Jared Kushner

Jared Kushner

Son dakika Jared Kushner haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jared Kushner gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jared Kushner haber sayfamızda...

Jared Kushner

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 351 jared kushner haberi bulunmuştur.
Netanyahu'dan Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatma vaadi
Netanyahu'dan Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatma vaadiİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, 23 Mart'ta yeniden seçilmesi halinde Tel Aviv'den Mekke'ye uçak seferleri başlatmayı vadetti.
21.03.2021Dünya
Son dakika: Dananın kuyruğu kopuyor! Onun adını verecek...
Son dakika: Dananın kuyruğu kopuyor! Onun adını verecek...Eski ABD Başkanı Donald Trump, damadı ve danışmanı Jared Kushner aracılığıyla Suudi Arabistan'ın tartışmalı ismi Veliaht Prens Muhammed bin Selman'la yakın ilişkiler kurmuştu. Beyaz Saray Basın Sözcüsü Jen Psaki ise, geçen hafta Başkan Biden'ın Suudi Arabistan'la ilişkilerini gözden geçirme niyetinde olduğunu söylemiş ve BBC de, Suudi Veliaht Prens için Trump dönemindeki güzel zamanların sona erdiğini yazdı. Beyaz Saray Sözcüsü Psaki, bugün yaptığı açıklamayla, beklenen görüşmeyi duyurdu. Bomba etkisi yaratması beklenen raporun yayınlanmasından önce, dünyanın kilitlendiği bir görüşme gerçekleşecek.
25.02.2021Dünya
20 Şubat 2021 Günün Özeti Milliyet'te
20 Şubat 2021 Günün Özeti Milliyet'te20 Şubat 2021 Günün Özeti Milliyet'te
20.02.2021Haberler
Son dakika: ABD-Suudi Arabistan ittifakında yeni dönem: 'Güzel zamanlar sona erdi!'
Son dakika: ABD-Suudi Arabistan ittifakında yeni dönem: 'Güzel zamanlar sona erdi!'Eski ABD Başkanı Donald Trump, damadı ve danışmanı Jared Kushner aracılığıyla Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman'la yakın ilişkiler kurmuştu. Beyaz Saray Basın Sözcüsü Jen Psaki ise, bu hafta içerisinde yaptığı açıklamada, Başkan Biden'ın Suudi Arabistan'la ilişkilerini gözden geçirme niyetinde olduğunu aktardı. Son dakika haberine göre BBC, Suudi Veliaht Prens için Trump dönemindeki güzel zamanların sona erdiğini yazdı.
20.02.2021Dünya
Muhatap değişti
Muhatap değiştiABD’nin Ortadoğu politikasındaki değişim somut olarak görülür hale geldi. Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki’nin, geçtiğimiz gün Başkan Joe Biden’ın Suudi Arabistan’daki muhatabının Veliaht Prens Muhammed bin Selman (MBS) değil, Kral Selman olduğunu belirtmesi dikkat çekmişti.
19.02.2021Dünya
Netanyahu, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn ziyaretlerini yine erteledi
Netanyahu, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn ziyaretlerini yine ertelediABD'nin eski lideri Trump'ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner'in öncülüğünde normalleşme anlaşmaları imzalandı, İsrail Başbakanı iki ülkeye ziyaret planını bir kez daha ileri bir tarihe aldı.
4.02.2021Dünya
Trump'ın damadı Kushner, Nobel Barışı Ödülü'ne aday gösterildi
Trump'ın damadı Kushner, Nobel Barışı Ödülü'ne aday gösterildiABD'de ırkçılığa karşı mücadelenin sembolü haline gelen "Siyahi Hayatlar Değerlidir (BLM)" hareketi ile eski ABD Başkan Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, 2021 Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi.
1.02.2021Dünya
Trump'ın, aile üyelerine yönelik Özel Servis korumasını uzattığı iddia edildi
Trump'ın, aile üyelerine yönelik Özel Servis korumasını uzattığı iddia edildiABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, görev süresi dolmasına rağmen 13 aile üyesi için "Gizli Servis" korumasını uzattığı öne sürüldü.
20.01.2021Dünya
Son dakika... Trump'tan son dakika golü! Affetti...
Son dakika... Trump'tan son dakika golü! Affetti...Saatler sonra başkanlık koltuğunu terk edecek ABD lideri, görevinin son saatlerinde eski başstratejisti Steve Bannon'ın da aralarında bulunduğu onlarca kişiyi affeden kararnameyi imzaladı.
20.01.2021Dünya
Tören değil savaşa hazırlık!
Tören değil savaşa hazırlık!ABD’nin başkenti Washington D.C.’de, 20 Ocak’taki devir teslim töreni öncesi alınan güvenlik önlemleri “savaşa hazırlık” izlenimi veriyor. FBI’ın 20 Ocak’ta olay çıkarması muhtemel kişilere odaklandığı ve ülke genelinde bu kişileri aradığı ifade ediliyor
16.01.2021Dünya
Yasaktan sonra durdu! Beyaz Saray duyurdu...
Yasaktan sonra durdu! Beyaz Saray duyurdu...Sosyal medya platformu Twitter'ın, ABD Başkanı Donald Trump'ın hesabını askıya almasının ardından Beyaz Saray'ın Trump için yeni bir platform arayışının durduğu öne sürüldü.
14.01.2021Dünya
