Jilet

Jilet

Son dakika jilet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan jilet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan jilet haber sayfamızda...

Jilet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 719 jilet haberi bulunmuştur.
Uzun Tekerlemeler – En Uzun Zor ve Diksiyon Tekerleme Örnekleri
Uzun Tekerlemeler – En Uzun Zor ve Diksiyon Tekerleme ÖrnekleriUzun, kısa, kolay, komik ve zorlayıcı halleri ile eğlendiren tekerlemeler “ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Ölçülü ve kafiyeli olan tekerlemeler çocukların dil ve konuşma gelişimine katkıda bulunurken diksiyon için de ayrıca yararlıdır. Masal ve çocuk oyunlarının başında, aralarında ya da sonunda yer alırlar. Gerçek hayatla bağdaşmayan tekerlemelerin amacı şaşırtıcı etki oluşturmak ve hoş vakit geçirilmesine yardımcı olmaktır. Zor, uzun, diksiyon tekerleme örnekleri için “Uzun Tekerlemeler” içeriğimizden faydalanabilirsiniz.
4.01.2022Eğlence
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı Adları
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı AdlarıKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2022Teknoloji
Karadeniz'de yakalanan köpek balığı Erzurum'da sergilendi
Karadeniz'de yakalanan köpek balığı Erzurum'da sergilendiKaradeniz'de yakalanan 2 metre 40 santim uzunluğunda ve 220 kilo ağırlığındaki köpek balığı, Erzurum'a getirilerek bir balıkçıda sergilendi. Vatandaşlar, yoğun ilgi gösterdikleri köpek balığıyla fotoğraf çektirdi.
23.12.2021Yaşam
Karadeniz'de yakalanan köpek balığı Erzurum'da sergilendi
Karadeniz'de yakalanan köpek balığı Erzurum'da sergilendiKaradeniz’de yakalanan 2 metre 40 santim uzunluğunda ve 220 kilo ağırlığındaki köpek balığı, Erzurum’a getirilerek bir balıkçıda sergilendi. Vatandaşlar, yoğun ilgi gösterdikleri köpek balığıyla fotoğraf çektirdi.
23.12.2021Gündem
Hong Kong lideri Carrie Lam'e jiletli mektup
Hong Kong lideri Carrie Lam'e jiletli mektupHong Kong hükümetinin yaptığı bir açıklamada Baş Yönetici Carrie Lam'in içinde jilet bulunan bir tehdit mektubu aldığı ve bu tür eylemlere müsamaha gösterilmeyeceği belirtildi.
15.12.2021Dünya
Mahkeme başkanından ders gibi 'şerh' açıklaması
Mahkeme başkanından ders gibi 'şerh' açıklamasıİzmir’de asistan doktor Kadir Songür'ü (26) jiletle boynundan yaraladığı gerekçesiyle 18 yıl hapis cezasına çarptırılan Bayram Kaynak ile ilgili mahkeme kararına muhalefet şerhi koyan Mahkeme Başkanı Dilek Çeliktaş'ın gerekçesi ortaya çıktı. Çeliktaş, muhalefet şerhinde, "Özellikle koronavirüs salgınında sağlık mesleğinde görev yapan doktorların kıymeti ülkemizce bilinmektedir. Hatta doktorların salgında istifalarının bile kabul edilmediği görülmektedir. Gece gündüz çalışan Doktor Songür'ün, suç konusu olarak değeri aşikardır. Yasada öngörülen 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçunun haddi olan 20 yıl hüküm verilmesi gerektiği kanaatindeyim" dedi.
15.12.2021Gündem
Doktorun boynundan jiletle yaralayan sanığa 18 yıl hapis cezası
Doktorun boynundan jiletle yaralayan sanığa 18 yıl hapis cezası İzmir'de asistan doktor Kadir Songür'ü (26) jiletle boynundan yaralayan Bayram Kaynak, (27) 20 yıl hapis cezası veren yerel mahkemenin kararının istinaf mahkemesi tarafından bozulmasının ardından yeniden yargılandığı davada 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sanığa indirim uygulanmadı.
8.12.2021Gündem
Asistan doktorun boynunu kesti! Savcı, sanık için yine 20 yıl hapis istedi
Asistan doktorun boynunu kesti! Savcı, sanık için yine 20 yıl hapis istediİzmir’de hastanede asistan doktor Kadir Songür'ün (26) boynunu jiletle kesen ve hakkında verilen 20 yıl hapis cezası istinaf mahkemesinde bozulan Bayram Kaynak hakkındaki dava yeniden görülmeye başlandı. Davada, mütalaasını açıklayan savcı, Bayram Kaynak'a, daha önce 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçunun üst sınırından aldığı 20 yıllık hapis cezasının yeniden verilmesini istedi.
