler Günü...Her yıl düzenli olarak 5 Aralık'ta kutlanan Mühendisler Günü için meraklı arayış başladı. Kimi yakınlarının Mühendislik Günü'nü kutlarken, kimi ise Mühendislik Günü önemi hakkında bilgi almak istiyor. İşte günün anlam ve önemine yakışan Mühendislik Günü mesajları...
5.12.2020Gündem
Kokain uçağına operasyonda çatışma çıktı
Kokain uçağına operasyonda çatışma çıktıHonduras'a Venezuela'dan inen uçağın BM'ye ait yardım kuruluşunun renkleriyel boyandığı görüldü, askerlerle çatışmaya giren bir kişi öldürüldü. Honduraslı yetkililer, uçakta 40 kilo kokain bulunduğunu duyurdu.
5.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

abdMeksikaHonduraskoronakoronavirüs

Honduras ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.