Jeremy Corbyn

Jeremy Corbyn

Son dakika Jeremy Corbyn haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jeremy Corbyn gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jeremy Corbyn haber sayfamızda...

Jeremy Corbyn

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 258 jeremy corbyn haberi bulunmuştur.
Assange'ın avukatlarıdan flaş çıkış! ABD'nin verdiği güvenceler yeterli değil
Assange'ın avukatlarıdan flaş çıkış! ABD'nin verdiği güvenceler yeterli değilWikiLeaks'in kurucusu Julian Assange'ın savunma ekibi, ABD'ye iade edilmesi durumunda Assange'ın "süper güvenlikli" hapishanede tutulmayacağı yönünde ABD hükümetinin verdiği sözlerin, yüksek intihar riskiyle ilgili endişeleri gidermediğini savundu.
28.10.2021Dünya
İngiltere'de savaş karşıtları ve Afganlar parlamento oturumu sırasında gösteri düzenledi
İngiltere'de savaş karşıtları ve Afganlar parlamento oturumu sırasında gösteri düzenlediİngiltere'de Afganistan'ın ele alındığı parlamento oturumu sırasında gösteri düzenleyen savaş karşıtları, bölgede yaşananlardan ders alınması gerektiğini belirterek, savaşların son bulması çağrısı yaptı.
18.08.2021Dünya
İngiliz vekillerden hükümete İsrail çağrısı
İngiliz vekillerden hükümete İsrail çağrısıİngiltere'de bazı milletvekilleri hükümetten Filistinlilere yönelik saldırıları nedeniyle uluslararası hukuku ihlal eden İsrail’e yaptırım uygulanmasını ve silah satışlarının durdurulmasını istedi.
19.05.2021Dünya
Corbyn'in bayram mesajında Filistin vurgusu
Corbyn'in bayram mesajında Filistin vurgusuİngiltere'de eski İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn, Ramazan Bayramı dolayısıyla paylaştığı dayanışma ve barış mesajında, bayramı evlerinde kutlayamayan, şiddet ve baskı tehdidi altında yaşayan Filistinlilere vurgu yaptı.
13.05.2021Dünya
Aşı programını Nazi kamplarına benzetti, tutuklandı!
Aşı programını Nazi kamplarına benzetti, tutuklandı!İngiltere'de İşçi Partisi eski lideri Jeremy Corbyn'in kardeşi Piers Corbyn'in, hükümetin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı programını "Nazi kampları"na benzeten el ilanları paylaştığı için tutuklandığı bildirildi.
4.02.2021Dünya
Corbyn, partinin parlamento grubuna katılamayacak
Corbyn, partinin parlamento grubuna katılamayacakİngiltere'de, İşçi Partisi lideri Keir Starmer, antisemitizm şikayetleri ile ilgili bir raporun ardından askıya alınan üyeliği iade edilen eski lider Jeremy Corbyn'in partinin parlamento grubuna katılamayacağını bildirdi.
18.11.2020Dünya
Corbyn'in İşçi Partisi üyeliği askıya alındı!
Corbyn'in İşçi Partisi üyeliği askıya alındı!İngiltere'de İşçi Partisinin eski lideri Jeremy Corbyn'in parti üyeliği, "liderliği dönemindeki antisemitizmden sorumlu olduğu" değerlendirmesi yapılan raporun ardından askıya alındı.
29.10.2020Dünya
Son dakika: Canlı blog | İngiltere karıştı! Maske takmadan parkta toplandılar...
Son dakika: Canlı blog | İngiltere karıştı! Maske takmadan parkta toplandılar...Tüm dünyadan corona virüse dair yeni haberler gelmeye devam ediyor. İngiltere'de corona virüs (Kovid-19) nedeniyle ölenlerin sayısı 34 bin 466 oldu. Öte yandan Londra'da corona virüs için uygulanan önlemleri protesto etmek için toplanan bir grup sokaklardaydı. Dünya genelinde virüs yüzünden ölenlerin sayısı 310 bini geçti.
