İletişim

İletişim

Son dakika iletişim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iletişim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iletişim haber sayfamızda...

İletişim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 50.465 iletişim haberi bulunmuştur.
Ebru Gündeş'in anne acısı! Sahnede gözyaşlarına boğuldu
Ebru Gündeş'in anne acısı! Sahnede gözyaşlarına boğulduGüçlü sesi ile her daim sahnelerin aranan isimlerinden olan Ebru Gündeş, annesi Müjgan Bilgin'in koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından ilk kez konser verdi. Ünlü sanatçı, 'Âşık' şarkısını söylediği sırada duygusal anlar yaşadı. Ebru Gündeş, önce seyirciye sırtını döndü, daha sonra sahnede hüngür hüngür ağladı.
12.08.2022Cadde
Beşiktaş İletişim Departmanı'nda yeni görevlendirme
Beşiktaş İletişim Departmanı'nda yeni görevlendirmeSiyah-beyazlı kulüp, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin basın danışmanlığa görevine Faik Gürses ve iletişim direktörlüğü görevine ise Meriç Müldür'ün getirildiğini açıkladı.
12.08.2022Beşiktaş
Brooklyn Beckham, eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdı!
Brooklyn Beckham, eşi Nicola Peltz için yeni bir dövme yaptırdı!Geçtiğimiz Mayıs ayında Nicola Anne Peltz ile nikah masasına oturan David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham; eşi ve annesinin arasında 'soğuk savaş' olduğu iddialarından sonra, Nicola için yeni bir dövme yaptırdı. Ünlü ismin dövmesi kısa sürede magazin gündemine otururken, sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili dikkat çeken yorumlar yaptı.
12.08.2022Cadde
Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşa müjdeyi verdi: Temel gıdalarda fiyatlar inecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşa müjdeyi verdi: Temel gıdalarda fiyatlar inecekTarım Kredi Kooperatiflerinin koyun- kuzu etinin ardından büyükbaş eti fiyatında da yüzde 30-35 indirime gideceğini açıklayan Erdoğan, şeker, buğday, un, zeytinyağı, ayçiçek yağı gibi temel ürünlerin fiyatlarının da düşeceğini söyledi.
12.08.2022Siyaset
Rus e-ticaret devi geldi
Rus e-ticaret devi geldiRusya’nın en büyük e-ticaret platformu olan Ozon, Türkiye pazarına girdi.
12.08.2022Ekonomi
'Avrupa'da çağrı engelleme var'
'Avrupa'da çağrı engelleme var'BTK, dolandırıcılık amaçlı aramalar ile mücadele kapsamında bazı Avrupa ülkelerinde, arayan tarafın sahtecilik yaptığını teknik olarak tespit eden işletmelere gelen çağrıları engelleme hakkı verildiğini bildirdi.
12.08.2022Gündem
Nebati: Avrupa Birliği stratejik önceliğimiz
Nebati: Avrupa Birliği stratejik önceliğimizHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “AB stratejik önceliğimiz olmayı sürdürüyor. Üyelik sürecimizi, reformlar, iletişim, vize serbestisi ve Gümrük Birliği’nin güncellenmesi yönünde ilerletmeye devam edeceğiz.” dedi.
12.08.2022Ekonomi
2022 yılı 'Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi' Resmi Gazete'de
2022 yılı 'Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi' Resmi Gazete'deResmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirler Atama Kararnamesiyle, 422 Mülki İdare hizmetleri sınıfında görev yapan vali yardımcısı, kaymakam, bakanlık merkez teşkilatında görevli olanlar ile hukuk müşavirlerinin atamaları yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 2 ilin emniyet müdürü merkeze alındı, 11 ile ise emniyet müdürü atandı.
12.08.2022Gündem
Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı sona erdi
Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı sona erdiErdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı sona erdi. İletişim Başkanlığı, "Toplantıda yurt dışında Türkiye aleyhinde yürütülen propagandalar ve bunlara karşı alınacak tedbirler görüşüldü' açıklamasında bulundu.
11.08.2022Siyaset
132 öğretim üyesi alınacak
132 öğretim üyesi alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Marmara Üniversitesi 132 Öğretim Üyesi alacak.
