İşçi Partisi

İşçi Partisi

Son dakika İşçi Partisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İşçi Partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İşçi Partisi haber sayfamızda...

İşçi Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.961 isci partisi haberi bulunmuştur.
Son dakika... Gizemli füzelerin görüntüleri yayınlandı! Kuzey Kore yine şoke etti
Son dakika... Gizemli füzelerin görüntüleri yayınlandı! Kuzey Kore yine şoke ettiSon dakika haberlere göre, Kuzey Kore'nin dün fırlattığı 'tanımlanamayan' füzelere ilişkin görüntüler yayınlandı. ABD ile nükleer anlaşma konusunda çıkmaza giren görüşmelerin akabinde, trenden fırlatılan füzeler hayrete düşürdü.
16.09.2021Dünya
Norveç’te sol  blokun zaferi
Norveç’te sol blokun zaferiNorveç’te yapılan genel seçimlerde, 8 yıldır iktidarda bulunan Başbakan Erna Solberg’in başını çektiği merkez sağ koalisyonu büyük bir yenilgi aldı.
15.09.2021Dünya
Kuzey Kore’den yeni deneme!
Kuzey Kore’den yeni deneme!Kuzey Kore’nin, hafta sonunda yeni tip uzun menzilli füze denemeleri yaptığı açıklandı. Nükleer başlık taşıyabilen füzelerin denenmesi tepki çekti.
14.09.2021Dünya
Kuzey Kore, yeni tip bir uzun menzilli füze denemesi gerçekleştirdiğini duyurdu
Kuzey Kore, yeni tip bir uzun menzilli füze denemesi gerçekleştirdiğini duyurduKuzey Kore, yeni tip bir uzun menzilli füze denemesini başarı ile gerçekleştirdiğini duyurdu. Devlet medyasında yer alan habere göre, füze denemesi Cumartesi ve Pazar günleri yapıldı ve iki denemede de füzeler, 1500 kilometreden fazla mesafe kat etti. Bu füze denemeleriyle ilgili henüz bağımsız uluslararası kanallardan doğrulama gelmedi.
13.09.2021Dünya
Müslüman milletvekili, İslamofobik saldırıları gözyaşları içinde anlattı
Müslüman milletvekili, İslamofobik saldırıları gözyaşları içinde anlattıİngiltere'de İşçi Partili Müslüman milletvekili Zarah Sultana, İslamofobinin İngiltere'de oldukça gerçek olduğunu belirterek, Müslüman bir kadın olarak parlamentoya girmesinden bu yana karşılaştığı İslamofobik ve ırkçı saldırıları gözyaşları içinde anlattı.
10.09.2021Dünya
İspanya'da elektrik fiyatları rekor kırdı
İspanya'da elektrik fiyatları rekor kırdıİspanya'da elektrik fiyatları megavat saat başına 132,47 avroya ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Koalisyon hükümetinin küçük ortağı Unidas Podemos, halka elektrik fiyatlarına karşı gösteri yapması çağrısında bulundu.
31.08.2021Ekonomi
Son dakika haberleri: Uyduya yakalandı! Kuzey Kore'nin 'tedirgin edici' nükleer faaliyeti...
Son dakika haberleri: Uyduya yakalandı! Kuzey Kore'nin 'tedirgin edici' nükleer faaliyeti...Son dakika haberlere göre, Birleşmiş Milletler, Kuzey Kore'nin tüm dünyayı riske atacak gizli adımlarını uydudan takip ettiğini ve kaygı verici nükleer adımlar tespit edildiğini açıkladı. Açıklanan rapordaki radyokimyasal laboratuvarı dikkat çekiciydi. Burası hakkında, Pyongyang yönetimi daha önce uyarılmıştı ancak Kim Jong-un'un bu uyarıları dikkate almadığı anlaşılıyor.
30.08.2021Dünya
Ölümcül hastalık! Kuzey Kore lideri Kim, o ismi göreve getirdi...
Ölümcül hastalık! Kuzey Kore lideri Kim, o ismi göreve getirdi...Son dönem sağlığı hakkında yapılan spekülasyonlar artan Kuzey Kore'nin diktatör lideri Kim'in son adımı, sağlığının hiç de iyi olmadığı ancak bunun gizlenmeye çalışıldığı iddialarını güçlendirdi.
