İflas Etti

İflas Etti

Son dakika iflas etti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iflas etti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iflas etti haber sayfamızda...

İflas Etti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.470 iflas etti haberi bulunmuştur.
Rusya'da şirketlerin yüzde 10'u iflas etti
Rusya'da şirketlerin yüzde 10'u iflas ettiRusya Başkanlık Ofisi Girişimci Hakları Temsilcisi Boris Titov, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ülkedeki şirketlerin yüzde 70'inin mali kayba uğradığını belirterek, "Rusya'daki şirketlerin yüzde 10'u salgın nedeniyle faaliyetlerini tümüyle durdurmak zorunda kaldı." dedi.
7.09.2021Uzmanpara
Japonya'da 1800'den fazla işletme iflas etti
Japonya'da 1800'den fazla işletme iflas ettiJaponya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Şubat 2020'den bu yana 1860 işletme iflas etti.
4.08.2021Uzmanpara
Fadıl Akgündüz'ün şirketi için karar verildi! İflas etti...
Fadıl Akgündüz'ün şirketi için karar verildi! İflas etti...Yarım kalan bir dizi projesi ile gündemde olan iş insanı Fadıl Akgündüz’e ait Jetpa Holding AŞ için kritik bir karar çıktı. Mahkeme 24 yıllık şirketin iflasına karar verdi. İflas kararı sonrası 62 milyon TL sermayesi olan Jetpa’nın tasfiye sürecine başlandı.
30.07.2021Ekonomi
Japonya’da 1500 işletme iflas etti
Japonya’da 1500 işletme iflas ettiJaponya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkisiyle Şubat 2020'den bu yana 1500 işletme iflas etti.
27.05.2021Uzmanpara
Paris'te 2017'den bu yana 1164 işletme iflas etti
Paris'te 2017'den bu yana 1164 işletme iflas ettiFransa'nın başkenti Paris'te sarı yeleklilerin gösterileri, emeklilik reformuna karşı yapılan grev ve eylemler ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkileri nedeniyle 2017'den bu yana 1164 işletme iflas etti.
8.04.2021Ekonomi
Kemal Kılıçdaroğlu: Emekliler dünyanın neresinde darbe yaptı
Kemal Kılıçdaroğlu: Emekliler dünyanın neresinde darbe yaptıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 104 emekli amiralin yayımladığı bildiriye ilişkin, "Ne darbesi kardeşim. Emekliler dünyanın neresinde darbe yaptı? Bunlar akıllarını peynir ekmekle yemişler" dedi.
6.04.2021Siyaset
'Kedi kadın' Jocelyn Wildenstein’ın ‘estetik’ iflası!
'Kedi kadın' Jocelyn Wildenstein’ın ‘estetik’ iflası!Yaptırdığı estetik ameliyatlarla kediye benzeyen ABD’li sosyetik Jocelyn Wildenstein’ın bu operasyonlar için borçlandığı, borçlarını ödeyemeyince evlerine el konulduğu ortaya çıktı.
2.04.2021Cadde
Annesi, ikinci kez can verdi
Annesi, ikinci kez can verdiTekirdağ Çerkezköy ilçesinde 11 yıldır böbrek yetmezliği yaşayan İsmail Bilican'a annesi Dilek Bilican kinci kez can verdi. Bilican'a annesinin verdiği böbrek nakledildi.
26.03.2021Gündem
Japonya’da 1200'den fazla işletme iflas etti
Japonya’da 1200'den fazla işletme iflas ettiJaponya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkisiyle Şubat 2020'den bu yana 1200'den fazla işletme iflas etti.
26.03.2021Uzmanpara
Öğrenciler üniversiteye dönüşte yurt bulamayacaklar
Öğrenciler üniversiteye dönüşte yurt bulamayacaklarPandemi nedeniyle üniversitelerde online eğitime geçilmesiyle birlikte, bir yıl önce yurtlar da hızla boşaltıldı. Bu süreçte Kredi Yurtlar Kurumu’na (KYK) ait yurtların yüzde 13’ü karantina gibi farklı amaçlarla kullanıldı. Türkiye genelinde sayıları 2 bin 500’e ulaşan özel yurtlar ise tamamen boş kaldı. Bu yurtların farklı amaçlarla kullanımı da yasak olduğu için birçok yurt iflas etti ya da sektör değiştirdi.
26.03.2021Eğitim
Şansal Büyüka: VAR resmen iflas etti
Şansal Büyüka: VAR resmen iflas ettiYıllardır hakemlere güven yoktu, şimdi VAR resmen iflas etti. İflas bir yana, VAR için yenilir, yutulur olmayan iddialar, suçlamalar var. Futbolun içinde kalmayacak, işi adli boyutlara taşıyacak kadar önemli iddialar... Olay futbolun boyutlarını artık aşıyor. Türk futbolu bu kadar şaibe altında kalamaz. Böyle yaşayamaz
16.03.2021Süper Lig
Esnaf borç batağında
Esnaf borç batağındaBergama’da esnafı ziyaret eden ve sıkıntılarını dinleyen CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, her beş esnaftan dördünün borcunu ödeyemediğini söyledi.
12.03.2021Ege
John Lewis 517 milyon sterlin zarar etti
