İletişim

İletişim

Son dakika iletişim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iletişim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iletişim haber sayfamızda...

İletişim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 50.448 iletişim haberi bulunmuştur.
Oliver’ın kalbine vize engeli! Türk genci, zamana karşı yarış başlattı
Oliver’ın kalbine vize engeli! Türk genci, zamana karşı yarış başlattıBodrum’da tatildeyken hayatını kaybeden İngiliz genç Oliver Beston’ın kalbiyle hayata tutunan İzmirli Tayfun Erdem, 10 yıl uğraşıp Oliver’ın ailesine ulaşmış ve İngiltere’ye giderek Oliver’ın kalbiyle “ikinci ailesine” sarılmıştı. Oliver’ın annesi Julie’nin ikinci evliliğinde nikah şahidi olmaya hazırlanan Türk genci, İngiltere vizesinin çıkmaması nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşadı.
10.08.2022Gündem
Saatlerin Anlamı 2022... Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saatleri Aynı Görmek Ne Anlama Gelir?
Saatlerin Anlamı 2022... Ters, Çift, Tek, Aynı ve Yansıma Saatleri Aynı Görmek Ne Anlama Gelir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saat anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatler ne anlama gelir? Saat anlamları 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü, tek saatlerin, sayıların anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
10.08.2022Yaşam
Üniversite harç ücretleri ne kadar? 2022-2023 Üniversite harçları ne kadar?
Üniversite harç ücretleri ne kadar? 2022-2023 Üniversite harçları ne kadar?Üniversite harç ücretleri araştırılmaya başlandı. 2022-2023 eğitim yılı için kayıt süreci yaklaşırken tercih yapan adaylar sonuçlarını bekliyor. Peki, bu yılki üniversite harçları ne kadar oldu? İşte Resmi Gazete'de yayımlanan üniversite harç ücretleri.
10.08.2022Bilgi Rehberi
Kürşad Arat kimdir kaç yaşında? Kürşad Arat hayatı ve kariyeri...
Kürşad Arat kimdir kaç yaşında? Kürşad Arat hayatı ve kariyeri...Kürşad Arat kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. SGK başkanlığı görevine atanan Kürşat Arat'ın hayatı ve kariyeri merak ediliyor. Halen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Müsteşar Yardımcısı olan Kürşad Arat'ın SGK başkanlığı görevine getirilmesinin ardından araştırmalar hız kazandı. İşte hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
10.08.2022Bilgi Rehberi
İş iletişiminde emojiye dikkat
İş iletişiminde emojiye dikkatKurumsal iletişim devi Slack ve dil öğrenme programı Duolingo, 9400’den fazla çalışana ofiste Zoom gibi uygulamalarda kullandıkları emojilerle ne kast ettikleri sordu.
10.08.2022Dünya
Kripto parada çıkış trendi
Kripto parada çıkış trendiKripto parada hareketli günler sürüyor. Rekor düşüşlerin ardından yeniden yükseliş başladı. Türk yatırımcıların bu piyasaya ilgisi sürerken, uzmanlar herkesi dikkatli olmaları konusunda tekrar uyarıyor. Piyasadaki son durum yazı dizimizde.
10.08.2022Ekonomi
Dönüş yolunda kahreden son! Koltuğunda öldü, çocukları 8 saat sonra fark etti
Dönüş yolunda kahreden son! Koltuğunda öldü, çocukları 8 saat sonra fark ettiGenç kadın 15 yıldır Hong-Kong'da yaşıyordu ve pandemiden sonra radikal bir karar alarak ülkesine temelli dönmek üzere heyecanla İngiltere uçağına bindi. Ancak herkes için sıradan olan bu yolculuk, Rhodes ailesinin hayatları boyunca unutamayacağı bir trajediye dönüştü.
10.08.2022Dünya
Savunma Sanayii Başkanı Demir: Artık NATO ülkeleri de bizim kapımızı çalmaya başladı
Savunma Sanayii Başkanı Demir: Artık NATO ülkeleri de bizim kapımızı çalmaya başladıSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Bugün savunma sanayii ürünü ihraç ettiğimiz ülke sayısı 170'i geçti. Savunma sanayiinde ihraç edilen ürün çeşidi 230'u aşmış durumda. Artık NATO ülkeleri de bizim kapımızı çalmaya başladılar" dedi.