Trump'ın, destekçileriyle Kongre'ye yürümek istediği ortaya çıktı
Trump'ın, destekçileriyle Kongre'ye yürümek istediği ortaya çıktıABD lideri Trump, çarşamba günü fanatik taraftarlarıyla birlikte Kongre Binası'na yürüyüp yürüyemeyeceğini sorduğunda, danışmanlarının kendisine 'hayır' cevabını verdiği bildirildi.
10.01.2021Dünya
İddia: Trump, danışmanlarıyla kendisi için 'özel af' çıkarmayı tartıştı
İddia: Trump, danışmanlarıyla kendisi için 'özel af' çıkarmayı tartıştıABD Başkanı Donald Trump'ın, danışmanlarıyla başkanlığının son gününde kendisi için "özel af" çıkarmayı konuştuğu öne sürüldü.
8.01.2021Dünya
Körfez krizi bitti
Körfez krizi bittiSuudi Arabistan’da düzenlenen 41. Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) Zirvesi’nde, 3,5 yıldır süren “Körfez krizi” resmen sonlandırıldı
6.01.2021Dünya
Son dakika... Suudi Arabistan: Katar'la anlaşmazlıklar sonlandırıldı!
Son dakika... Suudi Arabistan: Katar'la anlaşmazlıklar sonlandırıldı!Suudi Arabistan, Körfez Zirvesi'nde Katar'la anlaşmazlıkların sonlandırıldığını ve ilişkilerin yeniden kurulduğunu duyurdu. Suudi Arabistan, BAE ve Bahreyn, Katar'a 2017'den bu yana hava, kara ve deniz ambargosu uyguluyordu.
5.01.2021Dünya
Son dakika... Mısır da Körfez Zirvesi'nde varılan anlaşmayı imzaladı!
Son dakika... Mısır da Körfez Zirvesi'nde varılan anlaşmayı imzaladı!Mısırı, bugünkü Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi'nde varılan anlaşmayı imzaladığını duyurdu. Anlaşmada, Suudi Arabistan, BAE ve Bahreyn'in Katar'a 2017'den bu yana uyguladığı hava, kara ve deniz ambargosunu kaldırması bekleniyor.
5.01.2021Dünya
Son dakika... İmzalar atıldı! Sürpriz isim de orada...
Son dakika... İmzalar atıldı! Sürpriz isim de orada...Yıllar süren krizin sona erdiğinin gece yarısı duyurulmasıyla bugün liderleri taşıyan uçaklar arka arkaya iniş yaptı, televizyonlar canlı yayınla gelişmeleri ekrana getirdi. Tarihi anın fotoğrafını Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı servis etti, sürpriz ismin bulunduğu zirvede imzalar atıldı.
5.01.2021Dünya
Abluka üç buçuk yıl sonra bitiyor
Abluka üç buçuk yıl sonra bitiyorSuudi Arabistan, BAE, Mısır ve Bahreyn'in Katar'ı diplomatik ve lojistik ablukaya almasıyla başlayan Körfez krizi, Suudi Arabistan'ın Katar'la sınırları açmasıyla sona eriyor. Katar Emiri, Suudi Arabistan'da bugün gerçekleştirilecek KİK zirvesine katılıyor.
5.01.2021Dünya
Suudi Arabistan ile Katar barıştı
Suudi Arabistan ile Katar barıştıKuveyt, Suudi Arabistan ile Katar arasındaki kara, deniz ve hava sınırlarının açılması için anlaşmaya varıldığını duyurdu.
5.01.2021Dünya
Son dakika... Suudi Arabistan ile Katar arasındaki sınırlar açıldı!
Son dakika... Suudi Arabistan ile Katar arasındaki sınırlar açıldı!Kuveyt Dışişleri Bakanı, Suudi Arabistan ile Katar arasındaki sınırların açıldığını duyurdu. Katar'ın ayrıca yarın yapılacak 41. Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi'ne katılacağı açıklandı. Türkiye de anlaşmayı memnuniyetle karşıladığını söyledi.
5.01.2021Dünya
Fas heyeti büyükelçilik açılması sürecini görüşmek üzere İsrail'e geldi
Fas heyeti büyükelçilik açılması sürecini görüşmek üzere İsrail'e geldiİlişkileri normalleştirme anlaşmasına varılmasının ardından Fas'tan bir heyetin Tel Aviv'de büyükelçilik açılması sürecini görüşmek üzere İsrail'e geldiği bildirildi.
28.12.2020Dünya
Trump'tan 26 isme özel af!
Trump'tan 26 isme özel af!ABD Başkanı Donald Trump, Rusya soruşturmasında suçlu bulunan Paul Manafort ve Roger Stone ile damadı Jared Kushner'in babası Charles Kusher'in de aralarında yer aldığı 26 kişiye daha özel af çıkardı.
24.12.2020Dünya
İsrail Fas’la da ‘resmen’ normalleşti
İsrail Fas’la da ‘resmen’ normalleştiİsrail ile Fas arasında ilişkilerin normalleştirilmesi kararı alınmasının ardından Tel Aviv’den Rabat’a ilk uçak seferi dün yapıldı.
23.12.2020Dünya
Fas, ABD ve İsrail ortak üçlü iş birliği anlaşması imzaladı
Fas, ABD ve İsrail ortak üçlü iş birliği anlaşması imzaladıFas Kralı 6. Muhammed, ilişkilerin normalleşmesi kapsamında Rabat'a gelen ABD ve İsrail ortak heyetini kabul etti.
22.12.2020Dünya
İsrailli heyet ilk resmi ziyaret için Fas'a gitti
İsrailli heyet ilk resmi ziyaret için Fas'a gittiİsrail ile Fas arasında ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşmasına varılmasının ardından Tel Aviv'den Rabat'a ilk resmi ziyareti gerçekleştirecek heyet yola çıktı.
22.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDSuudi ArabistanDonald TrumpKatarisrail

Jared Kushner ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.