11.08.2022Ekonomi
Bakan Muş: 'Bugün ihracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor'
Bakan Muş: 'Bugün ihracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor'Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe, son gününde ekonomi gündemine ayrılan 13. Büyükelçiler Konferansı’na katıldı. Bakan Muş burada yaptığı konuşmada, “Bugün ihracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor. Sayısı ve niteliği sürekli artan ihraç ürünlerimiz ile geleneksel pazarlarımızda yerimizi sağlamlaştırırken yeni pazarlardaki potansiyelden azami pay alma yönünde çaba içerisindeyiz” dedi.
11.08.2022Ekonomi
DeFacto’dan mühendislik öğrencilerine yeni mentorluk programı
DeFacto’dan mühendislik öğrencilerine yeni mentorluk programıTürkiye’de teknoloji profesyonellerinin yetişmesi için hackathon’lar ve Management Trainee programları sunan DeFacto Teknoloji, son olarak My Tech Mentor adında yeni bir program başlattı.
11.08.2022Vitrin
Bakan Karaismailoğlu: Avrupa'da kaos, Türkiye havalimanlarında konfor var
Bakan Karaismailoğlu: Avrupa'da kaos, Türkiye havalimanlarında konfor varUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Havalimanı'nın, Avrupa havalimanlarını geride bırakarak birinciliğini her geçen gün sağlamlaştırdığını belirterek, "Avrupa havalimanlarında kaos var. Türkiye havalimanlarında konfor var. İstanbul Havalimanı gibi mega yatırımlarımız ve aldığımız diğer önlemler sayesinde bagaj, trafik ve uçuşlarda aksamalar, sıkıntılar yaşamıyoruz" dedi.
11.08.2022Ekonomi
Tekasür Suresi Okunuşu ve Anlamı: Tekasür Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Fazileti, Arapça Yazılışı ve Diyanet Meali
Tekasür Suresi Okunuşu ve Anlamı: Tekasür Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Fazileti, Arapça Yazılışı ve Diyanet MealiTekasür Suresi, ismini “tekasür” teriminden almaktadır. Bu bağlamda, Mekke’de indirildiğine inanılan bu sure, çoklukla övünme manası taşımaktadır. Tekasür Suresi, Mushaf sırasına göre, 102 numaranın sahibidir. İniş sırasına göre de 16. sure olarak kabul edilmektedir. Tekasür Suresi’nin önünde ve arkasında nüzul eden sureler ise Kevser ve Ma’un Suresi olarak sıralanmaktadır. Tekasür Suresi, toplamda 8 ayet-i kerimeden oluşmakta ve nispeten kısa bir sure olarak kabul edilmektedir. Ancak bu sureyi okuyan kişinin çok farklı faziletlere erişebildiğine inanılmaktadır. Tekasür Suresi Türkçe Okunuşu, anlamı, fazileti, Arapça yazılışı ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
11.08.2022Sureler
Üniversite harç ücretleri ne kadar? 2022-2023 Üniversite harçları ne kadar?
Üniversite harç ücretleri ne kadar? 2022-2023 Üniversite harçları ne kadar?Üniversite harç ücretleri araştırılmaya başlandı. 2022-2023 eğitim yılı için kayıt süreci yaklaşırken tercih yapan adaylar sonuçlarını bekliyor. Peki, bu yılki üniversite harçları ne kadar oldu? İşte Resmi Gazete'de yayımlanan üniversite harç ücretleri.
11.08.2022Bilgi Rehberi
Türkiye’ye yabancı borsa hücumu var
Türkiye’ye yabancı borsa hücumu varTürkiye, genç nüfusu ve yatırımcı sayısıyla yabancı borsaları da cezbediyor. Son dönemde 10’dan fazla kripto para borsası Türkiye’ye girdi ve ofis açtı. Yerli ve yabancı borsa sayısı giderek artsa da yatırımcılar seçim yaparken dikkat etmeli.
11.08.2022Ekonomi
Eyvah 0850’li hat arıyor!
Eyvah 0850’li hat arıyor!Binlerce kişiyi mağdur eden telefon dolandırıcılıkları 0 850’li hatları “olağan şüpheli” hale getirdi.
