İstanbul Yeni Havalimanı

İstanbul Yeni Havalimanı

Son dakika İstanbul Yeni Havalimanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstanbul Yeni Havalimanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstanbul Yeni Havalimanı haber sayfamızda...

İstanbul Yeni Havalimanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.589 istanbul yeni havalimanı haberi bulunmuştur.
Bakan Karaismailoğlu'dan Halkalı-İstanbul Havalimanı metro hattı açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'dan Halkalı-İstanbul Havalimanı metro hattı açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Halkalı-İstanbul Yeni Havalimanı metro hattındaki çalışmalarda gelinen aşamayı, “Projemizde yüzde 78 ilerleme kaydettik. 31.5 kilometre olan metro hattının günlük taşıma kapasitesi 600 bin yolcu” sözleriyle açıkladı.
16.05.2022Ekonomi
18 km’lik metro hattının ilk etabı 2024’te açılacak
18 km’lik metro hattının ilk etabı 2024’te açılacakMahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattı inşaatı başlama töreninde konuşan İmamoğlu, ilk etapta Mahmutbey, Kanuni Sultan Süleyman hattını 2024 yılında açacaklarını söyledi.
31.08.2021Siyaset
Son dakika haberi - Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Rosier yarın İstanbul'a gelecek
Son dakika haberi - Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Rosier yarın İstanbul'a gelecekBeşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Fransız futbolcu Valentin Rosier bu akşam İstanbul'a gelecek.
29.07.2021Beşiktaş
İstanbul'daki raylı ulaştırma projelerine 5 milyar liralık bütçe ayrıldı
İstanbul'daki raylı ulaştırma projelerine 5 milyar liralık bütçe ayrıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın kent içi ulaşım için ayırdığı kaynaktan en fazla payı, 5 milyar lira ile İstanbul'daki projeler aldı.
22.01.2021Ekonomi
2021 Yılı Yatırım Programı yayımlandı
2021 Yılı Yatırım Programı yayımlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını taşıyan Yatırım Programı'nda yer alan 3 bin 91 projeye 138,3 milyar lira ödenek tahsis edildi.
16.01.2021Uzmanpara
Son dakika! 2021 Yılı Yatırım Programı Resmi Gazete'de yayımlandı
Son dakika! 2021 Yılı Yatırım Programı Resmi Gazete'de yayımlandıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını taşıyan "2021 Yılı Yatırım Programı" Resmi Gazete'de yayımlandı. "2021 Yılı Yatırım Programı"nda yer alan 3 bin 91 projeye 138,3 milyar lira ödenek tahsis edildi. Yatırım Programı'nda en yüksek payları yüzde 30,7 ile ulaştırma-haberleşme sektörü ve yüzde 14,3 ile eğitim sektörü yatırımları aldı.
15.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İzmir depremi açıklaması: 'Sorumlusu sizsiniz'
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İzmir depremi açıklaması: 'Sorumlusu sizsiniz'Gelen son dakika haberine göre; AK Parti Kocaeli 7. Olağan İl Kongresi'nde sözlerine Azerbaycan'ın Şuşa zaferini tebrik ederek başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ' İzmir depremi aynı zamanda CHP'nin enkaz altında kaldığını bir depremdir. İzmir'de ruhsatları CHP vermedi mi? Bütün buralarda sorumlu sizsiniz. Her yerde yatay mimari diye bağıran Cumhurbaşkanı var' dedi.
8.11.2020Siyaset
Mobilyaya uzay çağını yaşatıyor
Mobilyaya uzay çağını yaşatıyorAlman Tasarım Konseyi’ne üye olan Nurus, ofis mobilyaları yanında havacılık sektörüne yönelik yenilikleri ve geliştirdiği teknolojilerle adından söz ettiriyor. Renan ve Güran Gökyay kardeşlerin güçbirliği markanın adını dünya sahnesinde her geçen gün daha fazla duyuruyor
19.10.2020Ege
GYODER’in başkanı Mehmet Kalyoncu oldu
GYODER’in başkanı Mehmet Kalyoncu olduGayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) 11 Haziran 2020 tarihinde düzenlediği Yönetim Kurulu toplantısında, GYODER Başkanı Prof. Dr. Feyzullah Yetgin’in iki dönemdir yürüttüğü başkanlık görevinin sona ermesi sebebiyle Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncu aday gösterildi. Pandemi döneminde genel kurulların yapılamaması nedeniyle GYODER Yönetim Kurulu tarafından yapılan seçimde, GYODER Başkanlığı’na oy birliği ile Mehmet Kalyoncu seçildi.
