Joaquin Guzman

Joaquin Guzman

Son dakika Joaquin Guzman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Joaquin Guzman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Joaquin Guzman haber sayfamızda...

Joaquin Guzman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 106 joaquin guzman haberi bulunmuştur.
ABD basını yazdı! 'Cüce'nin eşi suçlamaları kabul edecek
ABD basını yazdı! 'Cüce'nin eşi suçlamaları kabul edecekMeksikalı uyuşturucu baronu "El Chapo" lakaplı Joaquin Guzman'ın uyuşturucu kaçakçılığından tutuklanan eşi Emma Coronel Aispuro'nun savcılıkla hakkındaki suçlamaları kabul etmek için anlaştığı belirtildi.
9.06.2021Dünya
Son dakika: Kanlı pazarlık! Her şey masada, bir ay içinde...
Son dakika: Kanlı pazarlık! Her şey masada, bir ay içinde...Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu. Onun hakkında yapılan suçlamalar da uzayıp gidiyor. El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın, eski güzellik kraliçesi eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandığından beri gündemden düşmüyor. Son dakika haberine göre, eski kraliçenin avukatının açıklamaları ise bomba etkisi yarattı.
23.03.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın konuştuğu pazarlık! Azılı suçlunun karısı...
Son dakika: Dünyanın konuştuğu pazarlık! Azılı suçlunun karısı...Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu. Onun hakkında yapılan suçlamalar da uzayıp gidiyor. El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın, eski güzellik kraliçesi eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandığından beri gündemden düşmüyor. Son dakika haberine göre, eski kraliçenin avukatının açıklamaları ise bomba etkisi yarattı.
19.03.2021Dünya
El Chapo'nun uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşi cezaevinde kalacak
El Chapo'nun uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşi cezaevinde kalacakABD'de federal mahkeme, Meksikalı uyuşturucu baronu "El Chapo" lakaplı Joaquin Guzman'ın uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşinin cezaevinde kalmasına hükmetti.
23.02.2021Dünya
Dünya bu gelişmeyi takip ediyor! Meksika bilgi istedi
Dünya bu gelişmeyi takip ediyor! Meksika bilgi istediMeksika Devlet Başkanı Andres Manuel Lopez Obrador, ABD'de uyuşturucu kaçakçılığından hapiste olan Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro'nun dün neden tutuklandığına ilişkin ABD makamlarından daha fazla bilgi verilmesini umduğunu söyledi.
23.02.2021Dünya
Son dakika: Ve ABD duyurdu... Dünyada son haber!
Son dakika: Ve ABD duyurdu... Dünyada son haber!Son dakika haberlere göre, kocası dünyanın en ünlü suçlusu! ABD Adalet Bakanlığı, sadece birkaç saat önce dünyaya ilan etti. Son dakika haberine göre, El Chapo lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro tutuklandı.
23.02.2021Dünya
El Chapo'nun karısı ABD'de tutuklandı
El Chapo'nun karısı ABD'de tutuklandıGelen son dakika haberine göre; ABD Adalet Bakanlığı, El Chapo (cüce) lakaplı Meksikalı uyuşturucu örgütünün elebaşı Joaquin Guzman'ın eşi Emma Colonel Aispuro'nun uluslararası uyuşturucu kaçakçılığından dolayı tutuklandığını açıkladı.
23.02.2021Dünya
'Çinli El Chapo' Hollanda'da yakalandı
'Çinli El Chapo' Hollanda'da yakalandıYıllık 70 milyar kazanan örgütü yöneten dünyanın en çok aranan suçlularından Tse Chi Lop, Tayvan'dan Çin'e giden uçak seferinde Amsterdam'daki aktarma sırasında yakayı ele verdi.
24.01.2021Dünya
'Bücür' harekete geçti! Temyiz başvurusu...
'Bücür' harekete geçti! Temyiz başvurusu...Meksika'da Ocak 2016'da yakalanmasının ardından ABD'ye iade edilen "El Chapo" lakaplı ünlü uyuşturucu baronu Joaquin Guzman, yeniden ülkesinde yargılanmak için temyiz başvurusuna hazırlanıyor.
