Jared Kushner

Jared Kushner

Son dakika Jared Kushner haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jared Kushner gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jared Kushner haber sayfamızda...

Jared Kushner

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 359 jared kushner haberi bulunmuştur.
Karlie Kloss-Joshua Kushner çifti evlerini satıyor
Karlie Kloss-Joshua Kushner çifti evlerini satıyorEski ABD Başkanı Donald Trump'un damadı Jared Kushner'in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan model Karlie Kloss, geçtiğimiz mart ayında oğlu Levi Joseph'i kucağına almıştı. İlk kez anne-baba olma sevincini yaşayan çift, New York'taki dubleks çatı katı dairesini satışa çıkardı.
17.10.2021Cadde
Suudiler Trump’a sahte kürk vermiş
Suudiler Trump’a sahte kürk vermiş2017’de Suudi Arabistan’ı ziyaret eden dönemin ABD Başkanı Trump’a Suudi kraliyet ailesinin hediye ettiği kürklerin sahte olduğu ortaya çıktı. Hediye edilen hançer de inceleniyor
13.10.2021Dünya
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dedi
Şok iddia! Trump, Putin'e "sana kameralar önünde biraz sert davranacağım" dediEski Beyaz Saray Sözcüsü Stephanie Grisham, kaleme aldığı kitabında ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, 2019'da Japonya'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, basın mensuplarının karşısına çıkmadan önce "Sana birkaç dakika sert davranacağım. Ama bu, kameralar için. Onlar çıktıktan sonra konuşuruz. Beni anladın mı?" dediğini iddia etti.
28.09.2021Dünya
‘Marie Antoinette gibi çok kibirli’
‘Marie Antoinette gibi çok kibirli’Eski ABD Başkanı Trump’ın ekibinden Grisham kitabında Melania Trump’ı şöyle suçladı: “Marie Antoinette gibi kibirliydi, kongreyi basan saldırganları kınamayı da reddetmişti”
15.09.2021Dünya
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozar
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozarAmerika'nın eski Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu. Craft, İsrail-Filistin geriliminden Türkiye-Mısır temaslarına kadar birçok konuyu değerlendirdi. "Türkiye'nin bu adımı Orta Doğu'da ezber bozar" dedi. Hilken Doğaç Boran'ın özel röportajı.
14.05.2021Haberler
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozar
Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu: Türkiye’nin adımı ezber bozarAmerika'nın eski Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Kelly Craft CNN TÜRK’e konuştu. Craft, İsrail-Filistin geriliminden Türkiye-Mısır temaslarına kadar birçok konuyu değerlendirdi. "Türkiye'nin bu adımı Orta Doğu'da ezber bozar" dedi. Hilken Doğaç Boran'ın özel röportajı.
14.05.2021Dünya
Netanyahu'dan Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatma vaadi
Netanyahu'dan Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatma vaadiİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, 23 Mart'ta yeniden seçilmesi halinde Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatmayı vadetti.
21.03.2021Dünya
Son dakika: Dananın kuyruğu kopuyor! Onun adını verecek...
Son dakika: Dananın kuyruğu kopuyor! Onun adını verecek...Eski ABD Başkanı Donald Trump, damadı ve danışmanı Jared Kushner aracılığıyla Suudi Arabistan'ın tartışmalı ismi Veliaht Prens Muhammed bin Selman'la yakın ilişkiler kurmuştu. Beyaz Saray Basın Sözcüsü Jen Psaki ise, geçen hafta Başkan Biden'ın Suudi Arabistan'la ilişkilerini gözden geçirme niyetinde olduğunu söylemiş ve BBC de, Suudi Veliaht Prens için Trump dönemindeki güzel zamanların sona erdiğini yazdı. Beyaz Saray Sözcüsü Psaki, bugün yaptığı açıklamayla, beklenen görüşmeyi duyurdu. Bomba etkisi yaratması beklenen raporun yayınlanmasından önce, dünyanın kilitlendiği bir görüşme gerçekleşecek.
25.02.2021Dünya
20 Şubat 2021 Günün Özeti Milliyet'te
20 Şubat 2021 Günün Özeti Milliyet'te20 Şubat 2021 Günün Özeti Milliyet'te
20.02.2021Haberler
Son dakika: ABD-Suudi Arabistan ittifakında yeni dönem: 'Güzel zamanlar sona erdi!'
Son dakika: ABD-Suudi Arabistan ittifakında yeni dönem: 'Güzel zamanlar sona erdi!'Eski ABD Başkanı Donald Trump, damadı ve danışmanı Jared Kushner aracılığıyla Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman'la yakın ilişkiler kurmuştu. Beyaz Saray Basın Sözcüsü Jen Psaki ise, bu hafta içerisinde yaptığı açıklamada, Başkan Biden'ın Suudi Arabistan'la ilişkilerini gözden geçirme niyetinde olduğunu aktardı. Son dakika haberine göre BBC, Suudi Veliaht Prens için Trump dönemindeki güzel zamanların sona erdiğini yazdı.
20.02.2021Dünya
Muhatap değişti
Muhatap değiştiABD’nin Ortadoğu politikasındaki değişim somut olarak görülür hale geldi. Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki’nin, geçtiğimiz gün Başkan Joe Biden’ın Suudi Arabistan’daki muhatabının Veliaht Prens Muhammed bin Selman (MBS) değil, Kral Selman olduğunu belirtmesi dikkat çekmişti.