19.06.2020Ekonomi
Ulaştırma Bakanlığı İstanbul Havalimanı için Çin'den 176 metro aracı aldı
Ulaştırma Bakanlığı İstanbul Havalimanı için Çin'den 176 metro aracı aldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul  Havalimanı metro hattı için Çin'den 176 metro aracı alımı yaptı. Metro araçlarının tamamının teslimi 2022 yılı sonunda tamamlanacak. İlk parti 2 tren seti 6 ay sonra teslim alınacak ve metro araçları için toplam 1 milyar 545 milyon 280 bin TL ödenecek.
27.04.2020Ekonomi
Burası İstanbul! Kimse sahip çıkmıyor...
Burası İstanbul! Kimse sahip çıkmıyor...Sivil havacılığa kapatılan Atatürk Havalimanı apronunda bulunan uçuş ömrünü tamamlamış, hacizli ve hurda uçakların sahipleri çıkmıyor. İçlerinde Türk Havacılık envanterine giren tek Antonov An-12 tipi hava aracının da yer aldığı 12 uçağın son durumu havadan görüntülendi.
10.02.2020Haberler
Yeni Havalimanının yeni pisti uydu görüntülerine yansıdı
Yeni Havalimanının yeni pisti uydu görüntülerine yansıdıAçıldığı günden bu yana yaklaşık 49 milyon yolcuya hizmet eden İstanbul Yeni Havalimanı inşaat çalışmaları devam ediyor. Havalimanına yeni yapılan pist uydu görüntülerine yansıdı. Pistin yanında yüzlerce kamyonun çalıştığı uzaydan çekilen görüntülere yansıdı.
23.12.2019Haberler
TİM Başkanı: 2.2 milyar dolarlık anlaşma imzaladık
TİM Başkanı: 2.2 milyar dolarlık anlaşma imzaladıkTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Ülkemize 2003’ten günümüze 158,9 milyar dolarlık doğrudan yabancı yatırım girişi oldu. Bu başarıda, bugün başlayan Boğaziçi Zirvesi gibi toplantıların katkısı yadsınamaz. Sadece Boğaziçi Zirvesi kapsamında bugüne kadar 2,2 milyar dolarlık anlaşma imzalandığını biliyoruz." dedi.
27.11.2019Ekonomi
Polis baskınında ortaya çıktı! 'Şok evi'
Polis baskınında ortaya çıktı! 'Şok evi'İstanbul'da uluslararası göçmen kaçakçılığı ve resmi belgede sahtecilik yapan suç örgütlerinin çökertilmesine yönelik 3 ayrı operasyon düzenledi. Fatih'te bir kamyonete yapılan operasyonda 59 düzensiz göçmen yakalanırken, "Şok Evi" olarak tabir edilen adreslerde toplamda 271 kaçak göçmen yakalandı. Yasa dışı yollarla Türkiye'ye girmeye çalışanlara yardımcı olan bir polis ve avukat tutuklandı.
21.11.2019Haberler
Polis baskınında ortaya çıktı! 'Şok evi'
Polis baskınında ortaya çıktı! 'Şok evi'İstanbul'da uluslararası göçmen kaçakçılığı ve resmi belgede sahtecilik yapan suç örgütlerinin çökertilmesine yönelik 3 ayrı operasyon düzenledi. Fatih'te bir kamyonete yapılan operasyonda 59 düzensiz göçmen yakalanırken, "Şok Evi" olarak tabir edilen adreslerde toplamda 271 kaçak göçmen yakalandı. Yasa dışı yollarla Türkiye'ye girmeye çalışanlara yardımcı olan bir polis ve avukat tutuklandı.
21.11.2019Gündem
Ulaştırma ve altyapıda aslan payı demiryoluna
Ulaştırma ve altyapıda aslan payı demiryolunaUlaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı 2020’de havayolu, demiryolu ve suyolu altyapı yatırımları için 8.4 milyar TL ödenek ayırdı.
30.10.2019Ekonomi
Amca oğlunu fidye için kaçırdı, ailesinden 1 milyon TL istedi
Amca oğlunu fidye için kaçırdı, ailesinden 1 milyon TL istediİSTANBUL da müteahhitlik yapan Veysi E. evinin önünde aracını park ederken yanına yaklaşıp hakkında yakalama kararı olduğunu söyleyen ve kendisini polis olarak tanıtan kişilerce bir araca bindirilerek kaçırıldı. 6 gün süreyle 2 ayrı adreste dövülüp işkence yapılan ve canına karşılık 1 milyon dolar fidye istenen Veysi E.nin eşinin yaptığı suç duyurusuyla harekete geçen polis 47 yaşındaki müteahhiti kurtarırken kendisini kaçırtıp fidye isteyen şahısın ise amcasının oğlu Halil E. olduğunu ortaya çıkardı. Yakalanarak sorguya alınan ve kaçırtma suçlamasını kabul edip fidye iddiasını red eden Halil E.ise "Beni tokatlamıştı. Onun intikamını almak için yaptırdım" dedi.