11.08.2022Gündem
Slovenya ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: Dayanışmamız daha da güçlenecek
Slovenya ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: Dayanışmamız daha da güçlenecekCumhurbaşkanı Erdoğan ve Pahor huzurunda Türkiye ve Slovenya arasında Bilim ve Teknoloji İşbirliği Anlaşmasını tadil eden protokol imzalandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ortak basın toplantısında iki ülke arasında savunma sanayi alanında ortak adımlar atılacağına vurgu yaptı. Erdoğan "Dostluk ve stratejik ortaklık temelindeki dayanışmamızın, Türkiye'nin AB'ye katılım süreci dahil her alanda daha da güçleneceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı. Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor ise "Görüştüğümüz konularda hem fikir olduk. Türkiye önemli dostlarımızdan bir tanesi ve ikili ilişkilerimiz mükemmel" sözlerine yer verdi.
10.08.2022Siyaset
Kürşad Arat kimdir kaç yaşında? Kürşad Arat hayatı ve kariyeri...
Kürşad Arat kimdir kaç yaşında? Kürşad Arat hayatı ve kariyeri...Kürşad Arat kimdir sorusu araştırma konusu oluyor. SGK başkanlığı görevine atanan Kürşat Arat'ın hayatı ve kariyeri merak ediliyor. Halen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Müsteşar Yardımcısı olan Kürşad Arat'ın SGK başkanlığı görevine getirilmesinin ardından araştırmalar hız kazandı. İşte hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
10.08.2022Bilgi Rehberi
Saatlerin Anlamı 2022... Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saatleri Aynı Görmek Ne Anlama Gelir?
Saatlerin Anlamı 2022... Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saatleri Aynı Görmek Ne Anlama Gelir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saat anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatler ne anlama gelir? Saat anlamları 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü, tek saatlerin, sayıların anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
10.08.2022Yaşam
Erdoğan, Pahor’u resmi törenle karşıladı
Erdoğan, Pahor’u resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşıladı.
10.08.2022Siyaset
Oliver’ın kalbine vize engeli! Türk genci, zamana karşı yarış başlattı
Oliver’ın kalbine vize engeli! Türk genci, zamana karşı yarış başlattıBodrum’da tatildeyken hayatını kaybeden İngiliz genç Oliver Beston’ın kalbiyle hayata tutunan İzmirli Tayfun Erdem, 10 yıl uğraşıp Oliver’ın ailesine ulaşmış ve İngiltere’ye giderek Oliver’ın kalbiyle “ikinci ailesine” sarılmıştı. Oliver’ın annesi Julie’nin ikinci evliliğinde nikah şahidi olmaya hazırlanan Türk genci, İngiltere vizesinin çıkmaması nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşadı.
10.08.2022Gündem
İş iletişiminde emojiye dikkat
İş iletişiminde emojiye dikkatKurumsal iletişim devi Slack ve dil öğrenme programı Duolingo, 9400’den fazla çalışana ofiste Zoom gibi uygulamalarda kullandıkları emojilerle ne kast ettikleri sordu.
10.08.2022Dünya
Kripto parada çıkış trendi
Kripto parada çıkış trendiKripto parada hareketli günler sürüyor. Rekor düşüşlerin ardından yeniden yükseliş başladı. Türk yatırımcıların bu piyasaya ilgisi sürerken, uzmanlar herkesi dikkatli olmaları konusunda tekrar uyarıyor. Piyasadaki son durum yazı dizimizde.
10.08.2022Ekonomi
Dönüş yolunda kahreden son! Koltuğunda öldü, çocukları 8 saat sonra fark etti
Dönüş yolunda kahreden son! Koltuğunda öldü, çocukları 8 saat sonra fark ettiGenç kadın 15 yıldır Hong-Kong'da yaşıyordu ve pandemiden sonra radikal bir karar alarak ülkesine temelli dönmek üzere heyecanla İngiltere uçağına bindi. Ancak herkes için sıradan olan bu yolculuk, Rhodes ailesinin hayatları boyunca unutamayacağı bir trajediye dönüştü.
10.08.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İletişim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.