İlk Gece

İlk Gece

Son dakika ilk gece haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ilk gece gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ilk gece haber sayfamızda...

İlk Gece

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 50.232 ilk gece haberi bulunmuştur.
Özel olarak yaptırdıkları teknede ilk gece faciayla bitti! Ölüm uykusu
Özel olarak yaptırdıkları teknede ilk gece faciayla bitti! Ölüm uykusu Bartın'da Kurucaşile ilçesinde tersanede özel olarak yaptırıp, teslim almak üzere geldikleri teknede geceyi geçiren Faik Kırcı (44) ve arkadaşı Murat Beycan (35), makine dairesinde ısınmak için kömürle ateş yakıp uyuyunca karbonmonoksit gazından zehirlendi. Kırcı ve Beycan hayatını kaybetti.
20.05.2024 Haberler
Özel olarak yaptırdıkları teknede ilk gece faciayla bitti! Ölüm uykusu
Özel olarak yaptırdıkları teknede ilk gece faciayla bitti! Ölüm uykusu Bartın'da Kurucaşile ilçesinde tersanede özel olarak yaptırıp, teslim almak üzere geldikleri teknede geceyi geçiren Faik Kırcı (44) ve arkadaşı Murat Beycan (35), makine dairesinde ısınmak için kömürle ateş yakıp uyuyunca karbonmonoksit gazından zehirlendi. Kırcı ve Beycan hayatını kaybetti.
20.05.2024 Gündem
Doğu’nun yeni rotası: Turistik Diyarbakır Ekspresi
Doğu’nun yeni rotası: Turistik Diyarbakır Ekspresi Ülkemizde turistik tren rotalarına bir yenisi daha eklendi. Ankara’dan yola çıkan Turistik Diyarbakır Ekspresi; Malatya’dan Elazığ’a, Diyarbakır’dan Kayseri’ye uzanan dört günlük bir geziyle sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Biz de 19 Nisan’da kalkan ilk trene atladık hem ev konforunda eşsiz manzaralar eşliğinde seyahat ettik hem sayısız anı biriktirdik.
28.04.2024 Pazar
Geleceğe Miras Hierapolis
Geleceğe Miras Hierapolis Aykut Ferah/ Milliyet Arkeoloji Proje Danışmanı-  Değerli Milliyet Arkeoloji Dergisi Okurları; 9 Aralık 1988 tarihinden bu yana UNESCO Doğal ve Kültürel Miras Listesi’nde yer alan Pamukkale Travertenleri ile birlikte Hierapolis Antik Kenti, eşsiz güzelliği ile ülkemizde en fazla ziyaret edilen antik kentler listesinin en ön sıralarında yer alıyor ve hem Denizli turizmi hem de ülkemiz turizm gelirleri açısından oldukça büyük öneme sahip...
21.01.2024 Arkeoloji
Siyah-beyaz Bengü
Siyah-beyaz Bengü Bengü, konser maratonuna kaldığı yerden devam etti.
20.01.2024 Cadde
Hatıralar yaşamaya devam eder mi?
Hatıralar yaşamaya devam eder mi? Nobel Edebiyat Ödüllü yazar Annie Ernaux’nun hayatı boyunca yazmayı düşündüğü “Kızın Hikâyesi” Türkçede. 1950’lerden 2000’lere uzanan roman, hesaplaşmayan bir hatırlama öyküsü.
11.12.2023 Kültür Sanat
Filiz Nurullah'a 15 dakika dayanan pehlivana 500 dolar! 'Sana yazık olur'
Filiz Nurullah'a 15 dakika dayanan pehlivana 500 dolar! 'Sana yazık olur' 175 kilo ağırlığında, 2.18 metre uzunluğundaydı. Cüssesi nedeniyle 'Filiz' lakabını aldı. Namını ABD'ye kadar yayan Türk pehlivanın Amerikalı güreşçiye yaptığı teklif ise bugüne kadar ne görüldü ne de duyuldu. İşte yığıldığı yerde tam 35 dakika kendi gelemeyen Ferguson ile Filiz Nurullah'ın yaşadıkları.
28.10.2023 Yaşam
Adaletin terazisi şaşarsa vicdan devreye girer
Adaletin terazisi şaşarsa vicdan devreye girer “Doğu Ekspresinde Cinayet”, kötülük tolere edildiğinde iyi insanların adalet arayışı içinde masumiyetlerini nasıl kaybettiklerini gösteriyor.
