İtalya Haric

İtalya Haric

Son dakika italya haric haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan italya haric gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan italya haric haber sayfamızda...

İtalya Haric

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 705 italya haric haberi bulunmuştur.
Piyasalar Jackson Hole toplantılarına odaklandı
Piyasalar Jackson Hole toplantılarına odaklandıKüresel pay piyasalarında geçen hafta negatif bir seyir izlenmesinin ardından yeni haftada yatırımcılar, Jackson Hole Ekonomi Politikaları Sempozyumu ve yoğun veri gündemini takip edecek.
23.08.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, haftanın son işlem gününü İtalya hariç yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600, yüzde 0,33 artışla 468,8 puana çıktı.
20.08.2021Ekonomi
Avrupa borsaları düşüşle açıldı
Avrupa borsaları düşüşle açıldıAvrupa borsaları, haftanın ilk işlem gününde İtalya hariç satış ağırlıklı seyir izliyor.
9.08.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları haftanın ilk işlem gününü İtalya hariç yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 0,59 artışla 464,45 puana çıktı.
2.08.2021Ekonomi
Avrupa borsaları düşüşle açıldı
Avrupa borsaları düşüşle açıldıAvrupa borsaları, İtalya hariç güne satış ağırlıklı bir seyirle başladı.
14.07.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, haftanın ikinci işlem gününü İtalya dışında yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 0,26 artışla 456,42 puana çıktı.
22.06.2021Ekonomi
Piyasalar Fed'i bekliyor
Piyasalar Fed'i bekliyorKüresel piyasalar, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) kararları bugün açıklanacak Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısı ve Fed Başkanı Jerome Powell'ın vereceği mesajlara odaklandı.
16.06.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, haftanın ikinci işlem gününü İtalya dışında yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 0,11 artışla 458,81 puana çıktı.
15.06.2021Ekonomi
Avrupa borsaları düşüşle açıldı
Avrupa borsaları düşüşle açıldıAvrupa borsaları, İtalya hariç güne düşüşle başladı.
3.06.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları haftanın ilk işlem gününü İtalya hariç yükselişle tamamladı.
24.05.2021Ekonomi
Avrupa borsaları yükselişle açıldı
Avrupa borsaları yükselişle açıldıAvrupa borsaları, İtalya hariç haftaya yükselişle başladı.
24.05.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları, İtalya hariç günü düşüşle kapattı
Avrupa borsaları, İtalya hariç günü düşüşle kapattıAvrupa borsaları, yatırımcıların enflasyonda sert yükseliş endişeleri sebebiyle İtalya'da FTSE MIB 30 endeksi hariç günü düşüşle tamamladı.
17.05.2021Ekonomi
Avrupa borsaları yükselişle açıldı
Avrupa borsaları yükselişle açıldıAvrupa borsaları İtalya hariç güne alıcılı bir seyirle başladı.
14.05.2021Uzmanpara
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalar, ABD Merkez Bankasının (Fed) Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısından çıkan kararların ardından karışık bir seyir izliyor.
29.04.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları günü İtalya hariç yükselişle kapattı
Avrupa borsaları günü İtalya hariç yükselişle kapattıAvrupa borsaları, yatırımcıların ABD Merkez Bankasından (Fed) gelecek açıklamalara odaklanmasıyla İtalya’daki FTSE MIB 30 endeksi hariç günü yükselişle kapattı.
28.04.2021Ekonomi
Piyasalar pozitif seyrediyor
Piyasalar pozitif seyrediyorKüresel piyasalar, açıklanan verilerin ekonomik aktiviteye ilişkin iyimserliği artırması ile pozitif bir seyir izliyor.
16.04.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç günü yükselişle kapattı
Avrupa borsaları İtalya hariç günü yükselişle kapattıAvrupa borsaları, günü yatırımcıların şirket bilançolarına odaklanmasıyla İtalya hariç yükselişle tamamladı.
15.04.2021Ekonomi
Piyasalar verilere odaklandı
Piyasalar verilere odaklandıKüresel piyasalarda karışık bir seyir izlenirken, bugün yurt içinde sanayi üretimi, yurt dışında ise ABD'nin enflasyon verileri takip edilecek.
13.04.2021Altın
Avrupa borsaları İtalya hariç günü yükselişle kapattı
Avrupa borsaları İtalya hariç günü yükselişle kapattıAvrupa borsaları günü İngiliz ve Avrupalı denetim kuruluşlarının AstraZeneca'nın yeni tip korovirüs (Kovid-19) aşına ilişkin açıklamalarının etkisiyle günü İtalya hariç yükselişle tamamladı.
8.04.2021Ekonomi
Piyasalar Fed öncesi pozitif seyrediyor
Piyasalar Fed öncesi pozitif seyrediyorKüresel piyasalar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası ekonomideki toparlanmanın güçlü olacağı beklentilerinin fiyatlanması ve tahvil faizlerinin sakin seyretmesi ile yarın açıklanacak ABD Merkez Bankası (Fed) kararları öncesi pozitif bir seyir izliyor.
16.03.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İtalya hariç düşüşle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç düşüşle kapandıAvrupa borsaları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin endişelerin etkisiyle, İtalya'da FTSE MIB 30 endeksi hariç düşüşle kapandı.
15.03.2021Ekonomi
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, yatırımcılar geçen hafta hızlı yükselişi ile tedirginliğe neden olan ABD'nin 10 yıllık tahvil faizlerini yakından izlerken İtalya hariç, günü yükselişle tamamladı.
3.03.2021Ekonomi
Piyasalar enflasyon verisine odaklandı
Piyasalar enflasyon verisine odaklandıKüresel piyasalar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında aşılama çalışmalarının hızlanmasına karşın artan mutasyon riski ile karışık bir seyir izlerken, bugün yurt içinde enflasyon verisi takip edilecek.
3.03.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları, İtalya hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları, İtalya hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, ABD'de devlet tahvillerinin getirilerindeki dengelenmenin etkisiyle, İtalya hariç, günü yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 0,19 artışla 413,21 puana çıktı.
2.03.2021Ekonomi
Piyasalar negatif seyrediyor
Piyasalar negatif seyrediyorKüresel piyasalarda dün karışık bir seyir izlenmesinin ardından bugün Asya borsalarında satışların etkisini artırdığı görülüyor.
15.01.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Avrupa borsalarıpiyasaİtalya hariçyükselişle kapandıborsa

İtalya Haric ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.