28.10.2021Gündem
Doktorun boynunu jiletle kesti! Sanığın cezai ehliyeti tam çıktı
Doktorun boynunu jiletle kesti! Sanığın cezai ehliyeti tam çıktıİzmir’de hastanede asistan Dr. Kadir Songür’ün boynunu jiletle kesen Bayram Kaynak’ın, cezai ehliyetinin tam olduğunu belirlendiği rapor mahkemeye ulaştı. Kaynak, 28 Ekim tarihinde bir kez daha hakim karşısına çıkacak.
26.10.2021Gündem
Bana Masal Anlatma oyuncuları! Bana Masal Anlatma filmi nerede çekildi, konusu nedir?
Bana Masal Anlatma oyuncuları! Bana Masal Anlatma filmi nerede çekildi, konusu nedir?Burak Aksak filmlerinden olan Bana Masal Anlatma, komedi türünde hazırlandı. Başrollerinde ise Fatih Artman, Hande Doğandemir yer alıyor. Film 2015 yılında gösterime girdi. İşte, Bana Masal Anlatma oyuncu kadrosu...
27.09.2021Cadde
Ücra bir köyde bulundu! Kim olduğunu hatırlamıyor...
Ücra bir köyde bulundu! Kim olduğunu hatırlamıyor...Hırvatistan'da polis ekipleri günler önce bulunan, kim olduğunu hatırlamayan ve "mükemmel derecede" İngilizce konuşan kadının kimliğini teşhis etmeye çalışıyor.
21.09.2021Dünya
Bacak Kılları Nasıl Alınır? Bacaktaki Tüyleri Yok Etme Yöntemleri Nelerdir?
Bacak Kılları Nasıl Alınır? Bacaktaki Tüyleri Yok Etme Yöntemleri Nelerdir?Kişilerin doğası gereği bacaklarında kıllar çıkabiliyor. Çıkan bu kıllar kişiler tarafından alınmak istenebiliyor. Bacak kıllarının nasıl kolay bir şekilde alınacağı kişilerin merak ettiği konulardan birisidir. Bacak kıllarını almanın püf noktaları merak edilen ve araştırılan konulardan biri oluyor. Bacak kılları nasıl alınır? Bacaktaki tüyleri yok etme yöntemleri nelerdir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar...
15.09.2021Sağlık
Sol Koltuk Altında Ağrı Neden Olur? Hangi Doktora Gidilir?
Sol Koltuk Altında Ağrı Neden Olur? Hangi Doktora Gidilir?Koltuk altı ağrısı, günlük hayatta sık sık duyulan bir problem olmasa da pek çok kişinin yaşamı süresince en az bir defa karşılaşmış olduğu rahatsızlıklardan bir tanesini oluşturmaktadır. Koltuk altlarından herhangi birinde ya da her ikisinde aniden ağrı oluşumuna sebep olabilecek çok sayıda unsur söz konusu olabilmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.09.2021Sağlık
Emlakçı kadın ölümden döndü, polis baskın yaptı
Emlakçı kadın ölümden döndü, polis baskın yaptıEmlakçı E.B. bir süredir yaşadığı sağlık sorunu için arkadaşının tavsiyesi ile kaçak faaliyet gösteren hacamatçıya gitti. 35 yaşındaki kadın tedavinin ardından eve döndüğünde fenalaştı. Önce hastaneye sonra polise giden kadın şikayetçi oldu. Polis, Fatih'te 6 katlı binaya gittiğinde her hangi bir tabela göremedi. Üçüncü katın zilindeki 'sağlıkçı' yazısından yola çıkan polis daireye baskın yaptı. Polis, içerideki iki kişiyi ifadesini almak üzere karakola götürüldü.
26.08.2021Gündem
Eşkıya oyuncuları kim? Eşkıya filmi konusu nedir, nerede çekildi?
Eşkıya oyuncuları kim? Eşkıya filmi konusu nedir, nerede çekildi?Eşkıya filmi, 1996 yılında vizyona giren dram türündeki yapımdır. Başrollerinde Şener Şen ve Uğur Yücel yer alıyor. Türk sinemasının en yüksek gişe hasılatı yapan film olarak bilinir. Eşkıya filmi oyuncu kadrosu ve konusu günümüzde güncelliğini koruyor. Peki, Eşkıya filmi nerede çekildi?
10.08.2021Cadde
Doğayı, turizme feda edecek
Doğayı, turizme feda edecekEndonezya Çevre Bakanlığı, dünya mirası listesinde yer alan Komoda Ulusal Parkı’nı ‘Jurassic Park’a dönüştürmek için inşaat çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Bakanlık, UNESCO’nun uyarılarına rağmen projeden vazgeçmeyeceklerini duyurdu
7.08.2021Dünya
Fethiye’de temizlik haftası
Fethiye’de temizlik haftası9 günlük Kurban Bayram tatilinde adeta dolup taşan Fethiye’de, otellerde yer bulamayanlar kamp yaptı.
