İrem Kutluay

İrem Kutluay

Son dakika İrem Kutluay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İrem Kutluay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İrem Kutluay haber sayfamızda...

İrem Kutluay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 193 irem kutluay haberi bulunmuştur.
Demet Şener: Bir genç kız hayal et deselerdi bu kadarını tahmin edemezdim!
Demet Şener: Bir genç kız hayal et deselerdi bu kadarını tahmin edemezdim! İbrahim Kutluay ile 13 yıl evli kalan ve bir erkek bir kız çocuğu dünyaya getiren Demet Şener, sosyal medya hesabında ilk göz ağrısı İrem Kutluay'ı paylaştı. Lise son sınıfta okuyan kızının birinci sınıftaki fotoğrafı ve şimdiki halini takipçilerinin beğenisine sunan Şener'in paylaşımına beğeni yağdı.
13.03.2024 Cadde
'Çocuklarım dışında hiçbir şey umurumda değil!'
'Çocuklarım dışında hiçbir şey umurumda değil!' Eski eşi İbrahim Kutluay ile evliliğinden İrem adında bir kızı ve Ömer isimli oğlu dünyaya gelen Demet Şener, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.
24.01.2024 Cadde
Demet Şener'in çocukları İrem ve Ömer büyüdü!
Demet Şener'in çocukları İrem ve Ömer büyüdü! 1995 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci seçilen Demet Şener, kızı İrem'le birlikte İspanya'ya oğlu Ömer'i ziyaret etti. Sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren 46 yaşındaki eski manken, Madrid'de çocuklarıyla poz vermeyi ihmal etmedi.
11.11.2023 Magazin
Demet Şener'in çocukları İrem ve Ömer büyüdü!
Demet Şener'in çocukları İrem ve Ömer büyüdü! 1995 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci seçilen Demet Şener, kızı İrem'le birlikte İspanya'ya oğlu Ömer'i ziyaret etti. Sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren 46 yaşındaki eski manken, Madrid'de çocuklarıyla poz vermeyi ihmal etmedi.
11.11.2023 Cadde
'1999 depreminde evlat edinmeyi düşünmüştüm'
'1999 depreminde evlat edinmeyi düşünmüştüm' Tüm Türkiye, 11 ili derinden etkileyen asrın felaketinin yaralarını tek yürek halinde sarmaya çalışıyor. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği deprem sonrası 'koruyucu aile' olmak için rekor başvuru yapıldı. Etiler'de elinde dosyalar ile görüntülenen Demet Şener, konu hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 45 yaşındaki eski mankenin, eski eşi İbrahim Kutluay ile evliliğinden İrem ve Ömer adında iki çocuğu bulunuyor.
11.03.2023 Cadde
Demet Şener'den Tolga Arman'a: İyi ki doğdun hayat arkadaşım!
Demet Şener'den Tolga Arman'a: İyi ki doğdun hayat arkadaşım! Bir süredir iş insanı Tolga Arman ile mutlu bir beraberlik sürdüren Demet Şener, zaman zaman sevgilisiyle mutluluk pozlarını takipçileriyle de paylaşıyor. Ünlü manken, son yaptığı paylaşımla; Arman'ın doğum gününü kutladı. Şener'in sevgilisine 'hayat arkadaşım' diye seslenmesi dikkat çekerken; iş insanı da romantik paylaşıma kayıtsız kalmadı. İşte detaylar...
28.09.2022 Cadde
Demet Şener'den 'Miss Turkey' açıklaması: İngilizceleri yeterli değildi
Demet Şener'den 'Miss Turkey' açıklaması: İngilizceleri yeterli değildi Miss Turkey 2022'de jüri koltuğuna oturan eski manken Demet Şener, geceye eski eşi İbrahim Kutluay'la evliliğinden olan kızı İrem Kutluay ile katılmıştı. Yarışmada birinci seçilen Nursena Say hakkında sosyal medyada yapılan eleştiriler konusunda görüşlerini dile getiren 45 yaşındaki tescilli güzel, "Miss Turkey'de birinciyseniz eleştirilirsiniz. 19'uncu olsanız eleştirilmezsiniz" dedi.
27.09.2022 Cadde
Demet Şener'den 'İrem Kutluay estetik yaptırdı' iddialarına yanıt
Demet Şener'den 'İrem Kutluay estetik yaptırdı' iddialarına yanıt Miss Turkey 2022'de jüri koltuğuna oturan eski manken Demet Şener, geceye İbrahim Kutluay ile evliliğinden olan kızı İrem Kutluay ile katılmıştı. İrem'in değişimi ve güzelliği geceye damga vurgu. Sosyal medyada kızıyla fotoğraf paylaşan Şener'e kızının estetik yaptırdığı yazıldı. Demet Şener ise bu iddialara kayıtsız kalamadı.
24.09.2022 Cadde
İrem Kutluay'ın utangaç tavırları dikkat çekti
İrem Kutluay'ın utangaç tavırları dikkat çekti Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, geçtiğimiz akşam eski eşi Demet Şener'le evliğinden dünyaya gelen kızı İrem ve oğlu Ömer ile Tarabya'da bir balıkçıdaydı.
4.01.2022 Cadde
