İrem Kutluay

İrem Kutluay

Son dakika İrem Kutluay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İrem Kutluay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İrem Kutluay haber sayfamızda...

İrem Kutluay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 157 irem kutluay haberi bulunmuştur.
Demet Şener'in boyunu geçmemek için dizlerini kırdı
Demet Şener'in boyunu geçmemek için dizlerini kırdıKızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de görüntülenen eski model Demet Şener, hafta sonunun tadını alışveriş yaparak çıkardı.
15.03.2021Cadde
Boy çözümü
Boy çözümüDemet Şener, İstinye Park’ta kızı İrem Kutluay’la objektiflere takıldı.
15.03.2021Cadde
Demet Şener alışveriş turunda
Demet Şener alışveriş turundaYılların podyum deneyimi sonrası moda tutkusunu bir adım öteye taşıyarak kendi markasını oluşturarak mağazasını açan Demet Şener, geçtiğimiz gün kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
30.12.2020Cadde
'Beni bu sefer çekmeyin, sadece babamı çekin'
'Beni bu sefer çekmeyin, sadece babamı çekin'Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün akşam saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
23.12.2020Cadde
İbrahim Kutluay ve kızı alışverişte
İbrahim Kutluay ve kızı alışverişteEski milli basketbolcuİbrahim Kutluay, kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.
22.11.2020Cadde
Demet Şener: Kızımın boyu boyuma yetişti
Demet Şener: Kızımın boyu boyuma yetiştiEski model ve iş insanı Demet Şener Küpeli, kızı İrem Kutluay ile birlikte geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.
30.10.2020Cadde
İbrahim Kutluay: Bunlar tehlikeli konular
İbrahim Kutluay: Bunlar tehlikeli konularEski basketbolcu İbrahim Kutluay, kızı İrem’le Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Baba-kız, basın mensuplarına el ele poz verirken, Kutluay “Bugün bizim günümüz, çok şükür neyse ki onların da yaş grubuna yönelik kısıtlama kalktı, rahatladık” dedi.
13.06.2020Cadde
Demet Şener kızının yeni yaşını kutladı
Demet Şener kızının yeni yaşını kutladıEski manken Demet Şener, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kızı İrem'in doğum gününü kutladı.
10.06.2020Cadde
İbrahim Kutluay kızıyla yemekte
İbrahim Kutluay kızıyla yemekteEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve kızı İrem Kutluay önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldılar.
15.03.2020Cadde
İrem Kutluay korkuttu
İrem Kutluay korkuttuEski basketbolcu İbrahim Kutluay kızı İrem ile birlikte önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
12.03.2020Cadde
Demet Şener sustu, Cenk Küpeli gerildi
Demet Şener sustu, Cenk Küpeli gerildiKayınpederi Avni Küpeli’nin, "Oğlumuzu bizden kopardı, eski eşine nispet için evlendi” açıklamasıyla sıkıntılı günler geçiren Demet Şener, eşi Cenk Küpeli ve çocuklarıyla Etiler’de bir araya geldi. Şener'in çıkışta ağzını bıçak açmazken, gergin olduğu görülen Küpeli'nin ise “Niye ısrar ediyorsunuz ki?” diyerek tepki göstermesi dikkat çekti.
5.11.2019Cadde
‘Çekmeseniz olmaz mı?’
‘Çekmeseniz olmaz mı?’Eski manken Demet Şener, yakın zamanda evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Cenk Küpeli, kızı İrem ve oğlu Ömer ile birlikte Kuruçeşme İnari isimli mekanda akşam yemeği yedi.
30.05.2019Cadde
‘Çekmeseniz olmaz mı?’
‘Çekmeseniz olmaz mı?’Eski manken Demet Şener, yakın zamanda evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Cenk Küpeli, kızı İrem ve oğlu Ömer ile birlikte Kuruçeşme İnari isimli mekanda akşam yemeği yedi.
30.05.2019Cadde
'Hayvan barınağına ziyarete gidiyoruz'
'Hayvan barınağına ziyarete gidiyoruz'Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, 12 yaşındaki kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de görüntülendi.
22.05.2019Cadde
Baba-kız gezmede
Baba-kız gezmedeEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile kızı İrem Kutluay, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
29.01.2019Cadde
Ucuz atlattık
Ucuz atlattıkDemet Şener, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
6.01.2019Cadde
Şimdilik tatilin tadını çıkarıyorum!
Şimdilik tatilin tadını çıkarıyorum!Demet Şener, önceki gün kızı İrem Kutluay ve kızının arkadaşıyla Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
9.07.2018Cadde
Bayramı İstanbul'da geçirdiler
Bayramı İstanbul'da geçirdilerManken ve sunucu Demet Şener, önceki gün kızı İrem Kutluay ile Bebek'tedi.
17.06.2018Cadde
Demet Şener'in neşesi yerinde
Demet Şener'in neşesi yerindeDemet Şener, kızı İrem Kutluay'la beraber Akmerkez’de objektiflere takıldı.
4.04.2018Cadde
Abla-kardeş gibiler
Abla-kardeş gibilerDemet Şener, önceki gün kızı İrem Kutluay’la İstinye Park’taydı.
5.03.2018Cadde
Abla-kardeş gibiler
Abla-kardeş gibilerEski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile çekişmeli bir boşanma davasının ardından ayrılan ve her fırsatta mutlu olduğunu söyleyen Demet Şener, önceki gün kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.03.2018Cadde
Tüm günü çocuklarıyla geçirdi
Tüm günü çocuklarıyla geçirdiEski manken Demet Şener, önceki gün kızı İrem Kutluay ve Ömer Kutluay ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
5.02.2018Cadde
Anne-kız sinema keyfi
Anne-kız sinema keyfiEski manken Demet Şener, önceki gün kızı İrem Kutluay ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
26.01.2018Cadde
Birlikte kutladılar
Birlikte kutladılarİbrahim Kutluay, önceki gün eşi Demet Kutluay, çocukları İrem ve Ömer’le İstinye Park’taydı.
18.06.2016Cadde
KİM NEREDE GÖRÜLDÜ?
KİM NEREDE GÖRÜLDÜ?Şarkıcı Gülben Ergen önceki gün İstinye Park'ta yemek yedikten sonra arabasına bindi.
27.01.2010Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İrem KutluayDemet Şenerİbrahim Kutluayünlüler dünyasıİstinyePark AVM

İrem Kutluay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.