İletişim

İletişim

Son dakika iletişim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iletişim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iletişim haber sayfamızda...

İletişim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 46.210 iletisim haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan selden etkilenen Arhavi'de vatandaşlara hitap etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan selden etkilenen Arhavi'de vatandaşlara hitap ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvin'in Arhavi ilçesindeki sel felaketine ilişkin hasar tespit çalışmalarının sürdüğünü, hak sahiplerine ödemelerin en kısa zamanda yapılacağını bildirdi.
23.07.2021Siyaset
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
23.07.2021Oyun
WhatsApp Grup İsimleri 2021: Arkadaş, Aile, İş, Okul WhatsApp Grupları İçin En Güzel ve Komik İsimler
WhatsApp Grup İsimleri 2021: Arkadaş, Aile, İş, Okul WhatsApp Grupları İçin En Güzel ve Komik İsimlerHayatımızda çok önemli bir yere sahip olan WhatsApp hiç şüphesiz en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi haline geldi. Sosyal, özel ve iş yaşantımızın tam merkezinde yer alan WhatsApp üzerinden oluşturulan okul, iş, aile veya arkadaş grupları üzerinden gündelik yaşantımızı sürdürüyoruz. Arkadaş, aile, iş ve okul için oluşturulan WhatsApp gruplarında havalı, komik, ilgi çekici isimler bulmak bazen zor olabiliyor. Bu yüzden arkadaş, aile, iş, okul WhatsApp grupları için en güzel ve komik isimler nelerdir? ‘WhatsApp Grup İsimleri 2021’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.07.2021Sosyalmedya
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesinde
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesindeGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'nin Güneysu ilçesinde geldi. Erdoğan sel bölgesinde halka seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Afet haberini aldığımız andan itibaren devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik" dedi. Erdoğan, "İlk etapta Rize genelinde 15 Temmuz'daki sel felaketinden etkilenen ve afet riski altındaki yapılar için toplam 550 konut inşa edeceğiz." mesajını verdi. Rizelilere seslenen Erdoğan, "Dikey mimari yerine yatay mimariyi teşvik ederek şehirlerimize nefes aldırdık, ne olur şu yamaçlarda 5 kat, 10 kat binalar yapmayın." ifadelerini kullandı.
23.07.2021Gündem
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 4,4 milyar lira kredi kullandırdı
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 4,4 milyar lira kredi kullandırdıTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Davut Arpa, ocak-haziran döneminde 4,4 milyar lira kredi kullandırdıklarını belirterek, "Yıl sonu itibarıyla toplam 10 milyar lira kredi kullandırmayı hedefliyoruz." dedi.
23.07.2021Ekonomi
Sevgiliye Sorulacak Sorular 2021: Evlenmeden Önce Kadın ve Erkeğe Sorulması Gereken Sorular
Sevgiliye Sorulacak Sorular 2021: Evlenmeden Önce Kadın ve Erkeğe Sorulması Gereken SorularSevgiliniz veya flörtünüzü daha iyi tanımak, gelecek planları ve sizin hakkındaki düşünceleri hakkında soruları evlenmeden sormak kişinin en doğal hakkıdır. Ruh eşiniz olduğunu düşündüğünüz kadın veya erkeğe bu tür sorular sormak akılda kalan bazı şüphelerin giderilmesi için önemlidir. Sağlıklı bir evlilik veya ilişki için gelecek planları hakkında çiftlerin bu konuları önceden konuşarak ortak paydada buluşması gerekir. Sevgiliye sorulacak sorular nelerdir? Evlenmeden Önce Kadın ve Erkeğe Sorulması Gereken Sorular içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
23.07.2021İlişkiler
'Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz'
'Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye’de faaliyet gösteren bazı medya kuruluşlarına yabancı ülkelerden fon sağlandığına dair haberlere ilişkin, “Kimsenin şüphesi olmasın ki, ne basın özgürlüğü ne de bir başka bahaneyle demokrasimizi kimsenin masasına meze yaptırmayız. Yeni kisveler altında beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz” dedi.