28.07.2021Ege
Son dakika: Bir günde 14 tane! Dişleri jilet gibi, gizli bölgede yakalandılar
Son dakika: Bir günde 14 tane! Dişleri jilet gibi, gizli bölgede yakalandılarLatince adı Hexanchus griseus olan altı yarıklı canavar köpek balıkları, zamanının çoğunu kıyıdan kilometrelerce uzaktaki derin sularda geçirmeleriyle biliniyor. Ağırlıkları en az 200 kilogram olan "canavarlar" teknedekilere zor anlar yaşattı.
19.07.2021Dünya
Jandarma 912 öğrenci alımı başvuru ekranı! JGK subay ve astsubay öğrenci alımı başvuru kılavuzu ve başvuru şartları
Jandarma 912 öğrenci alımı başvuru ekranı! JGK subay ve astsubay öğrenci alımı başvuru kılavuzu ve başvuru şartlarıJandarma Genel komutanlığı bünyesinde Jandarma ve Sahil Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi'ne öğrenci temini gerçekleştirilecek. 200 erkek öğrenci, Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu'na da 712 erkek öğrenci olmak üzere toplam 912 öğrenci alımı yapılacak. İşte, JGK Jandarma ve Sahil Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi başvuru kılavuzu...
11.07.2021Gündem
Son dakika: Tek kelimeyle rezalet! Diğer mahkumların gözü önünde...
Son dakika: Tek kelimeyle rezalet! Diğer mahkumların gözü önünde...ABD’nin California eyaletinde utanç verici bir olay yaşandı. Bir cezaevi çalışanı, 11 mahkumun gözü önünde bir mahkumla seks yaptığı gerekçesiyle yedi ay hapis cezasına mahkum edildi.
4.07.2021Dünya
Doktorun boynunu jiletle kesti, 20 yıllık hapis cezası istinafta bozuldu
Doktorun boynunu jiletle kesti, 20 yıllık hapis cezası istinafta bozulduİzmir’de hastanede asistan Dr. Kadir Songür’ün boynunu jiletle kesen Bayram K’ye verilen 20 yıl hapis cezası, ‘fazla ceza tayini’ gerekçesiyle istinafta bozuldu.
2.07.2021Gündem
Jilet gibi keskin dişlere sahip! Denizyıldızını hiç böyle görmediniz
Jilet gibi keskin dişlere sahip! Denizyıldızını hiç böyle görmedinizÖzel teleskoplar ile görüntülenen deniz canlıları, deniz yaşamını anlamamız için bir araca dönüşüyor. Teknoloji geliştikçe okyanusun ve denizin derinliklerinde yer alan yaşamı görüntülemek 'çok daha kolay' hale geliyor. Denize girenler dikkat! Dışarıdan masum görünüyor ama...
19.06.2021Teknoloji
Sakal Nasıl Gürleşir? Sakal Gürleştirme Yöntemleri Nelerdir?
Sakal Nasıl Gürleşir? Sakal Gürleştirme Yöntemleri Nelerdir?Erkekler saç ve sakallarına oldukça dikkat eder. Sakalı seyrek olan erkekler, sakallarını gürleştirmek için birçok araştırma yapabiliyor. Sakalların nasıl gürleştirileceği pek çok erkeği ilgilendiren bir konudur. Erkekler sakal gürleştirme başlığı altında farklı araştırmalar yaparak bilgi sahibi olmak istiyor. Sakal nasıl gürleşir? Sakal gürleştirme yöntemleri nelerdir? Sakal gürleştirme yöntemleriyle ilgili önemli ve faydalı bilgiler derledik.
3.06.2021Yaşam
Silikon Nasıl Çıkar? Camdan Ve Fayanstan Eski Silikon Nasıl Çıkarılır?
Silikon Nasıl Çıkar? Camdan Ve Fayanstan Eski Silikon Nasıl Çıkarılır?Birçok farklı yerde oldukça etkili bir imkan sağlayan silikon, günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Ancak bazı zamanlar silikonu çıkarmak gerekir ve bunun için belli başlı bazı yöntemler bulunur. Peki silikon nasıl çıkar? Camdan ve fayanstan eski silikon nasıl çıkarılır? İşte bu konuda merak edilenler.
3.06.2021Eğitim
Jiletler çöpe değil dönüşüme gidecek...
Jiletler çöpe değil dönüşüme gidecek...Sıfır atık konusunda önemli çalışmalara imza atan Pamukkale Belediyesi, yüzlerce berbere atık jilet kutusu dağıttı.
31.05.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Jilet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.