9.08.2022Gündem
Geri dönüş yolunda kahreden son! Çocukları 8 saat sonra fark etti
Geri dönüş yolunda kahreden son! Çocukları 8 saat sonra fark ettiGenç kadın 15 yıldır Hong-Kong'da yaşıyordu ve pandemiden sonra radikal bir karar alarak ülkesine temelli dönmek üzere heyecanla İngiltere uçağına bindi. Ancak herkes için sıradan olan bu yolculuk, Rhodes ailesinin hayatları boyunca unutamayacağı bir trajediye dönüştü.
9.08.2022Haberler
Aslı Enver'in sevgilisi Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında, nereli? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor? İşte Aslı Enver'in sevgilisi ile ilgili ayrıntılar...
Aslı Enver'in sevgilisi Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında, nereli? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor? İşte Aslı Enver'in sevgilisi ile ilgili ayrıntılar...Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'ın sevgili olduğu iddiaları magazin gündeminde geldi. Ünlü oyuncu Aslı Enver, Berkin Gökbudak ile el ele görüntülendi. Gökbudak'ın yaşamı ile ilgili bilgiler ise merak konusu oldu. Peki Berkin Gökbudak kimdir?
9.08.2022Bilgi Rehberi
Yunanistan'da dinleme skandalının ardından soruşturma
Yunanistan'da dinleme skandalının ardından soruşturmaYunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropoulou, Yunanistan'ın muhafazakâr hükümetini sarsan telefon dinleme skandalının ardından kapsamlı bir soruşturma talep etti.
9.08.2022Dünya
'Abdülhamid Han' Mavi Vatan yolcusu! İşte ilk görev yeri
'Abdülhamid Han' Mavi Vatan yolcusu! İşte ilk görev yeriTürkiye'nin 4'üncü sondaj gemisi Abdülhamid Han göreve başladı. Geminin ilk görev yerini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende önemli mesajlar verdi.
9.08.2022Siyaset
Araştırma: Moskova'ya daha sıkı ihracat kontrolü, Rus ordusunun etkisi zayıflatılabilirdi
Araştırma: Moskova'ya daha sıkı ihracat kontrolü, Rus ordusunun etkisi zayıflatılabilirdiİngiltere’de savunma araştırmaları üzerine çalışan düşünce kuruluşu RUSI tarafından yayımlanan bir rapora göre, Batılı ülkeler Rusya üzerinde ihracat kontrollerini daha erken ve daha fazla sıkılaştırsaydı, Rus ordusu yüksek teknolojili silahlarını ve iletişim sistemlerini Ukrayna'da kullanamayabilirdi.
9.08.2022Dünya
İran, Hayyam uydusunu uzaya fırlattı
İran, Hayyam uydusunu uzaya fırlattıİran’a ait Hayyam uydusu, Kazakistan’ın Baykonur Uzay Üssü’nden uzaya fırlatıldı.
9.08.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı ile görüşecekİletişim Başkanlığı, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor'un, yarın Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceğini açıkladı.
9.08.2022Siyaset
Bakan Soylu'dan terörle mücadelede net mesaj, haritayı paylaştı: 2018'de 408, 2022'de 46
Bakan Soylu'dan terörle mücadelede net mesaj, haritayı paylaştı: 2018'de 408, 2022'de 46Ankara’da 13. Büyükelçiler Konferansı'nda terörle mücadelede konusunda net mesajlar veren Bakan Soylu, kritik rakamları paylaştı. Dün gerçekleştirilen operasyona ilişkin detayları da anlatan Bakan Soylu konferansta çarpıcı bilgiler verdi.
9.08.2022Siyaset
Kazakistan, enerjide yeni güç dengesine hazırlanıyor
Kazakistan, enerjide yeni güç dengesine hazırlanıyorKazakistan hükümetine yakın kuruluşlarda da görev almış bir siyasi analist olan NikitaShatalov, Kazakistan’ın Rusya’ya olan bağımlılığını azaltacak ve Avrupa’yı destekleyebilecek enerji adımlarını Milliyet Enerji’ye anlattı.
Ülkede gündem olan karar! Aydın Çoban'ın evinden çıkanlar dehşete düşürdü
Ülkede gündem olan karar! Aydın Çoban'ın evinden çıkanlar dehşete düşürdüYeni keşfettiği internet ona sosyal hayata göre daha 'güvenli' geliyordu. İnternette daha fazla kişiyle tanışma fikrini gerçeğe dönüştürmek için bir web kamerası satın aldı. Ancak bu web kamerasının kendi sonunu hazırladığının henüz farkında değildi. Genç kızın ölüme gitmesine sebep olan kişi ise Hollanda'da yaşayan bir Türk'tü. Üstelik kabus bununla da sınırlı değildi.
