Kamu Spotu

Kamu Spotu

Son dakika Kamu spotu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kamu spotu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kamu spotu haber sayfamızda...

Kamu Spotu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 308 kamu spotu haberi bulunmuştur.
Bakan Zehra Selçuk, Dünya Otizm Farkındalık Günü etkinliğinde konuştu: 10 yeni merkezimiz için çalışmalarımızı başlattık
Bakan Zehra Selçuk, Dünya Otizm Farkındalık Günü etkinliğinde konuştu: 10 yeni merkezimiz için çalışmalarımızı başlattıkAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bu yıl otizmli çocuklara hizmet verecek 10 yeni merkezi daha hayata geçirmek için çalışma başlattıklarını bildirdi.
2.04.2021Siyaset
Engelleri birlikte aşıyoruz
Engelleri birlikte aşıyoruzDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar ve Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında özel öğrencileri ağırladı.
20.03.2021Ege
Tüketicileri mağdur edenlere geçen yıl ceza yağdı
Tüketicileri mağdur edenlere geçen yıl ceza yağdıTicaret Bakanlığınca, geçen yıl tüketicinin korunması adına yeni düzenleme ve uygulamalar hayata geçirilirken piyasa gözetimi ve denetimi kapsamında denetlenen ürün sayısı bir önceki yıla göre 4,5 katına çıkarak 10,96 milyona ulaştı.
15.03.2021Ekonomi
Noterliklerdeki 'güvenli ödeme sistemi' işlem güvenliğini artırdı
Noterliklerdeki 'güvenli ödeme sistemi' işlem güvenliğini artırdıTürkiye Noterler Birliği Başkanı Dursun Cin, Türkiye genelinde geçen yıl başlatılan "Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi"nin işlem güvenliğinin artırılmasını ve dolandırıcılık olaylarının önlenmesini sağladığını bildirdi.
11.03.2021Ekonomi
Yeme-içmeye koştuk!
Yeme-içmeye koştuk!Pandemi gölgesinde kapılarını tekrar açan yeme - içme sektörü ilk hafta müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sektör temsilcileri, “Kurallara birlikte uyalım, tekrar kapanmayalım” uyarısında bulunuyor.
9.03.2021Ekonomi
Kamu Spotu Nedir? Kısaca Kamu Spotu Örnekleri Nelerdir?
Kamu Spotu Nedir? Kısaca Kamu Spotu Örnekleri Nelerdir?Kamu spotu her ülke sınırları içerisinde yapılan ve genel olarak televizyon ekranlarında gösterilen reklamlardır. Bu reklamlar insanları bazı önemli, sosyal mesajlar vermek için yapılmaktadır. Bu reklamları sivil toplum kuruluşları tarafından bu kurumlar tarafından hazırlanan ve sunulan reklam olmaktadır. Bu reklamlar insanları genel olarak etkileyen, genel bir toplumu etkileyen durumlar da mesaj vermek, uyarmak amaçlı yapılan reklamlardır. Kamu spotu nedir? Kısaca kamu spotu örnekleri nelerdir? Bu soruların cevaplarını ve bu sorular ile ilgili bilgileri detayları ile derledik.
2.03.2021Ekonomi
Coğrafi işarette 2020 rekoru kırıldı!
Coğrafi işarette 2020 rekoru kırıldı!Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı (YÜCİTA) Başkanı Prof. Dr. Yavuz Tekelioğlu, 2020 yılında 162 yöresel ürün için alınan coğrafi işaret tesciliyle 2017'deki 117 tescil rekorunun geçildiğini söyledi.
Siyanürden 1200 kat daha zehirli balon balığı film oldu
Siyanürden 1200 kat daha zehirli balon balığı film olduÇevre ve Şehircilik Bakanlığı, küresel iklim değişikliği ve gemilerin balast suları ile Karadeniz ve Akdeniz'e taşınan istilacı yabancı türlerle ilgili film hazırladı. İstilacı türler arasında en tehlikelisi, siyanürden 1200 kat daha zehirli olan balon balığı gösteriliyor. Tehlikeli istilacılar arasında aslan balığı, kedi balığı, denizanası Rhopilema nomadica, taraklı denizanası gibi türler bulunuyor.