28.08.2021Dünya
Sonunda bunu da yaptı! Kim'in getirdiği yeni yasak şoka uğrattı
Sonunda bunu da yaptı! Kim'in getirdiği yeni yasak şoka uğrattıYaptığı her hareket olay olan Kuzey Kore'nin diktatör lideri, yine tüm dünyayı şaşkına uğratan bir karar aldı. Ülke kıtlıkla mücadele ederken, Kim Jong-un derdinin bambaşka bir şey olduğu ortaya çıktı.
23.08.2021Dünya
'Afgan ordusu savaşsaydı farklı bir hikaye olurdu'
'Afgan ordusu savaşsaydı farklı bir hikaye olurdu'ABD Başkanı Joe Biden, Afgan güvenlik güçlerinin kısa süre içinde çözülmesini kimsenin beklemediğini, Kabil’de ortaya çıkan tablonun bu hızlı çöküşün sonucunda ortaya çıktığını savundu.
21.08.2021Dünya
İngiltere'de savaş karşıtları ve Afganlar parlamento oturumu sırasında gösteri düzenledi
İngiltere'de savaş karşıtları ve Afganlar parlamento oturumu sırasında gösteri düzenlediİngiltere'de Afganistan'ın ele alındığı parlamento oturumu sırasında gösteri düzenleyen savaş karşıtları, bölgede yaşananlardan ders alınması gerektiğini belirterek, savaşların son bulması çağrısı yaptı.
18.08.2021Dünya
İngiliz Parlamentosu, Afganistan gündemiyle toplanacak
İngiliz Parlamentosu, Afganistan gündemiyle toplanacakİngiltere'de 22 Temmuz'da tatile giren ve 6 Eylül'de açılması planlanan Parlamentonun, Afganistan'daki durumu ele almak üzere gelecek hafta toplanacağı bildirildi.
15.08.2021Dünya
Modern tarihin ilk kadın diktatör adayı: Kim Yo-jong
Modern tarihin ilk kadın diktatör adayı: Kim Yo-jongKuzey Kore diktatörü Kim Jong-un’un ülke yönetiminde geniş yetkiler verdiği kız kardeşi Kim Yo-jong, son günlerde Güney Kore’ye ve ABD’ye savurduğu tehditlerle dünya siyasetinde gündeme geliyor. ‘Kapalı kutu’ ülkede net bilgi alınamadığı için 32 yaşında ve evli olduğu sanılan Kim Yo-jong, bir ara rahatsızlandığı öne sürülen ağabeyinin ölümü durumunda iktidarı ele geçirecek kişi olarak görülüyor
15.08.2021Dünya
‘Bebeğimi kaybettim’ açıklamasına destek
‘Bebeğimi kaybettim’ açıklamasına destekİngiltere Başbakanı Johnson’ın eşi Carrie, bebeklerini kaybedenlere destek amacıyla daha önce düşük yaptığını açıkladı ve bu konuyu gündeme getirdiği için takdir edildi
3.08.2021Dünya
7 bin 797 sorunun yarısı bile cevaplanmadı
7 bin 797 sorunun yarısı bile cevaplanmadıTBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, muhalefet partilerinin TBMM Başkanlığı’na 1 Ocak 2021-15 Haziran 2021 tarihleri arasında sunduğu yazılı soru önergelerinin yanıtlanma durumlarını açıkladı. Buna göre; işleme alınan 7 bin 797 önergenin 4 bin 420’si cevaplandırılmadı.
2.08.2021Siyaset
Johnson yedinci çocuğunu bekliyor
Johnson yedinci çocuğunu bekliyorİngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın (57) üç evliliğinden 6 çocuğu var. Şimdiyse 7’nci çocuğunu bekliyor.
2.08.2021Dünya
Son dakika haberi: Bir yıl sonra ilk kez! Binlerce kişi toplandı ve Kim...
Son dakika haberi: Bir yıl sonra ilk kez! Binlerce kişi toplandı ve Kim...Askeri törenle kutlandı, binlerce destekçi akın etti. Dünyanın en kapalı ülkesi Kuzey Kore'de, lider Kim Jong Un, havai fişek gösterileri arasında halka seslendi.
28.07.2021Dünya
Darbeye direnen Gannuşi'den Türkiye vurgusu