19.02.2021Dünya
Netanyahu, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn ziyaretlerini yine erteledi
Netanyahu, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn ziyaretlerini yine ertelediABD'nin eski lideri Trump'ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner'in öncülüğünde normalleşme anlaşmaları imzalandı, İsrail Başbakanı iki ülkeye ziyaret planını bir kez daha ileri bir tarihe aldı.
4.02.2021Dünya
Trump'ın damadı Kushner, Nobel Barışı Ödülü'ne aday gösterildi
Trump'ın damadı Kushner, Nobel Barışı Ödülü'ne aday gösterildiABD'de ırkçılığa karşı mücadelenin sembolü haline gelen "Siyahi Hayatlar Değerlidir (BLM)" hareketi ile eski ABD Başkan Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, 2021 Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi.
1.02.2021Dünya
Trump'ın, aile üyelerine yönelik Özel Servis korumasını uzattığı iddia edildi
Trump'ın, aile üyelerine yönelik Özel Servis korumasını uzattığı iddia edildiABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, görev süresi dolmasına rağmen 13 aile üyesi için "Gizli Servis" korumasını uzattığı öne sürüldü.
20.01.2021 Dünya
Son dakika... Trump'tan son dakika golü! Affetti...
Son dakika... Trump'tan son dakika golü! Affetti...Saatler sonra başkanlık koltuğunu terk edecek ABD lideri, görevinin son saatlerinde eski başstratejisti Steve Bannon'ın da aralarında bulunduğu onlarca kişiyi affeden kararnameyi imzaladı.
20.01.2021Dünya
Tören değil savaşa hazırlık!
Tören değil savaşa hazırlık!ABD’nin başkenti Washington D.C.’de, 20 Ocak’taki devir teslim töreni öncesi alınan güvenlik önlemleri “savaşa hazırlık” izlenimi veriyor. FBI’ın 20 Ocak’ta olay çıkarması muhtemel kişilere odaklandığı ve ülke genelinde bu kişileri aradığı ifade ediliyor
16.01.2021Dünya
Yasaktan sonra durdu! Beyaz Saray duyurdu...
Yasaktan sonra durdu! Beyaz Saray duyurdu...Sosyal medya platformu Twitter'ın, ABD Başkanı Donald Trump'ın hesabını askıya almasının ardından Beyaz Saray'ın Trump için yeni bir platform arayışının durduğu öne sürüldü.
14.01.2021Dünya
Trump'ın, destekçileriyle Kongre'ye yürümek istediği ortaya çıktı
Trump'ın, destekçileriyle Kongre'ye yürümek istediği ortaya çıktıABD lideri Trump, çarşamba günü fanatik taraftarlarıyla birlikte Kongre Binası'na yürüyüp yürüyemeyeceğini sorduğunda, danışmanlarının kendisine 'hayır' cevabını verdiği bildirildi.
10.01.2021Dünya
İddia: Trump, danışmanlarıyla kendisi için 'özel af' çıkarmayı tartıştı
İddia: Trump, danışmanlarıyla kendisi için 'özel af' çıkarmayı tartıştıABD Başkanı Donald Trump'ın, danışmanlarıyla başkanlığının son gününde kendisi için "özel af" çıkarmayı konuştuğu öne sürüldü.
8.01.2021Dünya
Körfez krizi bitti
Körfez krizi bittiSuudi Arabistan’da düzenlenen 41. Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) Zirvesi’nde, 3,5 yıldır süren “Körfez krizi” resmen sonlandırıldı
6.01.2021Dünya
Son dakika... Suudi Arabistan: Katar'la anlaşmazlıklar sonlandırıldı!
Son dakika... Suudi Arabistan: Katar'la anlaşmazlıklar sonlandırıldı!Suudi Arabistan, Körfez Zirvesi'nde Katar'la anlaşmazlıkların sonlandırıldığını ve ilişkilerin yeniden kurulduğunu duyurdu. Suudi Arabistan, BAE ve Bahreyn, Katar'a 2017'den bu yana hava, kara ve deniz ambargosu uyguluyordu.
5.01.2021Dünya
Son dakika... Mısır da Körfez Zirvesi'nde varılan anlaşmayı imzaladı!
Son dakika... Mısır da Körfez Zirvesi'nde varılan anlaşmayı imzaladı!Mısırı, bugünkü Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi'nde varılan anlaşmayı imzaladığını duyurdu. Anlaşmada, Suudi Arabistan, BAE ve Bahreyn'in Katar'a 2017'den bu yana uyguladığı hava, kara ve deniz ambargosunu kaldırması bekleniyor.
5.01.2021Dünya
Son dakika... İmzalar atıldı! Sürpriz isim de orada...
Son dakika... İmzalar atıldı! Sürpriz isim de orada...Yıllar süren krizin sona erdiğinin gece yarısı duyurulmasıyla bugün liderleri taşıyan uçaklar arka arkaya iniş yaptı, televizyonlar canlı yayınla gelişmeleri ekrana getirdi. Tarihi anın fotoğrafını Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı servis etti, sürpriz ismin bulunduğu zirvede imzalar atıldı.
5.01.2021Dünya
Abluka üç buçuk yıl sonra bitiyor
Abluka üç buçuk yıl sonra bitiyorSuudi Arabistan, BAE, Mısır ve Bahreyn'in Katar'ı diplomatik ve lojistik ablukaya almasıyla başlayan Körfez krizi, Suudi Arabistan'ın Katar'la sınırları açmasıyla sona eriyor. Katar Emiri, Suudi Arabistan'da bugün gerçekleştirilecek KİK zirvesine katılıyor.
5.01.2021Dünya
Suudi Arabistan ile Katar barıştı
Suudi Arabistan ile Katar barıştıKuveyt, Suudi Arabistan ile Katar arasındaki kara, deniz ve hava sınırlarının açılması için anlaşmaya varıldığını duyurdu.
5.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Jared Kushner ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.