2.02.2021Haberler
Bakan Soylu duyurdu: Cuma günü başlatıyoruz
Bakan Soylu duyurdu: Cuma günü başlatıyoruzİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İnşallah emniyet teşkilatımız bünyesinde kısa adı 'PAK' olan Polis Arama Kurtarma Birimi'ni bu önümüzdeki cuma günü başlatıyoruz." dedi.
18.01.2021Siyaset
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan önemli açıklamalar
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan önemli açıklamalarİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Valiliği'nde gerçekleştirilecek "2020 Yılı Asayiş Değerlendirme ve 2021 Yılbaşı Tedbirleri Toplantısı" ardından yaptığı açıklamada, "1 Aralık Perşembe günü saat 21.00'den, 1 ocak 2021 Cuma günü 10.00'a kadar tüm girişler sınırlandırılacaktır. Yılbaşı gecesi; 4 bin 871 jandarma, 24 bin 298 polis, 4 bin 918 bekçi ve 160 sahil güvenlik mensubu olmak üzere, toplam 34 bin 247 arkadaşımız, görevinin başında olacak." dedi.
31.12.2020Gündem
Köpek ve kedilere çiğ et vermeyin
Köpek ve kedilere çiğ et vermeyinBakanlık Kistik Ekinokokkoz’da son durumu açıkladı. 2008’de 408 olan vaka sayısı 2019 sonunda bin 867’ye ulaştı. Hastalıktan korunmak için, köpek ve kedilere mümkün olduğu kadar çiğ et verilmemesi çağrısı yapıldı
29.12.2020Gündem
SGK, borç yapılandırmasını kamu spotu ile anlattı
SGK, borç yapılandırmasını kamu spotu ile anlattıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK), borç yapılandırması için kamu spotu hazırladı.
20.12.2020Ekonomi
Bir futbolcunun ülkesine vefası: İSEV VAKFI
Bir futbolcunun ülkesine vefası: İSEV VAKFIKariyeri şampiyonluklarla dolu şu anda Adana Demirspor'da forma giyen Gökhan İnler'in 2017'de kurduğu İSEV Vakfı, sosyal sorumluluk projeleriyle alkış alıyor. Tecrübeli futbolcu yaptığı açıklamada, "Ben bu toprakların çocuğuyum. Kazandıklarımı bu ülkenin insanları ile paylaşmam gerekiyor. Özellikle imkânı olmayan çocuklarımız için destek olmam gerekiyor. Ablam Bilfer Budak ile bu çalışmalarımızı düzenli yapabilmek için İSEV’i kurduk. Vakfımız ile hem spor alanında hem de eğitim alanında destek veriyoruz. Bu güne kadar birçok proje ile binlerce çocuğumuza ulaştık" dedi.
13.12.20201.Lig
Son Dakika: Resmen patlama yaşandı! 20 bin kişiye iş imkanı...
Son Dakika: Resmen patlama yaşandı! 20 bin kişiye iş imkanı...E-ticaretteki patlama kargoyu gözde yaparken, sektör istihdam deposu oldu. 20 bin yeni istihdam sağlanırken, farklı dağıtım kanalları da öne çıkıyor. Kendi kargo ve kurye ağını kuran e-ticaret platformu ve firma sayısı da artıyor
9.12.2020Ekonomi
TBMM'de üst düzey 'salgın' önlemleri
TBMM'de üst düzey 'salgın' önlemleriMeclis, salgına rağmen, ihtiyaç duyulan düzenlemelerin hayata geçirilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
3.12.2020Siyaset
Acele Giden Ecele Gider Atasözünün Anlamı Ne Demek? Kısaca Atasözü Açıklaması
Acele Giden Ecele Gider Atasözünün Anlamı Ne Demek? Kısaca Atasözü AçıklamasıNicelik çoğu zaman bir işin niteliğini gölgeden bırakan bir unsurdur. Zaman faktörü de, tamamlanmaya çalışılan işlerin niteliğinde eksiklikler yaratan bir faktördür. Bu nedenle insanlar, çoğu zaman işin kendisi bakımından nasıl bir niteliğe sahip olacağını düşünmeden, kısa zamanda o işi tamamlamak isterler. İşte, tüm detaylar.
29.11.2020Eğitim
Genç bir annenin hayatını anlattılar
Genç bir annenin hayatını anlattılarBodrum Belediyesi, Türkiye’de son yıllarda artış yaşanan kadına yönelik şiddete dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla çarpıcı bir kısa film hazırladı.