John Lewis 517 milyon sterlin zarar ettiİngiltere’nin önde gelen perakende zincirlerinden John Lewis & Partners 2020 yılında 517 milyon sterlin zarar ettiğini bildirdi.
11.03.2021Uzmanpara
'Şahsım rejimine anayasa uydurma'
'Şahsım rejimine anayasa uydurma'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin 2.5 yılda iflas ettiğini vurgulayan CHP sözcüsü Öztrak, “Yüzde 50+1 tehlikeye girdi. Şimdi küçük ortaklarıyla beraber, ‘şahsım rejimi anayasaya uymadı anayasayı şahsım rejimine uyduralım’ demeye başladılar” dedi...
9.02.2021Siyaset
Emir Berke Zincidi'nin babası iflas etti
Emir Berke Zincidi'nin babası iflas etti‘Öyle bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde küçük Osman karakteriyle şöhreti yakalayan, ardından 'Küçük Ağa'da 'Mehmet Can' rolünü oynayan çocuk oyuncu Emre Berke Zincidi’nin babası ve amcasına ait Zincidi Sinema Limited Şti için iflas davası açıldı.
7.02.2021Cadde
Japonya’da bir yılda binden fazla işletme iflas etti
Japonya’da bir yılda binden fazla işletme iflas ettiJaponya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkisiyle bir yılda binden fazla işletme iflas etti.
6.02.2021Uzmanpara
TBMM Başkanı Şentop, Sayıştay'da 'Tecrübe Paylaşımı' programına katıldı
TBMM Başkanı Şentop, Sayıştay'da 'Tecrübe Paylaşımı' programına katıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Sayıştay Başkanlığı'nın 'Sergi Alanı' açılışına ve kurumda yeni göreve başlayan denetçi yardımcıları için düzenlenen 'Tecrübe Paylaşımı' programına katıldı.
1.02.2021Siyaset
İngiltere'de hazır giyim satışlarında sert düşüş
İngiltere'de hazır giyim satışlarında sert düşüşİngiltere’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hazır giyim perakende mağazalarının satışları 2020 yılında yüzde 25,1 azaldı.
22.01.2021Uzmanpara
Son dakika - Şansal Büyüka'dan VAR tepkisi! Aziz Yıldırım'ı hatırlattı...
Son dakika - Şansal Büyüka'dan VAR tepkisi! Aziz Yıldırım'ı hatırlattı...İki yılda teknolojiyi bile bozduk. VAR’ı kendi eyyam çizgimize çektik. VAR’ın işine gelmezse, burnunun dibindekini görmüyor. VAR isterse, “cımbızla çekip” hiç olmayan pozisyonlardan “kader “kararları çıkartıyor.
9.01.2021Süper Lig
Global çapta ‘çifte iflas’
Global çapta ‘çifte iflas’Güney Koreli otomotiv devi SsangYong, 55 milyon dolarlık kredi borcu sebebiyle iflas başvurusunda bulundu.
25.12.2020Ekonomi
Son Dakika: İngiltere Ali'yi konuşuyor! Tam 222 gün sonra...
Son Dakika: İngiltere Ali'yi konuşuyor! Tam 222 gün sonra...Son dakika haberlere göre İngiltere’de taksi şoförlüğü yapan Ali Sakallıoğlu, ülkenin en uzun süre hastanede yatan Kovid-19 hastası oldu. 56 yaşındaki Ali Sakallıoğlu, 222 gün sonra Noel için taburcu edildi. ‘Kovid’e en uzun süre direnen kahraman’ olarak ilan edilen 5 çocuk babası Sakallıoğlu, ‘Üç kez ailemle vedalaşmam istendi’ diyerek hâlâ yaşıyor olmasına kendisinin de inanamadığını söyledi.
24.12.2020Dünya
İki İngiliz perakende devi iflas etti
İki İngiliz perakende devi iflas ettiİngiltere’nin önde gelen perakende zincirlerinden Peacocks ve Jaeger iflas etti. Her iki perakende zincirinin İngiltere çapında toplam 500 mağaza ve 4 bin 750 çalışanı bulunuyor.
20.11.2020Uzmanpara
Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz 'seçim' dedi!
Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz 'seçim' dedi! Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Mali Genel Kurulu bir an önce yaparak, seçime gitmek istediklerini ifade etti
10.10.2020Galatasaray
ABD'nin otomobil üssü iflas etti
ABD'nin otomobil üssü iflas ettiABD İflas Mahkemesi, Detroit şehrinin iflas kararını onayladı. Detroit, ABD'nin resmen iflas eden en büyük şehri oldu.
9.10.2020Otomobil
Son dakika | Mustafa Cengiz: Mali Genel Kurul yaparak seçime gitmek istiyorum
Son dakika | Mustafa Cengiz: Mali Genel Kurul yaparak seçime gitmek istiyorumGalatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yönetim içinde sorular olduğu iddialarını yalanlayarak, "Nasıl böyle haberler çıkıyor biz de şaşıyoruz. Bu saldırı neden anlayamıyoruz. Abdurrahim ve Yusuf Bey’e haksızlık yapılıyor" dedi. Başkan Cengiz yapılamayan mali genel kurulu ise pandemi şartlarından dolayı sosyal mesafeye uygun yer bulamadıklarından dolayı ertelediklerini açıkladı.
9.10.2020Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

iflasjaponyaGalatasarayşirketişletme

İflas Etti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.