16.05.2020Dünya
Türk Mutfağına İngiltere'den Büyük İlgi
Türk Mutfağına İngiltere'den Büyük İlgiİngiltere’de bulunan dünya mutfağı pazarında oldukça yer etmiş olan Türk Mutfağı başta kebap olmak üzere zenginliğiyle İngiltere’de her geçen gün daha vazgeçilmez hale geliyor. Türkiye’den zincir restoranlarında yapmış oldukları girişimlerle birlikte bilinirliği artan Türk mutfağı, tüm dünyada olduğu gibi İngiltere’de de değişik lezzetleriyle ün salıyor.
10.03.2020Tatil
İngiltere'de İşçi Partisinin lider adayları belirlendi
İngiltere'de İşçi Partisinin lider adayları belirlendiİngiltere'de seçimde büyük bir yenilgi alan ana muhalefetteki İşçi Partisinin liderliği için adaylar belirlendi.
13.01.2020Dünya
"Yatırım Gurusu" Rogers'tan "Birleşik Krallık ve AB dağılabilir" uyarısı
"Yatırım Gurusu" Rogers'tan "Birleşik Krallık ve AB dağılabilir" uyarısıUluslararası piyasalarda "yatırım gurusu" olarak tanınan, Amerikalı yatırımcı ve finans uzmanı Jim Rogers, Birleşik Krallık'ın ve Avrupa Birliği’nin (AB) dağılma riskiyle karşı karşıya olduğunu belirterek, 21. yüzyılın Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Asya’nın yüzyılı olacağını söyledi.
19.12.2019Ekonomi
S&P ve Fitch : Birleşik Krallık seçim sonuçları anlaşmasız Brexit riskini hafifletti
S&P ve Fitch : Birleşik Krallık seçim sonuçları anlaşmasız Brexit riskini hafiflettiABD merkezli derecelendirme kuruluşları S&P ve Fitch, ayrı raporlarda Birleşik Krallık seçimlerindeki Muhafazakar Parti zaferinin, bir önceki seçim dönemine göre anlaşmasız Brexit riskini hafiflettiğini duyurdular.
18.12.2019Ekonomi
‘Suç benim, özür dilerim’
‘Suç benim, özür dilerim’İngiltere’de yapılan genel seçimde lideri olduğu İşçi Partisi’nin ağır yenilgi almasının kendi suçu olduğunu kabul eden Jeremy Corbyn, özür diledi
16.12.2019Dünya
İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn, yenilgi için özür diledi
İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn, yenilgi için özür diledi12 Aralık'taki genel seçimde partisinin milletvekili sayısı düşen İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn, İngiltere'de çıkan Sunday Mirror gazetesine yazdığı yazıda, partisinin destekçilerinden özür diledi, tüm sorumluluğu kabul ettiğini belirtti.
15.12.2019Dünya
İngiltere için ‘yeni bir şafak’
İngiltere için ‘yeni bir şafak’İngiltere’de Başbakan Boris Johnson liderliğindeki Muhafazakar Parti, erken seçimden tarihi zaferle çıktı. Tek başına iktidara gelen Johnson, Brexit’i derhal gerçekleştirme sözü verirken, zafer konuşmasında sonucun ülke için “yeni bir şafak” olduğunu söyledi
14.12.2019Dünya
ABD'den Johnson'a tebrik: Çalışmak için sabırsızlanıyoruz
ABD'den Johnson'a tebrik: Çalışmak için sabırsızlanıyoruzABD yönetimi, İngiltere'de yapılan erken seçimlerde zafer ilan eden Boris Johnson’ı tebrik etti.
