Kamu Spotu

Kamu Spotu

Son dakika Kamu spotu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kamu spotu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kamu spotu haber sayfamızda...

Kamu Spotu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 346 kamu spotu haberi bulunmuştur.
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
Hollywood artık seksten uzak duruyor
Hollywood artık seksten uzak duruyorAna akım sinemada her zamankinden az seks sahnesi olması son dönemin önemli tartışmalarından biri. Bu konuda pek çok ayrı görüş olsa da Hollywood’un bir yol ayrımında olduğu gerçek. Her ne olursa olsun geçmişteki hatalardan ders alan sanatçıların cinsiyeti ve cinselliği farkındalık ve hassasiyetle tasvir etmeleriyse umut dolu bir yaklaşım...
21.11.2021Dünya
Vasiyet yazılırsa dava yükü yüzde 50 azalacak! Mirastan mahrum kalmamak için...
Vasiyet yazılırsa dava yükü yüzde 50 azalacak! Mirastan mahrum kalmamak için...Türkiye’de pek çok insan vasiyet hazırlamak istemiyor. Peki ama bunun sebebi ne? Vasiyet hazırlamaktan neden kaçınıyoruz? Hangi durumlarda mirastan mahrum kalındığı açıklayan Avukat Serpil Çınar ve Avukat Ali Erişen, vasiyet ile ilgili çarpıcı bilgiler verdi. Psikolog Pelin Hazer’in ise bu konuyla ilgili önemli tavsiyeleri var.
15.11.2021Gündem
Tarım ve Orman Bakanlığı kayıt dışı etil alkol satışına önlem aldı
Tarım ve Orman Bakanlığı kayıt dışı etil alkol satışına önlem aldıTıbbi kullanım amaçlı etil alkolün tüketiciyi cezbeden ve alkollü içki izlenimi veren cam ambalajları, 5 litrelik siyah mat plastik ambalaja dönüştürüldü ve alkollü içki ambalajlarına benzerlikleri ortadan kaldırıldı.
14.11.2021Ekonomi
Akaryakıt tüketiciye satışına kadar izlenecek
Akaryakıt tüketiciye satışına kadar izlenecekKaçakçılıkla mücadele kapsamında, akaryakıtın, giriş noktasından başlayarak tüketiciye ulaşmasına kadar olan sürecini ürün ve belge hareketleri üzerinden anlık izleyebilecek, risk analizine uygun, toplulaştırılmış veriyi üreten bir sistem kurularak ilgili kurumların kullanımına açılacak. Özellikle inşaat, nakliye ve maden firmalarına bayiler tarafından yapılan dış satışların bayi pompa satışlarına oranlanarak dış satış miktarlarına belirli bir limit konulmasına dair düzenleme yapılacak.
10.11.2021Ekonomi
Korkutan şiddet haritası ortaya çıktı! Yüzde 69 arttı, ilk sırada...
Korkutan şiddet haritası ortaya çıktı! Yüzde 69 arttı, ilk sırada...Umut Vakfı, 2020 yılında yaşanan silahlı şiddet olaylarının haritasını çıkardı. Hazırlanan raporda İstanbul zirveye otururken, Güneydoğu bölgesi için yapılan ilginç tespitler dikkat çekti.
27.10.2021Gündem
Açıköğretim'i bitirdi, 59 yaşında yüksek lisans öğrencisi oldu!
Açıköğretim'i bitirdi, 59 yaşında yüksek lisans öğrencisi oldu!17 yaşında evlendirildi, 18 yaşında anne oldu ama içindeki okul aşkı hiç bitmedi... 59 yaşındaki Fatma Tunca bugünlerde gençlik hayalini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyor. 59 yaşında sosyoloji bölümünde yüksek lisans öğrencisi olmayı başaran Tunca, yakaladığı bu başarıyı, "Toplum baskısından kurtulup birey olmaya atılmış büyük bir adım" olarak tanımlıyor. İşte Fatma Tunca'nın duyanları hayrete düşüren başarı öyküsü...
16.09.2021Gündem
Dijital Platformlar ‘İllegal Yayınlar’ ile Mücadele Başlatıyor!
Dijital Platformlar ‘İllegal Yayınlar’ ile Mücadele Başlatıyor!Ülkemizde uydu ve internet üzerinden yayın yapan yasal platformlar, ürettikleri ve sağladıkları içerikleri izinsiz bir şekilde kopyalayıp izlettiren kişi ve kurumlara karşı ortak çalışma kararı aldı.
8.09.2021Futbol
Bakan Koca paylaştı! Ünlü sanatçılardan aşı çağrısı
Bakan Koca paylaştı! Ünlü sanatçılardan aşı çağrısıSağlık Bakanlığı'nca, Kovid-19'la mücadele için yürütülen aşılama kampanyası kapsamında oyuncu Demet Akbağ ile şarkıcı Sertab Erener'in yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
31.08.2021Haberler
Bakan Koca paylaştı! Ünlü sanatçılardan aşı çağrısı
Bakan Koca paylaştı! Ünlü sanatçılardan aşı çağrısıSağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadele için yürütülen aşılama kampanyası kapsamında oyuncu Demet Akbağ ile şarkıcı Sertab Erener'in yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
31.08.2021Gündem
Bakan Koca 'son dakika' paylaştı: 71 milyonu geçti
Bakan Koca 'son dakika' paylaştı: 71 milyonu geçtiGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya üzerinden bilgilendirme yapmaya devam ediyor. Koca sıcak gelişmeyi '71 milyonu geçti' diyerek açıkladı.
