Karlov

Karlov

Son dakika Karlov haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Karlov gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Karlov haber sayfamızda...

Karlov

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 440 karlov haberi bulunmuştur.
Karlov Davası’nda beş kişiye müebbet
Karlov Davası’nda beş kişiye müebbetRusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’un 2016 yılında uğradığı suikaste ilişkin davada üç sanık ikişer kez ağırlaştırılmış müebbet, iki sanık birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı
10.03.2021Gündem
Rusya: Büyükelçi Karlov suikastı davasında kararın çıkması tatmin edici
Rusya: Büyükelçi Karlov suikastı davasında kararın çıkması tatmin ediciRusya Dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikastı davasında kararın çıkmasını "tatmin edici" olarak nitelendirdi.
9.03.2021Dünya
Karlov suikastı davasında karar
Karlov suikastı davasında kararRusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov suikastına ilişkin FETÖ elebaşı Gülen'in de aralarında bulunduğu 28 sanıklı davada karar açıklandı. 5 sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.
9.03.2021Televizyon
Son dakika... Karlov suikastı davasında karar! Ceza yağdı
Son dakika... Karlov suikastı davasında karar! Ceza yağdıGelen son dakika haberine göre; Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov suikastına ilişkin FETÖ elebaşı Gülen'in de aralarında bulunduğu 28 sanıklı davada karar açıklandı. 5 sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. İşte haberin ayrıntıları...
9.03.2021Gündem
Son dakika... MİT kumpası davasında karar çıktı! Ceza yağdı
Son dakika... MİT kumpası davasında karar çıktı! Ceza yağdıGelen son dakika haberine göre; Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ne karşı açıktan giriştiği ilk operasyon" olarak tanımlanan ve MİT Başkanı Hakan Fidan'ın da aralarında bulunduğu bazı kamu görevlilerinin ifadeye çağrıldığı 7 Şubat 2012'deki "MİT kumpası"na ilişkin 8'i tutuklu 18 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.
3.03.2021Gündem
Karlov suikastı davasında yeni gelişme
Karlov suikastı davasında yeni gelişmeRusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 28 sanığın yargılanmasına devam edildi.
19.02.2021Gündem
Karlov suikastı davasında tutuklu 7 sanığın mevcut halinin devamına karar verildi
Karlov suikastı davasında tutuklu 7 sanığın mevcut halinin devamına karar verildiRusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 28 sanığın yargılanmasına devam edildi.
29.01.2021Gündem
Andrey Karlov suikastı davasında 2 sanığa savunma için ek süre
Andrey Karlov suikastı davasında 2 sanığa savunma için ek süreRusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'a yönelik 19 Aralık 2016'da düzenlenen suikastla ilgili aralarında FETÖ/PDY elebaşı firari Fetullah Gülen'in de bulunduğu 7'si tutuklu 28 sanığının yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, avukatlarının FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınması nedeniyle mütalaaya karşı savunma hazırlayamadıklarını ileri süren iki sanığa ek süre verdi.
7.01.2021Gündem
Rusya Büyükelçisi Karlov suikastı davasına devam edildi
Rusya Büyükelçisi Karlov suikastı davasına devam edildiRusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 28 sanığın yargılanmasına devam edildi.
10.12.2020Gündem
Almanya FETÖ'cülere sığınak oldu! Sır kutusu: Adil Öksüz!
Almanya FETÖ'cülere sığınak oldu! Sır kutusu: Adil Öksüz!Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
15.07.2020Gündem
Darbe girişiminin 'sır kutusu': Adil Öksüz
Darbe girişiminin 'sır kutusu': Adil ÖksüzFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
14.07.2020Gündem
Karlov davasında çelişkili ifadeler: ByLock itirafını mahkemede inkâr etti
Karlov davasında çelişkili ifadeler: ByLock itirafını mahkemede inkâr ettiRusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikastına ilişkin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in de arasında bulunduğu 28 sanıklı davaya dün devam edildi.
26.06.2020Siyaset
FETÖ’nün kaçak ‘mavi’ militanları belli oldu
FETÖ’nün kaçak ‘mavi’ militanları belli olduSon dakika haberi... Fetullahçı Terör Örgütü'nün Mavi kategoride arananlar listesi de belli oldu. Listede 22 isim bulunurken aralarında örgütün azılı mensuplarından Emrullah Uslu, Ahmet Hamdi Parlak gibi isimler de yer aldı.
21.06.2020Gündem
Son dakika: Büyükelçi Karlov suikastı davasına devam edildi
Son dakika: Büyükelçi Karlov suikastı davasına devam edildiSon dakika haberi... Duruşmada, suikastın düzenlendiği serginin organizatörü Mustafa Timur Özkan'ın da arasında bulunduğu altı sanık esasa ilişkin savunma yaptı. Diğer sanıklara ise talepleri doğrultusunda savunmalarını daha sonra yapmaları için süre verildİ.
18.06.2020Gündem