9.01.2021Dünya
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyor
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyorMeksika, 'ABD’nin bir uyuşturucu çetesini koruduğu' gerekçesiyle yargıladığı Eski Kamu Güvenliği Bakanı Garcia Luna’yı kendi ülkesinde yargılamak istediğini bildirdi.
30.11.2020Dünya
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyor
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyorMeksika'nın ünlü uyuşturucu baronu “El Chapo” (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman’ın oğlullarının, ülkenin kuzey sınırlarındaki uyuşturucu rehabilitasyon merkezindeki gençleri parayla örgüte kattığı ortaya çıktı.
10.11.2020Dünya
Ve 'Bücür' itiraf etti: 'Tek bağımlılığım kadınlar'
Ve 'Bücür' itiraf etti: 'Tek bağımlılığım kadınlar'Yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın hapishanede, kriminoloji uzmanı Mónica Ramírez Cano ile yaptığı bir röportajın bir kısmı yayınlandı.
10.09.2020Dünya
Son dakika haberleri... Dünya bu görüntüleri konuştu! Tam bir yıl sonra...
Son dakika haberleri... Dünya bu görüntüleri konuştu! Tam bir yıl sonra...Yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın hapishaneden ikinci kez firar ettikten sonra memleketi Sinaloa'da yakalanmıştı. Son dakika haberine göre, ömür boyu hapis cezasını çekmekte olan azılı uyuşturucu baronu, yeni adımıyla yine dünyayı sarsmaya hazırlanıyor.
23.07.2020Dünya
Son dakika... 'Bücür'ün sağ koluydu! Çete lideri tetikçi lüks aracında böyle bulundu...
Son dakika... 'Bücür'ün sağ koluydu! Çete lideri tetikçi lüks aracında böyle bulundu...Gelen son dakika haberine göre, yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın sağ kolu olduğu bilinen, sayısız suça karışan ve acımasızlığıyla bilinen tetikçi Jose Rodrigo Arechiga Gamboa ve kız kardeşinin cesetleri, ABD'de denetimli serbestlikten kaçtıktan sonra geçen hafta Sinaloa eyaletinde bulundu.
24.05.2020Dünya
İtalya 55 gün sonra açılacak
İtalya 55 gün sonra açılacakAvrupa’da bazı ülkeler, dünya çapında 175 binden fazla kişinin ölümüne yol açan Kovid-19 salgınıyla mücadele için alınan önlemleri hafifletmişti. Salgında 24 bini aşkın vatandaşını kaybeden, 10 Mart’tan bu yana ülke genelinde karantina uygulayan İtalya da tedbirleri 4 Mayıs’ta gevşeteceğini duyurdu. DSÖ ise uyarısını yineledi: Kovid-19 önlemleri kademeli azaltılmalı, yeni yaşam tarzımız ‘normalimiz’ olmalı
22.04.2020Dünya
Meksika Devlet Başkanı Obrador'dan El Chapo açıklaması
Meksika Devlet Başkanı Obrador'dan El Chapo açıklamasıMeksika Devlet Başkanı Andres Manuel Lopez Obrador, "El Chapo" olarak bilinen uyuşturucu baronu Joaquin Guzman'ın bir zamanlar ülkede devlet başkanı kadar etkili olduğunu söyledi.
2.01.2020Dünya
Meksikalı eski bakana ABD'de gözaltı
Meksikalı eski bakana ABD'de gözaltıEski Kamu Güvenliği Bakanı Luna'nın uyuşturucu karteli Sinaloa'dan en az 6 milyon dolar rüşvet aldığı belirtiliyor. Luna'nın kartele güvenli sevkiyat rotaları konusunda verdiği gizli bilgiler dosyada.
11.12.2019Dünya
Kartel hayatını anlatacak!