27.11.2020Ege
Burak Kızılhan: Bir kadının dahi, şiddetten uzak kalması adına mesafe kat edebildiysek, bu bizi çok mutlu eder
Burak Kızılhan: Bir kadının dahi, şiddetten uzak kalması adına mesafe kat edebildiysek, bu bizi çok mutlu ederBurak Kızılhan, "Farkındalık yaratabildiysek, bir kadının dahi, şiddetten uzak kalması adına mesafe kat edebildiysek, bu bizi çok mutlu eder" dedi.
26.11.2020Fenerbahçe
Aile Bakanlığından şiddetle mücadeleye dikkat çeken kamu spotu
Aile Bakanlığından şiddetle mücadeleye dikkat çeken kamu spotuAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, televizyon dizilerindeki karakterlerin kadına yönelik şiddete dikkati çektiği kamu spotu hazırlayarak, "Şiddet de virüs gibi bulaşır. Gelin sevgi ve merhamet aşımız olsun. Hep birlikte mücadele ederek şiddet zincirini kıralım." mesajını paylaştı.
25.11.2020Haberler
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Gelin şiddet zincirini beraber kıralım
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Gelin şiddet zincirini beraber kıralımAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, televizyon dizilerindeki karakterlerin kadına yönelik şiddete dikkati çektiği kamu spotu hazırlayarak, "Şiddet de virüs gibi bulaşır. Gelin sevgi ve merhamet aşımız olsun. Hep birlikte mücadele ederek şiddet zincirini kıralım." mesajını paylaştı.
25.11.2020Siyaset
Bakan Soylu'dan önemli açıklamalar
Bakan Soylu'dan önemli açıklamalarİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul AFAD İl Müdürlüğü Afet Koordinasyon ve Değerlendirme toplantısında konuştu. Toplanma alanları hakkında değerlendirme yapan Bakan Soylu; "Bunlar belediye tarafından tespit edilirler sonra AFAD'a bildirilirler. Sonra AFAD bunları açıklar. Her binaya toplanma alanları afişini asacağız. Bunlar binalarımızın girişinde olacaklar" dedi.
21.11.2020Haberler
Bakan Soylu duyurdu! Her binaya asılacak
Bakan Soylu duyurdu! Her binaya asılacakİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul AFAD İl Müdürlüğü Afet Koordinasyon ve Değerlendirme toplantısında konuştu. Toplanma alanları hakkında değerlendirme yapan Bakan Soylu; "Bunlar belediye tarafından tespit edilirler sonra AFAD'a bildirilirler. Sonra AFAD bunları açıklar. Her binaya toplanma alanları afişini asacağız. Bunlar binalarımızın girişinde olacaklar" dedi.
21.11.2020Siyaset
200 bin dolarlık dava! Sinan Çetin'den yemin metni
200 bin dolarlık dava! Sinan Çetin'den yemin metniİki reklam filmi için 200 bin dolara anlaşan Taşyapı İnşaat AŞ ile yönetmen Sinan Çetin arasındaki alacak davasında ilginç bir karar çıktı. İstinaf mahkemesi, Çetin’in hazırlayacağı yemin metnini inşaat şirketi yetkilisinin mahkeme huzurunda okumasına karar verdi.
13.11.2020Cadde
Son dakika: Yeni koronavirüs kararı! Sinema ve tiyatrolarda...
Son dakika: Yeni koronavirüs kararı! Sinema ve tiyatrolarda...Son dakika haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kovid-19 ile mücadele kapsamında tiyatro ve sinema salonları için Sertifikasyon Programı uygulanacağını bildirdi
2.11.2020Gündem
e-Ticarette "rekorlar serisi" geliyor
e-Ticarette "rekorlar serisi" geliyorTürkiye'de elektronik ticarette (e-Ticaret) yıl sonu itibarıyla gerçekleşmesi öngörülen 213 milyar dolarlık rekor ticaret hacminin, gelecek yıl 240 milyar dolara çıkması ve internet üzerinden alışveriş oranının yüzde 38'e yükselmesi bekleniyor.
29.10.2020Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Zehra Zümrüt Selçukegepandemiekonomiİstanbul

Kamu Spotu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.