Karaburun

Karaburun

Son dakika Karaburun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Karaburun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Karaburun haber sayfamızda...

Karaburun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.580 karaburun haberi bulunmuştur.
‘Karaburun kadın eliyle daha güzel’
‘Karaburun kadın eliyle daha güzel’Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, göreve başlamasının 2. yılına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
10.04.2021Ege
Son Yaz oyuncuları kimler? Son Yaz konusu nedir, dizi nerede çekiliyor?
Son Yaz oyuncuları kimler? Son Yaz konusu nedir, dizi nerede çekiliyor?FOX TV'nin beğeniyle izlenilen dizisi Son Yaz ile ilgili meraklı arayış başladı. Son Yaz oyuncuları kimler? Son Yaz konusu nedir? soruları yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Kimi izleyici ise Son Yaz dizisi nerede çekiliyor arayışını yapıyor. güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla büyük ilgi gören Son Yaz dizisi hakkında merak edilenler haberimizde...
9.04.2021TV Rehberi
Türkiye’ye örnek
Türkiye’ye örnekİzmir Büyükşehir Başkanı Soyer’in ‘Başka Bir Tarım Mümkün’ anlayışıyla süren çalışmaları ülkeye örnek oldu. Kooperatiflerden 340 milyon liranın üzerinde ürün alımı gerçekleştirildi
5.04.2021Ege
Yatırımları durduramadı
Yatırımları durduramadıSalgın, deprem ve sele rağmen İzmir Büyükşehir Belediyesi yatırımları hız kesmedi. Deniz ulaşımı güçlendirildi, otobüs filosu yenilendi. BİSİM sayıları artıldı, kent raylarla sarıldı
4.04.2021Ege
Tümörü alınan can dost tedavi altında
Tümörü alınan can dost tedavi altındaKaraburun’da 10-12 yaşlarında bir köpeğin kaburgasının üst kısmında çıkan kötü huylu tümörün büyüklüğü görenleri şaşırttı.
30.03.2021Ege
İzmir nergisine tescil
İzmir nergisine tescilKaraburun’la özdeşleşen nergis çiçeğinde üretimin artırılması için İzmir Tarım ve Orman Müdürlüğü, Bayındır Belediyesi, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öncülüğünde proje başlatıldı.
30.03.2021Ege
İzmir nergisi için coğrafi işaret çalışması yapılacak
İzmir nergisi için coğrafi işaret çalışması yapılacakFerahlatıcı kokusu nedeniyle tercih gören nergis çiçeğinde üretimin yaygınlaştırılması için yürütülen proje kapsamında yetiştirilen ilk çiçekler, mezatta satıldı.
30.03.2021Ekonomi
Köpekten çıkan tümörün büyüklüğü şaşırttı
Köpekten çıkan tümörün büyüklüğü şaşırttıİZMİR'in Karaburun ilçesinde, 10-12 yaşlarında bir köpeğin kaburgasının üst kısmında çıkan kötü huylu tümörün büyüklüğü görenleri şaşırttı.
29.03.2021Haberler
Son dakika... İzmir Karaburun açıklarında deprem! Büyüklüğü...
Son dakika... İzmir Karaburun açıklarında deprem! Büyüklüğü...İzmir'in Karaburun açıklarında 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası Kandilli Rasathanesi ve AFAD'dan son dakika açıklamaları yapıldı.
28.03.2021Gündem
Samsun'daki balıklarda 5 yeni parazit keşfedildi
Samsun'daki balıklarda 5 yeni parazit keşfedildiTürk bilim insanlarınca Samsun'daki akarsu ve göletlerde yürütülen çalışmalarda 5 yeni parazit türü keşfedilerek Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) dünyadaki tanınırlığına katkı sağlandı.
19.03.2021Teknoloji
2021’de arsa yatırımları nerelere yapılmalı?
2021’de arsa yatırımları nerelere yapılmalı?Belli bir birikiminiz var ve arsa alıp satarak değerlendirmek mi istiyorsunuz? Arsanın her zaman uzun vadede kazandıran bir yatırım aracı olduğu bilinir. Ancak süreyi biraz daha kısaltmak istiyorsanız, gelişmekte olan yerleri incelemelisiniz. Sizin için 2021 yılında değerlenen arsaları derledik.
Hediyelikler başkandan
Hediyelikler başkandanKaraburun Belediyesi’nin Seramik Atölyesi; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda gönüllü ile çalışmalarına devam ediyor.
16.03.2021Ege
İstanbul’a kâbus yaşatan tanker
İstanbul’a kâbus yaşatan tankerDünyanın incisi İstanbul, Boğaz’daki gemi-tanker kazaları nedeniyle zaman zaman korkulu saatler yaşıyor. 1994 Mart’ında biri petrol dolu tanker iki dev geminin çarpışması da İstanbullulara 6 gün boyunca kâbus yaşatmıştı.
16.03.2021Gündem
Hasseki’ye verdiği tesis sözünü tuttu
Hasseki’ye verdiği tesis sözünü tuttuKaraburun Belediyesi, Hasseki Köyü’nde yapımını tamamladığı Atatürk büstü, meydan düzenlemesi, muhtarlık binası, sağlık odası ve köy kahvesinin de içinde olduğu sosyal tesisi hizmete açtı.
14.03.2021Ege