Darbeye direnen Gannuşi'den Türkiye vurgusuGelen son dakika haberine göre; Tunus Meclis Başkanı ve Nahda Hareketi lideri Raşid el-Gannuşi, Tunus'ta yaşanan darbe girişiminin ve Nahda'nın binalarının hedef alınmasının arkasında Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) medyasının olduğunu söyledi. Gannuşi, 'Darbe olduğunda sokağa çıkılması gerektiğini öğrendik. Türkiye'den aldığımız ders bu. Haberi duyar duymaz dışarı çıktık, önce parti genel merkezine sonra da Meclis binasına gittik ama kapılar yüzümüze kapandı.' dedi. Öte yandan Tunus Meclisin'deki partilerin çoğu Cumhurbaşkanı Said'in darbe girişimini anayasaya aykırı buluyor. İşte tüm sıcak gelişmelerin detayları...
26.07.2021Dünya
Kraliyetten korku projeyi engellemiş
Kraliyetten korku projeyi engellemişİngiltere’nin eski başbakanı Tony Blair’in, ülkenin önemli yapılarından olan başkent Londra’daki etkinlik mekanı “The O2 Arena”yı (Milenyum Kubbesi), 1997’de trafik kazasında hayatını kaybeden Galler Prensesi Diana’ya ithafen farklı bir yapıya dönüştürmeyi planladığı ortaya çıktı.
25.07.2021Dünya
Son dakika haberleri... Kim-Jong'dan gençlere tehdit! Ölümlerden ölüm beğen...
Son dakika haberleri... Kim-Jong'dan gençlere tehdit! Ölümlerden ölüm beğen...Son dakika haberlere göre, Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim-Jong Un ülkesinin gençlerini tehdit etti. Batı'nın etkisinde kalmaması gerektiği konusunda uyarılan yeni nesli, aksi halde tüyler ürperten cezalar bekliyor.
19.07.2021Dünya
Son dakika... Kim-Jong bunu da yaptı! Hepsini saraya aldırdı
Son dakika... Kim-Jong bunu da yaptı! Hepsini saraya aldırdıSon dakika haberlere göre, sık sık hayal gücünü zorlayan olaylarla gündeme gelen Kuzey Kore lideri Kim-Jong Un'dan yine çok konuşulacak bir adım geldi. Ülke basınında çıkan haberlere göre Kim'in sevdiği grubun üyeleri saraya taşınarak orada yaşamaya başladı.
17.07.2021Dünya
Son dakika haberi: Dünya gündemine bomba gibi düştü! 'Gelmiş geçmiş en kötü sonuç...'
Son dakika haberi: Dünya gündemine bomba gibi düştü! 'Gelmiş geçmiş en kötü sonuç...'Son dakika haberlere göre zayıflamış görüntüleri servis edilen Kuzey Kore lideri, iktidarının en bunalımlı günlerinde Rusya'dan gelen teklifi reddetti. BBC muhabiri, Kim'in kaderinin çizileceği tarihin yaklaştığını bildiriyor. İşte son dakika gelişmeler...
8.07.2021Dünya
12 ülkeden bilim insanları, İngiltere'nin normalleşme planını eleştirdi
12 ülkeden bilim insanları, İngiltere'nin normalleşme planını eleştirdi12 ülkeden bilim insanları, saygın tıp dergisi Lancet'te yayımladıkları bir mektupla, İngiltere'de hükümetin 19 Temmuz'da tüm Kovid kısıtlamalarını kaldırmaya yönelik planını eleştirdi.
8.07.2021Dünya
İsrail'in yeni Cumhurbaşkanı Herzog göreve başladı
İsrail'in yeni Cumhurbaşkanı Herzog göreve başladıEski Yahudi Ajansı Başkanı ve eski İşçi Partisi lideri Isaac Herzog, yemin ederek resmen İsrail'in 11. Cumhurbaşkanı oldu.
7.07.2021Dünya
Dünya bu ülkeyi izliyor! Haftada dört gün çalışma başarıyla test edildi
Dünya bu ülkeyi izliyor! Haftada dört gün çalışma başarıyla test edildiAraştırmacılar, İzlanda'da yapılan ve dünyanın şimdiye kadarki en büyük haftada 4 gün çalışma denemesinin büyük başarıyla sonuçlandığını ve İngiltere'de de test edilmesi gerektiğini belirtti.
5.07.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

kim jong-unkuzey koreİngiltereİşçi Partisikoronavirüs

İşçi Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.