23.07.2021Siyaset
E - ticaret 5 trilyon dolara koşuyor
E - ticaret 5 trilyon dolara koşuyorKüresel e - ticaret pazarı 2020 yılındaki yüzde 27 oranında büyümenin ardından 2021’de 5 trilyon dolar hacme ulaşacak.
23.07.2021Ekonomi
‘Türkiye mülteciye çok iyi bakıyor’
‘Türkiye mülteciye çok iyi bakıyor’Almanya Başbakanı Merkel, Türkiye’nin özellikle Suriyeli mültecilere çok iyi baktığını ifade ederek, “Orada inanılmaz çok şeyler yapıyor. Biz (Türkiye’yi) destekledik. Elbette küçük bir ölçüde. Ben bu mutabakatın geliştirilmesini istiyorum” dedi.
23.07.2021Dünya
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Habertürk'e kınama
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Habertürk'e kınama Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Habertürk, karalama, dezenformasyon ve yalan haberden bir türlü vazgeçmiyor. Halkımızın doğru haber alma hakkını, genel olarak medyamızın itibarını garanti altına almak için çalışacağız. Habertürk'ü kınıyoruz." ifadelerini kullandı.
22.07.2021Siyaset
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Saatlerin Anlamı ve Yorumları
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Saatlerin Anlamı ve YorumlarıGün içerisinde zamanı kontrol etmek için baktığınız saatlerin anlamı olduğunu duymuş muydunuz? Akrep ve yelkovan gün içerisinde iki kere üst üste geliyor. Bazen çift bazen de ters olarak adlandıran pozisyonlara gelen saatlerin anlamı var. Çift saatler günde 24 kez, ters saatler 13 kez üst üste geliyor. Çift saatlerin anlamı genellikle olumlu yorumlanırken ters saatlerin anlamı daha olumsuzdur. İnsanların dikkatini çeken bu saatlerin anlamı pek bilinmese de kişilerin hayatı hakkında ufak ipuçları veriyor. Saatlerin anlamı 2021 içeriğimizden çift, ters, aynı saatlerin anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
22.07.2021Yaşam
Merkel'den Türkiye mesajı: Çok iyi ilişkiler için çaba sarf ediyorum
Merkel'den Türkiye mesajı: Çok iyi ilişkiler için çaba sarf ediyorumAlmanya Başbakanı Angela Merkel, Türkiye ile çok iyi ilişkilerin geliştirilmesi için çaba sarf ettiğini söyledi.
22.07.2021Dünya
Sosyal medya hesabı kaç yaşında açılmalı?
Sosyal medya hesabı kaç yaşında açılmalı?Yaz tatiliyle beraber çocukların ve ergenlerin sosyal medya kullanımları da arttı. 13 yaşından önce sosyal medya hesabı açılmasının sakıncalı olduğunu belirten uzmanlar, sosyal medya kullanımında bilgilendirmenin ve çocuğa rol model olmanın önemine dikkat çekiyor. Uzmanlara göre, çocuklar 3 yaşından önce ekranlı cihazlarla tanıştırılmamalı, 12 yaşından önce de cep telefonu alınmamalı.
Kullanıcı Adları – En Güzel, Cool, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı Adı Önerileri
Kullanıcı Adları – En Güzel, Cool, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı Adı ÖnerileriKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
22.07.2021Teknoloji
Twitter Hesap Silme Linki 2021: Twitter Hesabı Nasıl Silinir?
Twitter Hesap Silme Linki 2021: Twitter Hesabı Nasıl Silinir?Dünyanın en popüler uygulamalarından birisi haline gelen Twitter insanların dünyadan haberdar olma insanlar ile iletişim kurmasına olanak sağlıyor. Düşüncelerin paylaşıldığı, fotoğraf video gibi medyaların paylaşılabildiği Twitter’da kişiler dilerse sevdikleri arkadaşları, ünlüleri şirketleri takip edebilirler. Ancak Twitter’dan sıkılarak hesabını kalıcı olarak silmek isteyenler de var. Bu durumda yapışması gereken birkaç basit adım var. Twitter hesabı nasıl silinir? “Twitter Hesap Silme Linki 2021” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
22.07.2021Sosyalmedya
Partililerle bayramlaştı
Partililerle bayramlaştıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ildeki AK Parti teşkilatıyla dün video konferans aracılığıyla bayramlaştı.