18.09.2019Gündem
'Yabancı Damat' sayısı artacak
'Yabancı Damat' sayısı artacakOrka Holding Başkanı Orakçıoğlu, “Yurtdışında hedef büyüttük. Çoğu yurtdışında olmak üzere 20 mağaza açtık. İkinci yarıda 20 mağaza daha açacağız. 420’ye ulaşacağız” dedi
4.07.2019Ekonomi
İnşaat atıklarına sanatsal dönüşüm
İnşaat atıklarına sanatsal dönüşümİstanbul Yeni Havalimanı’nın inşaatından geriye kalan atıklar sanat eserine dönüştürülerek müzayedeye çıkartıldı. Toplanan gelir, ÇODEM’e bağışlanacak. Emine Erdoğan, “21’inci yüzyılda arkamızda çöp dağları bırakmayalım” dedi
22.06.2019Gündem
Dünya tenis şampiyonu yine Türkiye'den
Dünya tenis şampiyonu yine Türkiye'denTenis Dünya Şampiyonası'nda Okyanus Kolejleri Erkek ve Kız Tenis Takımları, büyük bir başarı gösterdi.
1.07.2020Tenis
Kruvaziyer dümeni İstanbul’a kırıyor
Kruvaziyer dümeni İstanbul’a kırıyorKruvaziyer gemileri 2020’de Galataport’la birlikte İstanbul’a doğru yola çıkıyor. 2021’de ise Yenikapı’daki limanın açılmasıyla binlerce turist rotayı yeniden İstanbul’a çevirecek
8.05.2019Ekonomi
İstanbul Havalimanı metro hattı hızla ilerliyor
İstanbul Havalimanı metro hattı hızla ilerliyor2016 yılında temeli atılan, İstanbul yeni Havalimanı-Gayrettepe Metro Hattı’nın 1. etabında istasyonlarda gelinen son durum havadan görüntülendi. Metro Hattı’nın 1. etabı 2019 yılında, 2. etabı ise 2021 yılında hizmete sunulacak.Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan İstanbul Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşımı sağlamak için inşa edilen Gayrettepe-Yeni Havalimanı Metro hattı 1. etabında çalışmalar hızla devam ediyor. Metro hattında yer alan İhsaniye, Işıklar Otogar, Göktürk, Kemarburgaz istasyonlarında hummalı çalışmalar göze çarparken, gelinen son nokta havadan drone ile görüntülendi.Toplam uzunluğu yaklaşık 70 kilometre olacak hattın, Gayrettepe-İstanbul Yeni Havalimanı yönünde uzunluğu yaklaşık 37,5 kilometre, İstanbul Yeni Havalimanı-Halkalı yönünde ise 32 kilometre olarak tasarlandı. İstanbul Havalimanı’nı şehir merkezine bağlayacak metro hattının ilk etabı 2019’da ikinci etabı ise 2021’de hizmete açılacak.
11.09.2019Haberler
İstanbul yeni havalimanı yeni taksi ücretleri açıklandı!
İstanbul yeni havalimanı yeni taksi ücretleri açıklandı!İstanbul Havalimanı taksi ücretleri İstanbul Taksiciler ve Esnaf Odası (İTEO) tarafından açıklandı. Açıklanan yeni taksi ücretlerine göre havalimanına en düşük 52 TL ile Arnavutköy'den sağlanırken en yüksek ücret ise Şile'den 272 lira olarak belirlendi. İşte İstanbul Havalimanı yeni taksi ücretleri
19.04.2019Gündem
Avustralyalı turiste büyük şok! 12 kat fazla...
Avustralyalı turiste büyük şok! 12 kat fazla...Avustralya’nın Sidney şehrinden uçakla İstanbul’a gelen Lübnan asıllı Avusturalyalı turist iş adamı, kendisini Yeni Havalimanı’ndan Aksaray’a götüren turizm firmasına 310 Avustralya doları (Bin 200 lira) ulaşım ücreti ödedi. Kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra ödemelerini kontrol eden adam, 12 kat fazla ücret ödediğini öğrenince dolandırıldığını düşünerek İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne şikayette bulundu.
15.04.2019Gündem
İstanbul havalimanı'ndan hangi otobüsler geçiyor? Yeni İstanbul havalimanı nerede?
İstanbul havalimanı'ndan hangi otobüsler geçiyor? Yeni İstanbul havalimanı nerede?Büyük bir merakla beklenen yeni İstanbul Havalimanı'nda uçuşlar başladı. 200 milyon kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak İstanbul Havalimanı'na ulaşım ile ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını derledik. İşte yeni havalimanı ile ilgili tüm ayrıntılar...
7.04.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İstanbul Yeni Havalimanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.