22.10.2023 Kültür Sanat
Emine Erdoğan, depremzede ve gönüllülerle iftarda bir araya geldi
Emine Erdoğan, depremzede ve gönüllülerle iftarda bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzedeler ve bölgedeki çalışmalarıyla dikkati çeken gönüllülerle Devlet Konukevi'nde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
19.04.2023 Gündem
Tahliye uçuşlarıyla İstanbul'a gelen depremzedeler yaşadıkları felaketi anlattı
Tahliye uçuşlarıyla İstanbul'a gelen depremzedeler yaşadıkları felaketi anlattı Türkiye'yi sarsan büyük felaketin üçüncü gününde depremzedeler, afet bölgesinden tahliye uçuşlarıyla İstanbul'a geliyor. Aralarında yaşlılar ve çocuklu ailelerin yer aldığı depremzedeler, barınma ihtiyacı, gıda ve su sıkıntısı gibi yaşadıkları zorluklar nedeniyle akrabalarının yanına sığınmak için geldiklerini söylediler.
8.02.2023 Haberler
Tahliye uçuşlarıyla İstanbul'a gelen depremzedeler yaşadıkları felaketi anlattı
Tahliye uçuşlarıyla İstanbul'a gelen depremzedeler yaşadıkları felaketi anlattı Türkiye'yi sarsan büyük felaketin üçüncü gününde depremzedeler, afet bölgesinden tahliye uçuşlarıyla İstanbul'a geliyor. Aralarında yaşlılar ve çocuklu ailelerin yer aldığı depremzedeler, barınma ihtiyacı, gıda ve su sıkıntısı gibi yaşadıkları zorluklar nedeniyle akrabalarının yanına sığınmak için geldiklerini söylediler.
8.02.2023 Gündem
Cumhuriyet’in ilk yıllarında eğlence
Cumhuriyet’in ilk yıllarında eğlence Eğlence hayatı, “zamanın ruhu”nun belki de en belirgin haliyle gözlemlenebildiği alanlardan biri. Araştırmacı yazar Gökhan Akçura’nın son kitabı “Yıldızların Altında/ Cumhuriyet Döneminde Türkiye’de Eğlence Yaşamı” bunun adeta bir kanıtı.
22.01.2023 Pazar
PKK'dan kaçan Zeliha anlattı: Dağda özgürlük var dediler, aklımla oynadılar
PKK'dan kaçan Zeliha anlattı: Dağda özgürlük var dediler, aklımla oynadılar PKK terör örgütü binlerce genci kandırıp nasıl dağa kaçırdığını olayı yaşayanlardan dinlemeye devam ediyoruz. Terör örgütünün kaçırdığı ve 5 yıl boyunca acı çektirdiği Zeliha yaşadıklarını CNN Türk'e anlattı. 7 kere PKK'dan kaçma girişiminde bulunan Zelihan 8. de başarılı olabildi. İşte Zeliha'nın yaşadıkları ve terör örgütünün elinden kurtuluşu...
17.11.2022 Haberler
Tansel Öngel: İnsanların sokakta görüp tebrik etmesi en güzel ödül
Tansel Öngel: İnsanların sokakta görüp tebrik etmesi en güzel ödül Bu yıl 17’ncisi gerçekleştirilen Felis Ödülleri’nde ilk gece geride kaldı. Ödül törenine; Nurgül Yeşilçay, Funda Eryiğit, Tansel Öngel, Dilan Çiçek Deniz, Serkan Çayoğlu, Perihan Savaş da katıldı. Tansel Öngel, yarışma öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
12.11.2022 Cadde
Hülya'yı öldüren eşi, sahte kimlik için saklandığı evden çıkınca yakalanmış
Hülya'yı öldüren eşi, sahte kimlik için saklandığı evden çıkınca yakalanmış İzmir'in Bornova ilçesinde başından vurulmuş cesedi bulunan Hülya Şellavcı Yeğin'in (52) cinayet şüphelisi olarak aranırken 18 gün sonra yakalanan eşi Kaffar Yeğin'in (59), cinayeti işlediğini itiraf ettiği ve pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Kaffar Yeğin'in cinayeti işledikten sonra ilk gece ormanda, sonrasında bir arkadaşının evinde gizlendiği ortaya çıktı. Yeğin'in günler sonra ilk kez sahte kimlik yaptırmak için saklandığı evden çıktığı sırada polis ekiplerince yaklaşık 800 saatlik güvenlik kamera görüntüsü incelenerek tespit edilip, yakalandığı öğrenildi.
9.11.2022 Gündem
Recep Uçar: Bugünü milat olarak kabul ediyoruz
Recep Uçar: Bugünü milat olarak kabul ediyoruz Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar, Alanyaspor karşısında 3-1 aldıkları ilk galibiyetten dolayı bugünü milat kabul ettiklerini ifade ederken, Ümraniyespor için ligin yeni başladığını söyledi.