22.07.2021Siyaset
Bayramda herkes tatil yaparken onlar çalışıyor
Bayramda herkes tatil yaparken onlar çalışıyorBayram, insanlar için sevdikleriyle vakit geçirmek, gezmek ve eğlenmek anlamına geliyor. Ancak birçok üniversite öğrencisi gibi bayramı çalışarak ve sevdiklerinden uzakta geçirenler de var. Pandemi nedeniyle 1.5 yılı uzaktan eğitimle geçen üniversitelerde eylülde dersler yüz yüze verilmeye başlanacak. Öğrencilerin de barınma ve ulaşım gibi masrafları tekrar artacak. Ayrıca kişisel gelişimleri için kurs, kitap, telefon, bilgisayar gibi çeşitli ihtiyaçları da bulunan öğrenciler, masraflarını karşılayabilmek için yaz aylarında tatil yapmak yerine çalışıyor.
22.07.2021Eğitim
İletişim Başkanı Altun: Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz
İletişim Başkanı Altun: Beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyizCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'de faaliyet gösteren bazı medya kuruluşlarına yabancı ülkelerden fon sağlandığına dair haberlere ilişkin, "Kimsenin şüphesi olmasın ki, ne basın özgürlüğü ne de bir başka bahaneyle demokrasimizi kimsenin masasına meze yaptırmayız. Yeni kisveler altında beşinci kol faaliyetlerine müsaade etmeyiz." ifadesini kullandı.
21.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yoğun bayram diplomasisi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yoğun bayram diplomasisiGelen son dakika habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile ikili ilişkiler ve bölgesel bölgesel konuların ele alındığı telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Öte yandan Erdoğan Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Boşnak Üyesi Caferoviç ile telefonda görüştü
21.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray'a başarılar diledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray'a başarılar dilediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, PSV Eindhoven maçı öncesi Galatasaray'a başarılar diledi.
21.07.2021Galatasaray
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Alişan'a taziye telefonu
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Alişan'a taziye telefonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Alişan ile telefonda görüşerek kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı nedeniyle taziyelerini iletti. Görüşmede, Selçuk Tektaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve dostlarına baş sağlığı temennisinde bulundu.
21.07.2021Gündem
Fabrikanın kaynak tezgahı kadınlara emanet
Fabrikanın kaynak tezgahı kadınlara emanetİzmir’in Torbalı ilçesinde paslanmaz çelik aksesuar imalatı yapan 41 yıllık aile şirketinde yöneticilik görevini devralan Gülesin Atalay (40), kaynak tezgahlarını kadınlara emanet etti.
21.07.2021Haberler
Toyota’dan tarihi çekilme
Toyota’dan tarihi çekilmeDünyanın önde gelen araba firmalarından Toyota, ana sponsorları arasında yer aldığı Tokyo 2020’deki reklam filmlerini çektiğini açıkladı. Açılış törenine katılmayacak marka, IOC sponsorluğunu da bırakıyor.
Bayramda cep’te tasarruf tüyoları
Bayramda cep’te tasarruf tüyolarıBayramda mobil interneti tasarruflu kullanmak için yapılması gerekenler var. Tatilde bazı basit önlemlerle paket limitinin aşılması önlenebilir. İşte tüyolar...
21.07.2021Ekonomi
Kimlik avcılarının gözdesi WhatsApp
Kimlik avcılarının gözdesi WhatsAppKimlik avı dolandırıcıları arasında hangi mesajlaşma uygulamalarının popüler olduğunu bulmak için Kaspersky Internet Security tarafından Aralık 2020 ile Mayıs 2021 arasında yapılan araştırmaya göre kötü amaçlı bağlantıların en büyük kısmı WhatsApp (yüzde 84.9) aracılığıyla gönderiliyor. Oltalama saldırılarının en fazla yaşandığı ülkeler ise Rusya (yüzde 46), Brezilya (yüzde 15) ve Hindistan (yüzde 7) oldu. Küresel olarak günde 480 saldırı tespit kaydedildi.
21.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fahrettin Altun2021erdoğanwhatsappkomik

İletişim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.