13.12.2019Dünya
Ve istifa geldi! Tarihin en kötü yenilgisi
Ve istifa geldi! Tarihin en kötü yenilgisiİngiltere'de yapılan erken genel seçimde Başbakan Boris Johnson liderliğindeki Muhafazakar Parti, resmen tek başına iktidara geldi. Başbakan Boris Johnson liderliğindeki Muhafazakar Parti, 364 sandayle kazanarak büyük bir farkla Avam Kamarası'nda çoğunluğu sağladı. Johnson, "Halk Muhafazakar Parti hükümetine güçlü bir yetki verdi, Brexit'i gerçekleştireceğiz" dedi. Johnson'ın en büyük rakibi konumundaki Jeremy Corbyn liderliğindeki İşçi Partisi ikinci oldu. İşçi Partisi, 2017'de kazandığı 262 sandalyeden 71'ini kaybederek tarihinin en kötü yenilgilerinden birini aldı. İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn, seçim hezimetinin ardından istifa edeceğini açıkladı. Bu sonuca göre Johnson, AB'yle vardığı Brexit anlaşmasını başka bir partinin desteğine gerek kalmadan 650 üyeli Avam Kamarasında geçirebilecek ve İngiltere, 31 Ocak 2020'de AB'den ayrılmış olacak.
13.12.2019Dünya
Son dakika | Seçim hezimetinden sonra Jeremy Corbyn istifa edeceğini açıkladı
Son dakika | Seçim hezimetinden sonra Jeremy Corbyn istifa edeceğini açıkladıİngiltere'de İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn, seçim hezimetinin ardından istifa edeceğini açıkladı.
13.12.2019Dünya
Son dakika | İngiltere'de seçimi kazanan belli oldu
Son dakika | İngiltere'de seçimi kazanan belli olduİngiltere'de yapılan erken genel seçimde Başbakan Boris Johnson liderliğindeki Muhafazakar Parti, sandık çıkış anketine göre tek başına iktidara geldi.
13.12.2019Dünya
Tarihi seçim! Dünya izliyor
Tarihi seçim! Dünya izliyorYalnızca İngiltere'nin değil Avrupa'nın da kaderini değiştirme potansiyeli olan erken seçimde İngilizler sandığa gidiyor. Gece yarısı çıkacak ortaya sonuçlar, anketleri alt üst edebilir.
12.12.2019Dünya
İngiltere sandık başında
İngiltere sandık başındaYerel saatle 07.00'de oy kullanmaya başlayan seçmenler, 3 bin 322 aday arasından parlamentonun alt kanadı olan Avam Kamarasının yeni üyelerini belirleyecek. Avam Kamarasında salt çoğunluk olan 326 sandalyeye ulaşan parti tek başına hükümet kurabilecek. Anketlerde Başbakan Johnson liderliğindeki Muhafazakarlar önde olsa da tek başına hükümet garanti değil.
12.12.2019Dünya
İngiltere kritik seçim için sandığa gidiyor
İngiltere kritik seçim için sandığa gidiyorİngiltere Brexit krizinin bir türlü aşılamamasının ardından bugün yine sandık başına gidiyor. Son anketler, Başbakan Johnson liderliğindeki Muhafazakar Parti’nin önde olduğunu gösterirken, seçimin, Brexit’in ve dolayısıyla ülkenin geleceğini belirlemesi bekleniyor.
12.12.2019Dünya
Son anketler açıklandı! Artık saatler kaldı
Son anketler açıklandı! Artık saatler kaldıİngiltere tarihinin en kritik seçimlerinden biri için nefesler tutuldu, son kamuoyu yoklamaları iktidarla ana muhalefet arasındaki farkın kapandığını gösteriyor. Brexit taraftarları ve karşıtlarının çarpışmasına sahne olacak seçimin sonucu Avrupa'nın kaderini değiştirebilir.
11.12.2019Dünya
İngiltere'de son anketler! Muhafazakarlar önde görünüyor
İngiltere'de son anketler! Muhafazakarlar önde görünüyorİngilizler erken seçim için Perşembe günü sandık başına gidiyor, son kamuoyu yoklamaları iktidardaki Muhafazakar Parti'nin yarışı 11 puan farkla kazanacağını gösteriyor.
10.12.2019Dünya
Boris Johnson golü yedi!
Boris Johnson golü yedi!İngiltere erken seçime hazırlanırken, liderler ülke içinde ziyaretlerine devam ediyor.
8.12.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Jeremy Corbyn ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.