4.11.2022 Ümraniyespor
Top secret taarruz! Büyük zafere giden yol
Top secret taarruz! Büyük zafere giden yol 26 Ağustos 1922 sabahı, saat 04.30 sıralarında Büyük Taarruz başladı. Kocatepe’de ilk olarak bir 15’lik obüs topu gürledi. Topçular daha yoğun bir şekilde tahrip ateşine başladı. Başkomutan Kocatepe’den askerlerini dikkatle izliyordu... İlk gece yaverlerinin kaygılı olduğunu gören Mustafa Kemal Paşa onlara, “Yunanlılar iyi dövüşüyorlar. İyi dövüştükleri için de mahvolacaklar. Çünkü savaşmakla hata ettiler. Dumlupınar’a çekilseler belki kurtulurlardı” dedi...
26.08.2022 Gündem
Gökyüzüne yolculuk
Gökyüzüne yolculuk Karşıyakalı vatandaşlar, Evrensel Çocuk Müzesi’ndeki planetaryumda Ay ve Satürn'ü gözlemleme fırsatı buldu
4.08.2022 Ege
'Jennifer Lopez 7-8 kez evlenecek'
'Jennifer Lopez 7-8 kez evlenecek' Jennifer Lopez (54), 18 Temmuz'da sürpriz bir şekilde nişanlısı Ben Affleck (49) ile Las Vegas’ta dünyaevine girdi. Bu, dünyaca ünlü ABD'li yıldızın dördüncü evliliğiydi. Oyuncunun ünlü olmadan önce 1997 yılında nikâh masasına oturup, 11 ay sonra boşandığı ilk eşi Ojani Noa (48), bu evliliğin uzun sürmeyeceğini iddia etti.
1.08.2022 Cadde
Evimiz sırtımızda gidiyoruz güzelliklere
Evimiz sırtımızda gidiyoruz güzelliklere Yolda olmayı sevenler, kafasına göre tatil hayali kuranlar “Karavanda Yaz”da buluşacak. Fedo’nun karavanında size de yer var.
10.07.2022 Pazar
Marmaris yangınıyla ilgili açıklama: Kontrol altına alındı
Marmaris yangınıyla ilgili açıklama: Kontrol altına alındı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci Marmaris'teki orman yangınıyla ilgili son durum açıklaması yaptı. Bakan Kirişci, yangının kontrol altına alındığını duyurdu. Öte yandan gece görüşlü hava araçları tartışmalarına Jandarma Havacılık Daire Başkanı Tümgeneral Ali Doğan noktayı koydu.
25.06.2022 Gündem
Bakanlardan gökyüzü gözlemi! 'Bu deneyimi yaşayan çocuklar yarının Aziz Sancar’ları olacak'
Bakanlardan gökyüzü gözlemi! 'Bu deneyimi yaşayan çocuklar yarının Aziz Sancar’ları olacak' Diyarbakır Zerzevan Gökyüzü Gözlem Etkinliği’nin ilk gece gözlemine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu katıldı. Gece saatlerinde başlayan gözlem sırasında Zerzevan Kalesi ve çevresine kurulmuş teleskoplardan yıldızları, gezegenleri ve gök cisimlerini inceleyen bakanlar, gençlerle birlikte uzay gözlemi yaptı. Ayın kaybolmasıyla birlikte başlayan gözlem sabah saatlerine kadar devam etti.
10.06.2022 Gündem
İstanbul'un kalabalığından kaçıp yapmıştı! Başına gelenler şaşırttı
İstanbul'un kalabalığından kaçıp yapmıştı! Başına gelenler şaşırttı Trafik, kalabalık derken büyükşehirlerde yaşamak hemen herkesi bunaltıyor. Karmaşayı terk edip daha huzurlu ve sakin bölgelere göç etmek ise son zamanlarda herkesin hayali. Pandemiden 5 yıl önce Fethiye’de kendine bir arazi satın alan Soner Yakup’un hikâyesi ise duyanları şaşırtacak cinsten.
8.06.2022 Gündem
Çocuklarda tuvalet eğitiminde dikkat edilmesi gerekenler
Çocuklarda tuvalet eğitiminde dikkat edilmesi gerekenler Tuvalet eğitimi çocuğun tuvalet alışkanlığını kazanması, bağımsızca tuvaletini yapabilmesi anlamına gelir. "Tuvalet eğitimi için 18-24 ay arası en uygun zaman olduğu söylense de 2.5 yaşından sonra verilen tuvalet eğitimlerinde başarı oranı yüksektir." diyen Uzman Psikolog Tuğçe Yılmaz konu hakkında önemli bilgiler verdi.
24.05.2022 Çocuk
Milano’da doğum günü daveti
Milano’da doğum günü daveti Londra merkezli S2 Lifestyle Management’ın kurucularından Goran Svilar, 50’nci yaş gününü Milano’da iki gün, iki ayrı özel davet ile kutladı.
14.04.2022 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İlk Gece ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.