Demre'nin ilk konukları yerleşik yabancılar
Demre'nin ilk konukları yerleşik yabancılarTürkiye'nin önde gelen günübirlik turizm merkezlerinden Antalya'nın Demre ilçesinin normalleşme sürecinde ilk yabancı konukları, kentte yerleşik yaşayan yabancılar oldu. Çoğunluğu Rus, 90 kişilik grup Demre'de gezi ve etkinlik yapıp, tekne turuna çıktı. Demre'ye hayran kalan yerleşik yabancılar, vatandaşlarını da Türkiye'ye tatile çağırdı.
17.06.2020Tatil
Karlov davasında 8 müebbet istendi
Karlov davasında 8 müebbet istendiRusya Federasyonu’nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikastına ilişkin davada beş sanığın ikişer, üç sanığın ise birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
6.03.2020Gündem
Son dakika... Karlov suikastında flaş gelişme! İşte istenen cezalar
Son dakika... Karlov suikastında flaş gelişme! İşte istenen cezalarGelen son dakika haberine göre, Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevli olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin 28 sanıklı davada 5 sanığın ikişer, 3 sanığın ise birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
5.03.2020Gündem
Rus Büyükelçi Karlov suikasti davasında Adil Öksüz itirafı!
Rus Büyükelçi Karlov suikasti davasında Adil Öksüz itirafı!Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey  Karlov'un o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından  öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de  arasında bulunduğu 28 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.
3.03.2020Gündem
Verdi’nin katili FETÖ’den de tutuklandı
Verdi’nin katili FETÖ’den de tutuklandıEski Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi şehit eden polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu, “FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan da tutuklandı.
25.02.2020Gündem
Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin katili FETÖ'den tutuklandı
Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin katili FETÖ'den tutuklandıEski Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi şehit eden polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu "FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklandı.
24.02.2020Gündem
‘Verdi cinayeti’nde itirafçı sayısı 4 oldu
‘Verdi cinayeti’nde itirafçı sayısı 4 olduRize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin makamında öldürülmesiyle ilgili soruşturmada, gözaltındaki 2 şüpheli daha itirafçı olarak serbest kaldı.
22.02.2020Gündem
Adı, suikast timi listesinde
Adı, suikast timi listesindeRize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi şehit eden polis İsmail Hakkı Sarıcaoğlu ile Rus Büyükelçi Karlov suikastının faili polis Mevlüt Altıntaş’ın isimlerinin, FETÖ soruşturmasında ele geçirilen SD karttaki listede yer aldığı öğrenildi
15.02.2020Gündem
Son dakika | Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin şehit edilmesine ilişkin soruşturmada flaş gelişme!
Son dakika | Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin şehit edilmesine ilişkin soruşturmada flaş gelişme!Gelen son dakika haberine göre, Rize’de 2 yıl önce makamında uğradığı silahlı saldırıda şehit olan Rize eski Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin öldürülmesi olayını planlayıp azmettirdikleri gerekçesiyle 7 ilde 27 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltına alınacaklar arasında 9'u aktif polis memuru, doktor, öğretmen, araştırma görevlisi ile FETÖ'den ihraç polisler bulunuyor. İstanbul, Adana, Bursa, Rize, Samsun, Trabzon, Nevşehir'de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordine kesilmesinde düzenlenen operasyona MİT, Emniyet Genel Müdürlüğü, KOM ve İstihbarat da destek verdi.
13.02.2020Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen ilan etti! Her yerde vuracağız
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen ilan etti! Her yerde vuracağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Askerlerimize en küçük zarar gelmesi halinde rejim güçlerini her yerde vuracağımızı ilan ediyorum." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, grup toplantısının ardından gazetecilere "Rejimi belirlediğimiz sınıra kadar kovalayacağız" açıklamasında bulundu.
12.02.2020Siyaset
FETÖ, ABD ile Türkiye ilişkilerini bozmak için büyükelçiliğe saldırmış
FETÖ, ABD ile Türkiye ilişkilerini bozmak için büyükelçiliğe saldırmışABD'nin Ankara Büyükelçiliğine 20 Ağustos 2018'de ateş açılmasına ilişkin davada, "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliği" ve "yabancı bir devlete karşı siyasal ilişkileri bozacak şekilde hasmane hareketlerde bulunma" suçlarından cezalandırılan 3 sanık hakkındaki hükmün gerekçesi yazıldı.
20.12.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

fetödavaAndrey Karlovkarlovsuikast

Karlov ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.