9.08.2022Dünya
Ülkede gündem olan karar! Aydın Çoban'ın evinden çıkanlar dehşete düşürdü
Ülkede gündem olan karar! Aydın Çoban'ın evinden çıkanlar dehşete düşürdüYeni keşfettiği internet ona sosyal hayata göre daha güvenli geliyordu. Hem evinde güvendeydi hem de milyonlarca insanlarla sohbet edebilirdi. İnternet üzerinden yeni insanlarla tanışıp daha önce hiç yapmadığı sohbetleri yapma fikri onu giderek daha da fazla heyecanlandırıyordu. İnternette daha fazla kişiyle tanışma fikrini gerçeğe dönüştürmek için bir web kamerası satın aldı. Bu kamerayla birlikte yalnızca yaşadığı ülkede değil dünyanın farklı bölgelerinden pek çok kişiyle sohbet edebilecekti. Ancak bu web kamerasının kendi sonunu hazırladığının henüz farkında değildi.
8.08.2022Haberler
Necronomicon: Tarihin en tehlikeli büyü kitabı
Necronomicon: Tarihin en tehlikeli büyü kitabıOkuyanı delirttiği iddia edilen 'Necronomican'un olağanüstü güçleri olduğuna inanılıyor. Okuyanı delirttiği iddia edilen Necromicon'a gelin hep birlikte Molatik olalım...
8.08.2022Diğer
BES İptali 2022: Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır? Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım İptal Etme
BES İptali 2022: Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır? Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım İptal EtmeBireysel Emeklilik, kişilerin iş hayatında birikim yapabilmelerini sağlayan özel emeklilik sistemedir. Emeklilik döneminde harcanabilmesi amaçlanmaktadır. Emeklilik döneminde ek gelir sağlayarak refah bir yaşam sürmesi amaçlanan bu sisteme katılmak zorunlu değildir. 18 yaşını geçen herkes dilerse Bireysel Emeklilik Sistemine katılabilir. Dileyen Bireysel Emeklilik iptali yaparak sistemden çıkabilirler. BES iptali için yapılması gereken birkaç işlem bulunur ve şartlar vardır. BES iptali nasıl yapılır? “Bireysel Emeklilik İptali 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
8.08.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali Cumhurbaşkanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali Cumhurbaşkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
7.08.2022Siyaset
Gözyaşlarıyla uğurladılar! Sungun Babacan'a son veda
Gözyaşlarıyla uğurladılar! Sungun Babacan'a son vedaBirçok sinema filmi ve dizide Tom Cruise, Mel Gibcon, Kevin Costner, Brad Pitt ve John Travolta gibi dünyaca ünlü oyuncuları seslendiren Sungun Babacan (63) bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ünlü seslendirme sanatçısı, Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Cenaze törenine, Derya Baykal ve Yekta Kopan’ın da aralarında olduğu sanatçı dostları katıldı.
8.08.2022Cadde
Haftalık burç yorumları (8 Ağustos - 14 Ağustos 2022)
Haftalık burç yorumları (8 Ağustos - 14 Ağustos 2022)8 Ağustos 2022 - 14 Ağustos 2022 haftasında bizleri neler bekliyor? Yeni haftanın genel etkileri neler? Burçları neler bekliyor? Hep birlikte Molatik olalım…
7.08.2022Astroloji
Victoria Beckham ile aralarının bozuk olduğu iddia edilen Nicola Peltz'den yeni paylaşım!
Victoria Beckham ile aralarının bozuk olduğu iddia edilen Nicola Peltz'den yeni paylaşım!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham, geçtiğimiz Mayıs ayında Nicola Anne Peltz ile nikah masasına oturmuştu. Ancak Nicola ile Victoria arasında adeta bir soğuk savaş olduğu ve ikilinin birbirine dayanamadığı iddia edilmişti. Tüm bunların ardından Nicola Peltz, ağlarken çekilen fotoğraflarını paylaşarak duygusal bir mesaj yayınladı. Ünlü ismin bu paylaşımı, yaşananlara bir gönderme olarak yorumlandı. İşte detaylar...
8.08.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İletişim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.