Kartel hayatını anlatacak!‘Bücür’ lakaplı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman’ın eşi Emma Aispura, televizyon dünyasına adım adıyor. ‘Kartel Elemanları’ adlı reality şovun bu ay ekrana gelecek ilk bölümünde ekrana çıkacak Aispuro’nun karteli ve aile ilişkilerini anlatması bekleniyor
13.11.2019Dünya
Meksika'da çıkan olaylarda ölenlerin sayısı 13'e yükseldi
Meksika'da çıkan olaylarda ölenlerin sayısı 13'e yükseldiMeksika'nın Sinaloa eyaletine bağlı Culiacan kentinde geçen hafta yaşanan çatışma ve şiddet olaylarında ölenlerin sayısının 13'e yükseldiği belirtildi.
24.10.2019Dünya
Bilanço çok ağır: 300 binden fazla ölü!
Bilanço çok ağır: 300 binden fazla ölü!Meksika'da eski devlet başkanlarından Felipe Calderon'un uyuşturucu kartellerine savaş açtığı 2006 yılından sonra ülkede giderek artan şiddet sarmalında şimdiye kadar 300 binden fazla kişi öldü.
22.10.2019Dünya
Gelen mesajı ifşa etti... 'Korkuyorum!'
Gelen mesajı ifşa etti... 'Korkuyorum!'Amerika Birleşik Devletleri'nde yargılandığı davada ömür boyu hapis cezasına çarptırılan dünyanın en ünlü uyuşturucu baronlarından Joaquin 'El Chapo' Guzman'ın eşi Emma Coronel'den açıklama geldi.
22.10.2019Dünya
Savaş açtılar... Özel kuvvet birlikleri şehre geldi!
Savaş açtılar... Özel kuvvet birlikleri şehre geldi!Meksika'nın Sinaloa eyaletine bağlı Culiacan kentinde uyuşturucu baronu Joaquin Guzman'ın oğlunu evinde gözaltına alan güvenlik güçlerine yardıma giden askerlerle çete üyeleri arasında çıkan olaylarda 8 kişi öldü, 16 kişi yaralandı. Savunma Bakanlığı, özel kuvvet birliklerini takviye kuvvetleri olarak Culiacan'a gönderdi. Olaylar sosyal medyada da gündem yarattı.
19.10.2019Dünya
Son dakika: Çok sayıda ölü ve yaralı var! 'Bücür' ortalığı savaş alanına çevirdi
Son dakika: Çok sayıda ölü ve yaralı var! 'Bücür' ortalığı savaş alanına çevirdiMeksika'nın Sinaloa eyaletine bağlı Culiacan kentinde, "El Chapo" (Bücür) lakaplı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman'ın oğlunu evinde gözaltına alan güvenlik güçlerine yardıma giden askerlerle uyuşturucu çetesi üyeleri arasında çıkan çatışmalarda ve çete üyelerinin kentin farklı yerlerinde çıkardığı olaylarda 8 kişi öldü, 16 kişi yaralandı.
19.10.2019Dünya
Şehir yanıyor: 'El Chapo'nun oğlu yakalandı, sokaklar karıştı!
Şehir yanıyor: 'El Chapo'nun oğlu yakalandı, sokaklar karıştı!Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo'nun 28 yaşındaki oğlu Ovidio Guzman Lopez, güvenlik güçleri tarafından bir eve yapılan baskında yakalanınca kartel üyeleri şehri mahşer yerine çevirdi. El Chapo'nun yakalanan oğlu Ovidio Guzman Lopez çatışmalar sonrası serbest bırakıldı.
18.10.2019Dünya
El Chapo'dan 1 milyon dolar 'rüşvet'
El Chapo'dan 1 milyon dolar 'rüşvet'ABD'li savcılar, 21. yüzyılın en ünlü kartel liderinin Honduras Devlet Başkanı Hernandez'in kardeşine 1 milyon dolar verdiğini söylüyor.
3.10.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Meksikaabdel chapouyuşturucukartel

Joaquin Guzman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.