İbrahim Kutluay çocukları İrem ve Ömer’le vakit geçirdi
İbrahim Kutluay çocukları İrem ve Ömer’le vakit geçirdi Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki akşam çocukları İrem ve Ömer'le yemek yedi. Görüntü vermek istemeyen İrem Kutluay'ın, elleriyle yüzünü gizlemesi dikkat çekti.
6.09.2021 Cadde
Demet Şener kızı ve oğluyla poz verdi: Canlarım!
Demet Şener kızı ve oğluyla poz verdi: Canlarım! Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları İrem Kutluay ve Ömer Kutluay ile kamera karşısına geçti. Şener, kızı ve oğlu ile verdiği pozu, takipçilerinin beğenisine sundu.
23.08.2021 Cadde
Demet Şener'den kızı İrem Kutluay'a: Ben anneliği seninle öğrendim
Demet Şener'den kızı İrem Kutluay'a: Ben anneliği seninle öğrendim Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem Kutluay'ın yeni yaşını duygusal bir mesajla kutladı.
10.06.2021 Cadde
Demet Şener'in boyunu geçmemek için dizlerini kırdı
Demet Şener'in boyunu geçmemek için dizlerini kırdı Kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de görüntülenen eski model Demet Şener, hafta sonunun tadını alışveriş yaparak çıkardı.
15.03.2021 Cadde
Boy çözümü
Boy çözümü Demet Şener, İstinye Park’ta kızı İrem Kutluay’la objektiflere takıldı.
15.03.2021 Cadde
Demet Şener alışveriş turunda
Demet Şener alışveriş turunda Yılların podyum deneyimi sonrası moda tutkusunu bir adım öteye taşıyarak kendi markasını oluşturarak mağazasını açan Demet Şener, geçtiğimiz gün kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
30.12.2020 Cadde
'Beni bu sefer çekmeyin, sadece babamı çekin'
'Beni bu sefer çekmeyin, sadece babamı çekin' Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün akşam saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
23.12.2020 Cadde
İbrahim Kutluay ve kızı alışverişte
İbrahim Kutluay ve kızı alışverişte Eski milli basketbolcuİbrahim Kutluay, kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.
22.11.2020 Cadde
Demet Şener: Kızımın boyu boyuma yetişti
Demet Şener: Kızımın boyu boyuma yetişti Eski model ve iş insanı Demet Şener Küpeli, kızı İrem Kutluay ile birlikte geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.
30.10.2020 Cadde
İbrahim Kutluay: Bunlar tehlikeli konular
İbrahim Kutluay: Bunlar tehlikeli konular Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, kızı İrem’le Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Baba-kız, basın mensuplarına el ele poz verirken, Kutluay “Bugün bizim günümüz, çok şükür neyse ki onların da yaş grubuna yönelik kısıtlama kalktı, rahatladık” dedi.
13.06.2020 Cadde
Demet Şener kızının yeni yaşını kutladı
Demet Şener kızının yeni yaşını kutladı Eski manken Demet Şener, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kızı İrem'in doğum gününü kutladı.
10.06.2020 Cadde
İbrahim Kutluay kızıyla yemekte
İbrahim Kutluay kızıyla yemekte Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve kızı İrem Kutluay önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldılar.
15.03.2020 Cadde
İrem Kutluay korkuttu
İrem Kutluay korkuttu Eski basketbolcu İbrahim Kutluay kızı İrem ile birlikte önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
12.03.2020 Cadde
Demet Şener sustu, Cenk Küpeli gerildi
Demet Şener sustu, Cenk Küpeli gerildi Kayınpederi Avni Küpeli’nin, "Oğlumuzu bizden kopardı, eski eşine nispet için evlendi” açıklamasıyla sıkıntılı günler geçiren Demet Şener, eşi Cenk Küpeli ve çocuklarıyla Etiler’de bir araya geldi. Şener'in çıkışta ağzını bıçak açmazken, gergin olduğu görülen Küpeli'nin ise “Niye ısrar ediyorsunuz ki?” diyerek tepki göstermesi dikkat çekti.
5.11.2019 Cadde
‘Çekmeseniz olmaz mı?’
‘Çekmeseniz olmaz mı?’ Eski manken Demet Şener, yakın zamanda evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Cenk Küpeli, kızı İrem ve oğlu Ömer ile birlikte Kuruçeşme İnari isimli mekanda akşam yemeği yedi.
30.05.2019 Cadde
‘Çekmeseniz olmaz mı?’
‘Çekmeseniz olmaz mı?’ Eski manken Demet Şener, yakın zamanda evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Cenk Küpeli, kızı İrem ve oğlu Ömer ile birlikte Kuruçeşme İnari isimli mekanda akşam yemeği yedi.
30.05.2019 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İrem Kutluay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.