İzmir'de fırtınada lastik botla sürüklenen 34 sığınmacı kurtarıldı
İzmir'de fırtınada lastik botla sürüklenen 34 sığınmacı kurtarıldıİzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında, fırtına nedeniyle sürüklenen lastik bottaki 34 sığınmacı kurtarılarak kıyıya getirildi.
13.03.2021Gündem
Takasa da satışa da hazırız
Takasa da satışa da hazırızKaraburun Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan ve imar planlarında kamu kurumu alanı olarak görünen, SGK’ya ait 4 dönümlük eski cezaevi arazisine yeni belediye binası inşa etmek için girişimlerini hızlandırıyor.
5.03.2021Ege
İzmir İl Posta Kodu Nedir? İzmir İlçelerinin Posta Kodları
İzmir İl Posta Kodu Nedir? İzmir İlçelerinin Posta KodlarıPosta kodları sayesinde verilen bir adres özellikle elektronik ortamda kolaylıkla bulunmaktadır. Dijital kaynaklar kullanıldığında posta kodları doğrudan verilen adresi ve konum olarak ilçeleri bulabilmektedir. İşte, İzmir posta kodu hakkında bilinmesi gerekenler.
24.04.2020Posta Kodları
İzmir Haritası: İzmir İlçeleri Nelerdir? İzmir İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
İzmir Haritası: İzmir İlçeleri Nelerdir? İzmir İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?İzmir hem sanayi hem de Turizm açısından Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir. Aynı zamanda yine Türkiye'nin en büyük şehirleri içerisinde yer alır. Yaz turizminin yanı sıra kültürel açıdan da sanayileşme konusunda da oldukça gelişmiştir. Peki, İzmir haritası: İzmir ilçeleri nelerdir? İzmir ilinin nüfusu kaçtır, kaç ilçesi vardır? İşte cevaplar.
20.09.2020Haritalar
Türkiye Rüzgâr Santralleri Haritası: Rüzgar Santrali Nedir, Türkiye'de Nerelerde Var?
Türkiye Rüzgâr Santralleri Haritası: Rüzgar Santrali Nedir, Türkiye'de Nerelerde Var?Dünya üzerinde genellikle her yerde ve ülkemizde alternatif bir enerji arayışı bulunmaktadır. Rüzgar santralleri bu anlamda karşımıza çıkar. Rüzgar santrali pek çok açıdan büyük önem taşımaktadır. Peki Rüzgar santrali nedir, Türkiye'de nerelerde var? Sizlere rüzgar santralleri hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
19.09.2020Haritalar
Yumuşacık  hediyeler
Yumuşacık hediyelerKaraburun’da başlatılan projeyle köylerde ikamet eden kadınların ördüğü bez oyuncaklar, yeni bebeği olan çiftlere hediye edilecek
26.02.2021Ege
Çare İzmir Tarımı
Çare İzmir Tarımıİzmir Tarımı modelini başarıyla hayata geçiren Başkan Tunç Soyer, “Kırsalda kalkınmayı sağlayacağız ve su tüketimini yüzde 50 azaltarak kuraklığın da önünü keseceğiz” dedi
26.02.2021Ege
Katil denizaltı Karadeniz’de batmış
Katil denizaltı Karadeniz’de batmışNazilerden kaçan 769 Yahudinin bulunduğu Struma gemisini batıran denizaltının komutanının bir hava saldırısında öldüğü, denizaltının da Romanya açıklarında tüm mürettebatıyla battığı ortaya çıktı
24.02.2021Siyaset
İzmir'de deprem evleri ağustosta teslim edilecek
İzmir'de deprem evleri ağustosta teslim edilecekElazığ depreminin birinci yıl dönümünde sekiz bin konutu tamamlayıp hak sahiplerine teslim eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İzmir'de de depremin yaralarını hızla sarıyor. En ağır hasar gören Bayraklı ilçesinde yapılacak 1.841 konut için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla temel atma töreni düzenlendi.
23.02.2021Ekonomi
Son Dakika... Ege Denizi'nde deprem! AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden peş peşe açıklamalar
Son Dakika... Ege Denizi'nde deprem! AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden peş peşe açıklamalarEge Denizi'nde saat 10.15'te deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son dakika olarak duyurduğu deprem İzmir'in Karaburun açıklarında oldu. İşte Ege Denizi'ndeki depreme ilişkin ayrıntılar...
23.02.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi: Başlıyoruz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi: BaşlıyoruzCumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de Deprem Konutları Temel Atma ve Göztepe Stadı Açılış Töreni'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Depremden 10 ay sonra, yani 2021 yılının Ağustos ayı itibarıyla da konutların teslimine başlıyoruz. Etaplar halinde toplam 5 bin konutu hak sahiplerine teslim edeceğiz' dedi.
22.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

izmiregegazetekaraburundeprem

Karaburun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.