29.07.2021Gündem
Bakan Koca paylaştı! Sevcan Orhan'dan önemli çağrı
Bakan Koca paylaştı! Sevcan Orhan'dan önemli çağrıSağlık Bakanlığı'nca, Kovid-19'la mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında sanatçı Sevcan Orhan''ın yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
27.07.2021Haberler
Bakan Koca paylaştı! Beyazıt Öztürk'ten önemli çağrı
Bakan Koca paylaştı! Beyazıt Öztürk'ten önemli çağrıSağlık Bakanlığı'nca, Kovid-19'la mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında sanatçı Beyazıt Öztürk'ün yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
27.07.2021Haberler
Bakan Koca paylaştı! Beyazıt Öztürk'ten önemli çağrı
Bakan Koca paylaştı! Beyazıt Öztürk'ten önemli çağrıSağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında sanatçı Beyazıt Öztürk'ün yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
27.07.2021Gündem
İletişim Başkanlığı'ndan, 15 Temmuz şehitlerine ithafen 'Sayenizde' kamu spotu
İletişim Başkanlığı'ndan, 15 Temmuz şehitlerine ithafen 'Sayenizde' kamu spotuCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla 15 Temmuz şehitlerine ithafen hazırlanan "Sayenizde" başlıklı kamu spotu yayınlandı.
14.07.2021Haberler
İletişim Başkanlığı'ndan, 15 Temmuz şehitlerine ithafen 'Sayenizde' kamu spotu
İletişim Başkanlığı'ndan, 15 Temmuz şehitlerine ithafen 'Sayenizde' kamu spotuCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla 15 Temmuz şehitlerine ithafen hazırlanan "Sayenizde" başlıklı kamu spotu yayınlandı.
14.07.2021Gündem
İlber Ortaylı'dan Kovid-19'a karşı aşılanma çağrısı
İlber Ortaylı'dan Kovid-19'a karşı aşılanma çağrısıSağlık Bakanlığı'nca, Kovid-19'la mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında tarihçi ve yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
12.07.2021Haberler
İlber Ortaylı'dan Kovid-19'a karşı aşılanma çağrısı
İlber Ortaylı'dan Kovid-19'a karşı aşılanma çağrısıSağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında tarihçi ve yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
12.07.2021Gündem
Bakan Koca paylaştı! Okan Bayülgen'den aşı çağrısı
Bakan Koca paylaştı! Okan Bayülgen'den aşı çağrısıSağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası kapsamında sanatçı Okan Bayülgen'in yer aldığı kamu spotu hazırlandı.
25.06.2021Gündem
Son dakika... Bakan Koca paylaştı! İşte aşılama oranı en yüksek 10 il
Son dakika... Bakan Koca paylaştı! İşte aşılama oranı en yüksek 10 ilSağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak en az bir doz aşı yaptıranların oranının yükseldiğini duyurdu. Bakan Koca, aşılama oranı en yüksek 10 ili paylaştı.
25.06.2021Gündem
Bakan Koca paylaştı! Candan Erçetin'den aşı çağrısı
Bakan Koca paylaştı! Candan Erçetin'den aşı çağrısıÜnlü sanatçı Candan Erçetin, Sağlık Bakanlığının koronavirüs aşısı için çektiği kamu spotunda yer aldı. Erçetin, "İhmal etmeyin, ertelemeyin ki yine birlikte şarkılar söyleyelim" dedi.
24.06.2021Haberler
Bakan Koca paylaştı! Candan Erçetin'den aşı çağrısı
Bakan Koca paylaştı! Candan Erçetin'den aşı çağrısıÜnlü sanatçı Candan Erçetin, Sağlık Bakanlığının koronavirüs aşısı için çektiği kamu spotunda yer aldı. Erçetin, "İhmal etmeyin, ertelemeyin ki yine birlikte şarkılar söyleyelim" dedi.
24.06.2021Gündem
Son dakika... Bakan Koca'dan videolu paylaşım: Ağır bir utanç!
Son dakika... Bakan Koca'dan videolu paylaşım: Ağır bir utanç!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kamu spotunu sosyal medya hesabından paylaşarak, "Diğerkamlık ve fedakarlık karşısında gösterilmesi gereken saygı yerine şiddete yönelmek, sadece ağır cezalar getiren ağır bir suç değil, vicdanları sarsan ağır bir utançtır da." ifadelerine yer verdi.
2.06.2021Gündem
Sağlık Bakanlığı’ndan aşı kampanyası: Kolları sıvıyoruz
Sağlık Bakanlığı’ndan aşı kampanyası: Kolları sıvıyoruzSağlık Bakanlığı, Kovid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için televizyonlarda gösterilmek üzere “kolları sıvıyoruz” sloganıyla 8 kamu spotu hazırladı.
28.05.2021Gündem
Son dakika: Bakan Koca duyurdu: Normalleşme için kolları sıvıyoruz
Son dakika: Bakan Koca duyurdu: Normalleşme için kolları sıvıyoruzGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Koca, "Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz" mesajıyla birlikte Kovid-19 aşılama kampanyası için hazırlanan kamu spotunu paylaştı.
28.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kamu Spotu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.